• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • contalar

Sonuçlar

Contalar - Ithalat/Ihracat

 1. KKT KAUTSCHUK- UND KUNSTSTOFFTEILE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  delikli parça, kesilmiş parça, kendinden yapışkanlı rulo ve benzer biçimde hücresel elastomerlerin üretimi ve satışı. Orta ölçekli aile şirketi olarak köpük kauçuk, gözenekli lastik, köpük ve hücresel polietilen üretiyoruz. En yaygın biçimler şerit ürünler, rulo ürünler, profiller, tabakalar ve ham kütüklerdir. Bunlara ek olarak delikli parçalar ve lazer kesimli parçalar da üretilmektedir. Aynı zamanda her türlü ürünün üstüne uyguladığımız kendinden yapışkanlı folyolar konusunda uzmanız. Sorularınız için bizi arayabilir veya bize e-posta gönderebilirsiniz.

 2. BILLI DICHTUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Şirketimiz aşağıdaki contaların üretimi ve satışı alanında faaliyet göstermektedir: Kayar halka contalar, toplama kutuları, zımbalanmış yassı contalar, PTFE (Teflon®), grafit contalar, spiral contalar, ayrıca yassı conta şeritler, kayar halka contalar, toplama kutuları ve çok daha fazlasını temin ediyoruz. Kapsamlı envanterimizden faydalanın. Neredeyse tüm standart contalar neredeyse tüm malzeme çiftleri ve boyutlar için depomuzdan temin edilebilir (80.000 parça).

 3. AGK HOCHLEISTUNGSWERKSTOFFE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AGK® termik izolasyon ve elektrik izolasyonu için münferit yapı parçaları imal eder. Tek parçalardan ufak seri üretimlere kadar çizime göre CNC ile imalat; azami 1300x3400mm boyutlu izolasyon parçaları. 100'den fazla çok fonksiyonlu izolasyon maddesi arasından seçim yapılabilir. DuroBest® malzemeler yüksek mukavemetli, elektrik izolasyonu makine parçaları için uygundur. Duroplastik malzemeler 280°C sıcaklığa kadar olan ortamlarda basınca dayanıklı izolasyon için kullanılabilir. K-Therm® ise 1500°C sıcaklığa kadar dayanıklıdır. 800°C sıcaklığa kadar olan malzeme serisi basınca dayanıklı elektrik izolasyonu için uygundur. Seramik yarı mamuller mekanik mukavemeti yüksek yapı parçaları içindir ve 1200°C sıcaklığa kadar uygundur. GleitTherm® özel kaydırma uygulamaları için geliştirilmiştir, örn. Kaydırma rayları. Azami 600°C'lik özel grafitler ve azami 350°C'lik kompozit malzemeler; Tamamlayıcı olarak yağsız yüksek sıcaklık kayar yatakları, azami 800°C.ThermTextil® esnek bir ısı korumasıdır, dokumadan hortuma kadar çeşitli biçimlerde imal edilir. Aramit azami 300°C, cam elyafı tekstiller azami 800°C, silisyum elyafları azami 1200°C; Oksitli elyaflar azami 1400°C.

 4. SCHAUENBURG INDUSTRIETECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Merkezi Nürnberg kentinde bulunan Schauenburg Industrietechnik GmbH şirketi, küresel olarak faaliyet gösteren SCHAUENBURG INTERNATIONAL şirketler grubunun bir üyesidir. Hizmet verdiği sektörler, otomotiv sanayii, inşaat sektörü, makine mühendisliği ve beyaz eşya sanayiini kapsamaktadır. Uluslararası alanda değer gören bir geliştirme ve üretim ortağı olarak şirketimiz, plastik ve kauçuktan mamul, çizime dayanan, kalıplanmış parçalar tedarik etmektedir. Portföy hortumlar, zımbalanmış parçalar ve profillerle tamamlanmaktadır. Plastik döküm parçaların kendi bünyesinde üretilmesi de özel bir avantaj sunmaktadır. Tam otomatik 7/24 üretim, küçük ve büyük seriler için azami kârlılığı garanti etmektedir. Şirketimizin özel bir ürün serisi de, 10 mm'nin altındaki çok küçük döküm parçalardır. Ürün çeşitliliğine ek olarak, lojistik hizmetleri de mevcuttur: Münferit C parça yönetimi ve Kanban çözümleri, pazar ile uyum içindeki performansı ve müşteri odaklılığı vurgulamaktadır. Schauenburg Industrietechnik GmbH şirketi, DIN EN ISO 9001 sertifikasına sahiptir

 5. MOONWARDS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Moonwards GmbH'ye hoş geldiniz – kapı contaları, nem alma cihazları, pizza aksesuarları ve özelleştirilmiş ürün geliştirme uzmanınız. Çin'de güçlü bağlantıları olan deneyimli bir Amazon perakendecisi olarak ürünlerinizi profesyonelce üretiyor ve pazarlıyoruz. Kapı contaları ve nem alma cihazları konusundaki uzmanlığımız yılların deneyimine ve sürekli gelişime dayanmaktadır. Verimlilik, dayanıklılık ve birinci sınıf kaliteye odaklanarak yüksek kaliteli kapı contaları sunuyoruz. Çok yönlü bir ürün geliştirme ekibi ile teknolojiler, işlevsellik ve uygun maliyetli uyarlamalar için özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz. Kendini işine adamış ekibimiz vizyonlarınızı gerçekçi ürünlere dönüştürüyor. Çin'deki bağlantılarımız sayesinde üretim koşullarını optimize ediyor, süreci izliyor ve en yüksek kalite standartlarını garanti ediyoruz. Müşteri memnuniyeti ön plandadır. Ürünleri başarılı bir şekilde pazara sunan ve uzun vadeli işbirliğine değer veren güvenilir bir ortak için bizimle iletişime geçin. Moonwards GmbH: Yenilikçi fikirler ve ortak başarı için seçiminiz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. EMFI

  Fransa

  Verified by europages badge

  1965’te kurulan EMFI şirketi, Alsace Haguenau’da yer almaktadır. Şirket, sanayi, inşaat ve nakliye için tutkal ve macun üretiminde uzmanlaşmıştır. EMFI poliüretan macun, silikon macun, hibrid, vinil veya sulu yapıştırıcılar ve uygulama malzemesi sunar : tabanca, spatula veya taraklar ve diğer birçok ürün. Araştırma ekiplerimiz, kendi bilgilerini sanayi ve inşaat profesyonellerin hizmetine sundu. Her yıl, atölyelerimizin ve ürünlerimizin performansını artıran ve çevre üzerindeki etkilerini azaltan yeni teknolojilere yatırım yapıyoruz. Bugün, yapıştırıcılarımız ve dolgu macunlarımız, otomotiv, karayolu ve demiryolu taşımacılığı ve deniz taşımacılığı gibi sektörlerde vazgeçilmezdir. EcoVadis Gold sertifikasının yanı sıra ISO 9001, ISO 14001 ve ISO 45001 sertifikalarına sahip olduğumuz için gururluyuz.

 2. EPA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Elektronik tahrik tekniği alanında uzman bir şirket olarak kendimizi bileşen tedarikçisi olarak değil, sistem sağlayıcı olarak görüyoruz. Anahtar teslim sistemler için mühendislik, danışmanlık ve desteğin yanı sıra işletime almaya kadar tüm hizmet ihtiyaçları karşılanır. Odaklandığımız ürünler: Uygulamalarınız planlanması, elektrikli tahrik bileşenlerinin tasarımı, (frekans dönüştürücü, motor, şanzıman, verici, filtre, fren dirençleri vb.), frekans dönüştürücülerin işletime alınması ve parametrelendirilmesi, SPS programlamaları ve otomasyonu, kontrol dolabı imalatı (bağlı şirketimiz EPS ile işbirliği içinde), elektrikli bileşenlerin kurulumu, müşteriye özgü EMV ve şebeke filtresi üretimi ve geliştirmesi, EMV ölçümleri ve EMV danışmanlığı, yalıtım optimizasyonu (FI koruma şalteri hatalı tetiklemeleri), şebeke analizleri (üst dalgalanmalar, şebeke dalgalanmaları vb.), sistemlerde ve cihazlarda radyo dalgası parazitleri

 3. IDG-DICHTUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  IDG-Dichtungstechnik GmbH şirketi kendisini yenilikçi, yüksek performanslı ve çok yüksek performans yönelimli sızdırmazlık teknolojisi için bir teknoloji merkezi olarak görmektedir. IDG, bir geliştirmeci ve üretici olarak, uzmanlığını, malzemeleri esas olarak politetrafloroetilen (PTFE) bazlı olan contalara odaklamaktadır. IDG, kendi bileşikleri ile oluşturduğu tüm ürünlerinde MANOY markasını kullanmaktadır. IDG ürün yelpazesi, endüstriyel standardın tüm alanları için contalar, O-ringler ve kılavuz elemanları içerir. Bunlar ilgili kataloglarda özetlenmiştir. IDG contaları, piyasada ve IDG'de geliştirilen endüstriyel standartların yanı sıra DIN/ISO'ya uygun versiyonlarda da mevcuttur. Ürün paletimizin bir diğer odak noktası ise, özel gereksinimler için contaların ve sızdırmazlık elemanlarının özelleştirilmiş tasarımı ve üretimidir. Özel contalara duyulan ihtiyaç, genellikle eski tasarımlardaki mevcut boşluklarından kaynaklanır. Münferit özel contalar. IDG, karmaşık gereksinim profilleri ve azami performans için müşteriye özel, olağan dışı conta geliştirme hizmetini de sunmaktadır. Diğer şeylerin yanı sıra, çok özel MANOY malzeme bileşimleriyle ilgili geniş deneyim de burada çok yardımcı olmaktadır. Sektörlere özel contalar. Gıda teknolojisi ve hidroelektrik santral teknolojisi, contalar için çok özel taleplerde bulunmaktadır. Standart endüstriyel contalar bu sektörlerde çeşitli nedenlerle uygun değildir.

 4. AGERGAARD GRAPHIC SUPPLIES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Agergaard Graphic Supplies GmbH uluslararası baskı ve ambalaj endüstrisi için güçlü aşınır parçalar üretmektedir. Uygulama alanları esnek ambalajların dar hatlı etiket baskısından geniş hatlı baskısına, hatta oluklu karton doğrudan baskısına ya da katlanır kutuların baskısına kadar uzanır. Matbaa misyonumuz destek sağlamak, üretkenliği artırmak, makine arızalarını azaltmak ve işletim maliyetlerini düşürmektir. Performans sözümüz: En iyi fonksiyona sahip uygulamaya özel ve üstün kaliteli ürün çözümleri sunuyoruz. Uzmanlık alanlarımız: Fleksografik baskı üniteleri ve ofset boyama üniteleri için kamera rakle contaları. Fleksografik, derin ve offset baskı için rakle bıçağı. Ofset baskı üniteleri için yıkama raklesi. Islatma suyu ve boya dumanı filtresi. Fren bantları, ayırma vakumu vb. gibi ofset yükleyici ve boşaltıcı için aşınır parçalar. Dünya çapında matbaa, baskı makinesi üreticisi ve satış partnerleri ürün çözümlerimize ve hizmetimize güveniyor

 5. OVE PLASMATEC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  OVE plastik parçaları aktivasyonu, endüstriyel olarak kullanılan elastomerlerin, form parçalarının ve O-ringlerin yüzeylerinin işlenmesi ve kaplanması konularında uzmanlaşmıştır. Elastik bileşenlerde sürtünme ve aşınma azaltma konusundaki uzmanlığımız sayesinde müşterilerin özel ihtiyaçlarına uygun olan contaları fonksiyonel, ekonomik ve ekolojik biçimde optimize ederek üretiyoruz. Modern plazma teknolojisi sayesinde en farklı elastomerlerin tribolojik özelliklerini müşteriye özgü değişkenlere uygun biçimde ve en modern kumandalı bilgisayar teknolojisi ile ayarlıyoruz.

 1. KARL TRESKE GMBH GUMMI- UND KUNSTSTOFFTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  Karl Treske GmbH, 1909'dan beri kısmen kendi üretimi olan kauçuk ve plastik ürünler için Berlin merkezli bir teknik toptancıdır. Müşterilerimiz Avrupa'da ve dünya çapında sanayi, ticaret ve kamu idaresi sektöründendir. Satılan ve üretilen ürünler. contalar, kauçuk ve plastik profiller, kauçuk silindirler, körükler, kalıplanmış kauçuk parçalar, PTFE parçalar, kauçuk, silikon, Klingersil ve plastik levhalar, gözenekli kauçuk ve sünger kauçuk, yer döşemelerinin yanı sıra özel at paspasları ve işyeri paspaslarıdır. Ayrıca kauçuk ve sünger kauçuktan yapılmış profiller, köpük kauçuk şeritler, kenar koruyucular ve pencere profilleri, çeşitli kauçuk-metal bileşikleri, PVC ve silikon hortumlar, içme suyu, madeni yağ ve basınçlı hava hortumları, yapıştırıcılar ve mastikler ve daha birçok ürün bulunmaktadır. Çalışanlarımızın kişisel, kapsamlı ve yetkin bir danışmanlık yoluyla edindiği bilgi birikimi ve şirketimizin uzun yıllara dayanan tecrübesi, yüksek düzeyde müşteri memnuniyetine katkıda bulunmaktadır.

 2. OHRMANN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  OHRMANN MONTAGETECHNIK şirketi conta montajı ile otomasyonu bir araya getirmektedir. OHRMANN MONTAGETECHNIK şirketi, contaların beslenmesi ve montajı için kullanılan teçhizat, istasyon ve otomatların yanı sıra komple otomasyon çözümleri konusunda da uzmanlaşmıştır. 1986 yılındaki kuruluşundan bu yana, OHRMANN MONTAGETECHNIK şirketi, contaların hızlı, güvenilir, tekrarlanabilir şekilde ve ayrıca otomatik olarak beslenmesi ve monte edilmesi konusunda faaliyet göstermektedir. Bu sadece O-ringler için değil, dudaklı keçeler (lipseal) ve diğer geometrilere sahip sızdırmazlık contalarından, kalıpla üretilmiş karmaşık contalara kadar her tür için geçerlidir. Çözüm yelpazemiz şunları kapsamaktadır: • Contaların, iç ve dış mekânlarda veya cephelerde montajı için kullanılan standart teçhizat, yarı otomatik ve tam otomatik makineler • Entegrasyon modülleri ve istasyonları: tam otomatik sistemlere entegrasyon için contaların beslenmesi ve montajı için modüler bir sistem • Döner tabla sistemi, doğrusal taşıma sistemi veya robot hücre olarak tasarlanmış komple otomasyon çözümleri

 1. BEKU DICHTUNGSELEMENTE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BEKU Dichtungselemente GmbH firması 1989 yılında Hessen Taunus'ta kurulmuştur, kendisini contaların ve sızdırmazlık elemanlarının CNC kumandalı üretimi konusunda özellikle hidrolik alanında geliştirerek uzmanlaşmıştır. Ayrıca pnömatik ve genel makine üretim teknolojisi uygulamaları için de contalar tedarik programımızda bulunmaktadır. Kol ve piston contalarını, sıyırıcıları, destek ve kılavuz halkalarını, yassı contaları, rotor contalarını ve O-Ringleri yaygın olarak kullanılan tüm plastik ve lastik malzemelerde üretebilecek ve gece de çalışan servisimiz ile teslim edebilecek durumdayız. Münferit üretimler – Sorun değil! Kişiye özel üretim yöntemlerimiz bize yüksek esneklik ve çok kısa teslimat süreleri imkanı verir. Bizim tarafımızdan üretilmiş olan tüm contalar ve sızdırmazlık elemanları yüksek kaliteli malzemelerden, örn. Poliüretan, NBR, EPDM, Viton, Silikon, POM, PA , UMMWPE, PTFE, EKONOL'den ve en yüksek kalite taleplerine uygun şekilde üretilmektedir.

 2. KLINGER AG EGLISWIL

  İsviçre

  Verified by europages badge

  Yüksek sıcaklık contalı laminatlar ve kauçuk kaplı metal levhalar için uzmanınız 1980 yılında kurulmuş olan Klinger AG Egliswil, küresel bir şirketler grubu olan KLINGER Grubu'nun bir üyesidir. Esnek grafit ve mikadan yapılma yüksek sıcaklık contaları ve ayrıca lastik kaplı metal levhalar için yetkinlik merkezidir. Sızdırmazlık malzemeleri, contalar, grafit, mika, milam ve polistrat malzemelerin deformasyon davranışını ölçmek için test cihazları.

 3. HALA DICHTUNGEN UND ISOLIERTEILE GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  1919: Hans Langguth şirketi düz contalar için kurmuştu. Günümüzde: Akıllı büyüme sayesinde şirket, sızdırmazlık ve yalıtım teknolojisi alanında önde gelen tedarikçilerin yanı sıra ısı yönetimi için yenilikçi sistem çözümleri üreten bir şirket haline getirmiştir. İlerde: Ve aklımızda çok şey var. Yaklaşımımız bütünleşik çözüm içermektedir: - Isı iletken malzemeler - THERMACORE ısı yönetim çözümleri- İzolasyon filmleri ve sızdırmazlık malzemeleri - Bağlama yönetimi - Danışmanlık ve mühendislik - Ürün tasarımı, Malzeme işleme, projenin başından sonuna kadar teslimat süreç odaklı çalşma. Basit bir konsepte göre yaşıyor ve çalışıyoruz: Proje fikrinden ve geliştirme başlangıcından seri üretime hazır olma aşamasına ve ürün teslimatına kadar tüm süreçte tanımlama ve kontrol vazgeçilmez parametrelerdir. Bu kapsamda iş ortaklarımızı da düzenli olarak denetliyor, kendi sertifikalarımızı da proaktif biçimde ve sürekli olarak iyileştiriyoruz.

 4. PLASTFIT PVC PROFILE

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Plastfit PVC Profil, Türkiye'de 30 yılı aşkın süredir PVC, TPE ve TPV'den ekstrüde sızdırmazlık çözümleri üreten ve hızla büyüyen bir şirkettir. Şirket, İstanbul Hadımköy'deki fabrikasında iç oda kapıları, dış kapılar, yangın kapıları ve pencereler başta olmak üzere onlarca farklı alanda kullanılan conta çeşitlerinin tasarım ve üretimini gerçekleştiriyor. Şirket, çok boyutlu düşünmesini ve birçok sızdırmazlık çözümü için hızlı bir şekilde belirli sonuçlara ulaşmasını sağlayan çözüm odaklı bir iş modeli geliştirmiştir. Plastfit'in önceliği, müşterilerinin en kritik uygulamaları için en doğru sızdırmazlık çözümlerini hayata geçirmektir. Ancak Plastfit, ürünlerinin her birinin nihai ürün için ne kadar önemli olduğunu anladığı için misyonuna bağlıdır ve her ürünü bütünün bir parçası haline getirmeye çalışır. Plastfit, müşterilerine tutarlı ürün kalitesi sunmak ve en son yenilikleri sürekli olarak geliştirmek için makine ve üretim hattını sürekli olarak güncellemektedir. Temel değer olarak hassas sızdırmazlık çözümleri sunma ilkesini kullanan şirket, uzun vadeli ortaklıklar için güvenilir bir tedarikçi olmayı hedeflemektedir. Şirketin vizyonu, tecrübemizi her zaman modernize edecek şekilde güncelleyerek ihtiyaç duyulan tüm noktalara sürdürülebilir sızdırmazlık çözümleri getirmektir. Plastfit sızdırmazlık çözümleri sektörü adına hizmet verdiği sürece, işinize uyum sağlamayı garanti ediyoruz. #wefitanywhere

 5. CARL CROONEN GMBH MARINE DIESEL TECHNICS

  Almanya

  Verified by europages badge

  Yaklaşık bir asırlık deneyim. Dördüncü nesil olarak dizel ve gazlı motorları için yüksek kaliteli yedek parça satışı konusunda dünya çapında uzmanlaşmış durumdayız. Geliştirme merkezimizle teknolojik ilerlemeler gerçekleştiriyoruz. Sanayiyle olan direkt bağlantılarımız, tüm alanlarda yüksek esneklikle birleşerek size fayda sağlamaktadır. Ürünlerimiz: Dizel ve gazlı motor yedek parçaları, yan üniteler ve yedek parçaları, kumanda, yönetim ve takip aksamları, tahrik teknolojisi, contaların imalatı.

 6. RAMPF POLYMER SOLUTIONS GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Sızdırmazlık, yapıştırma ve döküm için yenilikçi çözümler. Teknoloji öncüsü ve kalite lideri: Merkezi Grafenberg'de (Metzingen yakınlarında) bulunan RAMPF Polymer Solutions, poliüretan, epoksi ve silikon bazlı öncü döküm reçineleri geliştirmekte ve üretmektedir. RAMPF Polymer Solutions'ın ürün portföyünde sıvı ve tiksotropik sızdırmazlık sistemleri, elektro döküm reçineleri ve Gap Filler, inşaat döküm reçineleri, kenar döküm sistemleri, filtre döküm sistemleri ve yapıştırıcı sistemleri bulunmaktadır. RAKU® PUR (poliüretan), RAKU® POX (epoksi) ve RAKU® SIL (silikon) markalarının ürünleri, uygulamanız için en uygun çözümü garanti eder. RAMPF Polymer Solutions'ta araştırma ve geliştirme en önemli önceliktir: Laboratuvar ve uygulama teknolojisi için büyük bir inovasyon merkezi mevcuttur. Bu bölümde her gün yeni ürünler geliştirilmekte, mevcut ürünler bireysel müşteri gereksinimlerine uyarlanmakta ve yeni malzeme kombinasyonları test edilmektedir. RAMPF Polymer Solutions ISO 9001, IATF 16949, ISO 50001 ve ISO 14001 sertifikalarına sahiptir. Ürünlerimiz, diğerlerinin yanı sıra otomotiv, elektrik ve elektronik endüstrilerindeki lider üreticilerle listelenmiştir ve IP 67, IP 69, UL 94 V0, FMVSS 302, UL 746 B (RTI) ve yalıtım malzemesi sınıfları B – - F gibi en yüksek kalite gereksinimlerini karşılamaktadır. En modern üretim süreçleri ve tesisleriyle, malzemelerimizin ekonomik bir şekilde ve DIN-ISO 14001'e uygun olarak çevre dostu ve kalite odaklı bir şekilde üretilmesini sağlıyoruz.

 7. SPM - SOCIÉTÉ PYRÉNÉENNE DE MÉTALLURGIE

  Fransa

  Verified by europages badge

  SPM - SOCIÉTÉ PYRÉNÉENNE DE MÉTALLURGIE Fransız maden inşaat işletmeleri sektöründen kaynaklanan bilgi birikimini ve deneyimini petrol ve nükleer alanlara yönelik faaliyetlerinin çeşitlendirilmesine katkıda bulunan yenilikçi bir şirket politikasının bir gereği olarak hizmetinize sunmaktadır. API7, API6A, API5CT petrol malzemesi, sızdırmazlık contası, halkasal mühür, RTJ contalar, metal/metal contalar, yüksek sıcaklıklı contalar, yüksek basınçlı contalar, venturi.

 8. KELVION HOLDING GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kelvion - 1920'den beri Isı Değişiminde Uzman - Kompakt kanatlı borulu ısı eşanjörleri, plakalı ısı eşanjörleri, tek borulu ısı eşanjörleri, boru demeti ısı eşanjörleri, trafo soğutma sistemleri ve soğutma kuleleri

 1. BORFLEX SERVICES

  Fransa

  Verified by europages badge

  BORFLEX SERVICES, yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik - işlemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Contalar, Kalıplı kauçuk parçalar, Şahsa özel kompozit döküm, o ring, Metal işleme, endüstriyel contalar, Elastomer kapatma malzemeleri, Contalar, contalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St-Étienne-Rouvray, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. CORNILLE SA

  Fransa

  Verified by europages badge

  CORNILLE SA, yılında kurulan ve Contalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yüksek ısılar için su geçirmez contalar, Elastomer kapatma malzemeleri, ptfe contalar, metal bağlantı elemanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tourcoing, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. GAMBIT LUBAWKA SP. Z O.O.

  Polanya

  Verified by europages badge

  GAMBIT LUBAWKA SP. Z O.O., yılında kurulan ve Contalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. conta plakası, conta, salmastra, kompansatörler, yalıtkanlar, kompansatör kumaşları, CNC İşleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lubawka, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. PREDEL

  Fransa

  Verified by europages badge

  PREDEL, yılında kurulan ve Contalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, MAULEVRIER ST GERTRUDE, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. DEME

  Fransa

  Verified by europages badge

  DEME, yılında kurulan ve Contalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk ve plastiğin kesilmesi, gaz için contalar, Sıhhi tesisat borusu bilezik contaları, Kauçuk ve plastiğin kesilmesi, gaz valfleri için contalar, Gaz borusu bilezik contaları, su valfleri için contalar, conta kesme aletleri, musluk contaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beauchamps, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. C. OTTO GEHRCKENS GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  C. OTTO GEHRCKENS GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Contalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Pinneberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. LARKIS SP. Z O.O.

  Polanya

  Verified by europages badge

  LARKIS SP. Z O.O., yılında kurulan ve Contalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk - Ürünler/Maddeler, Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları, bağlantı malzemeleri, profiller, Sızdırmaz salmastralar ve bağlantı parçaları, Enjeksiyon kalıplama, Kauçuk - Ürünler/Maddeler, Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları, Kalıplı kauçuk parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dobczyce, Polanya 'de bulunmaktadır.

 8. KALICOM SARL

  Fransa

  Verified by europages badge

  KALICOM SARL, yılında kurulan ve Contalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ticari tanıtım hizmetleri, bağlantı malzemeleri, ptfe, kesik contalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Burgnac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. SATI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  SATI SRL, yılında kurulan ve Contalar ve paketleme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sızdırmaz malzemeler, Mekanik contalar, o ring, teflon contalar, Sızdırmaz malzemeler, Mekanik contalar, Halka metalik contaları, Dış mekan sinyal direkleri, contalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. MICHAEL HENKES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MICHAEL HENKES GMBH, yılında kurulan ve Contalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Namborn, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Contalar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.989 Şirketler