• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • cam ve aynalar - temizlik ürünleri

Sonuçlar

Cam ve aynalar - temizlik ürünleri - Ithalat/Ihracat

 1. KERONA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Öncü teknolojilerimiz için şimdiden, örneğin ALMAN HAMMADDE VERİMLİLİK ÖDÜLÜ (DEUTSCHEN ROHSTOFF-EFFIZIENZ-PREIS) veya Baden-Württemberg Eyaleti Çevre Teknolojisi Ödülü (Umwelttechnikpreis des Landes Baden-Württemberg) gibi birçok ödüle layık görülmüş bulunmaktayız. Yüksek fayda değerine sahip yenilikçi ancak kullanımı kolay ürünler - Smart Chemicals - bizim markamızdır. İster atölyede, ister uzman mağazalarda veya sanayide olsun: Kimya sektöründeki özel etiketimiz olan KERONA ile teknik aerosoller alanında birçok ödüllü ürünlere sahip olursunuz. El sanatları ve atölye sektöründe üretim yetkinliği ve yılların deneyimi ile öne çıkmaktayız. Hem pazara hem de kullanıcılarımıza yakınız. Biz sizin dilinizi konuşuyoruz. Kendi araştırma ve geliştirme laboratuvarımızda yarının ürünleri üzerinde çalışıyoruz ve size pazar liderliği ve inovasyon sunuyoruz.

 2. ALSA-CHEMIE OBERFLÄCHENTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  1968 yılından bu yana ikinci nesil olarak, ticarî ve endüstriyel uygulamalar için kimyasal temizlik maddeleri alanında faaliyet göstermekteyiz. 2001 yılından beri de DIN EN ISO 9001 ve DIN EN 14001 (kalite ve çevre yönetimi) sertifikalarına sahibiz. Çeşitli temizlik görevleri ve uygulamaları için kendimizi bir problem çözücü olarak tanımlamakta ve her türlü sanayi firmasına, küçük el sanatları sektörlerine, otomotiv sanayisi ve tedarikçilerine ürün sağlamaktayız. Çevre dostu temizlik sistemlerinde, özellikle su bazlı ultrasonik temizleyiciler konusunda uzmanız. Ürün yelpazemiz ultrasonik temizleme, daldırma, püskürtme ve spreyle temizleme, manuel temizleme ve titreşimli son işlem (tambur işlemleri) için 80'den fazla farklı temizlik maddesini içermektedir. Korozyon önleyiciler, çözücüler, köpük gidericiler, vb. gibi özel ürünler de ürün yelpazemizi tamamlamaktadır. Gerekirse, yüksek kaliteli temizlik ekipmanlarına uygun üreticiler için de aracılık yapmaktayız.

 3. MONDO SPECHIM

  Belçika

  Verified by europages badge

  MONDO SPECHIM, yılında kurulan ve Ekolojik ev bakım ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri, Cam ve aynalar - temizlik ürünleri, Parçalanabilir biyolojik bakım ürünü, Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri, suyun işlenmesi, Koku arıtma, Profesyonel yağ çıkarıcılar ve deterjanlar, Atık işleme , banyo salonları için hijyenik deterjanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gembloux, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. MOURGREEN

  Fransa

  Verified by europages badge

  MOURGREEN, yılında kurulan ve Evde kullanılan deterjanlar/temizlik ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tuvalet hijyeni ürünleri/maddeleri, Ev temizlik ürünleri/maddeleri, Cam ve aynalar - temizlik ürünleri, çamaşır suları, Tuvalet hijyeni ürünleri/maddeleri, elde yıkama için çamaşır suyu, zeminler için dezenfektanlar, ev ürünleri, Ev temizlik ürünleri/maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Soucy, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. ECOCLEAN GMBH

  İsviçre

  Verified by europages badge

  ECOCLEAN GMBH, yılında kurulan ve Cam ve aynalar - temizlik ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Egliswil, İsviçre 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PROFIGASTROHYGIENE INH. JOANNA BARTKOWIAK

  Almanya

  Verified by europages badge

  PROFIGASTROHYGIENE INH. JOANNA BARTKOWIAK, yılında kurulan ve Cam ve aynalar - temizlik ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mescherin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. PURGATOR GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PURGATOR GMBH, yılında kurulan ve Cam ve aynalar - temizlik ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Remscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. A. GREITNER GEBÄUDEREINIGUNG + SERVICE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  A. GREITNER GEBÄUDEREINIGUNG + SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Cam ve aynalar - temizlik ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. TARSAN AŞ

  Türkiye

  Our company, Tarsan A.Ş., was founded in 1999 in Erzurum City and has been doing its operations on its own place in Çatalca, İstanbul where we have 21.000 m² open area and 4500 m² closed area on it, since 2001. Since the beginning, it has been a well known company on cleaning products and tissue paper sector with its successful investments and stability. TARSAN A.Ş. has become a leading manufacturer with its innovative view on production, sales and quality policy which aims great customer satisfaction and wide range of products. As well as quality and customer satisfaction, we have been focusing on face to face customer visits and have optained a wide sales network in Marmara Region and we work with dealership basis in other regions. In addition, we are manufacturing many products with Private Label for many famous market chains in Turkey and abroad. We have been manufacturing our products in our ISO 9001: 2000 (Quality System Certificate) certified facility since 2006. We also have ISO 9001: 2008

  Tüm ürünler arasında "cam ve aynalar - temizlik ürünleri"

 5. UNELKO

  Belçika

  Unelko Corporation ve Unelko N.V. birlikte özgün Rain-X Yağmur Kaydırıcı ürünü geliştirdiler. Tesisler endüstri, ticaret, konut ve otomotiv pazarlarında geniş uygulama alanı bulan Clean-X, The Invisible Shield ve Glass Science özel temizlik ürünlerini, koruyucu kaplamalarını ve yüzey işlemi ürünlerini üretiyorlar. Ürünler camı, porseleni, seramikleri, paslanmaz çeliği, taşı, plastikleri, lamine parkeleri... uzun ömürlü, nano ölçekli bir engellemeyle pisliklerin, kirlerin, pasın ve mineral bazlı lekelerin yapışmasına karşı koruyarak Temizliyor, Kalkan görevi görüyor ve Koruyor. 'Invisible Shield' ticari ve sıhhi ürünler pazarlarında iyi tanınıyor ve Hastanelerde, Otellerde, Restoranlarda, Okullarda pencereleri, cam bölmeleri ve cepheleri, duş kabini kapılarını, lavaboları, banyo küvetlerini, fayansları, mutfak tezgahlarını ve zeminleri temizleme ve koruma amaçlı kullanılıyor. 'Glass Science' daha emniyetli bir sürüş sağlayan ve ön camlarda, yan camlarda, aynalarda ve ön farlarda kullanılan yeni bir görüş artırıcı otomotiv ürünleri serisidir. Avrupa'nın her köşesindeki otomobil bayileri ve satış galerilerine sunulmaktadır.

 1. ZEYD TEXTILE

  Türkiye

  ZEYD TEXTILE, yılında kurulan ve Tekstil - İthalat/İhracat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hekim hizmetleri - fiziyokinesiterapi uzmanlığı, pamuktan yatak örtüleri, bornozlar banyo havluları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Denizli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

  Tüm ürünler arasında "cam ve aynalar - temizlik ürünleri"

 2. BIORG&FRESH

  Türkiye

  BIORG&FRESH, yılında kurulan ve Tuvalet hijyeni ürünleri/maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bebek bakım ürünleri, Hijyen/Sağlık ve güzellik - Ürünler, Evcil hayvan gereçleri, temizlik, Bebek bakım ürünleri, Hijyen/Sağlık ve güzellik - Ürünler, Evcil hayvan gereçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

  Tüm ürünler arasında "cam ve aynalar - temizlik ürünleri"

 1. LARUS KIMYA ENDÜSTRIYEL TEMIZLIK ÜRÜNLERI ÜRETIM SATIŞ

  Türkiye

  LARUS KIMYA ENDÜSTRIYEL TEMIZLIK ÜRÜNLERI ÜRETIM SATIŞ, yılında kurulan ve Kozmetik ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bulaşık yıkama, deterjan ürünleri dağıtıcıları, deterjan üretimi, sıvı el sabunu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gaziantep, Türkiye 'de bulunmaktadır.

  Tüm ürünler arasında "cam ve aynalar - temizlik ürünleri"

 2. HYGIÈNE ET NATURE

  Fransa

  HYGIÈNE ET NATURE, yılında kurulan ve Tıbbi olmayan dezenfektanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Cam ve aynalar - temizlik ürünleri, Kimyasal madeni cilalar ve zımparalar, Cam ve aynalar - temizlik ürünleri, Kimyasal madeni cilalar ve zımparalar, deterjanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Longvic, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. LEADEC MANAGEMENT CENTRAL EUROPE BV & CO. KG

  Almanya

  LEADEC MANAGEMENT CENTRAL EUROPE BV & CO. KG, yılında kurulan ve Cam ve aynalar - temizlik ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Stuttgart, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MEIER + SCHULTZ GEBÄUDEREINIGUNG MIT SYSTEM

  Almanya

  MEIER + SCHULTZ GEBÄUDEREINIGUNG MIT SYSTEM, yılında kurulan ve Cam ve aynalar - temizlik ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. HABETS-REINIGUNGSSERVICE GBR

  Almanya

  HABETS-REINIGUNGSSERVICE GBR, yılında kurulan ve Cam ve aynalar - temizlik ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Warburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. INDUSTRIE-SERVICE RASTENBURG GMBH

  Almanya

  INDUSTRIE-SERVICE RASTENBURG GMBH, yılında kurulan ve Cam ve aynalar - temizlik ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Springe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. PUTZ & WEDEL

  Almanya

  PUTZ & WEDEL, yılında kurulan ve Cam ve aynalar - temizlik ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Oedheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ASKÜ GEBÄUDEREINIGUNGS-SERVICE GMBH

  Almanya

  ASKÜ GEBÄUDEREINIGUNGS-SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Cam ve aynalar - temizlik ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Hehlen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. GEBÄUDESERVICE ELSTER KG

  Almanya

  GEBÄUDESERVICE ELSTER KG, yılında kurulan ve Cam ve aynalar - temizlik ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GIANNOLA CLEANING SYSTEMS AG

  İsviçre

  GIANNOLA CLEANING SYSTEMS AG, yılında kurulan ve Cam ve aynalar - temizlik ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Spreitenbach, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. ANTONIO MONTELEONE FACHBETRIEB FÜR GEBÄUDEREINIGUNG UND INDUSTRIEMONTAGE

  Almanya

  ANTONIO MONTELEONE FACHBETRIEB FÜR GEBÄUDEREINIGUNG UND INDUSTRIEMONTAGE, yılında kurulan ve Cam ve aynalar - temizlik ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Reichelsheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. GRAF PETER DIENSTLEISTUNGEN GPD REINIGUNGS SERVICE

  Avusturya

  GRAF PETER DIENSTLEISTUNGEN GPD REINIGUNGS SERVICE, yılında kurulan ve Cam ve aynalar - temizlik ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. VG REINIGUNG

  Almanya

  VG REINIGUNG, yılında kurulan ve Cam ve aynalar - temizlik ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Düren, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. IMPORT&EXPORT SANTANDER

  İspanya

  IMPORT&EXPORT SANTANDER, yılında kurulan ve Cam ve aynalar - temizlik ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. lateks eldivenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santander, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. WUNDERLAND REINIGUNGSSERVICE

  Avusturya

  WUNDERLAND REINIGUNGSSERVICE, yılında kurulan ve Cam ve aynalar - temizlik ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 8. FELSKE DIENSTLEITUNGEN GMBH

  Almanya

  FELSKE DIENSTLEITUNGEN GMBH, yılında kurulan ve Bina temizliği sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Cam ve aynalar - temizlik ürünleri, Cam ve aynalar - temizlik ürünleri, endüstriyel yıkama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nordenham, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. D.S. CLEANING PRODUCTS

  Belçika

  D.S. CLEANING PRODUCTS, yılında kurulan ve Cam ve aynalar - temizlik ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. bakım ürünleri, Parçalanabilir biyolojik bakım ürünü, Atık konteynerleri, çamaşır suları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nazareth, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. BORISGLASREINIGUNG

  Almanya

  BORISGLASREINIGUNG, yılında kurulan ve Cam ve aynalar - temizlik ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Dillingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz