• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • buhar türbinleri

Sonuçlar

Buhar türbinleri - Ithalat/Ihracat

 1. ROTORSTECH

  Slovakya

  Verified by europages badge

  1994 yılında kurulan Concern "NICMAS", birçok işletmeyi bir araya getiren büyük, çok yönlü bir şirkettir. Concern şirketinin ana faaliyeti, sanayi ve enerji için modern, yüksek verimli ve enerji tasarruflu ekipmanların üretimi, bunun için yedek parçalar, kapsamlı servis. Tasarım, üretim, devreye alma, danışmanlık için çeşitli teknik çözümler uygulamaya hazırız ve bilgi hizmetleri servisi ve müşteri istekleri doğrultusunda üretilen ekipmanların bakımı. Bize ulaşın!

 2. VASG COMPOSITE POLYESTER SAN VE TIC LTD STI

  Türkiye

  Türk - İtalyan Ortaklı VASG COMPOSITES ana faaliyet alanları içerisinde fiberglas polyesterden modüler yapı ürünleri yer almaktadır. Güvenlik kabinleri, seyyar tuvaletler, seyyar konteyner ofisler, yaşam kabinleri, kart okutma kabinleri, bilet satış kabinleri gibi ürünler ana kalemlerimizdir. Ayrıca hafif çelik kabinler, tuvaletler ve sandviç panel konteynerler de ürün gamımızdadır. Diğer bir ana faaliyet kolumuz, kapalı devre (RAS) balık ve aquaponik çiftlikleri için polyester balık havuzları üretimidir. İsviçre başta olmak üzere dünyanın birçok bölgesine monteli veya demonteli canlı balık büyütme havuzları ve tankları sunmaktayız. Diğer bir faaliyet alanı da otomotiv sektörü başta olmak üzere birçok sektörde polyesterden talep edilen makine parçaları, araç çamurlukları gibi proje bazlı ürünler üretmektir.

 3. STANDART BUHAR KAZANI

  Türkiye

  Buhar kazanlarının üretimi, faaliyete alınması kurulumu konusunda 20 yıldır Ankarada faaliyet göseteren firmamız. Türkmenistan, Azerbaycan Suriye, IRAK gibi bir çok yanabcı ülkeye buhar kazanı ithal etmektedir. Buhar kazanı almadan önce mutlaka yenilenmiş 2.el kazanlarımızı sitemizden inceleyin.

 4. TAN MEKANIK

  Türkiye

 5. JORDAN PROZESSTECHNIK GMBH

  Almanya

  JORDAN PROZESSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Buhar türbinleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. FRANK GMBH

  Almanya

  FRANK GMBH, yılında kurulan ve Buhar türbinleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sinn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SCANSONIC PGS GMBH

  Almanya

  SCANSONIC PGS GMBH, yılında kurulan ve Contalar ve paketleme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gaz türbinleri, buhar türbinleri, Gaz türbinleri, bağlantı malzemeleri, endüstriyel contalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. PROMPRIVOD

  Beyaz Rusya

  PROMPRIVOD, yılında kurulan ve Buhar türbinleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. buhar ejektörü, vakum pompası, Kalori eşanjörleri ve geri getiricileri, topluluklar için soğutma sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Minsk, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 4. SPIRAX SARCO

  Belçika

  SPIRAX SARCO, yılında kurulan ve Buhar türbinleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. buhar makinaları, gazı debisi ölçme aletleri, debit ölçme aletleri, servomotorlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zwijnaarde, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. TCS-H GMBH // TURBINENSERVICE & KOMPRESSOR SERVICE

  Almanya

  TCS-H GMBH // TURBINENSERVICE & KOMPRESSOR SERVICE, yılında kurulan ve Buhar türbinleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tesisat bakımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Auerbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. NORMANDY CONTROL GROUP SAS

  Fransa

  NORMANDY CONTROL GROUP SAS, yılında kurulan ve Buhar türbinleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Harfleur, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. G-TEAM A.S.

  Çek Cum.

  G-TEAM A.S., yılında kurulan ve Buhar türbinleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Plzen, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 1. G-TEAM A.S.

  Çek Cum.

  G-TEAM A.S., yılında kurulan ve Buhar türbinleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Türbinler, Türbinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Praha, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 2. ENKOTHERM GMBH

  Almanya

  ENKOTHERM GMBH, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı ağır malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Isıya dayanıklı paslanmaz çelik, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, Buhar türbinleri, Soğutma maddeleri - Gaz, Isıya dayanıklı paslanmaz çelik, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, Buhar türbinleri, Soğutma maddeleri - Gaz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Merkendorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. REINHARDT ENERGIETECHNIK GMBH

  Almanya

  REINHARDT ENERGIETECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Elektrik dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Klima/havalandırma - Ekipman, Buhar türbinleri, Klima/havalandırma - Ekipman, Buhar türbinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vilshofen an der Donau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. DRESSER RAND SA

  Fransa

  DRESSER RAND SA, yılında kurulan ve Profesyonel federasyonlar,dernekler ve birlikler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kompresörler, Gaz türbinleri, Buhar türbinleri, Kompresörler, Santrifüjler, Gaz türbinleri, Buhar türbinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Havre, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. SCHARR TEC GMBH & CO. KG

  Almanya

  SCHARR TEC GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Elektrik dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Klima/havalandırma - Ekipman, Buhar türbinleri, Klima/havalandırma - Ekipman, Buhar türbinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neukirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. ZWECKVERBAND FERNWASSERVERSORGUNG OBERFRANKEN

  Almanya

  ZWECKVERBAND FERNWASSERVERSORGUNG OBERFRANKEN, yılında kurulan ve Elektrik dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Klima/havalandırma - Ekipman, Buhar türbinleri, Klima/havalandırma - Ekipman, Buhar türbinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kronach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. LORENZ GMBH & CO. BEHÄLTER UND APPARATEBAU KG

  Almanya

  LORENZ GMBH & CO. BEHÄLTER UND APPARATEBAU KG, yılında kurulan ve Buhar türbinleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Depolama tankları, Elektrikli sanayi ocakları/fırınları, Depolama tankları, Elektrikli sanayi ocakları/fırınları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Landshut, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. COGEFROID

  Fransa

  COGEFROID, yılında kurulan ve Soğuk odalar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Buhar türbinleri, Buhar türbinleri, Doğrusal kumandalar, Pompalı ısıtma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vaux Et Chantegrue, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. VAPOR

  Belçika

  VAPOR, yılında kurulan ve Buhar türbinleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. endüstriyel kullanım için buhar kazanları, endüstriyel kullanım için hava ısıtma üreteçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oudenaarde, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. TRANSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  TRANSTECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Buhar türbinleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Klima/havalandırma - Ekipman, Elektrik dağıtımı, Klima/havalandırma - Ekipman, Elektrik dağıtımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Holzkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. UAB "ENERGETIKOS REMONTO IR MONTAVIMO CENTAS" (ERMC)

  Litvanya

  UAB "ENERGETIKOS REMONTO IR MONTAVIMO CENTAS" (ERMC), yılında kurulan ve Endüstriyel ekipmanlar onarımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. buhar türbinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Visaginas, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 4. MAINTENANCE PARTNERS WALLONIE

  Belçika

  MAINTENANCE PARTNERS WALLONIE, yılında kurulan ve Bakım işleri müteahhitleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel bakım, buhar türbinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Naninne, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. TURBOLUB

  Fransa

  TURBOLUB, yılında kurulan ve Türbinler sektöründe faaliyet gösteren bir. Buhar türbinleri, Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar, Buhar türbinleri, Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Commentry, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. ENERGETICKÉ OPRAVNY, A.S.

  Çek Cum.

  ENERGETICKÉ OPRAVNY, A.S., yılında kurulan ve Ağır objelerin karayolu ile taşınması sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Buhar türbinleri, Boru hatları, Buhar türbinleri, Boru hatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kadan, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 7. ROPATEC S.R.L.

  İtalya

  ROPATEC S.R.L., yılında kurulan ve Türbinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Türbinli elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar, Buhar türbinleri, Türbinli elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar, Buhar türbinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bolzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. MGD WORLDWIDE EXPERT SRL

  Romanya

  MGD WORLDWIDE EXPERT SRL, yılında kurulan ve Yağ ve gaz araştırma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Turbo kompresörler, kontrol aletleri için mekanik ve elektromekanik göstergeler, gaz türbinleri, Turbo kompresörler, buhar türbinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brasov, Romanya 'de bulunmaktadır.

 9. CINK HYDRO - ENERGY S.R.O.

  Çek Cum.

  CINK HYDRO - ENERGY S.R.O., yılında kurulan ve Hidroelektrik santraller sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Buhar türbinleri, Türbinler, Buhar türbinleri, Türbinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sadov, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 10. VA TECH ESCHER WYSS S.R.L.

  İtalya

  VA TECH ESCHER WYSS S.R.L., yılında kurulan ve Türbinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Türbinli elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar, Buhar türbinleri, Türbinli elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar, Buhar türbinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schio, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz