• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • cıvata ve somun

Sonuçlar

Cıvata ve somun - Ithalat/Ihracat

 1. KALELILER CIVATA SAN VE TIC A.S / FASTENERS

  Türkiye

  Verified by europages badge

  1995 yılında kurulan KALELİLER BAĞLANTI ELEMANLARI, Türkiye, Ankara merkezli lider bir çelik bağlantı elemanı üreticisidir. Yüksek kaliteli ürünler sunuyor ve bağlantı elemanlarının tercih edilen küresel tedarikçisi haline geliyoruz. Ankara/Saray'da 10.000 m2'si kapalı alan olmak üzere 14.000 m2 üretim tesisiyle zengin mirasımızı müşteri odaklı bir yaklaşımla harmanlıyoruz. KALELİLER BAĞLANTI ELEMANLARI'nda müşteri memnuniyeti her şeyden önemlidir. Sıcak dövme ve soğuk şekillendirme yöntemlerini kullanarak cıvata, saplama cıvatası, ankraj cıvatası ve somun üretiminde uzmanlaşmış durumdayız. Uzmanlığımız, elektro galvanizli ve sıcak daldırma galvanizli kaplamalar sunan çeşitli çelik bağlantı elemanlarına kadar uzanmaktadır. Ayrıca, sıcak dövme yoluyla büyük ölçekli cıvatalara ve özel bağlantı elemanlarına odaklanarak geometri ve Zn-Nikel kaplama uygulamalarında da uzmanız. Enerji, inşaat, endüstriyel parçalar, çelik konstrüksiyon, havaalanı inşaatı, rafineriler ve makine endüstrisi gibi çeşitli sektörlere hitap ediyoruz. Gelişmiş makine ve ekipmanlarımız, üstün kaliteli sipariş parçaları verimli bir şekilde üretmemizi sağlıyor. Yeteneklerimiz otomatik kesme, sıcak dövme, soğuk şekillendirme, işleme, haddeleme, ısıl işlem, kaplama ve kalite kontrolü kapsamaktadır. KLR markası altında, M 12 ila M 80 çapında cıvata ve vidalar, M 8 ila M 220 mm arasında dişli çubuklar ve saplamalar ve M 20 ila M 80 uzunluğunda somunlar sağlıyoruz. Ayrıca ankraj cıvataları, U-Cıvatalar ve J-Cıvatalar da sunuyor ve çeşitli bağlantı elemanlarından oluşan kapsamlı bir stok tutuyoruz. Daha fazlası için bize ulaşın!

 2. JÄGER & FRESE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  3.600 metrekarelik bir üretim ve depolama alanında bağlantı elemanlarının üretim, pazarlama ve satışı . Müşterilerimiz arasında mobilya, ahşap işleme ve merdiven yapımı, makine ve takım imalatı, mağaza ve raf yapım sanayinin yanı sıra sıhhî tesisat ve ısıtma cihazları sektörlerinin tanınmış şirketleri bulunmaktadır. Başlıca hizmetlerimiz: Hızlı ve zamanında teslimat, küçük demir ve sentetik parçaların bir araya getirilmesi, paketlenmesi ve montajı. Özel ürünlerimizin arasında çelik, paslanmaz çelik ve sentetik yükseklik ayar vidaları ve mobilya kızakları bulunmaktadır. Ürün paletimiz, yaygın kullanılan tüm yüzeyler için M 8x10 mm'den M 24x300 mm'ye kadar uzanmaktadır. Yeni teknik gelişmelerle sorunlarınızda size yardımcı olmayı isteriz - beraberce bir çözüm buluruz.

 3. HIP HOMANN IMPORT & PRODUKTIONS GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Uzun yıllara dayanan deneyime sahibiz ve size ürünlerimizin uzun süre dayanacağı garantisini vermekteyiz. Altenberge (Almanya) ve Kaohsiung (Tayvan) kentlerinde bulunan üretim tesislerimizde bir sanayi tesisi olarak dünya çapında faaliyet göstermekteyiz. Sağlam tutuş! Yüksek kaliteli bağlantı elemanlarımız sayesinde çeşitli malzeme ve bileşenleri güvenli bir şekilde monte edebiliyoruz. Bizimle çalışmanın avantajlarından faydalanmanız için işinizi cıvata, somun vb. alanında çok sayıda özel hizmetlerle kolaylaştırıyoruz. Esnek hizmet! Ürünlerimizi Vestfalya, Altenberge'deki merkezimizden de Tayvan, Kaohsiung'daki şubemizden de çeşitli sektörlerdeki endüstri şirketlerine tedarik ediyoruz.

 4. GERHARD STOLL GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Bir aile şirketi olarak, Pforzheim'daki tesisimizde, bağlantı, akışkan, montaj ve üretim teknolojisi alanlarında tornalanmış parçalar, standart parçalar ve yarı mamul ürünler üretiyor, pazarlama, dağıtım ve satışını yapıyoruz. Temel yetkinliğimiz, otomotiv, elektrik ve plastik işleme sanayilerin için diğerleri arasında tornalanmış parçaların üretiminde yatmaktadır. Bu bilgi birikimimizle, elli yılı aşkın süredir DIN parçaları ve münferit çözümler için güvenilir bir iş ortağıyız. Temel hedefimiz tüm müşterilerimize mümkün olan en iyi tedarik hizmetini verebilmektir. Bunu da, sürekli iyileştirme prensibine dayanan tutarlı ve kapsamlı kalite yönetimi ile sağlıyoruz. Ürünlerimiz, süreçlerimiz ve iş akışlarımız sürekli kontrol altındadır. “1961 yılından bu yana kalite” sloganımız doğrultusunda, sadece kendi bilgi birikimimiz eğitim anlayışımıza örneğin iç eğitim ve ileri eğitim önlemleri ve içsel öneri sistemleri ile) değil, aynı zamanda toplam kalite yönetimi alanında da dışarıdan destek alarak hareket etmekteyiz.

 5. ARTAFAST SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Sertifikalı şirket. 1980'den beri, Artfast de Sovico (MB), 3 m'den 12 m'ye kadar paslanmaz çelik ve sertleştirilmiş çelik kafes somunlarının üretiminde uzmanlaşmıştır. Şirket ayrıca kütle sürekliliği için kare kafes somunları, kanatlı kafes somunları ve kanatlı kafes vidaları üretmektedir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. EICHSFELDER SCHRAUBENWERK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Ortak değerlerimiz: Açık bir gelecek yönelimi olan bağımsız, orta ölçekli bir aile işletmesiyiz. Her düzeyde kalite, çevre ve enerji bilinciyle güvenilir bir şekilde çalışmaktayız. Tarafımızdan üretilen ürünlerle "en iyi bağlantılar"ı oluşturuyoruz. Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, çalışanlarımız ve iş ortaklarımızla esw GROUP'un bu yol gösterici ilkesini yaşama geçiriyoruz. Vizyonumuz: Çeşitli teknik uygulamalarda emniyetle ilgili bileşenlerin lider üreticisi haline geleceğiz. Misyonumuz: Güvenilir iş ortaklarıyız. Müşterilerimizin yararı için yenilikçi metal ve plastik ürünleri geliştiriyor, üretiyor, satıyor ve dağıtıyoruz. Uluslararası üretim kapasitemizi genişletiyoruz.

 2. POHL METALL GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  Zımbalama yoluyla üretilen parçalar, tel bükme parçalar, yaylar ve boru parçaları imalatının yanı sıra röntgen spektrometresi ve ark (kıvılcım) spektrometresi ile mühendislik (malzeme analizi) hizmetleri, yüzey işleme ve ısıl işleme. Avusturya'nın Tiroller bölgesindeki Ötztal-Bahnhof'ta bulunan Pohl Metall şirketi üretim konusunda derin uzmanlığa sahip olup, zımbalama, bükme, presleme ve boru işleme yöntemleriyle metal parçalar üretmektedir. Sanayi ve ticaret için küçük metal parçalar üretiminde uzman iş ortağınızı. Zımbalama yoluyla üretilen parçalar, bükme parçalar, yaylar, boru parçaları, halat/tel aksesuarları ve montajlı yapı grupları üretilmektedir. Müşterilerimize, prototip imalatından büyük seri üretime kadar her hacimde destek vermekteyiz. Şirketimizin Avusturya'da bulunan merkezinden verdiğimiz her türlü metal işleme hizmeti yüzey işleme, ısıl işleme, ambalajlama ve kalite güvenliğini de kapsamaktadır.

 3. SÜTHER & SCHÖN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Süther & Schön GmbH temel olarak aşağıdaki alanlarda faaliyet gösterir: Sevk sistemleri için, özellikle asansörler için halatlı sabitleme sistemleri, ayrıca her türden raylı sabitlemeler, her kalitede döküm parçalar, özellikle makine üretimi ve raylı araçları için çelik sıkıştırma plakaları. Ürün yelpazemiz arasında şunlar vardır; Sevk sistemleri için halatlı sabitleme sistemleri, asansörler, raylı sabitlemeler, açık hatlı üretim için açık kama soketleri, alternatif taşıma sistemleri için sabitlemeler, yaylı tamponlar için diskler vb. birçok ürün.

 4. DELTA OFFICINA MECCANICA SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  1953 yılında kurulan Delta Officina Meccanica, Monza ve Brianza eyaletinde Desio'ya kurulmuştur. Standartları karşılayan çelik vidaların, , altıgen içi boş başlı vidaların ve 2.5 ila 10 metre arası 8, 8 ila 10, 9 kategorisi metrik dişli vidaların soğuk kalıplama konusunda uzmanlaşmıştır. Talep üzerine, plan üzerinde özel parçalar üretiyoruz, sinistrorsum ve ince dişli iplikler gerçekleştiriyoruz ve metrik dişli haddelenmiş barlar üretiyoruz. İtalyan pazarının ötesinde, sektörün ana ticari firmaları ile yıllardır çalışıyoruz.

 5. SPECIAL BOLT

  İtalya

  Verified by europages badge

  Special Bolt SRL aşağıdaki sanayi sektörlerinin ideal partneridir : mekanik, şantiye, toprak düzleştirme, otomobil, tesisat, vs. Vidalar ve somunlar, özel vidalar. Çaplı çekme ve somunlar. 8-80. Uzunluk. Rotil, somun, vida, çivi ve tespitler üretir. Çizime bağlı olarak özel ürünler gerçekleştirir.

 1. METAL-TECH

  Polanya

  Verified by europages badge

  METAL-TECH, yılında kurulan ve Metal mamuller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi, Öğütme makineleri - Makine aletleri, Demirli metaller için haddehaneler, Diş açma aletleri, Çelik ve metallerin bükülmesi, Eğme makine aletleri, Cıvata ve somun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gniezno, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. TREX

  Fransa

  Verified by europages badge

  TREX, yılında kurulan ve Vidalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Cıvata ve somun, Sıkma/bağlantı - Malzeme, başsız cıvatalar (saplamalar), özel cıvatalar, standart vidalar, Özel vida, ınox vidalar, Alüminyum vidalar, teknik vidalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cholet, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. NINGBO HONGYU METAL PRODUCTS CO., LTD

  Çin

  Verified by europages badge

  NINGBO HONGYU METAL PRODUCTS CO., LTD, yılında kurulan ve Cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları, altıköşe başlı somunlar, Paslanmaz çelik vida ve somunlar, özel diş adımlı cıvatalar, aglomer beton cıvataları, kaldırma halkası, yuvarlak başlıklı vidalar, Sıkma/bağlantı somun ve vidaları, izli yüzeyli paslanmaz çelik çivi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Yuyao City,zhejiang, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. VINCIO EQUIPMENT

  Fransa

  Verified by europages badge

  VINCIO EQUIPMENT, yılında kurulan ve Cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Hidrolik pompalar, Santrifüj pompalar, Satın alma merkezi, boya, profiller, makineler ve ekipmanlar, mekanik parçalar, güvenlik malzemesi, endüstriyel makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. TORLOPP INDUSTRIE- UND MESSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TORLOPP INDUSTRIE- UND MESSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dägeling, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. OTTO EICHHOFF GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  OTTO EICHHOFF GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. torna aletleri, Perçin cıvatalar, soğuk biçimlendirilmiş parçalar, plastik cıvatalar, dişli kovanlar, mil, mesafe kovanları, Sabitleme cıvataları, Çizimlere göre vidalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lüdenscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. PETROLTECNICA SICILIANA

  İtalya

  Verified by europages badge

  PETROLTECNICA SICILIANA, yılında kurulan ve Hidrolik pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Su tesisatları güvenlik valfleri, Endüstriyel borular, Cıvata ve somun, oleodinamik vanalar, dövme bağlantı elemanları, Su tesisatları güvenlik valfleri, Endüstriyel borular, Cıvata ve somun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Augusta, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. INSERCO SAS

  Fransa

  Verified by europages badge

  INSERCO SAS, yılında kurulan ve Cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Saint Barthélemy D'anjou, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. DR. ING. F. KELLER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DR. ING. F. KELLER GMBH, yılında kurulan ve Cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hilpoltstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. BÖLLHOFF VERBINDUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BÖLLHOFF VERBINDUNGSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bielefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ACTON S.A.

  Fransa

  Verified by europages badge

  ACTON S.A., yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı - Malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Endüstriyel Hırdavat, Güverte işleri, Somunlar, Vida dişi açılmış çubuklar, Cıvata ve somun, ağaç vidaları, Endüstriyel Hırdavat, paslanmaz çelik bulonlar, Güverte işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, L' Horme, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. INDEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  INDEN GMBH, yılında kurulan ve Cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Flein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. DUBOSCHWEITZER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DUBOSCHWEITZER GMBH, yılında kurulan ve Cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Haltern Am See, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. PUNTOVITI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  PUNTOVITI SRL, yılında kurulan ve Cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni inşaat malzemeleri, özel cıvata ve saplamalar, büyük cıvatalar, Madeni inşaat malzemeleri, somunlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. B2B BAKLE KUNSTSTOFFSPRITZGUSS

  Almanya

  Verified by europages badge

  B2B BAKLE KUNSTSTOFFSPRITZGUSS, yılında kurulan ve Cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Meschede, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. SCHAUMANN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHAUMANN GMBH, yılında kurulan ve Cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Laasphe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. KEBA FASTENINGS

  Almanya

  Verified by europages badge

  KEBA FASTENINGS, yılında kurulan ve Metal tutturucular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin vida dişi açılması, Cıvata ve somun, Plastik vidaları, Çelik ve metallerin vida dişi açılması, CNC çevrilmiş parçalar, kendinden kilitlenen cihazlar, teknik vidalama, metalden sabitleme sistemleri, dişli cıvatalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stuttgart, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. FERRAMENTA BOZZONI UTENSILERIE SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  FERRAMENTA BOZZONI UTENSILERIE SRL, yılında kurulan ve Alet ve hırdavat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Cıvata ve somun, cıvatalar, metal hırdavatlar, Cıvata ve somun, özel cıvatalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. ASC. NORM + DREH FASTENERS GMBH + CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ASC. NORM + DREH FASTENERS GMBH + CO. KG, yılında kurulan ve Cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Velbert, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. KERB-KONUS-VERTRIEBS-GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KERB-KONUS-VERTRIEBS-GMBH, yılında kurulan ve Cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Amberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Cıvata ve somun - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

12.647 Şirketler