• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • boru konstrüksiyonlar

Sonuçlar

Boru konstrüksiyonlar - Ithalat/Ihracat

 1. MOBITEC - KOTTMANN UND BERGER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Doğru yerdeki doğru dönüşler - Mobitec'in bildiği şey budur. Manüel bükme ünitesinden otomatik üretim hücresine: Şuabya'daki (Almanya) şirket merkezimizde en hassas büküm teknolojisi üretilmektedir. Ve bu da modüler olarak. Sonuçta, her şey müşterilerimizin bireysel ihtiyaçları etrafında döner. En iyi sonuçları elde etmek için büküm yapmanıza ihtiyaç bırakmayacak şekilde, size özel yüksek teknoloji ürünü makine konseptleri sunuyoruz. Dünya çapında takdir edilen tamamen yuvarlak çözümler. Müşteri anlayışımız bütünseldir: Mobitec olarak biz kendinizi tamamen rahat hissetmenizi istiyoruz. Bu nedenle, doğaldır ki sadece sofistike bir teknoloji değil, aynı zamanda doğru ölçüm protokolleri, yüksek kaliteli araçlar, köklü ve münferit danışmanlık ve 24 saat yetkin bir hizmet alacaksınız. Bizde doğal olan genelde doğal değildir. Ama bu Mobitec'in iş anlayışıdır.

 2. KAYADERELI CONSTRUCTION

  Türkiye

  Verified by europages badge

  KAYADERELI CONSTRUCTION, yılında kurulan ve İnşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yiyecek ithalat - ihracatı, Binalar için eğilmez katı materyaller, Boru hatları, Endüstriyel borular, Gaz ve yağ boru hatları - tesisatları, Çimento ve harç katkı maddeleri, Kuru yemişler, taze meyveler, taze sebzeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Adana, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. BURGAFLEX DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BURGAFLEX DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Boru konstrüksiyonlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Leutenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. COSIFER - CARPENTERIE METALLICHE LAVORI IN FERRO ED ACCIAIO

  İtalya

  Verified by europages badge

  COSIFER - CARPENTERIE METALLICHE LAVORI IN FERRO ED ACCIAIO, yılında kurulan ve Metal iskelet sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Boru konstrüksiyonlar, dev kapılar, Boru konstrüksiyonlar, paslanmaz çelik işleme, dövme demir büyük kapılar, tig kaynağı, metal lehimi, metal yapılar, kapı sundurması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sarno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. FRIEDRICH LEY GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FRIEDRICH LEY GMBH, yılında kurulan ve Boru konstrüksiyonlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bochum, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. IMI-TECH GMBH

  İsviçre

  Verified by europages badge

  IMI-TECH GMBH, yılında kurulan ve Boru konstrüksiyonlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Weesen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. BYG GROUP DIS. TIC. LTD. STI

  Türkiye

  Welcome to BYG Group, where precision meets expertise in metal fabrication. At our state-of-the-art workshop, we take pride in offering a comprehensive range of services with a focus on bending tubes, laser cutting, and welding. Our dedicated and skilled team of experts is committed to delivering top-notch solutions tailored to meet your specific needs. Industries : Construction Office Furniture Agriculture Fitness Heavy Duty Bespoke Applications Hydraulic Power Units and Cylinders Tailored to Your Needs: Our company is also capable of developing various type of hydraulic power units / power packs, manufacturing hydraulic cylinders according to your requirements. Our experienced and professional team is at your disposal for servicing and troubleshooting as your solution partner. We offer hydraulic services to several industries mainly including; • Industrial production facilities • Construction Machinery • Ships and ports • Construction, buildings, and tunnels • Mining When you choose BYG Group, you're choosing a partner dedicated to excellence in metal fabrication. Contact us today to discuss your project requirements, and let our expertise elevate your vision into reality.

 3. BULBULOGLU CELIK ENDUSTRI SANAYI TICARET A. S.

  Türkiye

  23.000 m2 kapalı alana, 2.500 m2 iklim kontrollü boyahaneye ve toplamda 37.000 m2 alana sahip olan firmamız, proje tipine göre yılda 22.000 ton üretim kapasitesi, deneyimli teknik kadrosu ve rekabetçi fiyatları ile başta güç santralleri ve köprüler olmak üzere endüstriyel tesisleri, baraj daimi teçhizatlarını, kuleleri, tankları, alışveriş merkezlerini, hizmet yapılarını, konveyör sistemlerini de kapsayan geniş bir yelpazede değerli müşterilerimize çelik konstrüksiyon imalatı ve montajı konusunda hizmet vermekteyiz. Firmamız, Kalite (ISO 9001), Çevre(ISO 14001), İş Sağlığı ve Güvenliği (OHSAS 18001), Kaynaklı imalat yeterliliği (ISO 3834-2) entegre sistemine ait tüm belgelere sahiptir. Çelik Yapılar için Teknik Gerekler EN 1090-2 CE Markalama Exc.4 belgemiz ile tüm Avrupa ülkelerinde de hizmet verebilmekteyiz. Her projede yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedeflemek, sözleşmede yer alsın veya almasın imalatlarındaki kalite değerlerinde asla taviz vermemek, zamanında ve planlı olarak gerçekleştirilen imalatlar ile işin sürekliliğinin sağlamak, projenin son aşamasına kadar bir çözüm ortağı olarak müşterilerimizin yanında yer almak gibi prensiplerimiz, firmamızın kısa sürede önce Türkiye’nin ardından da dünyanın en büyük taahhüt firmalarını müşteri portföyüne eklemesini ve 100 + başarılı projesi ile 24 farklı ülkeye ihracat yapmasını sağlamıştır.

 4. WPS - WATER PIPE SYSTEM GMBH

  Almanya

  Dalgalı boru alanında çok yönlü çözümleri için iş ortağınız. WPS – Water Pipe System GmbH şirketi 13.01.2011'de Vechta'da kuruldu. Üretim ve satış yeri Lech / Bavyera'daki Rain şubemizdir. WPS dalgalı boru sistemlerini, kalitesini kanıtlamış kompozit yapı biçiminde üretir. Teslimat programımızda örneğin sızıntı boruları, sızdırma boruları, yağmur suyu boruları, pis su boruları ve kablo koruma boruları vardır, ayrıca çok farklı özel çözümler de mümkündür. WPS borularımız, global ısınmanın etkilerinin ve hızla artan dünya nüfusunun yarattığı su problemlerini çözecek yenilikçi bir hazırlıktır. Çalışanlarımızın akıllı boru sistemlerini geliştirme, üretme ve pazarlama alanlarındaki onlarca yıla dayanan deneyimi sayesinde müşterilere özel hizmetler sunulabilir.

 5. KOVONAX

  Çek Cum.

  KOVONAX, yılında kurulan ve Boru konstrüksiyonlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mobilya seri üretimi, tıbbi malzemeler, Tıbbi mobilya, Gardıroplar, yataklar ve takımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bystrice Pod Hostynem, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 1. EDELTRAUD SMITKA BETRIEBSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Almanya

  EDELTRAUD SMITKA BETRIEBSGESELLSCHAFT M.B.H., yılında kurulan ve Boru konstrüksiyonlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dortmund, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. DIETRICH INDUSTRIETECHNIK

  Almanya

  DIETRICH INDUSTRIETECHNIK, yılında kurulan ve Boru konstrüksiyonlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Norderstedt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SCHMITTERGROUP GMBH

  Almanya

  SCHMITTERGROUP GMBH, yılında kurulan ve Boru konstrüksiyonlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Paslanmaz çelik boru dirsekleri, lazer kaynağı, İnce boruların bükülmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thüngen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. DICO ROHR- & KANALSERVICE

  Almanya

  DICO ROHR- & KANALSERVICE, yılında kurulan ve Boru konstrüksiyonlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. tıkalı boruları açma, boru donanımlarında sızdırmazlığın kontrol edilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hannover, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. KE KELIT® KUNSTSTOFFWERK GESMBH

  Avusturya

  KE KELIT® KUNSTSTOFFWERK GESMBH, yılında kurulan ve Boru konstrüksiyonlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Linz, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. SATENE

  Fransa

  SATENE, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Boru konstrüksiyonlar, Tarımsal üretim, Boru konstrüksiyonlar, Tarımsal üretim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Chatre, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. VAN LEEUWEN BUIZEN GROEP

  Belçika

  VAN LEEUWEN BUIZEN GROEP, yılında kurulan ve Boru konstrüksiyonlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. ticari kalite çelikler, vanalar, kirişler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vilvoorde, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. ECT-ENTREPRISE DE CONSTRUCTIONS TUBULAIRES

  Lüksemburg

  ECT-ENTREPRISE DE CONSTRUCTIONS TUBULAIRES, yılında kurulan ve Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Boru konstrüksiyonlar, Boru konstrüksiyonlar, boru inşaat iskeleleri, boru yapı montajı, yük asansörü tesisatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Redange, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 7. W. FREI AG KLINGNAU

  İsviçre

  W. FREI AG KLINGNAU, yılında kurulan ve Boru konstrüksiyonlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Klingnau, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 8. ŁUCZYŃSKI, ZAKŁAD URZĄDZEŃ ODPYLAJĄCYCH

  Polanya

  ŁUCZYŃSKI, ZAKŁAD URZĄDZEŃ ODPYLAJĄCYCH, yılında kurulan ve Toz çıkarma - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Boru konstrüksiyonlar, Toz alma kartuşları, havalandırma ve klima konusunda danışmanlık, silolar, Boru konstrüksiyonlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Końskie, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. D.G.CARPENTERIA SRL

  İtalya

  D.G.CARPENTERIA SRL, yılında kurulan ve Boru konstrüksiyonlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. binalar için metal balkonlar, emniyet ızgaraları, paslanmaz parça imalatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rho, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. STEELWORKSOLUTIONS.LTD

  Malta

  STEELWORKSOLUTIONS.LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Boru konstrüksiyonlar, Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim, kaynak işleri, ağır metal doğrama işleri, Boru konstrüksiyonlar, Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Julian's, Malta 'de bulunmaktadır.

 3. VENTURIA D.O.O.

  Slovenya

  VENTURIA D.O.O., yılında kurulan ve Boru konstrüksiyonlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Toz çıkarma - Cihaz ve sistemler, Hava filtreleme - ekipmanlar, Atıkların işlenmesi ve geri dönüştürülmesi, Sac ve borular, Toz çıkarma - Cihaz ve sistemler, Hava filtreleme - ekipmanlar, Atıkların işlenmesi ve geri dönüştürülmesi, Sac ve borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bohinjska Bistrica, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 4. MONTAŽE IN VARJENJE DEJAN KUNŠEK S.P.

  Slovenya

  MONTAŽE IN VARJENJE DEJAN KUNŠEK S.P., yılında kurulan ve Çelik ve metallere kaynak yapılması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Boru konstrüksiyonlar, Paslanmaz çelik, Alüminyum ve alaşımlar, Boru konstrüksiyonlar, Paslanmaz çelik, Alüminyum ve alaşımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Senovo, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 5. ZIRNGIBL GMBH ROHRLEITUNGS- UND ANLAGENBAU

  Almanya

  ZIRNGIBL GMBH ROHRLEITUNGS- UND ANLAGENBAU, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Boru konstrüksiyonlar, Su çıkarma - sistem ve ekipmanları, Anti-atomik sığınaklar - İnşaat, Kazma işleri, Boru konstrüksiyonlar, Su çıkarma - sistem ve ekipmanları, Anti-atomik sığınaklar - İnşaat, Kazma işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Regensburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. MACONS REY

  İspanya

  MACONS REY, yılında kurulan ve Boru konstrüksiyonlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. İnşaat, kaldırıcı ve asansörleri, boru inşaat iskeleleri, İnşaat, kaldırıcı ve asansörleri, payandalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. ENGELS GMBH

  Almanya

  ENGELS GMBH, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Boru konstrüksiyonlar, Endüstriyel ocaklar/fırınlar ve bacalar/şömineler, Endüstriyel amaçlı şömineler, Şömine ve sobalar, süs ve aksesuarları, Boru konstrüksiyonlar, Endüstriyel ocaklar/fırınlar ve bacalar/şömineler, Endüstriyel amaçlı şömineler, Şömine ve sobalar, süs ve aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. FABER ART CARPENTERIA

  İtalya

  FABER ART CARPENTERIA, yılında kurulan ve Boru konstrüksiyonlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. asma demir mobilyalar, demir korkuluk, açılır kanatlı panjurlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Città Sant Angelo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. RAW IRON DESIGN

  Danimarka

  RAW IRON DESIGN, yılında kurulan ve Boru konstrüksiyonlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. elbise vitrinleri, butik eşyaları, fuar hazırlıkları, Stand tasarımı ve kurulumu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ryomgaard, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 10. HUSSON INTERNATIONAL

  Fransa

  HUSSON INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Boru konstrüksiyonlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bahçe ve parklar için demir oyuncaklar, oyun alanı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, LAPOUTROIE, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz