• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • boru hatları

Sonuçlar

Boru hatları - Ithalat/Ihracat

 1. KAYADERELI CONSTRUCTION

  Türkiye

  Verified by europages badge

  KAYADERELI CONSTRUCTION, yılında kurulan ve İnşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yiyecek ithalat - ihracatı, Binalar için eğilmez katı materyaller, Boru hatları, Endüstriyel borular, Gaz ve yağ boru hatları - tesisatları, Çimento ve harç katkı maddeleri, Kuru yemişler, taze meyveler, taze sebzeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Adana, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. SAYGILI SHOTBLASTING MACHINERY- KUMLAMA MAKINELERI

  Türkiye

  Saygılı Sandblasting Machinery is established in 1983 in Ostim Organized Industry Region ANKARA. Saygılı sandblasting machinery Co. manufactures every sort of sandblasting machines. We give high importance to Research & Development works and we purpose quality and innovation with all new investments. Our first purpose is to manufacture high quality products and give the best solutions to our customers. We’re giving high quality service with our technical supports, professional staff and continuous growing manufacturing standards for our dear customers.

 3. BERSOY ELEKTRIK INSAAT LTD. STI

  Türkiye

  Elektrik ve Enerji sektöründe üretim ve pazarlama alanlarında hizmet vermekte olan BERSÖY ELEKTRIK; 1983 yılından günümüze kadar ticari alanda önemli başarılara imza atmış olup, toplumsal işlevlerini yerine getirmede gereken yapılanmayı sağlayarak, kendi alanında önem arz eden bir kuruluş olarak yerini almıştır. Elektrik ve Enerji sektöründe üstün kalite ve doğru hizmet anlayışıyla A.G-O.G, aydınlatma, otomasyon, altyapı, telekomünikasyon, inşaat sektörü, elektrik taahhüt, altyapı taahhüt ve benzeri alanlarda kendini kanıtlamış olan grubumuz; ülke çapında ve uluslararası platformlarda hizmet ve üretim konusunda söz sahibi firmalar arasında yer almış ve bu haklı gururu taşımayı kendisine ilke edinmiştir.Ülke çapında kamu ve özel sektör alanlarında sayısız projelerde tedarikçi ve imalatçı, taahhüt ya da çözüm ortağı olarak yer almıştır. Üstlenmiş olduğu misyonu devam ettirmek, bayrağı daha yukarılara taşımak, daha fazla üretim, daha fazla kişiye iş, imalat ve ihracatta daha ileriye giderek ülke ekonomisine katkıda bulunmayı amaç ve ilke edinmiştir.BERKAN BORU olarak altyapı ve yapısal binalarda kullanılan tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde, İSO 9001, TSE, GOST-R sertifikalı, TEDAŞ, TÜRK TELEKOM, TOKİ tarafından onay belgeli; halojen free, kangal boru, PVC ve koruge boru üretimini ve satışını gerçekleştirmektedir.BERKAN KABLO TAŞIMA SİSTEMLERİ adı altında sıcak daldırma galvaniz, Pregalvaniz tava ve kablo merdivenleri üretim ve satışını gerçekleştirmektedir.

 4. ALBITRA A.Ş.

  Türkiye

  Albitra, çelik ve çelik boru endüstrilerini iyi tanıyan, hem kaynak teli hem de akı uzmanlarından yararlanan, demir çelik ürünleri ve bu ürünler işleyen makineleri uluslararası mecrada pazarlamayı planlayan bir grup tarafından kurulmuştur. Su İletim Hattı Boruları İnsanoğlunun en temel yaşam ihtiyacı suyun musluklarımıza ulaşmasına kadar süren tüm yolculuğunda dayanıklı, uzun ömürlü ve kaliteli ürünlerin teminini sağlıyoruz. İçme suyu iletim hatlarında basınçlı boruların kullanılmasıyla, iletim hatlarının boyu kısalmış olmakla birlikte, su kayıpları azaldığından su tasarrufu da sağlanmaktadır. Petrol Gaz İletim Hattı Boruları Kazık Boruları

 5. PTEC PRESSURE TECHNOLOGY GMBH

  Almanya

  PTEC GmbH adı, mobil ve sabit doğal gaz ve hidrojen uygulamaları alanında kapsamlı ve güvenilir proje desteği anlamına gelmektedir. Ürünlerimiz: Valfler, gaz valfleri, yüksek basınç valfleri, teknik gazlar için yüksek basınç valfleri, gaz tüpü valfleri, gaz tüpü valfleri, solenoid valfler, boru patlaması emniyet valfleri, emniyet valfleri, teknik gazlar için valfler. Ürün yelpazesi boruları, bağlantı parçalarını, filtreleri, çek valfleri, elektromanyetik valfleri, emniyet cihazlarını ve ayrıca müşteriye özel gelişmeleri içermektedir. Üniversitelerle işbirliği, iş ortaklıkları, ticaret fuarlarına ziyaretler ve hedeflenen ileri eğitim ile en son teknolojiyi takip etmekteyiz. Dünya çapındaki otomotiv sanayiinde faaliyet göstermekte olan müşteriler, yenilikçi ürünler şirketi olan PTEC'e güvenmektedir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PROPIPE METAL A.Ş

  Türkiye

 2. METALSET OÜ

  Estonya

  METALSET OÜ, yılında kurulan ve Boru hatları sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Şirket, Tallinn, Estonya 'de bulunmaktadır.

 3. ENERGOP SP. Z O.O.

  Polanya

  ENERGOP SP. Z O.O., yılında kurulan ve Boru hatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sochaczew, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. CASA BULL

  Belçika

  CASA BULL, yılında kurulan ve Su çıkarma - sistem ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gaz üretim fabrikaları, Boru hatları, Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Paslanmaz çelik boru ve tüpler, Gaz üretim fabrikaları, Boru hatları, Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Paslanmaz çelik boru ve tüpler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izegem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. ASOTEP

  Belçika

  ASOTEP, yılında kurulan ve İnşaat ve mühendislik danışmanlığı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel sistemler - Tasarım/Planlama, Boru hatları, Endüstriyel sistemler - Tasarım/Planlama, Boru hatları, metal doğrama işleri, Mühendislik - Tubature sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Genk, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. UTS CABLE LTD

  Birleşik Krallık

  UTS CABLE LTD, yılında kurulan ve Boru hatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Norwich, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. TOTAL PIPELINE SYSTEMS

  Birleşik Krallık

  TOTAL PIPELINE SYSTEMS, yılında kurulan ve Boru hatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Accrington, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. THYSSENKRUPP PLASTICS GMBH

  Almanya

  THYSSENKRUPP PLASTICS GMBH, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Boru hatları, Su çıkarma - sistem ve ekipmanları, Bordür/pervaz ve kompanse paneller, Anti-atomik sığınaklar - İnşaat, Boru hatları, Su çıkarma - sistem ve ekipmanları, Bordür/pervaz ve kompanse paneller, Anti-atomik sığınaklar - İnşaat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Homberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. DEKOTEC GMBH

  Almanya

  DEKOTEC GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir. Boru hatları, Pas önleyici kimyasal ürünler, Boru hatları, Yol malzemeleri, Pas önleyici kimyasal ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leverkusen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. GODDEERIS NV

  Belçika

  GODDEERIS NV, yılında kurulan ve Boru hatları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel borular, sprınkler, endüstriyel havalandırma sistemleri, Endüstriyel borular, Isıtma Havalandırma ve İklimlendirme(HVAC) sistemi havalandırma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roeselare, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. BAYGOK INSAAT.TIC.LTD.STI

  Türkiye

  BAYGOK INSAAT.TIC.LTD.STI, yılında kurulan ve Boru hatları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sıhhi su tesisatı vanaları, pvc, sıhhi tesisat, vana parçaları, Sıhhi su tesisatı vanaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mersin, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. LME

  Belçika

  LME, yılında kurulan ve Boru hatları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Herentals, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. BILFINGER ROB

  Belçika

  BILFINGER ROB, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hafif metal yapılar, Boru hatları, Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç, Hafif metal yapılar, Boru hatları, Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zwjindrecht, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. INDUSTRIE KONTOR GMBH

  Almanya

  INDUSTRIE KONTOR GMBH, yılında kurulan ve Boru hatları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. bilyalı supap, gaz boruları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Malsch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. LIDER MAKINA SAN.TIC.LTD.ŞTI.

  Türkiye

  LIDER MAKINA SAN.TIC.LTD.ŞTI., yılında kurulan ve Boru hatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. pvc profiller, granülatör sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. INDINOX

  Belçika

  INDINOX, yılında kurulan ve Boru hatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. petrol boru hatları için tesisat ve aletleri, gaz boru hatları için tesisat ve aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lokeren, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. PICOTEC

  Belçika

  PICOTEC, yılında kurulan ve Boru hatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alüminyum boru ve tüpler, Alüminyum boru ve tüpler, Mühendislik - Tubature sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Starbroek, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. INPIPE PRODUCTS

  Birleşik Krallık

  INPIPE PRODUCTS, yılında kurulan ve Boru hatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Brompton On Swale, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. A. HAK RIJNMOND B.V.

  Hollanda

  A. HAK RIJNMOND B.V., yılında kurulan ve Endüstriyel ekipmanlar onarımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrik ve telefon kablo ve telleri, Boru hatları, Endüstriyel bakım, Elektrik ve telefon kablo ve telleri, Boru hatları, Endüstriyel bakım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heerjansdam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. GILLAIN & CO N.V.

  Belçika

  GILLAIN & CO N.V., yılında kurulan ve Boru hatları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Aartselaar, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. IGEA S.R.O.

  Çek Cum.

  IGEA S.R.O., yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. İnşaat ve mühendislik danışmanlığı, Devlet taahhüdü müteahhitleri, Boru hatları, İnşaat ve mühendislik danışmanlığı, Devlet taahhüdü müteahhitleri, Boru hatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moravská Ostrava A Prívoz , Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 7. IMPACT SOLUTIONS

  Birleşik Krallık

  IMPACT SOLUTIONS, yılında kurulan ve Ürün ve malzemelerin testi sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Boru hatları, Boru hatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grangemouth, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. NORTHERN INSULATION & PIPELINE STOCKISTS LTD

  Birleşik Krallık

  NORTHERN INSULATION & PIPELINE STOCKISTS LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Boru hatları, Boru hatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Harrogate, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. SERIMETAL

  Fransa

  SERIMETAL, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Boru hatları, Boru hatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Toussieu, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. DEMACO HOLLAND B.V.

  Hollanda

  DEMACO HOLLAND B.V., yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Boru hatları, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Boru hatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Noord-Scharwoude, Hollanda 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Boru hatları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

427 Şirketler