• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • ciltleme makineleri

Sonuçlar

Ciltleme makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. O.M.V. SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  O.M.V., makine teli "bobinleri" veya çubuk paketleme ve taşıma donanımları ve makineleri üretiminde ve tasarımında uzmanlaşmıştır; kare kesitli paketleri bağlamak için bağlama makineleri; sıkıştırma üniteleri; makine teli yığınları bağlama üniteleri; düz boru şeritleri için paketleme makineleri; çubuk yığınları için hidrolik ve pnömatik makineler; katlı yığınları katlama ve paketleme makineleri; makine teli yığınları bağlama makineleri; yığın boşaltma ve taşıma üniteleri.

 2. ERGOPACK DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ERGOPACK DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ciltleme makineleri, Endüstriyel danışmanlar, Ciltleme makineleri, Endüstriyel danışmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lauingen/donau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SANEM MATBAACILIK SAN.VE TIC.A.S.

  Türkiye

 4. GRAFS

  Polanya

  GRAFS, yılında kurulan ve Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. ciltleme makineleri, matbaa makineleri nakliyesi, Çelik ve metallerin yüksek hassasiyetle işlenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Białystok, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. WEDA

  Hollanda

  WEDA, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Ciltleme makineleri, Tartı ve dozaj aygıtları, Ciltleme makineleri, Tartı ve dozaj aygıtları, dilme makinaları, Özel çelikler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Naarden, Hollanda 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MOSCA DIRECT POLAND SP. Z O.O.

  Polanya

  MOSCA DIRECT POLAND SP. Z O.O., yılında kurulan ve Ciltleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. UNIBIND - PELEMAN INDUSTRIES

  Belçika

  UNIBIND - PELEMAN INDUSTRIES, yılında kurulan ve Ciltleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ciltleme makinaları, büro belgelerini toplayan malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Puurs, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. LEGATRICE

  İtalya

  LEGATRICE, yılında kurulan ve Ciltleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sicimler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tollo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. TECHNOPAK SMALL BUSINESS LTD

  Ukrayna

  TECHNOPAK SMALL BUSINESS LTD, yılında kurulan ve Ambalaj ve dış ambalaj - makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Ciltleme makineleri, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Ciltleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kharkiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. LEPOR STUDIO

  Çek Cum.

  LEPOR STUDIO, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Ciltleme makineleri, Reklam ajansları, Ciltleme makineleri, Reklam ajansları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kutná Hora , Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 1. TECHNOBAL - SAL'A S.R.O.

  Slovakya

  TECHNOBAL - SAL'A S.R.O., yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Ciltleme makineleri, Etiketleme ve markalama - Makineler, Ciltleme makineleri, Etiketleme ve markalama - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sal'A, Slovakya 'de bulunmaktadır.

 2. MOSCA DIRECT HUNGARY KFT.

  Macaristan

  MOSCA DIRECT HUNGARY KFT., yılında kurulan ve Ciltleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Nyíregyháza, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 1. ERACOM, SPOL.S R.O.

  Çek Cum.

  ERACOM, SPOL.S R.O., yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Ciltleme makineleri, Ciltleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kladno 1, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 2. BATRAS S.R.O.

  Çek Cum.

  BATRAS S.R.O., yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Ciltleme makineleri, Ciltleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Praha 4 , Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 3. UNIPACK

  Çek Cum.

  UNIPACK, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ciltleme makineleri, Ciltleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trinec, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 4. GRAFISK MASKINVARKSTED V/S NIELSEN

  Danimarka

  GRAFISK MASKINVARKSTED V/S NIELSEN, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ciltleme makineleri, Ciltleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Viby, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 5. MULLER MARTINI SPA

  İtalya

  MULLER MARTINI SPA, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Ciltleme makineleri, Ciltleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sesto San Giovanni (mi), İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. LEA VALLEY PACKAGING LIMITED

  Birleşik Krallık

  LEA VALLEY PACKAGING LIMITED, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ciltleme makineleri, Ciltleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waltham Cross, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. R. KRAUTWALD MASCHINENFABRIK GMBH

  Almanya

 8. FERNIKO SP. Z O.O

  Polanya

  Ferniko, 2009 yılında şu anda merkezinin bulunduğu Polonya'nın Mazovya Voyvodalığı'nda bulunan Kampinos kentinde kurulmuştur. Ferniko'nun esas faaliyet alanı, çift taraflı bant ve etiket de dahil olmak üzere, markalı pazarlama ürünlerinin ve promosyonlu ürünlerin üretimidir. Ürün yelpazesinde ciltleme telleri, takvim göstergeleri, tel ve helezon ciltleme malzemeleri de yer almaktadır. Ferniko'nun hizmetleri baskıların spiral ciltlenmesini de içermektedir. Ferniko, bunların yanı sıra çeşitli spiral ciltleme makineleri de satışa sunmaktadır. Mağazamızda size uygun neler olduğunu görün!

 1. ALTMANN GRAPHISCHE MASCHINEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Yaklaşık 100 yıldır aile şirketimiz için tutkuyla yaşıyor ve çalışıyoruz: Josef Altmann, 1919 yılında bir dizgici olarak aldığı eğitimiyle grafik sanatları endüstrisindeki aile geleneğimizin temel taşlarını attı. 1949 yılında oğlu Gerhard ve 1955 yılında kardeşi Werner onun yolunu izledi. Peter Altmann 1993'ten beri mirası devam ettiren üçüncü nesil oldu. 1980 yılında Altmann Graphische Maschinen GmbH'nın kurulmasıyla, temel yetkinliğimiz olan baskı ve son işlem için kullanılan makinelerde uluslararası ticarette uzmanlaştık. O zamandan beri Stuttgart yakınlarında bulunan Magstadt kentindeki merkezimizde sınırların çok ötesinde, ciddi, profesyonel olarak deneyimli ve hizmet odaklı bir ortak olarak itibarımızı sürekli genişlettik. Makinelerimiz tüm dünyada kullanılmaktadır. Bununla gurur duyuyoruz. Vizyonumuz, sizlere en uygun fiyata en iyi makineleri ve en iyi hizmeti sunmaktır.

 2. F.U.R. WICKELTECHNOLOGIE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Makine gamı şunları içerir: Halka merkezli sarım makineleri ve otomatları; Stator sarım makineleri ve otomatları; Kombine tel ve bant sarım sistemleri; Bandaj makineleri ve yarı otomatları; Tel frenleri; bant sarım makineleri; Jeneratör çubukları için bandaj makineleri; Isıtma şeridi ve spiral sarım makineleri; Spiral sarım makineleri; Katman sarım ve halka sarım makineleri. Şirketin performans profili şunları içermektedir: Kullanılmış sarım makinelerinin ve sistemlerinin en modern standart, teknoloji ve kumanda ile yenilenmesi. Makine mühendisliğinde kullanılan tüm yaygın malzemelerin mekanik olarak işlenmesi. Mekanik veya elektro mekanik bileşenlerin montajı. PLC programlama. Şirket, müşterilerine sarım işlerindeki sorunların çözülmesi için kapsamlı danışmanlık ve yardım sunmaktadır. Bundan 20 yıldan daha uzun bir süre önce Berlin'de CWIEME'nin açılmasından bu yana, F.U.R. daima orada bulunmuş ve ulusal ve uluslararası katılımcılara her yıl yeni nesil makinelerini sunmuştur.

 3. FORM + TEST SEIDNER & CO. GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Yukarı Swabia, Riedlingen'de 55 yılı aşkın süredir test cihazları geliştiriyor ve üretiyoruz. Güçlü yönlerimizden biri, bireysel müşteri spesifikasyonlarına göre yüksek kaliteli özel test cihazlarının tasarımı ve üretimidir. Deneyimli mühendis ve teknisyenlerden oluşan ekibimiz, birkaç newton kuvvetindeki en küçük makineden otuz tondan fazla ağırlığa sahip 10000 kN basınç test makinesine kadar en zorlu tasarımları bile gerçekleştirebilmektedir. Önde gelen enstitüler ve üniversitelerle yakın temasımız sayesinde, test teknolojisinde her zaman en ileri noktadayız. Test cihazları için uzman grup olan Alman Mühendislik Federasyonu (VDMA) üyeliğimiz, geleceğe yönelik teknolojiler, üstün kalite ve güvenilir hizmet garantisi anlamına gelir. Ayrı bir departman, elektronik tertibatların geliştirilmesi ve test makinelerimize uyarlanmasıyla ilgilenmektedir. Odak noktalarından biri, müşteriye özel gereksinimlere göre proje planlama ve geliştirmedir. Donanımın üretimi İsviçre'deki bir yan kuruluş tarafından gerçekleştirilmektedir.

 4. BINDER SRL

  İtalya

  BINDER SRL, yılında kurulan ve Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. ciltleme için yiv açma makineleri, katlama makinası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. DMS ELEKTRONIK BILGISAYAR DIS TICARET LTD.STI.

  Türkiye

  Kaydedilebilir boş CD ve DVD konusunda 1999 yılından beri faaliyette olan firmamız, 2004 yılından beri CD/DVD üzerine serigraf baskı, çoğaltım, üretim ve paketleme hizmetleri de sunmaktadır. cduretim.com sitesinde yapılan işlerle ilgili bilgiye ulaşabilirsiniz. Türkiye'nin en gelişmiş makine parkuruna sahiptir.2008 yılından beri ürünlerini cdcomtr websitesi üzerinden Türkiye'nin her şehrine satmaktadır.2012 yılında kurulan DMS Baskı Merkezi'nde ise çok gelişmiş makinelerle her türlü Fotokopi, dijital baskı, ozalit, A0 baskı, scan (tarama), fotoğraf baskı, poster baskı, kanvas baskı, iç mekan baskı, dış mekan baskı, laminasyon, ciltleme, forex / fotoblok sıvama, one way vision, folyo kesim hizmetleri verilmektedir. Bununla birlikte, kişiye ve şirketlere özel promosyon ürünleri (t-shirt , kupa , madalyon, yastık , oscar heykeli, rozet, şilt, takvim, bayrak vb) üretilmektedir.Siparişlerin büyük bölümü aynı gün içerisinde kargoya verilmekte, İstanbul'da iseniz size gönderilmektedir.

 6. IGRAPHMA

  İspanya

  IGRAPHMA, yılında kurulan ve Ofset baskı makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Baskı/Basım - Makine ve ekipmanlar, ikinci el makina alım satımı, offset kağıt baskı makina ve ekipmanları, ciltleme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nigrán (pontevedra), İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. RNA AUTOMATION LIMITED

  Birleşik Krallık

  RNA AUTOMATION LIMITED, yılında kurulan ve Paketleme ve ciltleme- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ambalajlama - Makineler, Ambalajlama - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Birmingham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. PENTA SERVIS

  Çek Cum.

  PENTA SERVIS, yılında kurulan ve Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Paketleme ve ciltleme- Makine ve ekipmanlar, Kafesli sandık ambalaj makineleri, Kartonlama - Makineler, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Paketleme ve ciltleme- Makine ve ekipmanlar, Kafesli sandık ambalaj makineleri, Kartonlama - Makineler, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Holice, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 9. MEZGER HEFTSYSTEME GMBH

  Almanya

  MEZGER HEFTSYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Ciltleme öncesi dikiş - makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ambalajlar için perçin makineleri ve dikiş katlama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nürnberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. TRAMANN & MEINEN MASCHINEN- UND APPARATEBAU GMBH

  Almanya

  TRAMANN & MEINEN MASCHINEN- UND APPARATEBAU GMBH, yılında kurulan ve Kartonlama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Etiketleme ve markalama - Makineler, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Etiketleme ve markalama - Makineler, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wiesmoor, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz