• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • bonsai ağaçları

Sonuçlar

Bonsai ağaçları - Ithalat/Ihracat

 1. LUXURYTREES.COM®

  Avusturya

  LUXURYTREES.COM®, yılında kurulan ve Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Saksı bitkileri, Meyve ağaçları, Bonsai ağaçları, peysaj mimarisi, Saksı bitkileri, Meyve ağaçları, Bonsai ağaçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St. Johann In Tirol, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. BENAGES PLANTS

  İspanya

  BENAGES PLANTS, yılında kurulan ve Bonsai ağaçları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. palmiyeler, zeytin ağacı, akdeniz bitkileri, Kozalaklı ağaçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cambrils, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. MB MAŽAS MEDIS

  Litvanya

  MB MAŽAS MEDIS, yılında kurulan ve Bonsai ağaçları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. pre-bonsaı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alytus, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 4. RAISIO BONSAI AND GARDEN

  Finlandiya

  RAISIO BONSAI AND GARDEN, yılında kurulan ve Bonsai ağaçları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. bonsai, tencereler, bahçe ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Raisio, Finlandiya 'de bulunmaktadır.

 5. SCHWEIZER ERIC SAMEN AG FLUORS GRISCHA

  İsviçre

  SCHWEIZER ERIC SAMEN AG FLUORS GRISCHA, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sebzeler, kök, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Bonsai ağaçları, Sebzeler, kök, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Bonsai ağaçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Landquart, İsviçre 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DER PALMENMANN GMBH

  Almanya

  DER PALMENMANN GMBH, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Bonsai ağaçları, Tohumluklar, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Bonsai ağaçları, Tohumluklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castrop-Rauxel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. C.P. ONLINESHOP

  Avusturya

  C.P. ONLINESHOP, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sebzeler, kök, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Bonsai ağaçları, Sebzeler, kök, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Bonsai ağaçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Köflach, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. HARALD WASSERMANN

  Almanya

  HARALD WASSERMANN, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Bonsai ağaçları, Tohumluklar, Fidanlık ve ormancılık, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Bonsai ağaçları, Tohumluklar, Fidanlık ve ormancılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neustadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BERINGGAARD APS

  Danimarka

  BERINGGAARD APS, yılında kurulan ve Kurutulmuş çiçekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bonsai ağaçları, Çiçekli bitkiler, Sera bitkileri, Yeşil yapraklı bitkiler, Bonsai ağaçları, Çiçekli bitkiler, Sera bitkileri, Yeşil yapraklı bitkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gilleleje, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 5. DE BOLSTER

  Almanya

  DE BOLSTER, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sebzeler, kök, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Bonsai ağaçları, Sebzeler, kök, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Bonsai ağaçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stubenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SAMENFACHVERSAND RÖBEN INH. KRINO RÖBEN E.K.

  Almanya

  SAMENFACHVERSAND RÖBEN INH. KRINO RÖBEN E.K., yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sebzeler, kök, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Bonsai ağaçları, Sebzeler, kök, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Bonsai ağaçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aurich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HYDROFLORA GMBH OBJEKT-BEGRÜNUNG

  Almanya

  HYDROFLORA GMBH OBJEKT-BEGRÜNUNG, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Bonsai ağaçları, Fidanlık ve ormancılık, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Bonsai ağaçları, Fidanlık ve ormancılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neu-Isenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. INTERNATIONAL SEEDS PROCESSING GMBH

  Almanya

  INTERNATIONAL SEEDS PROCESSING GMBH, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sebzeler, kök, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Bonsai ağaçları, Sebzeler, kök, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Bonsai ağaçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Quedlinburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GARTENLAND PRODUKTION GMBH

  Almanya

  GARTENLAND PRODUKTION GMBH, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sebzeler, kök, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Bonsai ağaçları, Sebzeler, kök, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Bonsai ağaçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aschersleben, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. HECKEN-DIREKT.DE MARKENBAUMSCHULE

  Almanya

  HECKEN-DIREKT.DE MARKENBAUMSCHULE, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyveler, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Bonsai ağaçları, Tohumluklar, Meyveler, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Bonsai ağaçları, Tohumluklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ellerhoop, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ANDREAS SCHIEL

  Almanya

  ANDREAS SCHIEL, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Bonsai ağaçları, Tohumluklar, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Bonsai ağaçları, Tohumluklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schrecksbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. JOSEF SAULE BAUMSCHULEN

  Almanya

  JOSEF SAULE BAUMSCHULEN, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Bonsai ağaçları, Tohumluklar, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Bonsai ağaçları, Tohumluklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Augsburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. JAKOB UND ULRICH MARTIN GBR

  Almanya

  JAKOB UND ULRICH MARTIN GBR, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyveler, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Bonsai ağaçları, Tohumluklar, Meyveler, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Bonsai ağaçları, Tohumluklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gundheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. ANDREAS STEBNER - SAMENMIX.DE

  Almanya

  ANDREAS STEBNER - SAMENMIX.DE, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sebzeler, kök, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Bonsai ağaçları, Sebzeler, kök, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Bonsai ağaçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sickte, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. SAMENHAUS MÜLLER

  Almanya

  SAMENHAUS MÜLLER, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sebzeler, kök, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Bonsai ağaçları, Sebzeler, kök, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Bonsai ağaçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Keltern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. J.C. MEYER BAUMSCHULEN

  Almanya

  J.C. MEYER BAUMSCHULEN, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyveler, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Bonsai ağaçları, Tohumluklar, Meyveler, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Bonsai ağaçları, Tohumluklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rellingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SAMENPROFI SAATGUTVERTRIEB DIRK BENDER

  Almanya

  SAMENPROFI SAATGUTVERTRIEB DIRK BENDER, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sebzeler, kök, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Bonsai ağaçları, Sebzeler, kök, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Bonsai ağaçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. GARTENBAUBEDARF KEMPER GMBH & CO KG

  Almanya

  GARTENBAUBEDARF KEMPER GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sebzeler, kök, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Bonsai ağaçları, Sebzeler, kök, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Bonsai ağaçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warendorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BONSAI & MORE JOACHIM SCHNEIDER

  Almanya

  BONSAI & MORE JOACHIM SCHNEIDER, yılında kurulan ve Bonsai ağaçları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. bonsai, yeşil bonsai fideleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Besigheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. PLANTSHOP.DE INH. KARL SCHULZE WELBERG

  Almanya

  PLANTSHOP.DE INH. KARL SCHULZE WELBERG, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sebzeler, kök, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Bonsai ağaçları, Sebzeler, kök, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Bonsai ağaçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dülmen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. P. J. SCHMIDT

  Almanya

  P. J. SCHMIDT, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sebzeler, kök, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Bonsai ağaçları, Sebzeler, kök, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Bonsai ağaçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Quedlinburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. ROSTKOWSCY A.I. DRZEWKA, KRZEWY, BONSAI

  Polanya

  ROSTKOWSCY A.I. DRZEWKA, KRZEWY, BONSAI, yılında kurulan ve Bonsai ağaçları sektöründe faaliyet gösteren bir. bonsai sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, SULECIN, Polanya 'de bulunmaktadır.

 8. VAN HAGE & CO LTD

  Birleşik Krallık

  VAN HAGE & CO LTD, yılında kurulan ve Kesimlik çiçekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yeşil yapraklı bitkiler, Çiçekli bitkiler, Bonsai ağaçları, Sera bitkileri, Yeşil yapraklı bitkiler, Çiçekli bitkiler, Bonsai ağaçları, Sera bitkileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ware, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. OLIVENBAUM - SCHENKEINBAEUMCHEN

  Almanya

  OLIVENBAUM - SCHENKEINBAEUMCHEN, yılında kurulan ve Bonsai ağaçları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. zeytin ağacı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ratingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. INSTALADOR DE GAS UTIL MADRID

  İspanya

  INSTALADOR DE GAS UTIL MADRID, yılında kurulan ve Bonsai ağaçları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz