• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar

Sonuçlar

Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar - Ithalat/Ihracat

 1. LIA MOOS

  Hollanda

  Verified by europages badge

  LIA MOOS, Epal Palet, Euro Palet gibi Ahşap Ürünlerin İhracat ve İthalatında uzmanlaşmıştır, Odun Peletleri, Einplus Pelet, Odun Kütükleri, Ladin kütükleri, Biçilmiş kereste gibi Biyoyakıt Enerjisiyle ilgili ürünler, Şekerleme ürünleri, Güzellik ürünleri, Buğday, Şeker, Yemeklik Yağlar, Yağlı Tohumlar, Yağ Küspesi Ekstraksiyonları, Bakliyat, Mercimek, Baharat, Ambalaj malzemeleri, Yenilebilir Kuruyemişler ve her türlü Tarımsal Ürünler ve diğer çeşitli emtia türleri. Avrupa, Orta Doğu, Asya, Afrika ve Kuzey Amerika'da faaliyet gösteriyoruz.

 2. C-DEG ENVIRONMENTAL ENGINEERING GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  C-DEG ENVIRONMENTAL ENGINEERING GMBH, yılında kurulan ve Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kiel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. A. ARNEGGER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  A. ARNEGGER GMBH, yılında kurulan ve Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Leutkirch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. INDUSTRIE-KÄLTE-LUFTTECHNIK SCHIMONEK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  INDUSTRIE-KÄLTE-LUFTTECHNIK SCHIMONEK GMBH, yılında kurulan ve Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tornesch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SELECTA BIOENERGIE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SELECTA BIOENERGIE GMBH, yılında kurulan ve Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Gaz filtreleri, Water treatment plants for residential housing, air filters, active charcoal, Organik gaz tesisleri için parçalar, Gaz filtreleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Krayenberggemeinde, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SILCARBON AKTIVKOHLE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SILCARBON AKTIVKOHLE GMBH, yılında kurulan ve Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kirchhundem, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ABWASSER KÖNIG INGENIEURBÜRO FÜR BETRIEBLICHES ABWASSER DIPL.-ING. VERFAHRENSTECHNIK ERWIN KÖNIG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ABWASSER KÖNIG INGENIEURBÜRO FÜR BETRIEBLICHES ABWASSER DIPL.-ING. VERFAHRENSTECHNIK ERWIN KÖNIG, yılında kurulan ve Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Merkendorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. TOPRAKCILAR MAKINA SANAYI VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Animal feed mill wood pellet mill bulgur mill pellet mill flour mill 1985 yılında kurulan ve bugün itibari ile gerektiği noktada, yurt içi ve yurt dışı pazarlarında faaliyet gösteren firmamız, endüstri ve gıda makinaları konusunda elde ettiği engin tecrübe ve değişmez kalite anlayışı ile sizlere hizmet vermenin sonsuz mutluluğunu yaşamaktadır. Yaptığı AR-GE faaliyetleri ile birilikte sürekli gelişim ve toplam kalite felsefesini değişmez ilke edinen Toprakçılar Makina, tüm çalışmalarını bu doğrultuda yürütmektedir. Ayrıca globalleşen dünya düzeninde müşterilerine maksimum kaliteyi en uygun fiyatla sunmayı kendisine hedef bilen Toprakçılar Makina, toplam 14.000 metrekare açık alanın yanı sıra 3.000 metrekare kapalı alanda faaliyetlerini yürütmektedir. Kurulduğumuz ilk günden beri sürdürdüğümüz çalışmalarımızda çağdaş teknolojik gelişmeleri yakından izliyor; yenilikleri ürünlerimize ve sistemlerimize uyarlıyor, müşterilerimize maksimum kalite ve yenilikte üstün ürünler sunuyoruz.

 4. BIG SOLAR S.A.

  Yunanistan

  2009 yılında kurulan BIG SOLAR S.A. Yenilenebilir Enerji Kaynakları ve Enerji Tasarrufu Çözümleri alanlarında faaliyet gösterir. Atine ve Selanik’teki tesisleri ile Yunanistan'daki en büyük PV sistemleri ekipmanları distribütörüdür. Ürün portföyü: PV sistemleri ekipmanları, Su-hava ve jeotermal ısı pompaları, Merkezi ısıtma ve soğutma sistemleri, Gazlı ve biyokütle kazanları, Birleşik ısı ve güç jeneratörlerini (kojenerasyon), ısı güneş ve hibrid PV sistemleri, Enerji depolama sistemlerini ve aynı zamanda her uygulama için LED lamba ekipmanlarını içerir. BIG SOLAR PV sistemleri, ısıtma-soğutma sistemleri ve enerji tasarrufu sistemleri alanında en büyük “tek noktada hizmet” yeridir. Şirket, dünya çapında önemli üreticiler ile işbirliği yapmaktadır ve acil teslimatlar için yeterli stoka sahiptir. Ticari uzmanlık alanları: PV istasyonları tasarımı, araştırması, yapımı ve yönetimi, Enerji tasarrufu projelerinin araştırması ve yapımı, biyokütle ve biyogaz ünitelerinin, yapımı ve yönetimi

 5. KURTULUS YAG SAN TIC A.S.

  Türkiye

  zeytin fabrikalarının ilk sıkımından sonra geride kalan ve Akdeniz ülkelerinde görülen önemli bir biokütle maddesi olan zeytin posasından prina zeytin yağı ve yakacak prina üretimi yapmaktayız.Bitkisel yağlar ve prina, kükürt içermeyen alternatif yakıtlar olarak dikkate alınabilir.Çevre dostu bir yakıttır ve hava kirliğini önlemek için prina yakmalıdır. Çok düşük (%3) kül oranına sahiptir ve külleri atık değil aksine toprağa faydalı potasyum deposudur ve her sene yenilenebilen geleceğin yakıtıdır.Çevre Dostudur, Havayı Kirletmez.Kolorisi yüksektir, ısıl değerleri 3500-5500 kcal/kg arasındadırdır. Verimi yüksektir, yanma esanasında cüruf oluşmaz.1 Ton prinanın külü sadece 20 kg'dır. Avrupa birliği ülkelerinde enerji santrallerinde kullanılan bir yakıttır ve Avrupa birliği ülkelerinde enerji ihtiyacının % 30 u biokütle yakıtlardan karşılanma zorunluluğu getirilmiştir.

 1. AGENEX EXTREMADURA ENERGY AGENCY

  İspanya

  AGENEX EXTREMADURA ENERGY AGENCY, yılında kurulan ve Enerji - yenilenebilir sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar, güneş enerji sistemi konusunda danışmanlık, enerji tüketimlerinin iyileştirilmesi, Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar, biyokütle sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Badajoz, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. ANTONIO PÉREZ SANTOS S.L.U

  İspanya

  ANTONIO PÉREZ SANTOS S.L.U, yılında kurulan ve Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Mocejón, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. JANSENS

  Belçika

  JANSENS, yılında kurulan ve Enerji ve hammaddeler sanayiine hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar, ısıtma tesisatları, havalandırma tesisatı, kazan imalat makinalarının revizyonu, Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lille, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. WOLFMAIER HAUSTECHNIK GMBH

  Almanya

  WOLFMAIER HAUSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Laupheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. EKOSTANDART

  Ukrayna

  EKOSTANDART, yılında kurulan ve Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kiev, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. MY COMPANY POLAND SP. Z O.O.

  Polanya

  MY COMPANY POLAND SP. Z O.O., yılında kurulan ve Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. pazar sabahı açık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. CORVERS BIOFUEL BENELUX

  Belçika

  CORVERS BIOFUEL BENELUX, yılında kurulan ve Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. odun kömürü, biçilmiş ağaç ve kereste, Biyoenerji, yakıt besleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Genk, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. ATM JACEK SZYMKOWIAK

  Polanya

  ATM JACEK SZYMKOWIAK, yılında kurulan ve Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Gaz tesisatları, termoteknik için hizmetler, Gaz tesisatları, ısıtma tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paczkowo, Polanya 'de bulunmaktadır.

 7. EKİNEL ENERJİ GRUP SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  Türkiye

 8. IZOL WOODS US

  Ukrayna

  IZOL WOODS US, yılında kurulan ve Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. odun tanecikleri, torbadaki odunlar, Dökme turba tıkızları, Topak sobası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rivne, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 1. ZOH WOOD LTD

  İsveç

  ZOH WOOD LTD, yılında kurulan ve Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yakacak odun, odun tanecikleri, Yakacak odun, Odun distribütörü, Sert ağaçtan yakacak odun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tingsryd, İsveç 'de bulunmaktadır.

 2. GRUMBAR ENERGY SRL

  Romanya

  GRUMBAR ENERGY SRL, yılında kurulan ve Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. odun tanecikleri, biyoyakıtlar, Odun, kömür, briket sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Copaceni, Romanya 'de bulunmaktadır.

 3. ECO PRIME GROUP LTD

  Ukrayna

  ECO PRIME GROUP LTD, yılında kurulan ve Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Glukhov, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. HDMS

  Fransa

  HDMS, yılında kurulan ve Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Enerji donanımları kurulumu, endüstriyel kullanım için güneş enerjili ısıtıcılar, enerji ile ilgili etkinlik, binaların ısı yalıtımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Douai, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. GOLDEN WOOD LLC

  Ukrayna

  GOLDEN WOOD LLC, yılında kurulan ve Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Yakacak odun, Yakacak odun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Donetsk, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 6. MEGA VENTURE LLC

  İtalya

  MEGA VENTURE LLC, yılında kurulan ve Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. odun tanecikleri, çam kerestesi, Plastik kaplamalı borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. DUBAI

  Ukrayna

  DUBAI, yılında kurulan ve Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. odun tanecikleri, Biyoyakıt, Dökme turba tıkızları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rovno, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 8. EXOES

  Fransa

  EXOES, yılında kurulan ve Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Aspiratörler, gaz ve duman - ekipmanlar, Elektrik ve alternatif enerji ölçüm ve ayarı - Aygıtlar ve cihazlar, Aspiratörler, gaz ve duman - ekipmanlar, Elektrik ve alternatif enerji ölçüm ve ayarı - Aygıtlar ve cihazlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gradignan, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. EWERS ENERGI

  Danimarka

  EWERS ENERGI, yılında kurulan ve Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. aglomere ağaç sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Toftlund, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 10. GREEN BIOFUELS IRELAND

  İrlanda

  GREEN BIOFUELS IRELAND, yılında kurulan ve Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. biyoyakıtlar, biyodizel sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, New Ross, İrlanda 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz

Fiyat teklifi bul