• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • cilalama ekipmanları

Sonuçlar

Cilalama ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. PAUL OTT GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  Paul OTT GesmbH şirketi makine mühendisliği alanında uzun yıllara dayanan teknik bilgi birikimine sahip bir aile işletmesidir. Şirket bünyesinde ağaç işleme için özel makineler geliştirilmekte ve üretilmektedir. Çelik konstrüksiyondan nihaî montaja ve ayarlamaya kadar tüm üretim aşamaları Lambach'taki iki fabrikada gerçekleştirilmektedir. OTT kenar yapıştırma alanında hassas çözümler sunmaktadır. Müşterilerimiz hem Almanya içi ve dışında bulunan marangozluk ve mobilya şirketleridir. Üstün kalitedeki kenar bantlama makinelerinin önde gelen üreticilerinden biriyiz.

 2. CARPENTERIA MANZANESE DI MITTONE LUCIO & C. SNC

  İtalya

  Verified by europages badge

  Carpenteria Manzanese 1975'den bu yana endüstriyel makineler alanında faaliyet göstermektedir. Bugün, aspirasyon, boyama, enerji geri kazanımı ve ses yalıtımına ilişkin sorunları ortadan kaldırmayı hedefleyen çözümleri ile, endüstriyel makineler alanında uzmanlaşmış bir firmadır.

 3. SPRIMAG SPRITZMASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  SPRIMAG SPRITZMASCHINENBAU GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Cilalama ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. püskürtmeli tabancalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kirchheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. LM NEW TECHNOLOGY

  İtalya

  Verified by europages badge

  LM NEW TECHNOLOGY, yılında kurulan ve Elektrikçilik işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Cilalama ekipmanları, Ev ve bina otomasyonu, Tahliye tesisleri, boya kurutma fırınları, Cilalama ekipmanları, Ev ve bina otomasyonu, Tahliye tesisleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cortona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. INTEC GMBH

  Almanya

  Yenilikçi ve bireysel 1995 yılından bu yana TEC adı altında olmak üzere, 1980'lerden beri koruma ve kaplama maddeleri uygulama tesisleri geliştirmekte ve tasarlamaktayız. Özel projelerinizi gerçekleştirmek için, deneyimimiz ve bilgi birikimimizden yararlanın. Tesislerimizin modüler, ama buna rağmen bireysel yapısı, mevcut sistemlerin yeni koşullara ve proseslere hızlı bir şekilde uyarlamak için, müşterilerimize azami esneklik sağlar. Ürün ve proseslerimizin sürekli geliştirilmesi ve iyileştirilmesinin yanı sıra tüm proseslerimizin kritik bir açıdan gözden geçirilmesi kalite iddiamızın temelini oluşturmaktadır. Bu da müşterilerimizin, kendi iş süreçlerini uygun maliyetle gerçekleştirebilmesini garanti eder. İddialarımız - Bir sistem sağlayıcısı tarafından tedarik edilen çevre dostu ve malzeme tasarruflu ürünler, bilgi birikimi, ve hizmetler, - Kullanıcı dostu teknoloji, - Modüler tasarım, - Yerinde servis hizmeti, - Mevcut tesislerin optimizasyonu, - Yaygın kullanılan tüm yedek parçaların 24 saat içinde hazır edimi, -Yerinde işletim.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. METACAP GMBH

  Almanya

  Lübeck şehrindeki METACAP GmbH şirketi: Püskürtme sisi olmadan mükemmel püskürtme boyamada iş ortağınız. Metacap GmbH şirketi seri üretimin önündeki tüm engelleri kaldıracak yeni bir yöntem geliştirerek, püskürtme sisi oluşturmayan boya püskürtme tabancalarının montajına başlamıştı. Sonuç olarak, boya tüketimini yüzde 50'ye kadar azaltarak, tek başına önemli bir maliyet tasarrufu sağlayan bir ürün ortaya çıktı. Püskürtme sisinin başarılı bir şekilde önüne geçilmesi ve sistemin basit bir şekilde temizlenmesi sayesinde, güncel yasal düzenlemelere uyulmaktadır. Boya ve çözücüler emniyetli ve çevre dostu bir şekilde geri kazanılır veya bertaraf edilmektedir. Metacap GmbH şirketi 1987 yılında Lübeck kentinde kurulmuştur. Başlangıçta çok küçük bir şirket olan Metacap artık dünyadaki birçok memnun müşterisi ile gurur verici bir işletme haline gelmiştir.

 2. GTL KNÖDEL GMBH

  Almanya

  Elektronik yapı elemanları için daldırmalı boyama tesisleri, çeşitli uygulamalar için konveksiyonel ya da kızılötesi veya UV ışınlı ısıl işleme tesisleri üreticisi. Standart ve özel makineler.

 3. IBK INGENIEURBÜRO-KÖTTER GMBH

  Almanya

  IBK INGENIEURBÜRO-KÖTTER GMBH, yılında kurulan ve Cilalama ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sprockhövel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. FILTROSTORE

  İtalya

  FILTROSTORE, yılında kurulan ve Cilalama ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. boya pompaları, filtre, ince püskürtücü tabancalar, Vernikleme kabinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Osimo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. AIRMATION ECP SRL

  İtalya

  AIRMATION ECP SRL, yılında kurulan ve Cilalama ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel tesis üretimi, dekapaj sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cavenago Brianza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. TECNOVER S.N.C. DI RICOTTI E CERA

  İtalya

  TECNOVER S.N.C. DI RICOTTI E CERA, yılında kurulan ve Cilalama ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. aırless pompalar, püskürtmeli tabancalar, boya için tesisat ve ekipmanlar, manuel uygulamalı boyama makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Muggiò, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. CHB LINE DI GIANOTTI FAUSTO

  İtalya

  CHB LINE DI GIANOTTI FAUSTO, yılında kurulan ve Cilalama ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. metal boyama tesisat ve makinaları bakımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castelfranco Emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. PASYS PAINT SYSTEMS AND SERVICES S.L.

  Almanya

  PASYS PAINT SYSTEMS AND SERVICES S.L., yılında kurulan ve Cilalama ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Gemmrigheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. CALUX

  Belçika

  CALUX, yılında kurulan ve Cilalama ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Toz lake, lakeleme, metal boyası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oudenaarde, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. ZUH EL-MIX. RATAJCZAK ELŻBIETA

  Polanya

  ZUH EL-MIX. RATAJCZAK ELŻBIETA, yılında kurulan ve Endüstriyel boyama işleri - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Cilalama ekipmanları, ısıyla sertleşen toz boyalar, Cilalama ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konarzewo, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. KRAPF UND LEX GMBH ANLAGENBAU

  Almanya

  KRAPF UND LEX GMBH ANLAGENBAU, yılında kurulan ve Cilalama ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. fıltreler ve filtreleme sistemleri, yüzey işleme işleri için ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Weiden I.d.opf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. RUKI COLOR DI PERERA SALWO RUKSHAN

  İtalya

  RUKI COLOR DI PERERA SALWO RUKSHAN, yılında kurulan ve Cilalama ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. toz boya kabini sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Donato Milanese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. AUTO EFEKT S.C.

  Polanya

  AUTO EFEKT S.C., yılında kurulan ve Karoser - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Cilalama ekipmanları, Motorsikletler - yedek parçalar ve aksesuarlar, Araba gövde bakım atölyeleri ve servisleri, Cilalama ekipmanları, Motorsikletler - yedek parçalar ve aksesuarlar, Araba gövde bakım atölyeleri ve servisleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Szczecin, Polanya 'de bulunmaktadır.

 7. LAKKERIJ COOLS

  Belçika

  LAKKERIJ COOLS, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Cilalama ekipmanları, endüstriyel resimler, metal boyası, Cilalama ekipmanları, Vernik ve lake cilalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zedelgem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. LACKIERKABINE24.DE INGENIEUR-UNTERNEHMEN E.K.

  Almanya

  LACKIERKABINE24.DE INGENIEUR-UNTERNEHMEN E.K., yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, Endüstriyel boyama işleri - Makineler ve sistemler, Cilalama ekipmanları, Etiketleme ve markalama - Makineler, Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, Endüstriyel boyama işleri - Makineler ve sistemler, Cilalama ekipmanları, Etiketleme ve markalama - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nürnberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. RADEX EXPERT SP. Z O.O.

  Polanya

  RADEX EXPERT SP. Z O.O., yılında kurulan ve Araba gövde bakım atölyeleri ve servisleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Cilalama ekipmanları, Cilalama ekipmanları, klimalı otomobil, lastikler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Szczecin-Dąbie, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. HULAC OBERFLÄCHEN- UND TROCKNUNGSANLAGEN GMBH

  Almanya

  HULAC OBERFLÄCHEN- UND TROCKNUNGSANLAGEN GMBH, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, Endüstriyel boyama işleri - Makineler ve sistemler, Cilalama ekipmanları, Etiketleme ve markalama - Makineler, Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, Endüstriyel boyama işleri - Makineler ve sistemler, Cilalama ekipmanları, Etiketleme ve markalama - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gengenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. FARBSPRITZSYSTEME - REICHLING INH. KLAUS REICHLING

  Almanya

  FARBSPRITZSYSTEME - REICHLING INH. KLAUS REICHLING, yılında kurulan ve Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Cilalama ekipmanları, Etiketleme ve markalama - Makineler, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Cilalama ekipmanları, Etiketleme ve markalama - Makineler, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lennestadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. WALTER BÖSCH GMBH & CO KG LACKIERANLAGEN

  Avusturya

  WALTER BÖSCH GMBH & CO KG LACKIERANLAGEN, yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su - Üretim ve Dağıtımı, Makine aletleri - Metal İşleme, Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, Cilalama ekipmanları, Su - Üretim ve Dağıtımı, Makine aletleri - Metal İşleme, Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, Cilalama ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lustenau, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. IDEAL-LINE DEUTSCHLAND

  Almanya

  IDEAL-LINE DEUTSCHLAND, yılında kurulan ve Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Makine aletleri - Metal İşleme, Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, Endüstriyel boyama işleri - Makineler ve sistemler, Cilalama ekipmanları, Makine aletleri - Metal İşleme, Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, Endüstriyel boyama işleri - Makineler ve sistemler, Cilalama ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St. Johann, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. AKA GMBH

  Almanya

  AKA GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Makine aletleri - Metal İşleme, Cilalama ekipmanları, Filtreleme - Cihazlar ve gereçler, Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler, Makine aletleri - Metal İşleme, Cilalama ekipmanları, Filtreleme - Cihazlar ve gereçler, Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Augsburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. ECORAL LAKIERNIA PROSZKOWA.

  Polanya

  ECORAL LAKIERNIA PROSZKOWA., yılında kurulan ve Cilalama ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Boyalar ve cilalar, otomobil karoserleri çin boyama kabinleri, Boyalar ve cilalar, toz boylar, kumlama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Baniocha, Polanya 'de bulunmaktadır.

 8. VERTRIEBS-BÜRO KRAAZ

  Almanya

  VERTRIEBS-BÜRO KRAAZ, yılında kurulan ve Cilalama ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kimya ve İlaç - Makine ve ekipmanlar, Filtreleme - Cihazlar ve gereçler, Oto aksesuarları, Çevre hizmetleri, Kimya ve İlaç - Makine ve ekipmanlar, Filtreleme - Cihazlar ve gereçler, Oto aksesuarları, Çevre hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lehrte, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. WALTER BÖSCH GMBH & CO KG

  Almanya

  WALTER BÖSCH GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, Endüstriyel boyama işleri - Makineler ve sistemler, Cilalama ekipmanları, Etiketleme ve markalama - Makineler, Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, Endüstriyel boyama işleri - Makineler ve sistemler, Cilalama ekipmanları, Etiketleme ve markalama - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lindau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. Köster GmbH

  İsviçre

  Köster GmbH, yılında kurulan ve Cilalama ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kaba inşaat, Binaların tamamlanması - Şirketler, Boyacılık müteahhitleri, Sıva ve sıvı ürünleri, Kaba inşaat, Binaların tamamlanması - Şirketler, Boyacılık müteahhitleri, Sıva ve sıvı ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Güttingen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz