• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • boyama robotları

Sonuçlar

Boyama robotları - Ithalat/Ihracat

 1. AXE-S-ONE ROBOTIQUE INDUSTRIELLE

  Fransa

  Verified by europages badge

  AXE-S-ONE ROBOTIQUE INDUSTRIELLE, yılında kurulan ve Endüstriyel robotlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kaynak robotları, Montaj robotları, Boyama robotları, Kaynak robotları, Montaj robotları, Boyama robotları, Robot uygulamaları, endüstriyel makine robot sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pannes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. YASKAWA EUROPE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  YASKAWA EUROPE GMBH, yılında kurulan ve Boyama robotları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Allershausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. VENJAKOB MASCHINENBAU GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  VENJAKOB MASCHINENBAU GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Boyama robotları, çevrimli temizlik tesisleri, boyama ve kurutma tesisleri, kapalı ve konveyörlü boyama tesisleri, cam finiş işlemleri, pülverizasyon teknikleri, Boyama robotları, Sürekli-akım kurutucular, elleçleme sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rheda-Wiedenbrück, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. TECNO SPRAY

  İtalya

  Verified by europages badge

  TECNO SPRAY, yılında kurulan ve Boyama robotları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. metal boyama için makina ve tesisatlar, boya için tesisat ve ekipmanlar, boya tabancaları, boya pompaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tula, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. KARABUDAK MAKINE

  Türkiye

  Kama Finishing Machines are suitable for large and small scale production. When you get in touch with our company , your needs will be reviewed quickly and our sales professionals will be your guide beginning from the first stage of your journey. Kbotic is the most innovative product of Kama Engineering. It sprays the surface with its robotic arms and it can make automatic quality control for the process with the help of Kama Smart Vision Technology. Moreover, Kama's finishing machines are not limited to painting machines. Kama sanding machines also offer a large application scale for your production process. In addition to below machines, Kama Makine provides engineering consultancy for your special projects as well as manufacturing special lines. Additional products of Kama, such as drying units, provide optimised processes that is appropriate to your current production line. Discover our product portfolio on our web-site and please feel free to reach us for any question regarding to your painting processes especially on wood surfaces.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. VERA YUZEY KAPLAMALARI SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Vera Group şirketleri olarak Türkiye’nin üretim potansiyelini elinde tutan firmaların imalat ve pazarlama portföylerine yön vermiş dinamik kadromuz, siz değerli iş ortaklarımız talepleri doğrultusunda, kalite, güven ve memnuniyet ilkesini temel alarak çözüm üretmektedir. Finansal açıdan kendi öz kaynaklarını kullanarak var olan firmalarımız, güvenilir ticari ve finansal yapısı sayesinde, stok ve hizmet kalitesinden asla taviz vermeyerek, inovasyon hedeflerine olan tutkusu sayesinde temellerini her geçen gün daha da sağlamlaştırmaktadır. İşinde profesyonel yöneticilerimiz, uluslar arası standartlar ışığında çalışan, arge, üretim, yurtiçi ve yurtdışı satış, satış sonrası hizmetler, montaj ve teknik servis hizmeti veren tüm departmanlarımızın birleştiği ortak nokta; siz değerli iş ortaklarımızın talepleri karşısında memnuniyetiniz eşliğinde, tüm talepleriniz için ortak paydada her daim çözüm üreterek, ortaklığımızı zirvede tutmaktır. Uluslar arası şirket vizyonuyla hareket eden Vera Group, her geçen yıl bünyesine dahil ettiği yurt içi ve yurt dışı referanslarına; güven, memnuniyet ve büyüme hedefini pekiştirerek, tecrübelerini sizlerle paylaşmaktan onur ve mutluluk duymaktadır.

 2. RENK MAKINA

  Türkiye

  "Yaş Boyama ve Toz Boyama Kabinleri: Nesneleri Koruyan ve Güzelleştiren Kaplama Çözümleri Yaş boyama ve toz boyama kabinleri, endüstriyel sektörde kullanılan önemli kaplama yöntemleridir. Bu kabinler, nesnelerin görünümünü iyileştirirken aynı zamanda dayanıklılığını da artırır. Yaş boyama kabinleri, ahşap mobilyaların ve diğer ahşap ürünlerin boyanmasında etkili bir şekilde kullanılır. Ahşap yüzeylere organik bir görünüm ve özgünlük katarak doğal güzelliklerini ön plana çıkarır. Bu yöntem, ahşabın ayrıntılarını korurken estetik bir dokunuş sağlar. Ayrıca, ahşap nesnelerin dayanıklılığını ve ömrünü artırır. Toz boyama kabinleri ise metal ve diğer malzemelerin boyanmasında yaygın olarak kullanılır. Elektrostatik yük kullanarak toz boyayı nesnenin yüzeyine uygular. Ardından ısıl işlemle boyanın sertleşmesini sağlar, böylece dayanıklı bir kaplama oluşur. Bu yöntem, çizilmelere, aşınmalara ve kimyasal etkilere karşı yüksek direnç sağlar. Aynı zamanda, çevre dostu bir seçenektir çünkü VOC içermez ve daha az atık üretir. Yaş boyama ve toz boyama kabinleri, farklı sektörlerde kullanılan ürünlerin korunmasına ve estetik açıdan geliştirilmesine yardımcı olur. Bu kabinler, nesnelerin dayanıklılığını artırırken aynı zamanda estetik değerlerini yükselterek müşterilere çekici ve kaliteli ürünler sunmayı sağlar."

 3. NEURA ROBOTICS GMBH

  Almanya

  NEURA Robotics'in misyonu, robotlar ve insanlar arasındaki boşluğu kapatmak ve böylece robotları herkes için erişilebilir kılmaktır. 2019 yılında kurulan şirket, bu amaç için şimdiden üç robot serisi geliştirmiştir. Yüksek performanslı kobot LARA, MAV adlı akıllı bir AMR ve piyasada bulunan ilk bilişsel robot MAiRA. Özellikle sezgisel çalışmasıyla öne çıkan MAiRA, hafif robotik, çevresel algı sensörleri ve yapay zekanın tek bir üründe birleştirildiği geleceğin robotiğinin bir simgesidir. NEURA Robotics'te, insanların, insan doğasının özünde yatan şeyi yapabilmesi gerektiğine inanıyoruz. İnsanlar, toplumda hala çok yaygın olan sağlıksız ve monoton işler yapmak yerine yaratıcılıklarını ifade etmeli ve sosyal etkileşimlere daha fazla odaklanmalıdır. Bu nedenle yaptığımız her şey “İNSANLIĞA HİZMET VERMEK” sloganı altında toplanmaktadır.

 4. FANTES MAKINA

  Türkiye

  Fantes makina 1979 senesinden beri ayakkabı imalatında kullanılan yaklaşık 20 makina çeşitleri ve uygun fiyat prensibiyle Ayakkabı imalatında kullanılan makinaların üretimini yapmaktadır. Ürettiğimiz makinalardan bazıları Konveyör bantlar, toz emme motorları, zımpara çeşitleri, üste atma presleri, rok makinaları, buhar makinaları, soğutma sistemleri başta olmak üzere montaj hattındaki bütün makinaları üretmekteyiz. İlke miz Kalite, güven ve çözüm üretmektir.

 5. KAWASAKI ROBOTICS GMBH

  Almanya

  Merkezi Almanya'da bulunan Kawasaki Robotics, dünya çapında çok çeşitli uygulamalar için endüstriyel robotlar ve robotik otomasyon sistemlerinin lider bir küresel tedarikçisidir.

 1. INDUSTRIAL ROBOTICS COMPANY

  Litvanya

  INDUSTRIAL ROBOTICS COMPANY, yılında kurulan ve Endüstriyel robotlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Boyama robotları, Boyama robotları, Elektrik endüstrisi için kılıflar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kaunas, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 2. ROBNOR AB

  İsveç

  ROBNOR AB, yılında kurulan ve Yüzey metalik kaplamaları için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Boyama robotları, boya için tesisat ve ekipmanlar, Boyama robotları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Malmö, İsveç 'de bulunmaktadır.

 1. RANGE UND HEINE GMBH

  Almanya

  RANGE UND HEINE GMBH, yılında kurulan ve Boyama robotları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Winnenden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. CMA ROBOTICS SPA

  İtalya

  CMA ROBOTICS SPA, yılında kurulan ve Boyama robotları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kızartma hazırlama işlemeleri için tesisat ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pavia Di Udine, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. ROBNOR

  İsveç

  ROBNOR, yılında kurulan ve Yüzey metalik kaplamaları için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Boyama robotları, Boyama robotları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Malmö, İsveç 'de bulunmaktadır.

 4. ROBOTSOL - ENGENHARIA INDUSTRIAL, LDA

  Portekiz

  ROBOTSOL - ENGENHARIA INDUSTRIAL, LDA, yılında kurulan ve Endüstriyel robotlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaynak robotları, Boyama robotları, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, palet üretim robotu, Kaynak robotları, Boyama robotları, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moreira Da Maia, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. TECNICA INDUSTRIALE S.R.L.

  İtalya

  TECNICA INDUSTRIALE S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel boyama işleri - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir. Boya kurutucu fırınlar, Boyama robotları, Boya kurutucu fırınlar, Boyama robotları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. SPINEX S C JERZY HENRYKA ANNA STEPNIAK

  Polanya

  SPINEX S C JERZY HENRYKA ANNA STEPNIAK, yılında kurulan ve Sprey tabancaları ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Boyama robotları, Boyalar ve cilalar, Boyama robotları, Boyalar ve cilalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 7. ESSEMME S.R.L.

  İtalya

  ESSEMME S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel boyama işleri - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Boya kurutucu fırınlar, Boyama robotları, Boya kurutucu fırınlar, Boyama robotları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sacile, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. LINEA ECO-AIR S.R.L.

  İtalya

  LINEA ECO-AIR S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel boyama işleri - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Boya kurutucu fırınlar, Boyama robotları, Boya kurutucu fırınlar, Boyama robotları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. VIP ITALIA ENGINEERING SRL

  İtalya

  VIP ITALIA ENGINEERING SRL, yılında kurulan ve Boyama robotları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Grumello del Monte, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. M.E.T. S.R.L.

  İtalya

  M.E.T. S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel boyama işleri - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Boya kurutucu fırınlar, Boyama robotları, Boya kurutucu fırınlar, Boyama robotları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gropello Cairoli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. LE S.R.L.

  İtalya

  LE S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel boyama işleri - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Boya kurutucu fırınlar, Boyama robotları, Boya kurutucu fırınlar, Boyama robotları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Collecchio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. MECART

  İtalya

  MECART, yılında kurulan ve Endüstriyel boyama işleri - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Boya kurutucu fırınlar, Boyama robotları, Boya kurutucu fırınlar, Boyama robotları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lissone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. TAISS S.R.L.

  İtalya

  TAISS S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel boyama işleri - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Boya kurutucu fırınlar, Boyama robotları, Boya kurutucu fırınlar, Boyama robotları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castelfranco Emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. FANUC ROBOTICS IBERICA S.L.

  İspanya

  FANUC ROBOTICS IBERICA S.L., yılında kurulan ve Kaynak robotları sektöründe faaliyet gösteren bir. Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, Boyama robotları, Montaj robotları, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, Boyama robotları, Montaj robotları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castelldefels, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. DAPHNE IMPIANTI S.R.L.

  İtalya

  DAPHNE IMPIANTI S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel boyama işleri - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Boya kurutucu fırınlar, Boyama robotları, Boya kurutucu fırınlar, Boyama robotları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vallefoglia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. VER TOP S.R.L.

  İtalya

  VER TOP S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel boyama işleri - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Boya kurutucu fırınlar, Boyama robotları, Boya kurutucu fırınlar, Boyama robotları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casalgrande, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. A.C.F. S.R.L.

  İtalya

  A.C.F. S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel boyama işleri - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Boya kurutucu fırınlar, Boyama robotları, Boya kurutucu fırınlar, Boyama robotları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cologno Monzese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. AIRMADI PAINTING S.R.L.

  İtalya

  AIRMADI PAINTING S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel boyama işleri - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Boya kurutucu fırınlar, Boyama robotları, Boya kurutucu fırınlar, Boyama robotları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castelnuovo Del Garda, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz