• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • contalar ve paketleme malzemeleri

Sonuçlar

Contalar ve paketleme malzemeleri - Ithalat/Ihracat

 1. GMN PAUL MÜLLER INDUSTRIE GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  En yüksek hassasiyet için yaklaşık 100 yıllık deneyim: 4. nesil yönetimindeki Nürnbergli aile şirketi GMN Paul Müller Industrie GmbH & Co. KG yüksek hassasiyetli bilyeli yataklar, makine milleri, sıkıştırma gövdeli rulmanlar, temassız contalar ve elektrikli tahrikler üretmektedir. Bunların çoğu müşterilerimizin istekleri doğrultusunda özel uygulamalar için özel olarak üretilmekte ve çok çeşitli uygulamalarda farklı şekillerde kullanılmaktadır. Şirketin geleceğe dönük vizyonu sayesinde gelişimi sürdürmeye ve yeni gelişimlere atılmaya da odaklanılmaktadır. Bu yüzden numune üretimi, seri üretimin başlangıcından itibaren aynı kaliteyi garanti etmenin tek yolu olan seri koşullar altında gerçekleşmektedir. GMN'deki temel ve en önemli başarı faktörlerinden biri de her şeyden önce, potansiyel müşterilerimize ve müşterilerimize satın alma öncesinde, satın alma sırasında ve satın alma sonrasında uzman tavsiyeler veren kalifiye ve bağlı çalışanlardır.

 2. RAVENSBERGER WACHS-CHEMIE BERNHARD SEIDEL GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Viskozitesi düşük ile macunumsu aralığında bulunan ürünlerin üretim programı şu anda 5 ile 15 gr aralığındaki tek kullanımlık paketler, asgari 5 ml hacimli alüminyum tüpler, 60 / 150 / 310 ml hacimden başlayan küçük ve büyük kartuşların yanı sıra 300 ile 600 ml aralığındaki tüp şeklinde folyo torbalara doldurulmak suretiyle gerçekleştirilmektedir. Sıvı haldeki kimyasal ve teknik ürünleri üretmekte ve asgari 5 ml hacimli olmak üzere, 100, 250, 500, 1000 ve 1500 ml'nin yanı sıra 20, 30, 60, 200 l ile 1000 l aralığındaki çeşitli alüminyum ve plastik şişeler, kutular, bidonlar, metal kaplar ve konteynerler doldurmakta ve bunları ambalajlamaktayız. Ayrıca, tüm ürün yelpazemizdeki malları sanayi ve ticaret sektörlerinde faaliyet gösteren müşterilerimiz için onların etiketleriyle de üretmekteyiz. Lamba alanında her şey RWC-Gastronomie-Service bünyesinde: Dekoratif masa lambaları ve aksesuarları, 13 renkte gastronomi parafin lamba yağları.

 3. RUDOLF STÖFFL GES.M.B.H. TECHNISCHE PRODUKTE

  Avusturya

  Verified by europages badge

  Yenilikçi, yetkin ve adil ... Bu ilkeleri kılavuz edinen, Rudolf Stöffl liderliğindeki küçük bir ekip, 1989 yılında Avusturya'da RUDOLF STÖFFL GmbH şirketini kurmuştur. Holzhausen merkezli, sürekli büyüyen şirket, pazarda vazgeçilmez bir oyuncu olarak adını daha ilk günlerde duyurmuştur. Stöffl GmbH şirketi, esas olarak ticaret ve endüstri için çok çeşitli kauçuk-metal bileşiklerinin dağıtımı ve geliştirilmesi konularında faaliyet göstermektedir. Sağlıklı büyüme ve artan pazar kabulü, yeni ürün gruplarının verimli bir şekilde genişlemesi için gerekli koşulları yaratmıştır. Şu andan itibaren müşterilerinize şunları sunmaktayız: PVC kenar koruma şeklindeki profiller, sızdırmazlık profilleri, köpük kauçuk, döküm boru tapaları veya kilitleme elemanları gibi plastik parçalar, kulplar / tutamaklar gibi standart parçalar, kablo manşonları ve vidalı bağlantılar, konveyör sistemleri için özel bileşenler. Ürün gruplarımız, plastik hortumları, poliüretan ürün ve koruyucu profilleri ve kauçuk paspasları içerecek şekilde genişletilmektedir.

 4. KLINGER AG EGLISWIL

  İsviçre

  Verified by europages badge

  Yüksek sıcaklık contalı laminatlar ve kauçuk kaplı metal levhalar için uzmanınız 1980 yılında kurulmuş olan Klinger AG Egliswil, küresel bir şirketler grubu olan KLINGER Grubu'nun bir üyesidir. Esnek grafit ve mikadan yapılma yüksek sıcaklık contaları ve ayrıca lastik kaplı metal levhalar için yetkinlik merkezidir. Sızdırmazlık malzemeleri, contalar, grafit, mika, milam ve polistrat malzemelerin deformasyon davranışını ölçmek için test cihazları.

 5. FRANK EUROPE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Patentli FRANK vitrin sistemi - FRANK vitrin sistemi, vida ve conta ihtiyacını ortadan kaldıran ve toz ve hava geçirmez depolama - hatta korumayı olanaklı kılan benzersiz bir takma teknolojisinden oluşur. İnce alüminyum çubuklar, camların kenar profiline tam uyacak şekilde oturtulur. Profil çubukları yüzeyle aynı hizadadır ve sadece 8 mm'lik iki camın kenarlarının genişliğindedir. Sonuç, herhangi bir zamanda tekrar ayrılabilen, kararlı ve yerinden oynamayan bir bağlantıdır. FRANK vitrin sistemleri cam, akrilik veya diğer malzemelerden mamul olarak edinilebilir. Tüm malzemelere aynı bağlantı profilleri takılır. Böylece, farklı malzemeler birlikte kullanılabilir. Üretilen FRANK vitrinleri demonte ve iyi paketlenmiş olarak teslim edilir. Birkaç basit adımda sadece tek kişi tarafından kurulabilir / sökülebilir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BOYD CORPORATION GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Boyd Corporation GmbH metalik olmayan malzemelerin işlenmesinde 50 yıllık deneyime sahip yenilikçi bir dönüştürücüdür. Müşterilerimizle bir arada çalışırız. Bu prensip ve yenilikçi üretim süreçlerimiz daima ürünlerinizin en iyi kalitesini garanti eder. Yaratıcılığın ve kaliteye bağlılığın ortak yaşamı, başarılı iş modelimizi tanımlar ve ilham verir. Dünya çapında çok çeşitli sektörlerden çok sayıda müşteri her gün bize güvenmektedir. Doğru ve müşteriye özel ürünler kapsamlı bir kalite kontrol sistemine ve motive edilmiş, esnek ve yetkin bir ekibe dayanmaktadır. Tedarik programımız müşteriye özel pres ve bükme parçalarını kapsamaktadır, örn. İzolasyonlar, toz koruması, fırça tutucular, kapaklar, serpme folyoları, koruyucular, contalar, ara katmanlar, ekler, sürgüler, ara parçalar, kaplamalar, akustik emiciler, kendinden yapışkanlı parçalar ve koruyucu folyolar.

 2. BILLI DICHTUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Şirketimiz aşağıdaki contaların üretimi ve satışı alanında faaliyet göstermektedir: Kayar halka contalar, toplama kutuları, zımbalanmış yassı contalar, PTFE (Teflon®), grafit contalar, spiral contalar, ayrıca yassı conta şeritler, kayar halka contalar, toplama kutuları ve çok daha fazlasını temin ediyoruz. Kapsamlı envanterimizden faydalanın. Neredeyse tüm standart contalar neredeyse tüm malzeme çiftleri ve boyutlar için depomuzdan temin edilebilir (80.000 parça).

 3. MOVINGROUP S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  Şirket, plastik contalar ve sipariş üzerine endüstriyel bileşenler geliştirir ve pazarlar. Conta ve plastik işleme sektöründe 30 yılı aşkın süredir edindiği tecrübe ve teknik uzmanlığa sahip kalifiye kişilerden oluşan bir ekibe sahiptir. Movinggroup, denizcilik sektöründeki büyük şirketleri, hidrolik komponent KOBİ'lerini, hafriyat makinesi üreticilerini, endüstriyel tesis inşaatçılarını ve diğer birçok şirketi desteklemektedir. ISO 9001, her sevkiyatın izlenebilirliği.

 4. SATI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  SATI SRL, yılında kurulan ve Contalar ve paketleme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sızdırmaz malzemeler, Mekanik contalar, o ring, teflon contalar, Sızdırmaz malzemeler, Mekanik contalar, Halka metalik contaları, Dış mekan sinyal direkleri, contalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. KUSCHE KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KUSCHE KG, yılında kurulan ve Contalar ve paketleme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neu Wulmstorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ELAFORM GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ELAFORM GMBH, yılında kurulan ve Contalar ve paketleme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Brieselang, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SICO TECH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SICO TECH GMBH, yılında kurulan ve Contalar ve paketleme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Waltershausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. TECHKON GUMMITECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TECHKON GUMMITECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Contalar ve paketleme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Igersheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GUMMI-NOLLER-MAIER

  Almanya

  Verified by europages badge

  GUMMI-NOLLER-MAIER, yılında kurulan ve Contalar ve paketleme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Schorndorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ERHARD F. TÖPFER TECHNISCHE GUMMIWAREN E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  ERHARD F. TÖPFER TECHNISCHE GUMMIWAREN E.K., yılında kurulan ve Contalar ve paketleme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Salzhausen/oelstorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ELASTOMETALL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ELASTOMETALL GMBH, yılında kurulan ve Contalar ve paketleme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ottersweier, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. WICO WICHMANN, OTTO & CIE GMBH + CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  WICO WICHMANN, OTTO & CIE GMBH + CO. KG, yılında kurulan ve Contalar ve paketleme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wenden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. DOLLEX.DICHTUNGEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DOLLEX.DICHTUNGEN GMBH, yılında kurulan ve Contalar ve paketleme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bremen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. ISO-CHEMIE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ISO-CHEMIE GMBH, yılında kurulan ve Contalar ve paketleme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Aalen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. BESCHE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BESCHE GMBH, yılında kurulan ve Contalar ve paketleme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Conta halkaları, Kauçuk - Sanayi için teknik ürünler/maddeler, Kauçuk ve türevleri, Kauçuk contalar, Ahır paspasları, Ayak silme paspasları, Conta halkaları, tahta masalar, Kalıplı kauçuk parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hattingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. PTFE COMPETENCE CENTER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PTFE COMPETENCE CENTER GMBH, yılında kurulan ve Contalar ve paketleme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Großenhain, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BERLUX LEUCHTEN GMBH BY RIDI GROUP

  Almanya

  Verified by europages badge

  BERLUX LEUCHTEN GMBH BY RIDI GROUP, yılında kurulan ve Contalar ve paketleme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zeuthen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. LÖSING GMBH TECHNISCHE GUMMIPRESSEREI

  Almanya

  Verified by europages badge

  LÖSING GMBH TECHNISCHE GUMMIPRESSEREI, yılında kurulan ve Contalar ve paketleme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. PIOFLEX KUNSTSTOFF IN FORM GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PIOFLEX KUNSTSTOFF IN FORM GMBH, yılında kurulan ve Contalar ve paketleme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Denzlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. STRAEHLE GUMMIFORMTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  STRAEHLE GUMMIFORMTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Contalar ve paketleme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Köngen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. RUDOLF SCHWARZ GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  RUDOLF SCHWARZ GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Contalar ve paketleme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Siegelsbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. TP BLAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TP BLAU GMBH, yılında kurulan ve Contalar ve paketleme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wuppertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. INDUSTRIE TECHNIK KLING GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  INDUSTRIE TECHNIK KLING GMBH, yılında kurulan ve Contalar ve paketleme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Mannheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. SIMA DICHTUNGSTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  SIMA DICHTUNGSTECHNIK, yılında kurulan ve Contalar ve paketleme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. teknik danışmanlık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Güglingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. TDS DUDDECK DICHTUNGEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TDS DUDDECK DICHTUNGEN GMBH, yılında kurulan ve Contalar ve paketleme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bochum, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Contalar ve paketleme malzemeleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.020 Şirketler