• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • boya karıştırıcılar ve eziciler

Sonuçlar

Boya karıştırıcılar ve eziciler - Ithalat/Ihracat

 1. WILLY A. BACHOFEN SARL

  Fransa

  Verified by europages badge

  WILLY A. BACHOFEN SARL, yılında kurulan ve Boya karıştırıcılar ve eziciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ultrasonik kesme makineleri, Karıştırıcılar, karıştırıcılar, öğütücüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sausheim, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. TURBO-MIXER GMBH MISCH- UND VERFAHRENSTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  TURBO-MIXER GMBH MISCH- UND VERFAHRENSTECHNIK, yılında kurulan ve Boya karıştırıcılar ve eziciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hohenbrunn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ACCU-LUBE MANUFACTURING GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ACCU-LUBE MANUFACTURING GMBH, yılında kurulan ve Boya karıştırıcılar ve eziciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Maulbronn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ADCHEM GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ADCHEM GMBH, yılında kurulan ve Boya karıştırıcılar ve eziciler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wendelstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. HILGER U. KERN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HILGER U. KERN GMBH, yılında kurulan ve Boya karıştırıcılar ve eziciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mannheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. THICOL MAKINA SANAYI

  Türkiye

  THICOL Makina ağırlıklı olarak boya makinaları imalatı olmak üzere başta kimya sektörü ve boya sanayi, tekstil sanayi, ilaç sanayi ve yalıtım sektörü alanlarında kullanılmak üzere makinalar üretmekte ve geliştirmeye devam etmektedir. Yeniliğe açık şirket kültürü, çağdaş yöntemleri kullanan global şirket anlayışı ve teknolojik donanımı ile THICOL Makina, hizmet verdiği tüm alanlarda kalite yönetimi sistemleriyle müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Yurtiçinde ve yurtdışında oldukça yüksek bilinirliği olan grup; kalite, güven, rekabetçilik, teknolojik üstünlük, faaliyet alanı çeşitliliği gibi özellikleriyle şirketlerini geleceğe taşımaktadır. Misyonumuz; Değişime ve teknolojiye ayak uydurarak, makina sektörünün öncüsü olmak. Vizyonumuz; Yeniliklere ve yaratıcılığa değer vererek araştırma ve geliştirmeye sürekli yatırım yapmak. Topluma, devlete ve çevreye karşı sorumluluğunu bilerek manevi değerlere saygılı olmak. Müşterilerin talep ve beklentilerini tespit ederek imkanlarını bu doğrultuda yönlendirmek, hizmet ettiği firmaların tercih ettiği ve rakiplerimizin saygı duyduğu bir firma olmak. Değerlerimiz; Daima ilkleri başarmak Kaliteden asla ödün vermemek Müşteri odaklılık Takım ruhunu benimsemek Sürekli gelişmek ve iyileşmek

 2. PLANT OF TECHNOLOGICAL EQUIPMENT, LLC

  Ukrayna

  PLANT OF TECHNOLOGICAL EQUIPMENT, LLC, yılında kurulan ve Parçalama/Kırma ve ovalama/öğütme - Sistemler ve makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Boya karıştırıcılar ve eziciler, Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar, kimya endüstrisi için yoğurma makinaları, reaktörler – tanklar – ısı değiştiriciler, Boya karıştırıcılar ve eziciler, Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kropyvnytskyi, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. AUKOS AUTOMATISIERUNGSKOMPONENTEN UND -SYSTEME GMBH

  Almanya

  AUKOS AUTOMATISIERUNGSKOMPONENTEN UND -SYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Boya karıştırıcılar ve eziciler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Osterholz-Scharmbeck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. PPG DEUTSCHLAND SALES & SERVICES GMBH

  Almanya

  PPG DEUTSCHLAND SALES & SERVICES GMBH, yılında kurulan ve Boya karıştırıcılar ve eziciler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. AK DOSIER-MISCHTECHNIK GBR

  Almanya

  AK DOSIER-MISCHTECHNIK GBR, yılında kurulan ve Boya karıştırıcılar ve eziciler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hennef, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. NOVOSYSTEMS FARBEN UND ADDITIVE GMBH

  Almanya

  NOVOSYSTEMS FARBEN UND ADDITIVE GMBH, yılında kurulan ve Boya karıştırıcılar ve eziciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Seevetal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. IBC-MIXER.DE INH. PASCAL GOERS

  Almanya

  IBC-MIXER.DE INH. PASCAL GOERS, yılında kurulan ve Boya karıştırıcılar ve eziciler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Hannover, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. I-TECH S.R.L.

  İtalya

  I-TECH S.R.L., yılında kurulan ve Boya karıştırıcılar ve eziciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dozaj sistemleri, tintometreler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sassuolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. SPRAY QUICK SYSTEMS

  Birleşik Krallık

  SPRAY QUICK SYSTEMS, yılında kurulan ve Boya karıştırıcılar ve eziciler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. boya dozörü, vizkozite ölçüm aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stockport, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. KÜBLER GMBH

  Almanya

  KÜBLER GMBH, yılında kurulan ve Boya karıştırıcılar ve eziciler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Altensteig, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BIO-LINN KATHRIN LINNEMANN-HÜLSSNER

  Almanya

  BIO-LINN KATHRIN LINNEMANN-HÜLSSNER, yılında kurulan ve Boya karıştırıcılar ve eziciler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Parfüm sanayi için makine ve ekipmanlar, Yağlayıcılar, grafit, Tıbbi olmayan dezenfektanlar, Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri, Parfüm sanayi için makine ve ekipmanlar, Yağlayıcılar, grafit, Tıbbi olmayan dezenfektanlar, Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wiefelstede, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. NETZSCH-FEINMAHLTECHNIK GMBH

  Almanya

  NETZSCH-FEINMAHLTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Boya karıştırıcılar ve eziciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Selb, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. ETA TOZ BOYA

  Türkiye

  ETA TOZ BOYA, yılında kurulan ve Boya karıştırıcılar ve eziciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. UVITEM

  İspanya

  UVITEM, yılında kurulan ve Boya karıştırıcılar ve eziciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kimya endüstrisi için ajitatörler, ultraviyole lambalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Segorbe, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. CROWN DECORATING CENTRE

  Birleşik Krallık

  CROWN DECORATING CENTRE, yılında kurulan ve Boya karıştırıcılar ve eziciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, York, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. SOCIÉTÉ DÉCO PAINT

  Tunus

  SOCIÉTÉ DÉCO PAINT, yılında kurulan ve Boya karıştırıcılar ve eziciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. boya üretimi için tesisat ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sidi Bouzid, Tunus 'de bulunmaktadır.

 2. NORDWAL S.P.A.

  İtalya

  NORDWAL S.P.A., yılında kurulan ve Tutkallar, yapıştırıcılar ve uygulamaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kimya ve İlaç - Makine ve ekipmanlar, Boya karıştırıcılar ve eziciler, Kimya ve İlaç - Makine ve ekipmanlar, Boya karıştırıcılar ve eziciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ora, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. HERO EUROPE S.R.L.

  İtalya

  HERO EUROPE S.R.L., yılında kurulan ve Kimya ve İlaç - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Boya karıştırıcılar ve eziciler, Boya karıştırıcılar ve eziciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Salmour, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. MERRIS ENGINEERING LIMITED

  İrlanda

  MERRIS ENGINEERING LIMITED, yılında kurulan ve Boya karıştırıcılar ve eziciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Millotwn, İrlanda 'de bulunmaktadır.

 5. VIBRO - MAC S.R.L.

  İtalya

  VIBRO - MAC S.R.L., yılında kurulan ve Kimya ve İlaç - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Boya karıştırıcılar ve eziciler, Boya karıştırıcılar ve eziciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Martino In Strada, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. OFFICINA MECCANICA DI CAMILLETTI STEFANO

  İtalya

  OFFICINA MECCANICA DI CAMILLETTI STEFANO, yılında kurulan ve Parçalama/Kırma ve ovalama/öğütme - Sistemler ve makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Öğütülmüş meyve çekirdekleri, Boya karıştırıcılar ve eziciler, Öğütülmüş meyve çekirdekleri, Boya karıştırıcılar ve eziciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. I.C.M. S.R.L.

  İtalya

  I.C.M. S.R.L., yılında kurulan ve Parçalama/Kırma ve ovalama/öğütme - Sistemler ve makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Öğütülmüş meyve çekirdekleri, Boya karıştırıcılar ve eziciler, Öğütülmüş meyve çekirdekleri, Boya karıştırıcılar ve eziciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Albaredo D'adige, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. ITALMEK S.R.L.

  İtalya

  ITALMEK S.R.L., yılında kurulan ve Parçalama/Kırma ve ovalama/öğütme - Sistemler ve makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Öğütülmüş meyve çekirdekleri, Boya karıştırıcılar ve eziciler, Öğütülmüş meyve çekirdekleri, Boya karıştırıcılar ve eziciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nuvolento, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. MBP SPRAY

  İspanya

  MBP SPRAY, yılında kurulan ve Sprey tabancaları ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel boyama işleri - Makineler ve sistemler, Boya karıştırıcılar ve eziciler, Endüstriyel boyama işleri - Makineler ve sistemler, Boya karıştırıcılar ve eziciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vitoria, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. PACLIK , S.R.O.

  Çek Cum.

  PACLIK , S.R.O., yılında kurulan ve Boya karıştırıcılar ve eziciler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Perakende satış yerleri, Motorsuz el aletleri, Perakende satış yerleri, Motorsuz el aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dubenec, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz