• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar

Sonuçlar

Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar - Ithalat/Ihracat

 1. PRIMOZA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PRIMOZA GMBH, yılında kurulan ve Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Nürnberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. CARL PABST SAMEN UND SAATEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CARL PABST SAMEN UND SAATEN GMBH, yılında kurulan ve Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Großbeeren, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. FAUNE ET FLORE

  Belçika

  Nandrin'deki Faune et Flore, bahçecilik, bitkiler, ev hayvanları, iç ve dış dekorasyon ürünlerine adanmış 1800 m2 alanı kaplayan bir kuruluştur. Izgara meraklılarına, gaz veya kömür yakan barbeküler, pişirme sacları, kömür ateşinde ızgaralar, ocaklar veya biyolojik alkol yakan ocaklardan oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız. Mart ayından Ekim ayına kadar teras mobilyaları, güneşlikler ve gölgeliklerden oluşan ürünlerimiz sürekli sergilenmektedir. Kasım ayından itibaren ise Noel süs ve eşyalarına yönelik ürünlerimiz sergilenmektedir, onları keşfetmeniz için bekliyoruz!

 4. PÉPINIÈRES VITICOLES DAYDE PHILIPPE

  Fransa

  PEPINIERES VITICOLES DAYDE, saksıda veya toprakta kök salmış halde üzüm bağı fidelerinin üretiminde Avrupa'nın lider kuruluşudur: Tüm yıl boyunca fidan yetiştiriciliği yapılmaktadır. Aşılı, Kaynaklı, Sertifikalı, klonlama seçenekleri, tüm çeşitler. Danışmanlık, Ekim, Teknik takip, tüm ülkeler. 3 nesildir bağcılık hizmeti veriyoruz. Sofralık ve mahzende yıllandırılacak şaraplara yönelik asma fidanlarını yetiştirmek için en son teknoloji ürünü donanımlara ve tesislere sahibiz. Asma fidanlarını aşılamamız sayesinde son yüzyıl başlarında tüm bağları harap eden filoksera salgınıyla başa çıktık ve geleneksel üzüm bağları bölgelerini yeniden canlandırma olanağını sağladık. Yüz hektardan daha geniş bir alanda fidan - fide üretimine yönelik üzüm bağları yetiştirmekteyiz. Üzüm bağları kurucusu ve asma fidanı üreticisi olarak tüm ürünlerimiz bölgesel France AGRIMER servisleri tarafından çok ciddi bitki sağlığı kontrollerinden geçirilmekte ve sürekli olarak kontrol edilmektedir. Tüm asma fidanlarımız sertifikalıdır ve Fransa'da ENTAV-INRA markası altında üretim yapmaktayız.

 5. KLIMAKS TARIM KIMYA SAN. TIC. LTD ŞTI.

  Türkiye

  HAKKIMIZDAKLİMAKS yaklaşık20 yıldır tarım sektörüne yönelik faaliyet gösteren, 15 yıldır da bitki besleme ürünleri(gübre) ve tohum üretimi yapan bir kuruluştur. Sıvı ve toz olmak üzere hem organik hem de kimyasal bitki besleme ürünleri (gübre) üretmektir. KLİMAKS NEYİ HEDEFLER? KLİMAKS Limited Şirketi yaklaşık onbeş yıldır tarım sektörüne yönelik faaliyet göstermektedir. Bu uzun zamanda bitki besleme ve tohum sektörlerinde kazandığı bilgi, tecrübe ve ar-ge çalışmalarında elde edilen yenilikleri maksimum düzeyde ürünlerinde kullanmaktadır.Üretilmek istenen bir ürünün, ilk önce kimyasal çalışmaları laboratuvar ekibimiz tarafından, laboratuvar ortamında yapılmakta, elde edilen bitki besin maddesi daha sonra ar-ge bahçemizde ziraat mühendislerimiz tarafından bitkiler üzerinde denenmektedir. Bitkilerden elde edilen sonuçlar mükemmel ise, o ürüne tescil alınmakta ve Dünya tarımının hizmetine sunulmaktadır.Bir bitkiden yüksek verim ve kaliteli ürün alabilmek için o bitkide ilk önce şunlar gereklidir: Sağlıklı ve güçlü bir kök sistemi, güçlü bir gövde, gayet yeşil ve büyük yaprak, yeteri kadar ve sağlıklı çiçek...Ayrıca, oluşan meyve, sebze veya sanayi bitkisi istenen renkte, istenen büyüklükte ve arzu edilen kalitede olmalıdır.KLİMAKS Limited Şirketi ürünleri bu hedefler için hazırlanmıştır.Kaliteli bitki besleme ürünleri ve kaliteli tohum (mükemmel çimlenme, sağlıklı büyüme, yüksek verim ve kaliteli ürün) üretmek için gerekli ar-ge çalışmaları şirketimizin kendi kadroları tarafından

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. EKIN GIDA

  Türkiye

  Üreti̇mi̇ni̇ yaptigimiz mor soğan i si̇z değerli̇ müşteri̇leri̇mi̇ze sunmak i̇steri̇z.

 2. SEMILLAS BATLLE SA

  İspanya

  SEMILLAS BATLLE SA, yılında kurulan ve Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarımsal üretim, Tarımsal üretim, tarım ürünleri, bahçecilik, meyve bahçeleri için tohum sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Molins De Rei, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. VILLABAFO

  Yunanistan

  VILLABAFO, yılında kurulan ve Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Thessaloniki, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 4. AGASAAT® GMBH

  Almanya

  AGASAAT® GMBH, yılında kurulan ve Tohumlama ve dikme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Baharatlar, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Baharatlar, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, kamp ekipmanı, sorgum sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neukirchen-Vluyn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. V-BEYBI LTD

  Ukrayna

  V-BEYBI LTD, yılında kurulan ve Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, ithalat ihracat için arabuluculuk, kişniş, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chernigov, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 1. L'AIL DROMOIS

  Fransa

  L'AIL DROMOIS, yılında kurulan ve Sarımsak sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, arpacık soğanı, sarımsak soğanları, ekolojik sarmısak, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eurre, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. DREHER AGRARROHSTOFFE GMBH

  Almanya

  DREHER AGRARROHSTOFFE GMBH, yılında kurulan ve Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wangen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SCHWAB ROLLRASEN GMBH

  Almanya

  SCHWAB ROLLRASEN GMBH, yılında kurulan ve Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Waidhofen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SEKLOS AGRICULTURAL JSC

  Litvanya

  SEKLOS AGRICULTURAL JSC, yılında kurulan ve Bahçıvanlık ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Bahçe aletleri, Gübreler ve toprak verimliliği, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Bahçe aletleri, Gübreler ve toprak verimliliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vilnius, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 3. SAFRAN DE COTCHIA

  Belçika

  SAFRAN DE COTCHIA, yılında kurulan ve Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wasseiges, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. AGRO SEED SERVICE

  Belçika

  AGRO SEED SERVICE, yılında kurulan ve Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bezelye, havuç, fasulya tohumları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Opglabbeek, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. SEMAILLES

  Belçika

  SEMAILLES, yılında kurulan ve Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Organik çekirdekler, aromatik bitki tohumları, hıyar tohumu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Faulx-Les-Tombes, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. CENTRAGRO

  Belçika

  CENTRAGRO, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Bahçe aletleri, Odun kömürü, gübre, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Bahçe aletleri, Odun kömürü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Estinnes, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. EXPORVIA

  İspanya

  EXPORVIA, yılında kurulan ve Kuru yemişler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Baharat özü ve baharat, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Diyetik ve organik yiyecekler, somunlar, Baharat özü ve baharat, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Diyetik ve organik yiyecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zaragoza, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. BIOCÉLIO

  Portekiz

  BIOCÉLIO, yılında kurulan ve Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Abrantes, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. ROYALTYAGRO

  Beyaz Rusya

  ROYALTYAGRO, yılında kurulan ve Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şalgam filizi tohumları, keten tohumları, keten yağları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mogilev, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 2. LUMA SEEDS

  Amerika Birleşik Devletleri

  LUMA SEEDS, yılında kurulan ve Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Cincinnati, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 3. CHIABIA GERMANY

  Almanya

  CHIABIA GERMANY, yılında kurulan ve Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. BİYOLOJİK TARIM, Diyetik ve organik yiyecekler, BİYOLOJİK TARIM, Diyetik ve organik yiyecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schenefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. GRAINES DU MONDE PAIR

  Belçika

  GRAINES DU MONDE PAIR, yılında kurulan ve Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. profesyonel bahçıvanlık tohumları, Özel aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Meix-Devant-Virton, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. BUDDY BURST

  Birleşik Krallık

  BUDDY BURST, yılında kurulan ve Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. HTTP://RAZSADNIK-EUROFLORA.COM/

  Bulgaristan

  HTTP://RAZSADNIK-EUROFLORA.COM/, yılında kurulan ve Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. küçük bitkiler, gürgen fideleri, meyvecilik fideleri, kestane ağacı fideleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vidin, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 7. GARDEN PARADISE SEEDS

  İrlanda

  GARDEN PARADISE SEEDS, yılında kurulan ve Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. profesyonel bahçıvanlık tohumları, yonca çiçeği tohumları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dundalk, İrlanda 'de bulunmaktadır.

 8. SEMAILLE

  Belçika

  SEMAILLE, yılında kurulan ve Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ekimlik tohumlar, tohumlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Faulx-Les-Tombes, Belçika 'de bulunmaktadır.

 9. FUMIGATION

  Ukrayna

  FUMIGATION, yılında kurulan ve Mahsul ekimi ve koruma sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, tütsüleme, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zaporozhie, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 10. N. SGARAVATTI & C. S.P.A.

  İtalya

  N. SGARAVATTI & C. S.P.A., yılında kurulan ve Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. tohumlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pergine Valdarno, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.687 Şirketler