• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • conta halkaları

Sonuçlar

Conta halkaları - Ithalat/Ihracat

 1. BILLI DICHTUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Şirketimiz aşağıdaki contaların üretimi ve satışı alanında faaliyet göstermektedir: Kayar halka contalar, toplama kutuları, zımbalanmış yassı contalar, PTFE (Teflon®), grafit contalar, spiral contalar, ayrıca yassı conta şeritler, kayar halka contalar, toplama kutuları ve çok daha fazlasını temin ediyoruz. Kapsamlı envanterimizden faydalanın. Neredeyse tüm standart contalar neredeyse tüm malzeme çiftleri ve boyutlar için depomuzdan temin edilebilir (80.000 parça).

 2. REINLE GUMMI & KUNSTSTOFF GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Fikirler iyi ellerde. Reinle Technik GmbH şirketi 2000 yılından beri DIN EN ISO 9001 kalite standardına göre sertifikalandırılmış bulunmaktadır. Uzun yıllardır endüstri tekniği, otomotiv ve elektrik endüstrisindeki iş ortaklarımıza soruna özel çözümler sunuyoruz. En son üretim teknikleri, esneklik, hız ve yetkinliğin yanı sıra tüm çalışanların işlerine bağlılıkları sayesinde fikirler ve gereksinimler kauçuk ve plastikten yapılmış hassas teknik parçalar haline gelmektedir. Sizin için üretiyoruz ve işliyoruz: Zımba ile üretilmiş parçalar- Profiller - Döküm parçalar - Nihaî akrilik ürünler - Plastikler - Elastomerler - Hücreli malzemeler - Akrilik cam. Size teknik inşaat ürünleri sunmaktayız: Montaj köpükleri, ısı ve ses yalıtım önlemleri, özel uygulamalar için silikonlar, döşeme bantları, mantar istifleme diskleri.

 3. HALA DICHTUNGEN UND ISOLIERTEILE GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  1919: Hans Langguth şirketi düz contalar için kurmuştu. Günümüzde: Akıllı büyüme sayesinde şirket, sızdırmazlık ve yalıtım teknolojisi alanında önde gelen tedarikçilerin yanı sıra ısı yönetimi için yenilikçi sistem çözümleri üreten bir şirket haline getirmiştir. İlerde: Ve aklımızda çok şey var. Yaklaşımımız bütünleşik çözüm içermektedir: - Isı iletken malzemeler - THERMACORE ısı yönetim çözümleri- İzolasyon filmleri ve sızdırmazlık malzemeleri - Bağlama yönetimi - Danışmanlık ve mühendislik - Ürün tasarımı, Malzeme işleme, projenin başından sonuna kadar teslimat süreç odaklı çalşma. Basit bir konsepte göre yaşıyor ve çalışıyoruz: Proje fikrinden ve geliştirme başlangıcından seri üretime hazır olma aşamasına ve ürün teslimatına kadar tüm süreçte tanımlama ve kontrol vazgeçilmez parametrelerdir. Bu kapsamda iş ortaklarımızı da düzenli olarak denetliyor, kendi sertifikalarımızı da proaktif biçimde ve sürekli olarak iyileştiriyoruz.

 4. OHRMANN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  OHRMANN MONTAGETECHNIK şirketi conta montajı ile otomasyonu bir araya getirmektedir. OHRMANN MONTAGETECHNIK şirketi, contaların beslenmesi ve montajı için kullanılan teçhizat, istasyon ve otomatların yanı sıra komple otomasyon çözümleri konusunda da uzmanlaşmıştır. 1986 yılındaki kuruluşundan bu yana, OHRMANN MONTAGETECHNIK şirketi, contaların hızlı, güvenilir, tekrarlanabilir şekilde ve ayrıca otomatik olarak beslenmesi ve monte edilmesi konusunda faaliyet göstermektedir. Bu sadece O-ringler için değil, dudaklı keçeler (lipseal) ve diğer geometrilere sahip sızdırmazlık contalarından, kalıpla üretilmiş karmaşık contalara kadar her tür için geçerlidir. Çözüm yelpazemiz şunları kapsamaktadır: • Contaların, iç ve dış mekânlarda veya cephelerde montajı için kullanılan standart teçhizat, yarı otomatik ve tam otomatik makineler • Entegrasyon modülleri ve istasyonları: tam otomatik sistemlere entegrasyon için contaların beslenmesi ve montajı için modüler bir sistem • Döner tabla sistemi, doğrusal taşıma sistemi veya robot hücre olarak tasarlanmış komple otomasyon çözümleri

 5. P+S POLYURETHAN - ELASTOMERE GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  P+S POLYURETHAN - ELASTOMERE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Conta halkaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Diepholz, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. TRYGONAL GROUP GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TRYGONAL GROUP GMBH, yılında kurulan ve Conta halkaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sachsenheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BESCHE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BESCHE GMBH, yılında kurulan ve Contalar ve paketleme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Conta halkaları, Kauçuk - Sanayi için teknik ürünler/maddeler, Kauçuk ve türevleri, Kauçuk contalar, Ahır paspasları, Ayak silme paspasları, Conta halkaları, tahta masalar, Kalıplı kauçuk parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hattingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. KBT KNAPP WÄLZLAGERTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KBT KNAPP WÄLZLAGERTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Contalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sürgülü yataklar, Conta halkaları, Küresel kaymalı yataklar, Sürgülü yataklar, Bilyalı rulmanlar, iğneli rulmanlar, masuralar rulmanlar, rotil başları, Konik kovan sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waiblingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SKF SEALING SOLUTIONS (SCHWEIZ) GMBH

  İsviçre

  Verified by europages badge

  SKF SEALING SOLUTIONS (SCHWEIZ) GMBH, yılında kurulan ve Conta halkaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Frauenfeld, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. KLINGER A. W. SCHULTZE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KLINGER A. W. SCHULTZE GMBH, yılında kurulan ve Contalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Teknik tekstil, Conta halkaları, süzgeç, kevgir, Teknik tekstil, Conta halkaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Geesthacht, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. MIBA INDUSTRIAL BEARINGS

  Almanya

  Verified by europages badge

  MIBA INDUSTRIAL BEARINGS, yılında kurulan ve Sürgülü yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Conta halkaları, Kaymalı yataklar , rulmanlar, Conta halkaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Osterode, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. YZR GLOBAL DIS TIC. LTD.

  Türkiye

  YZR GLOBAL, Türkiye’nin köklü enerji tesisi kurulum firmalarından olma hedefiyle faaliyet gösteren Yazar Group’un dış ticaret firmasıdır. Sahip olduğu tecrübe ve başarılı ekibi ile YZR Global uzmanlık alanı olan enerji, enerji panelleri ve bio kütle santralleri başta olmak üzere; makine ve inşaat sektörlerinde imalat, medikal ve gıda sektörlerine ise tedarik ve lojistik alanlarında hizmet vermektedir. Ürünlerimiz her türlü yedek parça, bakır ve alüminyum pul, dizel pompa, pul set takımı, vida, nipel, piston, yay, kelepçe, dişli ve hortum rekorları başta olmak üzere V kasnak, burçlu kasnak, kör kasnak, konik burçlar, yıldız kaplin, rulman yatağı ve otomotiv yedek parça ürünlerini de kapsamaktadır. YZR Global olarak tüm dünyada Türk kalitesini ve %100 Türk ürünlerini ulaştırarak ülkemizi başarı ile temsil etmekte ve direk hizmet vermekteyiz.

 1. HANSFEL

  Türkiye

 2. POLITEK SIZDIRMAZLIK ELM.ITH.IHR.SAN.TIC.LTD.STI

  Türkiye

  POLİTEK SIZDIRMAZLIK ELEMANLARI İML. İTH. İHR. SAN. TİC.LTD. ŞTİ. Halil ÖZYURT tarafından 20 yıllık bilgi ve tecrübesiyle 2012 yılı başında kurulmuştur. POLİTEK SIZDIRMAZLIK ELEMANLARI İML. İTH. İHR. SAN. TİC.LTD. ŞTİ. kurulduğu günden bu zamana kadar otomotiv, inşaat, tarım sektörlerinde imalat yapan lider kuruluşlar ile çalışmış, müşteri ve tedarikçi ilişkisini stratejik ortaklık ilişkisine taşımıştır. POLİTEK SIZDIRMAZLIK ELEMANLARI İML. İTH. İHR. SAN. TİC.LTD. ŞTİ. kurulduğu tarihten itibaren yatırıma, çalışanlarını geliştirecek eğitimlere, sosyal sorumluluklarının bilincinde olarak, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışıyla sürekli gelişim göstermiştir. Bugün itibariyle 1200 m². Kapalı alanda 50 kişilik deneyimli ve güçlü kadrosu ile en ileri teknolojileri kullanarak tam ve yarı otomatik hidrolik presleri, vakumlu hidrolik presleri, kauçuk enjeksiyon preslerinde çok parçalı kalıpları en verimli şekilde çalıştırabilme becerisini edinmiştir. Aylık 100 ton kauçuk hamur işleme kapasitesine sahip kapalı ve açık karıştırıcıları ile istenilen kalite ve nitelikte hamur elde edebilmektedir. KAUÇUK CONTA İMALATINDA 20 YILLIK TEKNİK BİLGİ BİRİKİMİ, SEKTÖRDEKİ TECRÜBESİYLE, YÜKSEK KALİTE UYGUN FİYAT POLİTİKASI HIZLI TESLİMAT VE GÜVENİNİRLİĞİN ADRESİ POLİTEK SIZDIRMAZLIK ELM.İML.İTH.İHR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ

 3. RABENEICK GMBH ROHR- UND KABELDICHTUNGEN

  Almanya

  1961 yılında şebeke ve kanalizasyon hatları için ilk contaların geliştirilmesinden bu yana, birçok yenilikçi çözüm geliştirdik, seri ürünlerimiz yüksek kalite ve sızdırmazlık özelliklerinin yanı sıra gereksinimlerinize göre sizin için memnuniyetle üreteceğimiz özel sipariş ürünlerimizle karakterize edilir. Özel siparişli ürünler de dahil olmak üzere ürünler, siparişi aldıktan sonraki 48 saat içinde gönderime hazırlanır. 55 yıldan fazla bir süredir, "Rabeneick" adı kalite ve güvenlik anlamına gelir.

 4. STARLIM SPRITZGUSS GMBH

  Avusturya

  Silikon ve çok bileşenli parçaların kalıplama prosesinde geliştirilmesi ve sözleşmeli üretimi. Fikirden bitmiş ürüne kadar - her şey tek elden. starlim//sterner'in üç temel değeri olan, Büyüme, Gelişme ve İnsanlık, bizim için slogan olmanın çok ötesinde. Bu üç temel değer şirketimizin kalbini tanımlıyor ve şirketimizin henüz küçük bir aile şirketi olduğu başlangıç zamanlarından sektörümüzde uluslararası bir pazar lideri haline geldiğimiz yükseliş zamanına kadar bize eşlik etmiştir. Ürünlerimiz: Silikon metal bağlantılar, silikon contalar, kauçuk contalar, conta halkaları, lastik kılıf, akışkan-silikon hassas döküm parçaları, medikal teknoloji için silikon döküm parçaları, kauçuk döküm parçaları, plastik mikro döküm parçaları, silikon O halkaları

 5. METRIC SEALS HANDELS GMBH

  Almanya

  Sahibi tarafından yönetilmekte olan şirketimiz, kuzeybatı Almanya'da Bremen ve Hamburg yakınlarında bulunmaktadır. 1994 yılından bu yana yedek parça toptancısı olarak yurt içi ve dışında kaliteli ürünlerin dağıtımını yapmaktayız. Diğer şeylerin yanı sıra, hidrolik silindir sızdırmazlık alanında inşaat makineleri ve tarım araçları üreticileri de müşterilerimizin arasında. Aks contaları ve salmastralar da ürün yelpazemizin bir parçasıdır. Tanınmış conta üreticilerinin orijinal ve eşdeğer parçalarını ve müşteriye özel ebatlardaki contaları büyük miktarlarda sevk edebilmekte ve conta takımlarını isteklerinize göre bir araya getirebilmekteyiz. Yıllardan bu yana büyümekte olan tedarikçi veri tabanımız, ürün yelpazemizin dışında kalan özel soruları başarı sözü verebilecek bir şekilde yanıtlamamıza olanak sağlamaktadır. Şu anda yakl. 13.000 farklı ürün stokuyla, müşterilerimize gerekli yedek parçaları hızla tedarik edebilmekteyiz. Ekibimiz, size aşağıdaki dillerde de danışmanlık hizmeti vermekten mutluluk duyacaktır: Almanca, İngilizce, Fransızca ve Rusça.

 6. THEODOR CORDES GMBH & CO.KG

  Almanya

  Cordes Group, onlarca yıldır kanalizasyon inşaatı, tünel inşaatı, endüstri, zanaat, inşaat, makine mühendisliği ve diğer alanlarda elastomer sızdırmazlık sistemlerinin en önemli üreticilerinden biri olmuştur ve yüksek kaliteli ürünleri ve hızlı hizmetiyle tanınmaktadır. İster standart contalar ister seri üretim ister özelleştirilmiş profiller, çerçeveler ve sızdırmazlık sistemleri olsun, Cordes'in müşteri ihtiyaçlarına güçlü şekilde odaklanması sınırların ötesinde dahi iyi bilinmektedir. Geniş üretim ve depolama kapasitelerine sahip üç üretim tesisi, diğerlerinden daha hızlı olmamızı ve zamanında teslimat garantisi verebilmemizi sağlamaktadır. DIN EN ISO 9001: 2015'e göre kalite yönetimimiz, ürünlerimizin harici olarak izlenmesi ve geçerli standartlara sıkı bir şekilde uyulması ve izlenmesi yüksek kalite seviyemizi belgelemektedir. Cordes'te kaliteyi, yüksek kaliteli ürünlerimizin yanı sıra günlük çalışmalarımız ve hizmetimizle tanımlıyoruz.

 7. SEALS-SHOP.COM - TRELLEBORG SEALING SOLUTIONS

  Almanya

  Seals-Shop ihtiyaçlarınızı en iyi biçimde karşılamak üzere farklı Trelleborg contalardan oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Mağazamızda yüksek performanslı termoplastlar, polimer ve elastomer malzemelerden üretilmiş her türden hidrolik contalardan oluşan geniş bir ürün yelpazesi bulabilirsiniz. Contalarımız, uygulamalarınız için en iyi performansı sağlayacak biçimde özel olarak geliştirilmiştir. Bu nedenle sadece önde gelen üreticiler yüksek kaliteli contalarını satıyoruz.

 8. KNORR & MACHO GMBH - TECHNISCHE GUMMIFORMTEILE

  Almanya

  KNORR & MACHO GMBH - TECHNISCHE GUMMIFORMTEILE, yılında kurulan ve Contalar ve paketleme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Conta halkaları, Kalıplı kauçuk parçalar, Conta halkaları, lastik contalar, lastik diyaframlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kirchheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. IVOTEC GMBH INNOVATIVE EDELSTAHL TECHNOLOGIE

  Almanya

  IVOTEC GMBH INNOVATIVE EDELSTAHL TECHNOLOGIE, yılında kurulan ve Conta halkaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. doldurma makinaları, lazer kaynağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Weissach Im Tal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. TECHNICO GMBH & CO. KG

  Almanya

  TECHNICO GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Conta halkaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Westerkappeln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ECOGECKO L ANDREAS UND MATTHIAS LUTHE GBR

  Almanya

  ECOGECKO L ANDREAS UND MATTHIAS LUTHE GBR, yılında kurulan ve Conta halkaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Münster, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. B & H SRL

  İtalya

  B & H SRL, yılında kurulan ve GPS sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Conta halkaları, telemetreler, uzunluk, alan ve hacim ölçüm aletleri, Conta halkaları, nivolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Livorno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. RUBBERCRAFT

  Türkiye

  RUBBERCRAFT, yılında kurulan ve Kauçuk sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk - Ürünler/Maddeler, Kauçuk contalar, o ring, lastik sızdırmazlık keçeleri, Kauçuk - Ürünler/Maddeler, Kauçuk contalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

  Tüm ürünler arasında "conta halkaları"
 6. EAGLEBURGMANN GERMANY GMBH & CO. KG

  Almanya

  EAGLEBURGMANN GERMANY GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Conta halkaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wolfratshausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. SEALEX LTD

  Birleşik Krallık

  SEALEX LTD, yılında kurulan ve Conta halkaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. esnek hortumlar, spirometrik contalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ellesmere Port, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. EAGLEBURGMANN BELGIUM

  Belçika

  EAGLEBURGMANN BELGIUM, yılında kurulan ve Conta halkaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Contalar ve paketleme malzemeleri, Contalar ve paketleme malzemeleri, conta değişimi, rubber sealing rings for construction machinery, teslimata hazır contalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sint-Job-In-'T-Goor, Belçika 'de bulunmaktadır.

 9. VULKANISIERWERKSTATT FRITZ HELD INHABER WOLFGANG HELD

  Almanya

  VULKANISIERWERKSTATT FRITZ HELD INHABER WOLFGANG HELD, yılında kurulan ve Contalar ve paketleme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sızdırmaz malzemeler, Conta halkaları, Kauçuk ve türevleri, Kauçuk - Sanayi için teknik ürünler/maddeler, Sızdırmaz malzemeler, Conta halkaları, Kauçuk ve türevleri, Kauçuk - Sanayi için teknik ürünler/maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leipzig, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. ABMI

  Belçika

  ABMI, yılında kurulan ve Dişliler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dişli çarkları, Conta halkaları, Bilyalı rulmanlar, Hassas mekanik, Dişli çarkları, Conta halkaları, Bilyalı rulmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Deux-Acren, Belçika 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz