• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • buldozer ve graderler

Sonuçlar

Buldozer ve graderler - Ithalat/Ihracat

 1. NORD TRACTORS SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  NORD TRACTORS SRL, yılında kurulan ve Buldozer ve graderler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. arazi düzeltme makinaları, arazi düzeltme işleri için makina ve ekipmanlar, paletli ekskavatörler, kullanılmış paletli ekskavatör kepçeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dogliani, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. DOGAN MACHINERY

  Türkiye

 3. KUZEY MAKINE GALERI

  Türkiye

  Kuzey Makine Galeri, Ankara/Türkiye’de faaliyette bulunan inşaat makineleri sektöründe uzmanlaşmış firmadır. Hizmet ve Ürünlerimizi “tam zamanında” karşılama prensibinden hareket etmektedir.. Kurulduğu günden bu yana, sürekli büyüyen yapısı ve kaliteli hizmet anlayışıyla gelişen bir firma olan Kuzey Makine Galeri yurt dışından ikinci el inşaat makineleri tedarik etmek isteyen firmalarla işbirliği ortamı yaratmayı amaçlamış ve bu amaç doğrultusunda Kuzey Makine Galeri, faaliyette bulunduğu alanlar içerisinde güven ve başarı sağlamıştır. Kuzey Makine Galeri firması ikinci el inşaat makineleri ürünlerini ve hizmetlerini müşterilerine en kısa sürede ulaştırmak için güçlü Satış ve Teknik kadrosu ile özellikle Avrupa, Kuzey Afrika ve Orta Asya pazarlarında hizmet vermektedir.

 4. NG ATTACHMENTS NUR GROUP

  Türkiye

  General Purpose Bucket Heavy Duty Bucket Rock Bucket Extra Heavy Duty Bucket Ripper Bucket Block handling bucket Hydraulic tilting ditch cleaning bucket Ripper Tooth Profile Buckets Mechanical Quick Hitch Couplers Hydraulic Quick Hitch Couplers Hydraulic Breakers Hydraulic Breakers Daemo Hydraulic crusher Vibro Pile Driver Vibro Pile Driver DAEDONG Compactors Auger drills Booms and Dipper Long reach extension Digging Grabs Log and Pipe grab Multifunctional Grabs Multijaw Grab Road Harrows

 5. ROTA CASTING METAL CO., LTD.

  Türkiye

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. EMIR MAKINA SANAYI TICARET

  Türkiye

 2. XUZHOU MPS CO., LTD.

  Çin

  XUZHOU MPS CO., LTD., yılında kurulan ve Buldozer ve graderler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İş makineleri, ters kepçeli ekskavatör kepçeleri, İş makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Xuzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. HYMAC

  Birleşik Krallık

  HYMAC, yılında kurulan ve Buldozer ve graderler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ekskavatörler, yol ve otoyol inşaatı için makina ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. CENTROCAR

  Portekiz

  CENTROCAR, yılında kurulan ve Buldozer ve graderler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. İş makineleri, kiralık asma platform, İş makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lavra, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. 2AB COMÉRCIO E SERVIÇOS DE EQUIPAMENTOS LDA

  Portekiz

  2AB COMÉRCIO E SERVIÇOS DE EQUIPAMENTOS LDA, yılında kurulan ve Vinç ve taşıma köprüsü sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Buldozer ve graderler, İstif için asansörler/kaldırma tertibatları, Hidrolik silindirler, Buldozer ve graderler, İstif için asansörler/kaldırma tertibatları, Hidrolik silindirler, teleskopik forklift sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Benedita, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. PARC MATERIEL

  Lüksemburg

  PARC MATERIEL, yılında kurulan ve İş makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Buldozer ve graderler, arazi düzeltme /toprak makinaları kiralanması, elektrojen gruplar, Buldozer ve graderler, lastikli ekskavatör kepçe sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Esch-Sur-Alzette, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 2. STROITELNA MEHANISACIA AD

  Bulgaristan

  STROITELNA MEHANISACIA AD, yılında kurulan ve Yük vagonlarına takılan vinçler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler, Yapı/bina vinçleri, Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler, Yapı/bina vinçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Shumen, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 1. FRAVIZEL - METALOMECÂNICA

  Portekiz

  FRAVIZEL - METALOMECÂNICA, yılında kurulan ve Buldozer ve graderler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, delik delme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pé Da Pedreira, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. WELTOP MACHINERY

  Türk ve Caicos Adaları

  WELTOP MACHINERY, yılında kurulan ve Buldozer ve graderler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Silindir gömlekleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kate, Türk ve Caicos Adaları 'de bulunmaktadır.

 3. EFIR RVM LTD.

  Bulgaristan

  EFIR RVM LTD., yılında kurulan ve Madencilik, yüzeye çıkarma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Buldozer ve graderler, aksesuar ve yedek parça, arazi düzeltme işleri için makina ve ekipmanlar, Buldozer ve graderler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stara Zagora, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 4. CEULEMANS LOONWERKEN

  Belçika

  CEULEMANS LOONWERKEN, yılında kurulan ve Buldozer ve graderler sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. tarım işleri, bahçecilik işleri, seviye ölçümleri, kamu çalışmaları için arazi seviyesinin düzeltilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sint-Katelijne-Waver, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. MARTOS FRÈRES ET CIE

  Belçika

  MARTOS FRÈRES ET CIE, yılında kurulan ve Buldozer ve graderler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sıkıştırma makineleri - İnşaat işleri, Yükleyiciler, damper, Çeneli kırıcılar , Sıkıştırma makineleri - İnşaat işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moustier-sur-sambre, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. XUZHOU LUJIE MACHINERY TECHNOLOGY CO.,LTD

  Çin

  XUZHOU LUJIE MACHINERY TECHNOLOGY CO.,LTD, yılında kurulan ve Buldozer ve graderler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gulou, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. D&G OP DE BEECK

  Belçika

  D&G OP DE BEECK, yılında kurulan ve Buldozer ve graderler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. toprak kazma, bina makinelerinin kiralanması ve satışı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Boom, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. HUZHOU FUJI ELEVATOR CO.,LTD.

  Amerika Birleşik Devletleri

  HUZHOU FUJI ELEVATOR CO.,LTD., yılında kurulan ve Buldozer ve graderler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ohilo, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 1. HUAMAOJI CONSTRUCTION MACHINERY TRADING (BEIJING) CO., LTD.

  Çin

  HUAMAOJI CONSTRUCTION MACHINERY TRADING (BEIJING) CO., LTD., yılında kurulan ve Buldozer ve graderler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Beijing, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. TIANJIN NEW FORCE INDUSTRIAL CO.,LTD

  Çin

  TIANJIN NEW FORCE INDUSTRIAL CO.,LTD, yılında kurulan ve Buldozer ve graderler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tianjin, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. EUROTER

  Lüksemburg

  EUROTER, yılında kurulan ve Buldozer ve graderler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. damper, yükleme küreği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dudelange, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 4. DELTA PLUS SP. Z O.O. PRZEDSIEBIORSTWO ROBOT INZYNIERYJNYCH

  Polanya

  DELTA PLUS SP. Z O.O. PRZEDSIEBIORSTWO ROBOT INZYNIERYJNYCH, yılında kurulan ve İş makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Buldozer ve graderler, Kaba inşaat, Devlet taahhüdü müteahhitleri, Buldozer ve graderler, Kaba inşaat, Devlet taahhüdü müteahhitleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leszno, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. YUZHDIZELMASH LLC

  Ukrayna

  YUZHDIZELMASH LLC, yılında kurulan ve İş makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Buldozer ve graderler, hafriyat makinelerinin yedek parçaları, yol ve otoyol inşaatı için makina ve ekipmanlar, Buldozer ve graderler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Melitipol, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 6. VERMEER BENELUX

  Hollanda

  VERMEER BENELUX, yılında kurulan ve Buldozer ve graderler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İş makineleri, Pnömatik matkaplar, İş makineleri, Pnömatik matkaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, 's-Heer Arendskerke, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 7. SOMABO

  Belçika

  SOMABO, yılında kurulan ve Buldozer ve graderler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Kullanılmış makine ve ekipmanları, arazi düzeltme makinaları, Kullanılmış makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schelle, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. PERREGRINI FABIO

  İtalya

  PERREGRINI FABIO, yılında kurulan ve Devirmeli damperler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler, Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Traona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. TI ESSE S.R.L.

  İtalya

  TI ESSE S.R.L., yılında kurulan ve Devirmeli damperler sektöründe faaliyet gösteren bir. Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler, Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Forlimpopoli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. KOMATSU ITALIA MANUFACTURING S.P.A.

  İtalya

  KOMATSU ITALIA MANUFACTURING S.P.A., yılında kurulan ve Devirmeli damperler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler, Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Este, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz