• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • bronzlaştırılmış çelik ve metaller

Sonuçlar

Bronzlaştırılmış çelik ve metaller - Ithalat/Ihracat

 1. WORLDWIDE MACHINING SPARE PARTS

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Üst düzey üretim çözümleri için önde gelen merkeziniz olan Worldwide Machining'e hoş geldiniz. Kendimizi benzersiz bir dizi özel üretim hizmeti sunmaya adadık. Ankara'nın kalbinde yer alan şirketimiz, talaşlı imalat alanında uzmanlaşmıştır ve beklentilerinizi aşmak için tasarlanmış dinamik bir hizmet paketi sunmaktadır. İşbirliği odağımız, çok çeşitli üretim süreçlerini kapsayan proje tabanlı ortaklıklar etrafında dönmektedir. Döküm, kaynaklı konstrüksiyon, dövme ve dişli kutularından hassas döküm, ısıl işlem, lazer kesim, talaşlı imalat, plastik enjeksiyon ve yüzey işlemeye kadar ihtiyaçlarınızı kapsamlı bir şekilde karşılıyoruz. Uzmanlığımız Alüminyum, Bronz ve Paslanmaz Çelik gibi çeşitli malzemeleri kapsamaktadır. En iyi hammaddeleri tedarik etmeye ve üretmeye verdiğimiz önemle, ürünlerinizin en yüksek standartları korumasını sağlıyoruz. Yolculuğumuz, tekliflerimizi vizyonunuzla uyumlu hale getirmek için örnekleri paylaşarak başlar. Bu kişiselleştirilmiş yaklaşım, nihai ürünlerimizin isteklerinizle mükemmel bir şekilde örtüşmesini sağlar. Misyonumuz : Şirket içi üretim becerimizden ve modern hammadde kullanımımızdan yararlanarak, rekabetçi fiyatlarla olağanüstü kalite sunuyoruz. Hizmetlerimiz : •Döküm •Kaynaklı Konstrüksiyon •Dövme •Dişli Kutuları •Yatırım Döküm •Isıl İşlem •Lazer Kesim •İşleme •Plastik Enjeksiyon •Yüzey İşlem. Üretim zaferiniz sadece bir konuşma uzaklığında. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin !

 2. D&S HECO OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  D&S HECO OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Bronzlaştırılmış çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Salzgitter, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ICV INDUSTRIE-COATING VERFAHRENSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ICV INDUSTRIE-COATING VERFAHRENSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Bronzlaştırılmış çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Oberndorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ELLES OBERFLÄCHEN SYSTEME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ELLES OBERFLÄCHEN SYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Bronzlaştırılmış çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Düren, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. FECHNER GMBH KUNSTHARZBODENSYSTEME

  Almanya

  Verified by europages badge

  FECHNER GMBH KUNSTHARZBODENSYSTEME, yılında kurulan ve Bronzlaştırılmış çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Roth, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MKW KUNSTSTOFF OBERFLÄCHEN + DRAHT GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  MKW KUNSTSTOFF OBERFLÄCHEN + DRAHT GMBH, yılında kurulan ve Bronzlaştırılmış çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Weibern, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. KUHN REAKTIONSHARZ-TECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KUHN REAKTIONSHARZ-TECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Bronzlaştırılmış çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nürtingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ITN COATINGS SAND & STEIN OHG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ITN COATINGS SAND & STEIN OHG, yılında kurulan ve Bronzlaştırılmış çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Neunkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. TUNAP GMBH & CO. KG

  Almanya

  TUNAP GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Bronzlaştırılmış çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wolfratshausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ZET-CHEMIE GMBH

  Almanya

  ZET-CHEMIE GMBH, yılında kurulan ve Bronzlaştırılmış çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ehingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. KALLE WASSERTECHNIK

  Almanya

  KALLE WASSERTECHNIK, yılında kurulan ve Bronzlaştırılmış çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Görwihl, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ISR INDUSTRIE-SERVICE REUCKER

  Almanya

  ISR INDUSTRIE-SERVICE REUCKER, yılında kurulan ve Bronzlaştırılmış çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Langenwetzendorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. IQ FLUIDS AG

  Almanya

  IQ FLUIDS AG, yılında kurulan ve Bronzlaştırılmış çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Aspach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ABBA SYSTEMBODEN INDUSTRIEBODEN FUSSBODENBELÄGE

  Almanya

  ABBA SYSTEMBODEN INDUSTRIEBODEN FUSSBODENBELÄGE, yılında kurulan ve Bronzlaştırılmış çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. AIR COLOR PULVERBESCHICHTUNG FLORIN-ADRIAN IOVAN

  Almanya

  AIR COLOR PULVERBESCHICHTUNG FLORIN-ADRIAN IOVAN, yılında kurulan ve Bronzlaştırılmış çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Lüneburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. KÜHNER HANDEL GMBH

  Almanya

  KÜHNER HANDEL GMBH, yılında kurulan ve Bronzlaştırılmış çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Reutlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. EMP ANTRIEBSTECHNIK GMBH

  Almanya

  EMP ANTRIEBSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Bronzlaştırılmış çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wiesenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. BW MATTMANN GMBH

  İsviçre

  BW MATTMANN GMBH, yılında kurulan ve Bronzlaştırılmış çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Utzenstorf, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 7. TKS TANK UND KESSELSERVICE GMBH

  Avusturya

  TKS TANK UND KESSELSERVICE GMBH, yılında kurulan ve Bronzlaştırılmış çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 8. SAFE PACK SICHERHEITSVERPACKUNGEN GMBH

  Almanya

  SAFE PACK SICHERHEITSVERPACKUNGEN GMBH, yılında kurulan ve Bronzlaştırılmış çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Enger, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. DIE SANDSTRAHLER - LIESENFELD & BÖTEL GMBH

  Almanya

  DIE SANDSTRAHLER - LIESENFELD & BÖTEL GMBH, yılında kurulan ve Bronzlaştırılmış çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Engelsberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. EMLICH ELOXAL GMBH

  Almanya

  EMLICH ELOXAL GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metallerin plastikle kaplanması, Metalleştirme, Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi, Bronzlaştırılmış çelik ve metaller, Çelik ve metallerin plastikle kaplanması, Metalleştirme, Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi, Bronzlaştırılmış çelik ve metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Finsing, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. STRAHLEREI & LACKIEREREI VOIGTLÄNDER GMBH

  Almanya

  STRAHLEREI & LACKIEREREI VOIGTLÄNDER GMBH, yılında kurulan ve Bronzlaştırılmış çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Leipzig, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. WEBER GMBH

  Almanya

  WEBER GMBH, yılında kurulan ve Bronzlaştırılmış çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Mietingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. HARTSCHAUMZUSCHNITTE ILMENAU GMBH

  Almanya

  HARTSCHAUMZUSCHNITTE ILMENAU GMBH, yılında kurulan ve Bronzlaştırılmış çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ilmenau (thüringen), Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. HAMMAKSAN IMPORT-EXPORT

  Türkiye

  HAMMAKSAN IMPORT-EXPORT, yılında kurulan ve Bronzlaştırılmış çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. rakor sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. OERLIKON METCO COATINGS GMBH

  Almanya

  OERLIKON METCO COATINGS GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin plastikle kaplanması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Metalleştirme, Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi, Bronzlaştırılmış çelik ve metaller, Elektroliz - Yüzey işleme, Metalleştirme, Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi, Bronzlaştırılmış çelik ve metaller, Elektroliz - Yüzey işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Salzgitter, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. WOT OBERFLÄCHEN TECHNIK GMBH

  Almanya

  WOT OBERFLÄCHEN TECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin plastikle kaplanması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Metalleştirme, Bronzlaştırılmış çelik ve metaller, Elektroliz - Yüzey işleme, Pas önleyici kimyasal ürünler, Metalleştirme, Bronzlaştırılmış çelik ve metaller, Elektroliz - Yüzey işleme, Pas önleyici kimyasal ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. G&L OBERFLÄCHENBESCHICHTUNG GMBH

  Almanya

  G&L OBERFLÄCHENBESCHICHTUNG GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin plastikle kaplanması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Metalleştirme, Bronzlaştırılmış çelik ve metaller, Elektroliz - Yüzey işleme, Mobilya ve ahşapların parlatılması, cilalanması, verniklenmesi, Metalleştirme, Bronzlaştırılmış çelik ve metaller, Elektroliz - Yüzey işleme, Mobilya ve ahşapların parlatılması, cilalanması, verniklenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Untergrombach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. K. SCHUMACHER GMBH & CO. KOMMANDITGESELLSCHAFT

  Almanya

  K. SCHUMACHER GMBH & CO. KOMMANDITGESELLSCHAFT, yılında kurulan ve Bronzlaştırılmış çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metalleştirme, Çelik ve metallere kumaşımsı görüntü verilmesi, Çinko elektrokaplama, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Metalleştirme, Çelik ve metallere kumaşımsı görüntü verilmesi, Çinko elektrokaplama, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Essen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Bronzlaştırılmış çelik ve metaller - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

30.643 Şirketler