• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • döküm demir sobalar

Sonuçlar

Döküm demir sobalar - Ithalat/Ihracat

 1. BILOTSERKIVLYT LLC TM "BRIZOLL"

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  BILOTSERKIVLYT LLC TM "BRIZOLL", yılında kurulan ve Döküm demir sobalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dökme demir kazanlar, İş hediyeleri, döküm plakalar, tencereler, paella tabakları, tencereler, yapışmaz tavalar, kestane sobaları, sobalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bila Tserkva, Kiev Region, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. AMT ALUMETALL-GIESSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AMT ALUMETALL-GIESSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Döküm demir sobalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Schalksmühle, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SABAH EMAYE VE SOBA SAN. LTD STI

  Türkiye

 4. GÜLŞEN SOBA

  Türkiye

 5. PANADERO DENIA SL

  İspanya

  PANADERO DENIA SL, yılında kurulan ve Şömine ve sobalar, süs ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Döküm demir sobalar, Döküm demir sobalar, ekolojik sobalar, kürekli sobalar, odun şöminesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Albacete, İspanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SIMGE SOBA

  Türkiye

  SIMGE SOBA, yılında kurulan ve Isıtma sobaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Döküm demir sobalar, Şömine ve sobalar, Döküm demir sobalar, sobalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. PEFOC.RO SRL

  Romanya

  PEFOC.RO SRL, yılında kurulan ve Şömineler - aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şömineler, Şömine ve sobalar, süs ve aksesuarları, Döküm demir sobalar, Bacalar/şömineler için dahili kullanım amaçlı kemerler, Şömineler, Şömine ve sobalar, süs ve aksesuarları, Döküm demir sobalar, Bacalar/şömineler için dahili kullanım amaçlı kemerler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sibiu, Romanya 'de bulunmaktadır.

 3. INVICTA

  Fransa

  INVICTA, yılında kurulan ve Evde kullanılan elektronik aletler - Büyük alet ve makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Döküm demir sobalar, döküm, döküm ürünleri, Ahşap ısıtma, Döküm demir sobalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Donchery, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. KECK & LANG GMBH

  Almanya

  KECK & LANG GMBH, yılında kurulan ve Döküm demir sobalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Böhmenkirch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ATELIER CERAMIQUE REGNIER

  Fransa

  ATELIER CERAMIQUE REGNIER, yılında kurulan ve Şömine ve sobalar, süs ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Döküm demir sobalar, Isıtma sobaları, Seramik tabanlar/döşemeler ve kaplamalar, Döküm demir sobalar, Isıtma sobaları, Seramik tabanlar/döşemeler ve kaplamalar, çini karolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Desvres, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. DANDONG RUIDING FOUNDING CO., LTD.

  Çin

  DANDONG RUIDING FOUNDING CO., LTD., yılında kurulan ve Döküm demir sobalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Dandong, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. MAYSTERNYA

  Ukrayna

  MAYSTERNYA, yılında kurulan ve Dökme demir parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Döküm demir sobalar, döküm, yemek takımı, Döküm demir sobalar, presler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Odesa, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 1. UKRAINIAN FOUNDRY SOLUTIONS

  Ukrayna

  UKRAINIAN FOUNDRY SOLUTIONS, yılında kurulan ve Döküm demir sobalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Kiev, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. HEBEI QIANSHENG TRADE CO., LTD

  Çin

  HEBEI QIANSHENG TRADE CO., LTD, yılında kurulan ve Döküm demir sobalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Shijiazhuang City, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. QINGDAO HAWK RIGGING CO.,LTD

  Çin

  QINGDAO HAWK RIGGING CO.,LTD, yılında kurulan ve Döküm demir sobalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jimo, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. RIKA PORNIC

  Fransa

  RIKA PORNIC, yılında kurulan ve Döküm demir sobalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Pornic, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. UNICA TERM G.M.B.H.

  Avusturya

  UNICA TERM G.M.B.H., yılında kurulan ve Döküm demir sobalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. granüllü kazan sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sillian, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 6. MANUEL C. FERREIRA, LDA

  Portekiz

  MANUEL C. FERREIRA, LDA, yılında kurulan ve Döküm demir sobalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. özel kullanım için odun sobaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pigeiros, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 7. SHANDONG STRONG CASTING CO.,LTD

  Çin

  SHANDONG STRONG CASTING CO.,LTD, yılında kurulan ve Döküm demir sobalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Qingdao, Çin 'de bulunmaktadır.

 8. DOVRE

  Belçika

  DOVRE, yılında kurulan ve Döküm demir sobalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Weelde, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. NYIMA

  Belçika

  NYIMA, yılında kurulan ve Döküm demir sobalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şömine ve sobalar, süs ve aksesuarları, Şömine ve sobalar, süs ve aksesuarları, geleneksel odun sobaları, ölçüye göre soba tasarımı ve kurulması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Presles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. LA FORNACE S.R.L.

  İtalya

  LA FORNACE S.R.L., yılında kurulan ve Şömine ve sobalar, süs ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir. Proje büroları, Döküm demir sobalar, Proje büroları, Döküm demir sobalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pescantina, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. LA MA.GI.CA. DI ROGNONI E C.SNC

  İtalya

  LA MA.GI.CA. DI ROGNONI E C.SNC, yılında kurulan ve Şömine ve sobalar, süs ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Metal ev eşyaları, Döküm demir sobalar, Metal ev eşyaları, Döküm demir sobalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Offanengo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. VILLENEUVE STUFE S.R.L.

  İtalya

  VILLENEUVE STUFE S.R.L., yılında kurulan ve Şömine ve sobalar, süs ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel ocaklar/fırınlar ve bacalar/şömineler, Döküm demir sobalar, Endüstriyel ocaklar/fırınlar ve bacalar/şömineler, Döküm demir sobalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villeneuve, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ZHENGZHOU MAOLIN MECHANICAL AND ELECTRONIC EQUIPMENT CO., LTD.

  Çin

  ZHENGZHOU MAOLIN MECHANICAL AND ELECTRONIC EQUIPMENT CO., LTD., yılında kurulan ve Döküm demir sobalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zhengzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. LEONI CERAMICHE D'ARTE S.R.L.

  İtalya

  LEONI CERAMICHE D'ARTE S.R.L., yılında kurulan ve Şömine ve sobalar, süs ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sofra ürünleri, Döküm demir sobalar, Sofra ürünleri, Döküm demir sobalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Polo D'enza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. LUKS ENERJI ISI CIHAZLARI LTD.STI.

  Türkiye

  LUKS ENERJI ISI CIHAZLARI LTD.STI., yılında kurulan ve Döküm demir sobalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. SIPO STUFE

  İtalya

  SIPO STUFE, yılında kurulan ve Şömine ve sobalar, süs ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Döküm demir sobalar, Isıtma sobaları, Döküm demir sobalar, Isıtma sobaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Parre, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. DE MICHELI MARCO S.A.S.

  İtalya

  DE MICHELI MARCO S.A.S., yılında kurulan ve Katı yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şömine ve sobalar, süs ve aksesuarları, Döküm demir sobalar, Şömine ve sobalar, süs ve aksesuarları, Döküm demir sobalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saronno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. DEA DEL FUOCO S.R.L.

  İtalya

  DEA DEL FUOCO S.R.L., yılında kurulan ve Şömine ve sobalar, süs ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Döküm demir sobalar, Isıtma sobaları, Döküm demir sobalar, Isıtma sobaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vigevano, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz