• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • bronz

Sonuçlar

Bronz - Ithalat/Ihracat

 1. CONCEPT METAL

  Fransa

  Verified by europages badge

  Consept Metal, planlara göre demir dışı ve özel metallerden bitmiş parçalar ve yarı mamüller sunmaktadır. İşlemenin yanı sıra tek parça olarak küçük, orta ve büyük seriler halinde de üretim. Concept Metal, standart dışı (büyük ebatlarda, blok, plaka, boru halinde ürün) yarı mamuller sunma özelliğine sahiptir. Concept Metal'in uzmanlığı, Tungsten, Molibden ve Tantal kullanan özel metaller konusunda danışmanlık ve yardım sağlar... Teknik ekibi tarafından ön incelemeden sonra bu özel metallerde yapılar, montajlar veya kaynaklar yapma imkanı da sağlar.Mühendis ekibimiz çeşitli alanlarda faaliyet gösterir : mekanik, plastik enjeksiyonu, pres döküm kalıpları, makine - takım tezgahlarında işleme, aeronotik, nükleer, kimya, inşaat ve hafriyat makineleri, metalürji, siderürji, denizcilik, demiryolları, savunma sanayi ve araştırmalar.

 2. BASEDO STEEL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BASEDO STEEL şirketini seçmeniz için beş neden: Teknik bilgi birikimi: Çelik işleyen şirketlerinin özel durumunu biliyoruz. Ayrıca gereksinimleriniz gene de yüksekse; ve malzemeler ve boyutlar da çok farklıysa: Biz hallederiz. Özellikle egzotik malzemeler bizim için sorun değildir. Hizmetlerimiz: Düsseldorf'daki modern depomuzda çok sayıda malzeme bulunmaktadır. Yüksek performanslı otomatik şerit testeremizde çeliğinizi istediğiniz uzunlukta kesiyoruz. Ağ: Depomuzda bir malzemenin bulunmaması halinde, tüccarlar, üreticiler, haddehaneler ve işleme şirketlerinden oluşan büyük bir uluslararası ağına başvururuz. Böylece isteğiniz yolda kalmaz. Lojistik: İster kurye hizmetleri, nakliyeciler, deniz ya da hava taşımacılığı veya , hava taşımacılığı - hedefine hangi yükün getirileceğini biliyoruz. Hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı.

 3. ANKARA BRONZ

  Türkiye

  Verified by europages badge

  ANKARA BRONZ, 1974 yılında kurulduğundan bu yana, Türkiye menşeli döküm yöntemlerini geniş bir yelpazede kullanarak zanaatını geliştirmiştir. Ustalığımız, her biri farklı ölçeklere göre uyarlanmış Bronz, Alüminyum, Pirinç ve Özel Bakır alaşımlarının döküm sanatında yatmaktadır. Seçkin alaşımlarımız arasında Kalay Bronz, Alüminyum Bronz, Mangan Bronz, Silisyum Bronz, Kurşunlu Kalay Bronz, Yüksek Kurşunlu Kalay Bronz ve çok yönlü Nikel Kalay Bronz bulunmaktadır. Repertuarımız Pirinç, Sürekli hızlanan metal teknolojisi alanında, en son yenilikleri değerli müşterilerimizle paylaşma sorumluluğunu üstleniyoruz. Alüminyum ve Özel Bakır alaşımlarından oluşan zengin bir ürün yelpazesini kapsamaktadır. Sürekli hızlanan metal teknolojisi alanında, en son yenilikleri değerli müşterilerimizle paylaşma sorumluluğunu üstleniyoruz. ANKARA BRONZ'un temel felsefesi, —sürekli gelişen bu ortamda değişmeyen bir kalite sunma taahhüdü olarak sabit kalmaktadır. Ufkumuz dökümün çok ötesine uzanıyor ve eklektik bir metal yelpazesini benimsiyor: Bronz, Alüminyum, Bakır, Pirinç, İthal Nodüler Dökme Demir, Pik, Paslanmaz Çelik, Cıva Çeliği, Yağda Sertleştirilmiş Çelik ve daha fazlası. Ayrıca Kestamid, Polyamid, Politef, Pom c, PVC ve Fiber gibi Mühendislik Plastikleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Bugün bize ulaşarak döküm ve malzemelerdeki derin uzmanlığın ve avangart hünerin özünü deneyimleyin. ANKARA BRONZ, metallerin dinamik dünyasında onlarca yıllık bilgi birikimini kapsayan kalıcı ortağınız olarak kararlı bir duruş sergiliyor.

 4. KIGEMA SP. Z.O.O

  Polanya

  Verified by europages badge

  Döküm ve işleme alanında 30 yıllık deneyime sahip mühendisler, teknisyenler ve üst sınıf uzmanlardan oluşan bir ekibiz. Amacımız, karşılıklı saygıya dayanan uzun vadeli işbirliği ve ilişki kurmaktır. Bunun yanı sıra rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunmak için çabaladığımız 1. tercih edilen tedarikçi olmak istiyoruz. BAKIR DÖKÜM: KIGEMA, uluslararası ve yerel döküm standartlarına (DIN EN 1982: 1998-12, PN-EN 1982, DIN 1705, 1709, 1714, PN 91/H-87026, ASTM B271, BS 1400 gibi) ve özel alaşımlara uygun kapsamlı bir bakır alaşım yelpazesi kullanarak burç, halka ve manşon üretimi için santrifüj döküm konusunda uzmanlaşmıştır. Sunduğumuz malzemeler bronz, alüminyum bronzlar, kurşunlu bronzlar, özel bronzlar, pirinç ve özel alaşımları kapsamaktadır. CNC İŞLEME: Çelik, dökme demir, demir dışı metaller ve teknik plastiklerde komple işleme çözümleri. Çok çeşitli boyutlarda yüksek hassasiyetli, orta ve küçük seri siparişleri gerçekleştiriyoruz. ISO 9001: 2009, ISO 18001-2004 ve ISO 14001-2005 gibi kalite güvence sistemlerini sürdürüyoruz. IGEMA, ürünlerin sertlik, uzama, mikrometre gibi mekanik özelliklerinin test edilmesini sağlayan laboratuvara sahiptir. KIGEMA ayrıca penetrasyon ve ultrasonik testler gerçekleştirmekte ve EN 10204-2.2, 2.3, 3.1B'ye uygunluk sertifikaları düzenlemektedir. Ayrıca şirket, yüksek kaliteli ölçüm ekipmanlarıyla donatılmış klimalı bir ölçüm odasına sahiptir.

 5. VANARA E C. SNC DI VANARA DANILO

  İtalya

  Verified by europages badge

  VANARA E C. SNC DI VANARA DANILO, yılında kurulan ve Elektron ışınlarını kaynaklayan malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Bakır ve alaşımlar, kaynak gereçleri, elektrot, Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, kaynak maskeleri, Bakır ve alaşımlar, şalumeli metal kaynak makina ve tesisleri için malzemeler, bronz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Volvera, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MODENA METALLI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  MODENA METALLI SRL, yılında kurulan ve Dökümü yapılmış bakır, bronz ve pirinç sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bronz, bronz çubuklar, alüminyumlu bronzlar, Bronz, kalaylı bronzlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torrile, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. KUNSTGIESSEREI OTTO STREHLE

  Almanya

  Verified by europages badge

  KUNSTGIESSEREI OTTO STREHLE, yılında kurulan ve Bronz sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Winhöring, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. YDE METALL GMBH

  Almanya

  Sehr gehrter Damen und Herren, Die YDE Metall GmbH ist ein im Jahr 2023 gegründetes Unternehmen, das Bronze und andere hochfeste Metalle liefert und Marketingdienstleistungen erbringt. Wir liefern und vermarkten Bronzen mit hohen mechanischen Eigenschaften in allen Größen, Formen und Mengen. Auf Wunsch fertigen wir Sonderteile und komplexe Teile und liefern diese fertig aus. Mit unserem erfahrenen Ingenieurpersonal bieten wir unseren Kunden einen schnellen und effektiven Service. Wir produzieren auch verschiedene Maschinen und Maschinenteile. Gerne können wir Sie hierzu auch persönlich beraten. Gerne können Sie uns ansprechen. Sie können uns auch Ihre Anfrage zukommen lassen und wir werden es so schnell wie möglich bearbeiten. Wir verschaffen unseren Kunden einen Wettbewerbsvorteil, indem wir innovative Technologielösungen anbieten. Wir bieten einen schnellen und effektiven Service zur Optimierung der Geschäftsprozesse unserer Kunden. Wir können die Materialien auf die gewünschte Größe zuschneiden und noch am selben Tag versenden. Auf Wunsch können wir große Mengen häufig benötigter Materialien im Lager vorrätig halten und für Sie bereithalten.

 4. DELTA METAL

  Fransa

  DELTA METAL bakır alaşımları, özel bronzlar, Tungsten, Molibden ve Titanyum alım ve satımında uzmanlaşmıştır. Plana göre de parçaların yanı sıra yaklaşık 2.5 m çapında santrifüjlenmiş büyük halkalar da üretme olanağımız vardır. Serimiz 50’den fazla çeşitten oluşmaktadır : CuSn6P - CuSn12 - CuSn12P - CuSn7Pb7Zn4 - CuSn7 - CuSn9P - CuAl9Ni3Fe2 - CuAl10Ni5Fe4 - CuAl11Ni6Fe5 - CuAl12Ni6Fe5 - CuCr1Zr - CuNiSiCr - CuNi2Si, vb… 420HB normuna varan özel bronz alaşımlar ve bakırlı alaşımlar alanında uzman bir kuruluş olarak kısa sürede Avrupa'da gelişmeyi başarmanın ardından, silahlanma, denizcilik, siderürji, otomotiv parçaları, mekanik, torna ve frezeleme uygulamaları, plastik enjeksiyon, kalıplama ve benzerleri gibi tüm endüstriyel sektörlere yönelik alt üstlenici olarak faaliyet göstermekteyiz. Satış ve pazarlama bölümümüz sizi dinlemeye hazırdır ve tüm yıl boyunca en kısa sürede taleplerinizi karşılamak için aramanızı beklemektedir.

 5. MAGRO VERBINDUNGSELEMENTE GMBH

  Almanya

  Dünya çapındaki en iyi bağlantılar! MAGRO endüstriyel bağlantı parçaları konusundaki tedarik maliyetinizi düşürür, servisin yanı sıra teknik ve lojistik danışmanlık sunar. Fabrika kavramı MAGRO fabrika ağı tüm Avrupa'daki üretici ve hizmet sağlayıcıların uzmanlığını bir araya toplar. Yoğun teknik ve lojistik danışmanlık sayesinde müşterilerimize tedarik alanında maliyet düşürmeye ilişkin sürdürülebilir avantajlar sağlıyoruz. Edinim maliyetlerini düşürür Servis avantajları, kalifiye teknik ve lojistik danışmanlık sunar.

 1. SINTER - M JSC

  Bulgaristan

  Sinter-M JSC. şirketi, metal parça ve ürünlerin üretiminde sinterleme yönteminin çok çeşitli özelliklerini kapsayan (toz metalürji ürünleri de denen), çeşitli araç ve tekniklerle üretim, tasarım ve uygulanmada uzmanlaşmış, bir makine sanayi şirketidir. Ürünlerimizin farklı sektörlerde çok değişik bir dizi uygulaması vardır. Üretimimiz için İsveç, İtalya, Almanya ve Romanya'dan ithal ettiğimiz yüksek kaliteli metal tozlarını (demir, pirinç, bakır, çelik, paslanmaz çelik, bronz, alüminyum) kullanmaktayız. Yukarıda bahsedilmemiş ancak müşteri tarafından talep edilen her türlü toz metalürji parça ve ürününü imal edebilecek yetenekteyiz. Genel sinterlenmiş mekanik ekipman parça uygulamaları şunlardır: • otomobil ve diğer araç üretim sektörü; • hidrolik ve pnömatik• tekstil makineleri; • ölçüm cihazları; • kilitler ve madeni eşyalar; •muhtelif elektrik donanımı; • ayrıca mobilya, çit ve tırabzanlar için de dekoratif ürünler de üretmekteyiz.

 2. IZ METAL A.S.

  Türkiye

  iz-metal was founded in 2000 and has been producing in Red Bronze, Tin Bronze, Aluminum Bronze, Phosphor Btonze, Manganese Bronze Copper and Copper alloys, using continious casting & centrifugal casting techniques. Further to above productions iz-metal carries out production of brass rods as calibrated and forged products, in forms of hexagonal, rectangular, square and other special form for industrial use.In order to assure product quality, Izmetal is able to supply certificates from many of the following Class Societies including: Lloyd's Register, ISO 9001, DNV, Conformity of Europe (CE), RINA, Bureau Veritas, Germanischer Lloyd.iz-metal surpasses product quality day to day, tracing developments in globalizing world markets, investing in necessary machinery & technical equipment.iz-metal adopts principle of absolute customer satisfaction, presenting excellent service & quality product, supported with the most convenient prices, considering the results of market.

 1. FORELLI PIETRO SRL DI FORELLI GIACOMO & C.

  İtalya

  Fosforlu bronz, küpronikel, santrifüj ve kabuktan yapılan parçalar, bakır rulolar, bakır, nikel ve alaşım çalışmaları, metal arındırma işlemleri, bronz kaplama demir işleri, taklit altın, pirinç, bronz borular, zirkonyum.

 2. FONDERIA RAVAZZOLO

  İtalya

  Dökümhanemiz ağırlığı 100 gramdan 1 kiloya değişen kum döküm parçaları sağlayabilecek kapasiteye sahiptir ; Özellikle müşteri modelleri ve desenlerine ve her türlü alaşım için özel üretimlere göre çalışıyoruz. Şirketimiz geniş bir ihtiyaç serisi karşılayabilecek şekilde donatılmıştır.

 3. APAK METAL AS

  Türkiye

  Apak Metal A.Ş. sert bakır alaşımları ( CuCrZr, CuNiSi, CuCoNiBe, CuCo2Be, CuBe2, CuTeP ), bakır nikel alaşımları ( CuNi10Fe1Mn, CuNi14Al3, CuNi30Mn1Fe ), alüminyum bronzları ( CuAl9Mn2, CuAl10Ni5Fe4, CuAl10Ni6Fe6 ), kalay bronzları ( CuSn10, CuSn12, CuSn14, Rg5, Rg7, Rg10, CuPb10Sn, CuSn6, CuSn8 ), pirinçler ( CuZn37, CuZn40, CuZn35Ni2, CuZn40Al2 ) üreticisi, refrakter metaller ( W, WCu, MoTiZr ), takım çelikleri ve kalıp çelikleri stokçusu, ithalat ve ihracatçısıdır.

 4. BRONCES CERÓN

  İspanya

  Metal işleriPaslanmaz çelik

 5. CM METAL ÜRÜNLERİ A.Ş

  Türkiye

 6. GUVEN BRONZ METAL

  Türkiye

  GUVEN BRONZ METAL, yılında kurulan ve Bronz sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. transmisyonlar için sonsuz vida dişlileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. REAL VOTIVA SRL

  İtalya

  REAL VOTIVA SRL, yılında kurulan ve Bronz sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Cenaze süslemesi, anıt mezar inşaatı, cenaze malzemeleri, cenaze işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Melissano, Lecce, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. IRON SALE EUROPE

  Belçika

  IRON SALE EUROPE, yılında kurulan ve Dökümü yapılmış bakır, bronz ve pirinç sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Pirinç, bronz, demir dışı metaller, döküm, Pirinç sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Huy, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. OMCO INTERNATIONAL

  Belçika

  OMCO INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Ham ve özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bronz, çelik ürünlerde bitirme işi, Metaller - İşleme, Bronz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aalter, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. FBCG

  Fransa

  FBCG, yılında kurulan ve Alüminyum alaşımları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Bronz, Pirinç, Laminant levhalar ve laminant tabakalar - Demirli metaller, Bronz, Pirinç, Özel kesim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rosny-Sur-Seine, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. ALLOY METAL

  Polanya

  ALLOY METAL, yılında kurulan ve Bronz sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. döküm, duylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Domaniew, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. METAL-SERWIS

  Polanya

  METAL-SERWIS, yılında kurulan ve Çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Bronz, Pirinç, demir dışı metaller, alüminyum, Bronz, Pirinç sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kielce, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. AMPCO METAL DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  AMPCO METAL DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bronz, Bronz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Geretsried, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. JETNET TRADE COMPANY S.L

  İspanya

  JETNET TRADE COMPANY S.L, yılında kurulan ve Bakır ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Pirinç, Çelik ve metaller, arjantan, bronz, Pirinç, Çelik ve metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Estepona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. DEUTSCHES KUPFERINSTITUT BERUFSVERBAND E.V.

  Almanya

  DEUTSCHES KUPFERINSTITUT BERUFSVERBAND E.V., yılında kurulan ve Demir olmayan metallerin filizi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Alüminyum ve alaşımlar, Bakır ve alaşımlar, Bronz, Pirinç, Alüminyum ve alaşımlar, Bakır ve alaşımlar, Bronz, Pirinç sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ADAMET - NIEMET SP.Z O.O

  Polanya

  ADAMET - NIEMET SP.Z O.O, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Bronz, Pirinç, toptan alüminyum, Bronz, Pirinç sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rzeszów, Polanya 'de bulunmaktadır.

 9. ROMA ART SRL

  İtalya

  ROMA ART SRL, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - Ağaç sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. stil mobilyalar, porselen çiçekler, kare teller, bronz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fiumicino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. KUNSTGIESSEREI STRASSACKER GMBH & CO. KG

  Almanya

  KUNSTGIESSEREI STRASSACKER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Sanatsal döküm işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bronz, alüminyum, sanatsal dökümhane, Bronz, kutsal eşyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Süssen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz