• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • boyacılık müteahhitleri

Sonuçlar

Boyacılık müteahhitleri - Ithalat/Ihracat

 1. CHEMEGRA CHEMISCHE UND MECHANISCHE GRANULATVERARBEITUNG GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  CHEMEGRA, kumlama (cüruflu zımpara maddesi) ve çeşitli uygulamalar için diğer cüruf granüllerinin mekanik işlemlerinde yetkin iş ortağınızdır. CHEMEGRA, istenen granül büyüklüklerinde ve istenilen ambalajlarda, silikoz içermeyen, özel tek kullanımlık kumlama maddeleri üretmektedir. Bunlar örneğin korozyon koruması alanında köprü yenileme, kaportaların korozyon koruması, beton düzeltme, bina dış cephelerinin restorasyonu vb. için uygundur. Zımparalar, farklı boyutlarda taneciklere sahip ve parlak tanecikli zımpara üretiminin yanı sıra zemin iyileştirme ve dolgu için de malzeme üretimi. Fason boşalma / fason doldurma kapsamında kendi döküm malzemelerinizi veya toz şeklindeki malzemelerinizi birkaç gün içinde, Big Bags (esnek büyük torbalar) memnuniyetle bulundukları yerde paketliyoruz.

 2. JADECOR

  Fransa

  Verified by europages badge

  JADECOR, yılında kurulan ve Boyacılık müteahhitleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Saint Esteve, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. MOLDOVAN NETTOYAGE

  Fransa

  Verified by europages badge

  MOLDOVAN NETTOYAGE, yılında kurulan ve Temizlik şirketi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Boyacılık müteahhitleri, Boyacılık müteahhitleri, pütürleme işleri, temizlik firmaları, bahçe temizlik hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istres, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. ASSARO CONSTRUCTION

  Fransa

  Verified by europages badge

  ASSARO CONSTRUCTION, yılında kurulan ve Duvarcılık ve tuğla dizicilik işleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Boru tesisatçılık işleri, Boyacılık müteahhitleri, Boru tesisatçılık işleri, boya, Boyacılık müteahhitleri, Kaplamalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Colombes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. BLANCHARD MULTI SERVICES

  Fransa

  Verified by europages badge

  BLANCHARD MULTI SERVICES, yılında kurulan ve Boyalar ve cilalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Boyacılık müteahhitleri, cam montajı, Boyacılık müteahhitleri, boya, bina boyama işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pierrefitte-Sur-Seine, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. IKR PEINTURE

  Fransa

  Verified by europages badge

  IKR PEINTURE, yılında kurulan ve Boyacılık müteahhitleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Binaların tamamlanması - Şirketler, Sıva işlerini yapan müteahhitler, Binaların tamamlanması - Şirketler, Sıva işlerini yapan müteahhitler, kaplama uygulamaları, bina boyama işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Talence, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. HRA

  Fransa

  Verified by europages badge

  HRA, yılında kurulan ve Restorasyon ve yenileme müteahhitleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Boyacılık müteahhitleri, Yalıtım taşeronları, Boyacılık müteahhitleri, Yalıtım taşeronları, binanın dönüştürülmesi, bina inşaatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Martin D'heres, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. AKCALI BOYA VE KIMYA SAN. TIC. A.S.

  Türkiye

  Permolit Boya is one of the brands belonging to the group of companies Akçalı. Permolit Boya JSC appeared in the Turkish paint company in 1984. In 1986, Akçalı AS became the first manufacturer of ceiling paint in Turkey. At the moment Permolit Boya, which produces more than 300 products, continues to hold leading positions in the production of ceiling paint in a highly competitive environment. Permolit Boya produces water-based interior and exterior paints, ceiling paints, primers, fillers, insulating materials, colorants, oil paints, synthetic paints and primers for final finishing, anticorrosive agents, solvents, wood protective coatings, special paints, thermal insulation systems and other auxiliary materials. The company’s goal is to provide high-quality goods and services at reasonable prices and meet world standards, fully satisfying the needs of customers, thanks to innovative equipment and high level of service.

 4. USTALARIMBURDA

  Trinidad ve Tobago

  Boya Badana Ustası İstanbul Boyacı İstanbul’da İstanbul Boyacı olarak %100 müşteri memnuniyeti ve en kısa sürede teslim hizmetiyle 14 yıldır iş başındayız. İstanbul Boya Badana Ustası Kuruluş itibari ile boya badana alanında en iyi hizmet vermeyi amaç edendik. 200 den fazla deneyimli boya badana usta kadrosu ile dev bir ekibiz. Temiz iş, en kısa sürede teslimat amacı ile yola çıkar ustalarımız. En canlı renkler ve en kaliteli ekipmanla, temizliğe titizlik göstererek boyama işlemine başlar. En kısa sürede yenilemiş odanızı, ofisinizi teslim eder. 7/24 Canlı destek hattı ile istediğiniz her an bize ulaşabilirsiniz. Usta Bulma Hemen araya tıklayarak yada aşağıdaki forma ulaş düğmesinden fiyat öğrenebilir ustalarimburda.com güvencesi ile hemen hizmeti almaya başlayabilirsiniz. Artılarımız Hızlı Teslimat Temiz İş Kaliteli İşçilik Güvenilinir Diğer Artılar Deneyimli Elemanlar Uygun Fiyatlandırma Geniş Alan Ağı Hakkımızda Kalitesiz işçiliğe rağmen yüksek fiyat talep eden usta problemine çözüm olarak şirketimiz %100 müşteri memnuniyetini amaçlamıştır. 14 yıldır sektörde lider firmamıza ait uzman usta kadrosu size en iyi hizmeti verir.

 5. MOBSAN

  Türkiye

  1981 yılında kurulan firmamız, sektördeki tecrübesini İtalya’nın önde gelen boya üreticilerinden Icro Coatings’le birleştirmiş, firmanın Türkiye Distribütörü olmuştur. Mebaş-Mobsan olarak, mobilya üzerine tüm boya ürünlerinin stoğunu bulunduruyor, laboratuarımızda standart kartela (RAL, NCS, PANTONE) ve özel renkleri, istenilen parlaklık derecesinde, en kısa süre içinde hazırlayıp, sevk ediyor, mimari proje aşamasında numune renk ve plaka çalışması yapıyoruz. Yaptırdığınız tüm renkleri kayıt altına alıyor, yaş numune ve uygulanmış plakaları 1, 5 yıl saklıyor, böylelikle farklı sevkiyatlarda renkleri aynı şekilde kontrol ederek üretiminize sunuyoruz. Üretimin en doğru şeklide yapılmasına katkıda bulunmayı ilke edindik. Bu bağlamda teknik personelimizle cila hatları ve manuel uygulamalarda destek veriyor, eksiklerin giderilmesi için talep edildiği takdirde, rapor sunuyoruz. Yerli ve yabancı cila makineleri üreticileriyle iletişim halindeyiz.

 1. ERDEM DEKORASYON DUVAR ÇITALARI

  Türkiye

  İstanbulda hizmet veren Erdem Dekorasyon, italyan boya, sedef boya, diğer boya uygulamaları, boya badana, alçıpan işleri, asma tavan, kartonpiyer, stropiyer, pvc pencere kapı işleri, komple daire tadilat ve dekorasyon işleri bilumum tüm tadilat ve dekorasyon hizmetlerini vermektedir. Sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile TEMİZ ÇALIŞMA prensibi ile hizmet vermekteyiz. Firmamız kurulduğu günden bugüne, çok fazla yol kat eden, müşteri memnuniyetini ve ürün kalitesini ön planda tutarak, sürekli büyüme hedefleri doğrultusunda, siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için "ERDEM DEKORASYON" adı altında yeni yatırımlar yapmıştır.

 2. MUSTERIH YAPI DEKORASYON

  Türkiye

  Müsterih Yapı Dekorasyon firması olarak 21 senedir bireysel ve kurumsal müşterilere boya, badana, cephe mantolama, ev ve ofis tadilatı gibi dekorasyon işlerinde boyacı ustası, alçı ustası gibi alanında uzman ekiple profesyonel çözümler sunduk, sunmaya da devam ediyoruz. Bütçelere uygun boyacı fiyatları ile size de hizmet vermek isteriz. En iyisi hakkınız!

 1. ATV ANDALUZA DE TRABAJOS VERTICALES

  İspanya

  Yüksekte yapılan işlerde uzmanlaşmış şirket.

 2. ÜRÜN INŞAAT TIC LTD ŞTI

  Türkiye

  firmamız boya asma tavan izolasyon mantolama epoxy malzemeleri ticaret ve uygulamasını yapmaktadır

 3. W&W INTERIOR

  Belçika

  W&W INTERIOR, yılında kurulan ve Boyacılık müteahhitleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. bina boyama işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brasschaat, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. HAHNE & PARTNER SANIERUNGSKONZEPTE

  Almanya

  HAHNE & PARTNER SANIERUNGSKONZEPTE, yılında kurulan ve Boyacılık müteahhitleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yalıtım taşeronları, çimento temizleme, Yalıtım taşeronları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aachen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. PAINTERS - THE PEOPLES PAINTER

  Birleşik Krallık

  PAINTERS - THE PEOPLES PAINTER, yılında kurulan ve Boyacılık müteahhitleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Nottingham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. SBMT FRANCE

  Fransa

  SBMT FRANCE, yılında kurulan ve Boyacılık müteahhitleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. elektrostatik boya sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Levallois Perret, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. LACKIEREREI VACCALLUZZO INH.THOMAS KNAPP

  Almanya

  LACKIEREREI VACCALLUZZO INH.THOMAS KNAPP, yılında kurulan ve Boyacılık müteahhitleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kreuztal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. K2M OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Almanya

  K2M OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Boyacılık müteahhitleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Rheine, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BTP BENMAAMAR

  Fransa

  BTP BENMAAMAR, yılında kurulan ve Duvarcılık ve tuğla dizicilik işleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Boyacılık müteahhitleri, inşaat çalışmaları, bina inşaatları, Boyacılık müteahhitleri, özel bina boyama işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. HM RÉNOVATION

  Belçika

  HM RÉNOVATION, yılında kurulan ve Elektrikçilik işleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kazma işleri, Boyacılık müteahhitleri, Pencereler için çerçeveler, Bina dış yüzey taşaronları, Kazma işleri, Boyacılık müteahhitleri, Pencereler için çerçeveler, Bina dış yüzey taşaronları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Isières/ Ath, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. SMART ART AIRBRUSH DESIGN - WANDMALEREI MARTIN DIPPEL

  Almanya

  SMART ART AIRBRUSH DESIGN - WANDMALEREI MARTIN DIPPEL, yılında kurulan ve Boyacılık müteahhitleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Dortmund, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SOCIETE D'APPLICATION DE PEINTURE

  Fransa

  SOCIETE D'APPLICATION DE PEINTURE, yılında kurulan ve Boyacılık müteahhitleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. bina boyama işleri, iç mekanlar boyaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rochefort, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. GERHARD MOHR GMBH

  Almanya

  GERHARD MOHR GMBH, yılında kurulan ve Boyacılık müteahhitleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Beton yapılar, cephe onarımı, cephe onarımı, çimento temizleme, Beton yapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bochum, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. PINTORES JUAN JIMÉNEZ

  İspanya

  PINTORES JUAN JIMÉNEZ, yılında kurulan ve Boyacılık müteahhitleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. bina boyama işleri, stukler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cerceda, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. FUGENEXPRESS KLUSER GMBH

  İsviçre

  FUGENEXPRESS KLUSER GMBH, yılında kurulan ve Boyacılık müteahhitleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wilen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 8. BETKOS BETONKOSMETIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  BETKOS BETONKOSMETIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Boyacılık müteahhitleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wesseling, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. SVARC STRASSENMARKIERUNG INH. MARIO SVARC

  Almanya

  SVARC STRASSENMARKIERUNG INH. MARIO SVARC, yılında kurulan ve Boyacılık müteahhitleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Mannheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. PEINTURE MORET

  Belçika

  PEINTURE MORET, yılında kurulan ve Çatı yapımı taşaronları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Binaların tamamlanması - Şirketler, Boyacılık müteahhitleri, bina boyama işleri, genel renovasyon işleri, Binaların tamamlanması - Şirketler, Boyacılık müteahhitleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Velaine, Belçika 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Boyacılık müteahhitleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

12.198 Şirketler