• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • brendi

Sonuçlar

Brendi - Ithalat/Ihracat

 1. AURIAN SAS

  Fransa

  Verified by europages badge

  AURIAN SAS, 1880'den beri şarap ve Armagnac için damıtma ve satış yapmaktadır. AURIAN, güneybatı Fransa'nın kalbinde kurulmul aromalı şaraplar, likörler ve alkollü içkiler üreticisi ve tüccarıdır. Kökleri, Bay Dupeyron'un Armagnac ve Gascony şarabının en önemli tüccarlarından biri olduğu 1880 yılına kadar uzanır. Birkaç yıl sonra, Dupeyron'un torunu Philippe Aurian, aromalı şaraplar, likörler ve geleneksel alkollü içkiler üretiminde uzmanlaşmış ve ticari faaliyetlerine Armagnac olarak devam etmiştir. Bugün şirket, Fransa'nın tüm bölgelerinde yılda 500.000'den fazla şişe satıyor. Tüm AURIAN ürünleri, el yapımı, doğal aromalı meyve infüzyonları ve çoğunlukla ikisinin karışımıyla elde üretilmektedir. Eylül 2018'de Florent ve Isabella Soulhol, amacı Bay Aurian tarafından kurulan ustalık geleneğini sürdürmek ve böylece AURIAN imalathanesinin özelliklerini dış pazarlara taşımak amacıyla AURIAN imalathanesinin sahibi oldular. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. COGNAC DEROUINEAU

  Fransa

  Verified by europages badge

  Fransız konyak üreticisi olarak yüksek kaliteli ürünler sunuyoruz. Çiftliğimiz, 25 hektarı AOC konyak olmak üzere 30 hektarlık üzüm bağlarından oluşmaktadır. XO konyağımız yalnızca üzüm bağlarımızdan gelmektedir. Asmaların budamasından şişelemeye kadar her şey arazimizde yüksek düzeyde titizlikle gerçekleştirilmektedir. Uyarı: aşırı alkol sağlık açısından tehlikelidir. Kararında içiniz.

 3. ARDUENNA GIN

  Belçika

  Verified by europages badge

  ARDUENNA GIN, yılında kurulan ve Brendi sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Alkollü aperitifler, Likörler ve sert içkiler, Hazır kokteyller, alkollü içecekler, cin, Alkollü aperitifler, ispirtolu, alkoller, Likörler ve sert içkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vaux-Sur-Sûre, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. DOMAINE FLAGUERIE

  Fransa

  Verified by europages badge

  DOMAINE FLAGUERIE, yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Brendi, elma rakısı, Brendi, armut şarabı, topuzcuk, aperatifler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ducy-Sainte-Marguerite, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. DISTILLERIE DELL'ETNA SRL DEI F.LLI RUSSO

  İtalya

  Sicilya'da (Etna) faaliyet gösteren Distilleria F.lli Russo, damıtılmış alkollü içecekler, dijestifler, geleneksel likörler, kremalı likörler, limoncello ve mandarinetto, artizanal gül likörleri ve kremalı gül likörleri üretmektedir. Sicilya Limoncello'su, Sicilya dijestifleri, Etna damıtılmış alkolü, Sicilya Cremoncello'su. Klasik likörler, Cremoncello di Sicilia (Limoncello et Mandarinetto), El yapımı Rosoli, Grappa ve Acquavita, Fuoco del Vulcano, kokteyler için likörler. Online satış ; hediye ambalajları. Tüm dünya ülkelerine ihracat ve ithalat. Damıtılmış alkollü içecekler.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DISTILLERIE BERTA SRL

  İtalya

  Şirketimizin kuruluş amacı yerel bir kültürün uygulanması olarak tanımlanabilir. Benzersiz damıtımevlerimiz Mombaruzzo tepelerinde yer almaktadır. Tüketicilerimizin gereksinimlerine göre ve damak tatlarına uygun Grappa di Moscato, Beyaz Grappa, damıtılmış alkollü içecekler ve likörler gibi yerel ürünler sunmamız bizim güçlü yanımızı oluşturmaktadır. Ziyaretlerinizi bekliyoruz. Tüketicilerimizin gereksinimlerine göre ve damak tatlarına uygun Grappa di Moscato, Beyaz Grappa, damıtılmış alkollü içecekler ve likörler gibi yerel ürünler sunmamız bizim güçlü yanımızı oluşturmaktadır.

 2. PISCO SAVEUR

  Fransa

  PISCO SAVEUR, yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Hazır kokteyller, Brendi, İçecek dağıtıcılar, Hazır kokteyller, Brendi, İçecek dağıtıcılar, içecek ithalatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. LICORES SINC, S.A.

  İspanya

  LICORES SINC, S.A., yılında kurulan ve Brendi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. cin, aromalı likörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alcoy, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. GENERAL GOODS DISTRIBUTION

  İspanya

  GENERAL GOODS DISTRIBUTION, yılında kurulan ve Brendi sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. likörler, damıtılmış alkollü içecek, vodka, tekila sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. BRANDGEISTER.DE

  Almanya

  BRANDGEISTER.DE, yılında kurulan ve Brendi sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Neckargemünd, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. CROIX MARON COGNAC

  Fransa

  CROIX MARON COGNAC, yılında kurulan ve Brendi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Segonzac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. IL BENEDUCE

  İtalya

  IL BENEDUCE, yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elma ve armut şarabı, Brendi, Elma ve armut şarabı, Brendi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant'antimo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. LONDINEL

  İspanya

  LONDINEL, yılında kurulan ve Brendi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Likörler ve sert içkiler, kahve likörü, Likörler ve sert içkiler, kestane likörü, bal likörü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pereiro De Aguiar-Ourense, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. HELLMARY SPIRITS LDA

  Portekiz

  HELLMARY SPIRITS LDA, yılında kurulan ve İçecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Brendi, aromalı likörler, vodka, Brendi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Loureiro Oaz, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. ALCOHOLIC-NON-ALCOHOLIC COMPANY "DNIPRO"

  Ukrayna

  ALCOHOLIC-NON-ALCOHOLIC COMPANY "DNIPRO", yılında kurulan ve Brendi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dnipro, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. FILLIERS GRAANSTOKERIJ

  Belçika

  FILLIERS GRAANSTOKERIJ, yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Brendi, Brendi, cin, kavrulmuş kahve, viski sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Deinze, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. GRUPA TRADEPOL

  Polanya

  GRUPA TRADEPOL, yılında kurulan ve Brendi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Likörler ve sert içkiler, Mantar tapalar, Likörler ve sert içkiler, Mantar tapalar, cam şişeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Łazy, Polanya 'de bulunmaktadır.

 6. ZELÓSU LIQUORIFICIO ARTIGIANALE

  İtalya

  ZELÓSU LIQUORIFICIO ARTIGIANALE, yılında kurulan ve Brendi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. likör kreması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cagliari, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. WILHELM BÜCHTER GMBH & CO. KG KORNBRENNEREI

  Almanya

  WILHELM BÜCHTER GMBH & CO. KG KORNBRENNEREI, yılında kurulan ve Brendi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. vodka, ispirtolu, Damıtım evi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castrop-Rauxel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. BLACKFOREST WHISKEY

  Almanya

  BLACKFOREST WHISKEY, yılında kurulan ve Brendi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neubulach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BRAECKMAN GRAANSTOKERIJ

  Belçika

  BRAECKMAN GRAANSTOKERIJ, yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Brendi, Brendi, distilasyon işleri, alkollü ürün distilasyonu için tesisat ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leupegem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. DISTILLERIE ARTISANALE GAYRAL SARL

  Fransa

  DISTILLERIE ARTISANALE GAYRAL SARL, yılında kurulan ve Brendi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. safran, armut sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sanvensa, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. DISTILLERIE BEL

  Fransa

  DISTILLERIE BEL, yılında kurulan ve İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Brendi, İçecek ithalat - ihracatı, Brendi, İçecek ithalat - ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Thibéry, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. BRÄLITRO

  Almanya

  BRÄLITRO, yılında kurulan ve Brendi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Söhlde, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ANTON VOGL

  Avusturya

  ANTON VOGL, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Likörler ve sert içkiler, Brendi, Şaraplar, Bira, Likörler ve sert içkiler, Brendi, Şaraplar, Bira sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hallein, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 6. DESTILLATEURMEISTER HEINRICH REIPRICH

  Almanya

  DESTILLATEURMEISTER HEINRICH REIPRICH, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Likörler ve sert içkiler, Brendi, Şaraplar, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Likörler ve sert içkiler, Brendi, Şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schirnding, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. PRINCESSE VALAISANNE

  İsviçre

  PRINCESSE VALAISANNE, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve ve sebze suları, Likörler ve sert içkiler, Brendi, Şaraplar, Meyve ve sebze suları, Likörler ve sert içkiler, Brendi, Şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Charrat, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 8. DIETER HUBER

  Almanya

  DIETER HUBER, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Likörler ve sert içkiler, Brendi, Şaraplar, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Likörler ve sert içkiler, Brendi, Şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bühl, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. GUNTER MÜLLER E.K.

  Almanya

  GUNTER MÜLLER E.K., yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Likörler ve sert içkiler, Brendi, Şaraplar, Şampanya ve köpüklü şaraplar, Likörler ve sert içkiler, Brendi, Şaraplar, Şampanya ve köpüklü şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Matzenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. NUSSBACH DISTILLERY GMBH

  Avusturya

  NUSSBACH DISTILLERY GMBH, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Likörler ve sert içkiler, Brendi, Şaraplar, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Likörler ve sert içkiler, Brendi, Şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nußbach, Avusturya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz