• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • buharlı parlatma tezgahları

Sonuçlar

Buharlı parlatma tezgahları - Ithalat/Ihracat

 1. BEAM GMBH

  Almanya

  BEAM GMBH, yılında kurulan ve Buharlı Parlatma tezgahları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Altenstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SCW MACHINE

  Türkiye

  SCW MACHINE, yılında kurulan ve Buharlı Parlatma tezgahları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Konak/izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. TIEN DIREKT SÜD GMBH

  Almanya

  TIEN DIREKT SÜD GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel Temizleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Buharlı Parlatma tezgahları, Filtreleme - Cihazlar ve gereçler, Buharlı Parlatma tezgahları, Filtreleme - Cihazlar ve gereçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Denkendorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. TIEN VERSAND GMBH

  Almanya

  TIEN VERSAND GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel Temizleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Buharlı Parlatma tezgahları, Buharlı Parlatma tezgahları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nordhorn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. B & L ELEKTROGERÄTE GMBH

  Almanya

  B & L ELEKTROGERÄTE GMBH, yılında kurulan ve Islak temizleyiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Buharlı Parlatma tezgahları, Buharlı Parlatma tezgahları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jülich, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. VAKUTEC TROCKNUNGSANLAGENBAU EG

  Almanya

  VAKUTEC TROCKNUNGSANLAGENBAU EG, yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Buharlı Parlatma tezgahları, Buharlı Parlatma tezgahları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heidenau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ABP INTERTEC DAMPF-, BÜGEL-, KAFFEEMASCHINEN-SYSTEME GMBH

  Almanya

  ABP INTERTEC DAMPF-, BÜGEL-, KAFFEEMASCHINEN-SYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Evde kullanılan ütü ve ütü makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Buharlı Parlatma tezgahları, Buharlı Parlatma tezgahları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rossau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. GOZTECHNIKA IPARI, KFT

  Macaristan

 4. ELTERM ISI TICARET VE SANAYI LTD STI

  Türkiye

 5. ESCIL SOC EQUIP SCIENT INDUST LYONNAIS

  Fransa

 1. IMM MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  IMM şeritli taşlama makineleri, parlatma makineleri, köprü testereler ve Made in Germany teknik bilgi birikimi anlamına gelir. IMM, 60 yılı aşkın süredir profesyonel yüzey işlemede ​​lider şirkettir. Ürün yelpazemiz manüel taşlama ve parlatma makinelerinden otomatik sistemlere kadar uzanmaktadır. Tıp teknolojisi, enerji, otomotiv ile havacılık ve uzay sanayilerindeki kullanıcılar için komple çözümler sunmaktayız. Sistemlerimiz Riederich'deki tesisimizde geliştirilmekte, üretilmekte ve yenilikçi yeni gelişmeler tüm dünyadaki müşterilerimizin yararına sunulmaktadır. Makinelerimiz sürekli çalışma için tasarlanmıştır. Ağır ve sağlam tasarımımız, düşük titreşimli bir işleme sağlar. Almanya içindeki satış ve dağıtımımız büyük ölçüde doğrudan yapılmaktadır. Dünya çapındaki müşterilerimize 25'in üzerinde yetkili satıcı üzerinden hizmet vermekteyiz. IMM Maschinenbau - Başarınız için çözüm!

 2. EFFECIEMME ( S.N.C. )

  İtalya

  EFFECIEMME ( S.N.C. ), yılında kurulan ve Motorlu seyyar parlatma/bindirme tezgahları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Katlama makineleri - Makine aletleri, Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri, Katlama makineleri - Makine aletleri, Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bernareggio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. P.S. DI PIZZAMIGLIO VANNI & C. S.N.C.

  İtalya

 2. FIAR DUE S.R.L.

  İtalya

  FIAR DUE S.R.L., yılında kurulan ve Motorlu seyyar parlatma/bindirme tezgahları sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Katlama makineleri - Makine aletleri, Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri, Katlama makineleri - Makine aletleri, Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pasiano Di Pordenone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. COSTA LEVIGATRICI S.P.A.

  İtalya

  COSTA LEVIGATRICI S.P.A., yılında kurulan ve Motorlu seyyar parlatma/bindirme tezgahları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Katlama makineleri - Makine aletleri, Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri, Katlama makineleri - Makine aletleri, Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. CIBO

  Belçika

  Cibo cilalama, taşlama ve kumlama konusunda global bir tedarikçidir. Bunu gerçekleştirmek için şirket 3 ana parçayı bir araya toplar. Cibo özellikle taşlama, kumlama ve cilalama için tükenmez ürünlere sahiptir. Ayrıca, finisyon kalitesini arttıran ve en hızlı şekilde sonuca ulaşan ve operatörler için kullanım kolaylığını arttıran özel taşlayıcılar tasarlar. Son olarak da Cibo’nun ekibi müşterilerine destek ve danışmanlık hizmeti sunar.

 5. AIRWAL S.P.A.

  İtalya

 6. ZOF MAURIZIO & C.

  İtalya

 7. RIABIZ GIANFRANCO & C. S.N.C.

  İtalya

 8. FAMAK MAKINA

  Türkiye

 1. REHNEN GMBH & CO.KG

  Almanya

  REHNEN GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Taşlama - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tahta zımparalama/parlatma makineler, İşyeri tezgahları, Tahta zımparalama/parlatma makineler, İşyeri tezgahları, tahrip etme makinaları, kenar taşlama makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heede, Almanya 'de bulunmaktadır.