• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • cam ve kristal kalıpları

Sonuçlar

Cam ve kristal kalıpları - Ithalat/Ihracat

 1. MANSART MIMARLIK VE MÜHENDISLIK

  Türkiye

  Mansart Mimarlık, global pazarlarda ihtiyaç duyulan kış bahçesi tedarik ve ihracatını büyük bir özveri ile gerçekleştirmektedir. Yeni nesil ihracat firması Mansart, müşterilerimizin taleplerini en kısa sürede, yerinde ve güvenle karşı karşılamıştır. Geniş tedarik ağımız çerçevesinde otomatik pergola, otomatik giyotin cam, sürme cam ve kış bahçesi ürünlerine sahiptir. Alüminyum sektöründe, kendi üretim tesislerimizde kendi ürünlerimizin hem imalatında hem de montajında birçok ülkeye hizmet vermekteyiz. İş ortaklarıyla güven ve memnuniyet temelinde çalışmayı planlayan Mansart Mimarlık, sürekliliğe büyük önem vermektedir. Bu kapsamda oluşturulacak sürekliliğin bir kalite göstergesi olduğuna inanmaktadır. Sadece bir yeri değil, tüm hayatı tasarladığımıza inanıyoruz. Aynı zamanda sübjektif tasarımın getirdiği katma değer ile işverenin yatırım ekonomisinin karşılanmasını sağlıyoruz. İçinde bulunduğumuz tüm projeleri Mansart Mimarlık imzasıyla geleceğe taşıyoruz. Ayrıca müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak en iyi hizmeti verebilmek için kendimizi geliştirmeye devam ediyor ve “yaşam konforu” unsurunun bilinciyle hareket ediyoruz. Sizinle işbirliği yapmaya hazırız, Geri bildiriminizi bekliyor olacağız,

  Tüm ürünler arasında "cam ve kristal kalıpları"

 2. DERYA M.D.M SAN. VE TIC. A.S / GLASSYMOULD®

  Türkiye

  DERYA M.D.M SAN. VE TIC. A.S / GLASSYMOULD®, yılında kurulan ve Cam ve kristal kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. aksesuar ve yedek parça sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pendik / Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. NOVAMOULES

  Fransa

  NOVAMOULES, yılında kurulan ve Cam ve kristal kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Cam ürünleri - Makine ve ekipmanlar, Kalıp ve modeller, Cam ürünleri - Makine ve ekipmanlar, Kalıp ve modeller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Givors, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. BBE, LDA.

  Portekiz

  BBE, LDA., yılında kurulan ve Cam ve kristal kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Marinha Grande, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. RAMPF TOOLING SOLUTIONS GMBH & CO.KG

  Almanya

  RAMPF TOOLING SOLUTIONS GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları, Cam ve kristal kalıpları, Motorsuz el aletleri, Reçineler, Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları, Cam ve kristal kalıpları, Motorsuz el aletleri, Reçineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grafenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. KÖCKERT-FORMENBAU GMBH

  Almanya

  KÖCKERT-FORMENBAU GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kalıp ve modeller, Cam ve kristal kalıpları, Kalıp ve modeller, Cam ve kristal kalıpları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Weiden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ARC TOOLING

  Fransa

  ARC TOOLING, yılında kurulan ve Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Cam ve kristal kalıpları, Cam ve kristal kalıpları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aire Sur La Lys, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. MOLDES VIDRIOFUSING

  Arjantin

  MOLDES VIDRIOFUSING, yılında kurulan ve Cam ve kristal kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çelik kalıplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Martinez, Arjantin 'de bulunmaktadır.

 4. MACOTEC S.R.L.

  İtalya

  MACOTEC S.R.L., yılında kurulan ve Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Cam ve kristal kalıpları, Cam ürünleri - Makine ve ekipmanlar, Cam ve kristal kalıpları, Cam ürünleri - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rogolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. REVIMAC S.R.L.

  İtalya

  REVIMAC S.R.L., yılında kurulan ve Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Cam ve kristal kalıpları, Cam ürünleri - Makine ve ekipmanlar, Cam ve kristal kalıpları, Cam ürünleri - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montecchio Maggiore, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. PUDSEY MOULD CO LTD

  Birleşik Krallık

  PUDSEY MOULD CO LTD, yılında kurulan ve Cam ve kristal kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hassas kalıplar, Hassas kalıplar, cam sandıklar için köpük sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pudsey, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. BOTTERO S.P.A.

  İtalya

  BOTTERO S.P.A., yılında kurulan ve Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ateşe dayanıklı - Malzemeler ve ürünler/maddeler, Cam ve kristal kalıpları, Ateşe dayanıklı - Malzemeler ve ürünler/maddeler, Cam ve kristal kalıpları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cuneo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. ROSSELLI MACCHINE S.R.L.

  İtalya

  ROSSELLI MACCHINE S.R.L., yılında kurulan ve Ağır vasıtalar için tamir ve römork sektöründe faaliyet gösteren bir. Cam ve kristal kalıpları, Cam ürünleri - Makine ve ekipmanlar, Cam ve kristal kalıpları, Cam ürünleri - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reggio Nell'emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. SAVAM S.R.L.

  İtalya

  SAVAM S.R.L., yılında kurulan ve Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Cam ve kristal kalıpları, Cam ürünleri - Makine ve ekipmanlar, Cam ve kristal kalıpları, Cam ürünleri - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rozzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. TOPFINE INDUSTRY LIMITED

  Çin

  TOPFINE INDUSTRY LIMITED, yılında kurulan ve Cam ve kristal kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Chouzhou Road Yiwu City Zhejiang, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. S.G.F. S.R.L.

  İtalya

  S.G.F. S.R.L., yılında kurulan ve Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Cam ve kristal kalıpları, Cam ürünleri - Makine ve ekipmanlar, Cam ve kristal kalıpları, Cam ürünleri - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villabate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ADELIO LATTUADA S.R.L.

  İtalya

  ADELIO LATTUADA S.R.L., yılında kurulan ve Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Cam ve kristal kalıpları, Cam ürünleri - Makine ve ekipmanlar, Cam ve kristal kalıpları, Cam ürünleri - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carbonate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. PIB ENGINEER DI BORACE GIACOMINO

  İtalya

  PIB ENGINEER DI BORACE GIACOMINO, yılında kurulan ve Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Cam ve kristal kalıpları, Cam ürünleri - Makine ve ekipmanlar, Cam ve kristal kalıpları, Cam ürünleri - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brusaporto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. ELETTROMECCANICA BOVONE S.R.L.

  İtalya

  ELETTROMECCANICA BOVONE S.R.L., yılında kurulan ve Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Cam ve kristal kalıpları, Cam ürünleri - Makine ve ekipmanlar, Cam ve kristal kalıpları, Cam ürünleri - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ovada, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. BAVELLONI S.P.A.

  İtalya

  BAVELLONI S.P.A., yılında kurulan ve Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elmas aletleri, Cam ve kristal kalıpları, Elmas aletleri, Cam ve kristal kalıpları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lentate Sul Seveso, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. THOR INTERNATIONAL

  Kolombiya

  THOR INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Cam ve kristal kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, La Estrella, Kolombiya 'de bulunmaktadır.

 2. DUERED S.P.A.

  İtalya

  DUERED S.P.A., yılında kurulan ve Optik - Cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar, Cam ve kristal kalıpları, Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar, Cam ve kristal kalıpları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. FOR.EL. S.P.A.

  İtalya

  FOR.EL. S.P.A., yılında kurulan ve Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Cam ve kristal kalıpları, Cam ürünleri - Makine ve ekipmanlar, Cam ve kristal kalıpları, Cam ürünleri - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roncade, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. SVEMA

  İtalya

  SVEMA, yılında kurulan ve Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Cam ve kristal kalıpları, Cam ürünleri - Makine ve ekipmanlar, Cam ve kristal kalıpları, Cam ürünleri - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barberino Tavarnelle, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. CHIPI GLASS S.R.L.

  İtalya

  CHIPI GLASS S.R.L., yılında kurulan ve Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Cam ve kristal kalıpları, Cam ürünleri - Makine ve ekipmanlar, Cam ve kristal kalıpları, Cam ürünleri - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lonate Pozzolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. CARNAGHI CARLO

  İtalya

  CARNAGHI CARLO, yılında kurulan ve Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Cam ve kristal kalıpları, Cam ürünleri - Makine ve ekipmanlar, Cam ve kristal kalıpları, Cam ürünleri - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Samarate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. INTERMOLDE - MOLDES VIDREIROS INTERNACIONAIS, LDA

  Portekiz

  INTERMOLDE - MOLDES VIDREIROS INTERNACIONAIS, LDA, yılında kurulan ve Cam ve kristal kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Marinha Grande, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 8. DELTA S.R.L.

  İtalya

  DELTA S.R.L., yılında kurulan ve Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Cam ve kristal kalıpları, Cam ürünleri - Makine ve ekipmanlar, Cam ve kristal kalıpları, Cam ürünleri - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Abbiategrasso, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. BDF INDUSTRIES S.P.A.

  İtalya

  BDF INDUSTRIES S.P.A., yılında kurulan ve Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Cam ve kristal kalıpları, Cam ürünleri - Makine ve ekipmanlar, Cam ve kristal kalıpları, Cam ürünleri - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vicenza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. OFFICINE CARRARETTO LORIS S.R.L.

  İtalya

  OFFICINE CARRARETTO LORIS S.R.L., yılında kurulan ve Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Cam ve kristal kalıpları, Cam ürünleri - Makine ve ekipmanlar, Cam ve kristal kalıpları, Cam ürünleri - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casale Sul Sile, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz