• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • döküm metal kalıpları

Sonuçlar

Döküm metal kalıpları - Ithalat/Ihracat

 1. KOFRA - LIVARNA D.O.O.

  Slovenya

  Verified by europages badge

  Kofra - livarna D.O.O. 1999 yılında Slovenya'da Mr. Gregor Fras ve Mr. Blaž Fras tarafından kurulmuş bir aile şirketidir. Şirket yüksek basınçlı döküm, yüzey işlem ve alüminyum alaşımlarından yapılan özel ürünler konusunda uzmanlaşmıştır. Kofra - livarna d.o.o. şirketinin ana faaliyet alanı basınçlı alüminyum dökümdür. Farklı alüminyum alaşım tipleri ile çalışmaktayız, ancak EN AB 46100, EN AB 47100 ve EN AB 44300 alaşımlarında uzmanız. Motor parçaları, elektrot parçaları, araba parçaları, traktör parçaları, pompalar, elektrikli aletler ve el aletleri ve çok daha fazlası için çok sayıda alüminyum döküm parça üretiyoruz...Dökme demirleri müşterilerimizin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda şekillendiriyoruz. Bu dökümler için tesislerimizin aylık üretim kapasitesi 130 tondur. Şirketimiz ISO 9001/2008 Kalite yönetim sistemine sahiptir ve ISO / TS 16949 ve ISO 14001 sertifikalarını almak için hazırlıklarımız sürmektedir Şirketimizin en çok faaliyet gösterdiği pazarlar Slovenya ve Almanya pazarlarıdır ancak her geçen gün pazarımızı genişletiyoruz. Üretim programımız elektrik endüstrisi ve otomotiv endüstrisinin gereksinimlerine uygun şekilde uyarlanır. Lütfen web sitemizi ziyaret edin veya sorularınız için bizimle irtibata geçin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

 2. AYBERKSAN PLASTIK KALIP SANAYI

  Türkiye

  Verified by europages badge

  AYBERKSAN Plastik Kalıp Sanayi 2004 yılında İvedik Organize Sanayi Bölgesinde kalıp imalatı ile hizmet vermeye başlamıştır. Kalite ve müşteri memnuniyetinin eş değer olduğu gerçeğinden dolayı kısa sürede yurt içi ve yurt dışında farklı sektörlerden birçok başarılı projeye imza atmıştır. Kaliteye olan duyarlılığını sahip olduğu sertifikalarla gösterirken en büyük yatırımı insan kaynaklarına ve teknolojik gelişmelere verdiği önem olmuştur.\n\nKalıp üretimine sektörün ayrılmaz parçalarından biri olan plastik enjeksiyonu ekleyerek vizyonunu genişletmiş ve savunma sanayinden medikal sanayisine, otomotiv sanayinden mobilyaya, park ve bahçe grubundan sondaj sanayine kadar binlerce ürün ve hizmeti bir araya getirmiştir. Plastik enjeksiyon ve enjeksiyon kalıplama alanında müşterilerinin taleplerine en uygun çözümü sunmayı misyon edinmiştir. Doğru ve etkin bilgi aktarımı, ticari ilkelerinin başında gelmektedir. Teknik kapasitesi, Ar-Ge konusundaki hassasiyeti ve müşteri memnuniyetine verdiği önem ile her zaman dinamik kalmayı başarmıştır.

 3. WINDUS ENTERPRISES INC.

  Çin

  Verified by europages badge

  1998 yılında kurulan WINDUS, Su Arıtma, Tarım, Açık Deniz Petrol Üretim, İnşaat, Demiryolu ve Otomotiv gibi farklı sektörlerde döküm, metal presleme, fabrikasyon ve işlenmiş parçaların yanı sıra montaj ve testlerde mükemmellik sağlayan küresel bir OEM/ODM güç merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Kaliteye olan bağlılığımız, 2003 yılında TÜV tarafından verilen ISO9001 akreditasyonu ile kanıtlanmıştır. İşletmemizde ERP sistemi ve Ofis Otomasyon sisteminin uygulanması, işimizi ve iş akışımızı kolaylaştırarak şirket içi verimliliği ve müşteriye çözüm sunma hızımızı önemli ölçüde artırmıştır. Titiz denetim gereksinimleri Kalite Bilgi Sistemimize titizlikle kaydedilerek performansımızı ölçmemize ve hizmetlerimizi sürekli geliştirmemize olanak sağlar. Deneyimli bir mühendislik ve servis ekibi tarafından desteklenen WINDUS, 'tek noktadan hizmet' sağlayıcınızdır. Tasarım desteği ve 3D hızlı prototiplemeden üretim yöntemleri, mühendislik ve proje yönetimine kadar kapsamlı bir hizmet paketi sunuyoruz. Kanban ve Konsinye gibi esnek iş yaklaşımlarını benimseyerek, benzersiz ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Yıllar boyunca, kalite ve değere olan sarsılmaz bağlılığımız bize müşterilerimizin, sektörel derneklerin ve toplulukların övgülerini kazandırmıştır.

 4. C.M.O. SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  C.M.O şirketi, temelde otomotiv, elektrikli ev eşyaları ve elektronik sektörlerine yönelik olmak üzere basınç altında hafif alaşım dökümleri üretmektedir. 1980'li yıllarda kurulan şirket, ciddi ve sürekli özverisi, dinamik yapısı ve özgün teknolojisi sayesinde Avrupa pazarlarına mükemmel karlarla girmeyi başarmıştır.

 5. S.C.S. SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Metal alaşımların pres dökümleri ve plastik malemelerin enjeksiyonu için kalıp hazırlama ve üretme alanındaki 40 yıllık tecrübe, yüksek kalite standartları, rekabetçi teslimat süreleri ve fiyatları sayesinde S.C.S. Srl Avrupa pazarında teknolojik makinelerin tasarlanması ve kullanımı, en iyi kalitede çeliğin ve onaylanmış ısıl işlemlerin kullanılması konusunda bir referans noktası olmayı başarmıştır. Azami 55 ton'a kadar ağırlığa sahip her ebatta kalıpları üretir. ISO 9001 ve ISO 14001 sertifikalarına sahiptir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. FPT FONDERIA PRESSOFUSIONE TAPPARO

  İtalya

  Verified by europages badge

  Sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahip FPT Pressofusione Tapparo şirketi, alüminyum alaşımları, zamak ve özel antikorozif alaşımlar ile üçüncü şahıslar adına kalıplama işleri yapmaktadır. Üretim faaliyetiyle doğrudan temas halinde olan sahibi tarafından doğrudan yönetilen şirket, yıllar içinde hem niteliksel olarak ürünlerini hem de çalışan sayısını artırmayı ve uygulamayı başardı

 2. HANNS ENGL WERKZEUGBAU - COSTRUZIONE STAMPI

  İtalya

  Verified by europages badge

  HANNS ENGL WERKZEUGBAU - COSTRUZIONE STAMPI, yılında kurulan ve Döküm metal kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kalıp imalatı, tel elektro erozyonu, kalıp tasarımları, basınçlı döküm kalıp tasarımları, kalıplar, basınçlı döküm sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bolzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. MVA D.O.O.

  Slovenya

  Verified by europages badge

  MVA D.O.O., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik sanayi - Makine ve ekipmanlar, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Döküm metal kalıpları, Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları, Plastik malzeme - Yarı işlenmiş, Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, Motorsuz el aletleri, Çelik ve metaller - Makinede işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ig Pri Ljubljani, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 4. CTX THERMAL SOLUTIONS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CTX THERMAL SOLUTIONS GMBH, yılında kurulan ve Döküm metal kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Nettetal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. CORRADI REMO & C. S.N.C.

  İtalya

  Verified by europages badge

  CORRADI REMO & C. S.N.C., yılında kurulan ve Döküm metal kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kalıplar, kalıp tasarımları, kalıp imalatı, hassas mekanik atölyesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Borgo Mantovano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. LA SPADA S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  LA SPADA S.R.L., yılında kurulan ve Dökümü yapılmış alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hassas mekanik işleme, Döküm metal kalıpları, döküm, alüminyumu basınçlı kalıplama, Hassas mekanik işleme, alüminyum alaşımlar, Döküm metal kalıpları, alüminyum dökümevleri, hassas döküm işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Modena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. AFS ALUMINIUM FACTORY SIEGERLAND GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AFS ALUMINIUM FACTORY SIEGERLAND GMBH, yılında kurulan ve Döküm metal kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Straßenhaus, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ALUMINIUM-LAUFEN AG LIESBERG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  ALUMINIUM-LAUFEN AG LIESBERG, yılında kurulan ve Döküm metal kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Liesberg, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. PEDROTTI NORMALIZZATI ITALIA SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  PEDROTTI NORMALIZZATI ITALIA SPA, yılında kurulan ve Döküm metal kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları, kalıp tasarımları, Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gavardo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. DRUTEC DRUCKGUSS & MONTAGETECHNIK GMBH + CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  DRUTEC DRUCKGUSS & MONTAGETECHNIK GMBH + CO KG, yılında kurulan ve Döküm metal kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Herford, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. FEIX DRUCKGUSS GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  FEIX DRUCKGUSS GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Döküm metal kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kaufbeuren, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. VILLA

  İtalya

  Verified by europages badge

  VILLA, yılında kurulan ve Plastik malzeme kalıplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Döküm metal kalıpları, kalıp imalatı, Döküm metal kalıpları, hassas mekanik atölyesi, kalıp tasarımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carate Brianza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. MARMARA MAKINA KALIP MUH. VE MUM. SANAYI TIC. A.S

  Türkiye

  1974 yılında Istanbul Silivride kurulan firmamız 1987 yılından bu yana teneke kutu imalatı için makine, kalıp, takım ve yedek parça tasarlamakta ve üretmektedir. Firma yıllar içinde plastik şişe ve kavanoz kapağı üretimine yönelikte hizmet vermeye başlamıştır. MARMARA MAKİNA KALIP tasarım, imalat, otomasyon ve montaj aşamalarında en ileri teknoloji yazılımları ve en hassas tezgahları kullanmaktadır. MARMARA MAKİNA KALIP Amerika Birleşik Devletleri ve Fransa'nın yanı sıra pek çok ülkeye makine, kalıp, takım ve yedek parça ihraç etmektedir. Firmanın ürettiği makinelerin arasında tam otomatik zigzag kapak makası, yüksek hızlı tam otomatik tris yediricili kapak presi, yüksek hızlı tam otomatik levha yediricili cnc kapak presi, tam otomatik aerosol kapak transfer presi, tam otomatik yuvarlak ve köşeli kapak körling makinası, tam otomatik yuvarlak ve köşeli kapak contalama makinası, tam otomatik kapaklar için dik kurutma fırını, tam otomatik kutu gövdesi duble makası, tam otomatik kutu gövdesi dikiş lakı kurutma fırını, tam otomatik kutu gövdesi kesme makinası, tam otomatik kutu gövdesi boğum makinası, tam otomatik kutu gövdesi kordon makinası, tam otomatik kutu paletizörü, tam otomatik kutu delik test makinası, tam otomatik kutu gövdesi köşelendirme makinası, tam otomatik kapak punta kaynak ve delik delme makinası, tam otomatik kavanoz kapağı kapatma makinası ve başka isteğe özel makinalarda bulunmaktadır.

 7. YALÇIN HIRDAVAT-ZAMAK KALIP ZAMAK BASKI- -ZINKDRUCKGUSS FORMENBAU

  Türkiye

  Büsan Özel Organize Sanayi Bölgesinde 1500m² kapalı alan üzerindeki Zamak Metal Enjeksiyon, imalat sektöründe hizmet veren WİNCO 20 yıllık engin tecrübe ve birikimi mükemmel organizasyon üretimde kullanılan ileri teknolojisinin sonucu olarak mamül ve sistem kalitesinde müstesna bir seviye ye ulaşmıştır. Kalıpta en son teknolojiyi üretimin her aşamasında en az ileri seviye de kullanan WİNCO makina parkında yer alan tezgahları ile kalıp üretim de hızı ve kaliteyi garantiliyor. WİNCO her türlü kalıbı yapıp baskı işleri elektrostatik toz boya, çinko kaplama galvaniz tesisleri ile üretime entegre olarak büyük ölçü de kolaylık sağlamaktır. Hammaddeden satış sonrası hizmetlere kadar tüm aşamalarda kaliteyi güvence altıına alan bir sistemle çalışan WİNCO modern üretim felsefesinin geçerliliği paralelinde müşteri odaklı anlayışla çalışmakta üretimin her safasında ve satış sonrasında müşteri memnuniyetine öncelik vermektedir. WİNCO 20 yıla sığdırdığı sayısız başarılar ve kendine ilke edindiği kaliteli üretim prensibinden ödün vermeyerek ülke sınırlarını aşan pazarlama ağıyla Türkiye'nin kalıp sektöründe gurur kaynağıdır. WİNCO tüm ham maddesini orjinal cinkodan kendi bünyesinde indiksiyon ocağında üretmektedir.

 8. DMK MAKINA

  Türkiye

  DMK MAKİNA ailesi olarak temel ilkemiz, koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Buna göre aldığımız her işi ürün ve hizmet kalitesinden taviz vermeksizin en uygun fiyatla ve söz verdiğimiz sürede bitirmek başlıca prensibimizdir. Sıfırdan tesis kurulumu, çiftlik ve sera ekipmanları, maden ocakları için aşınmaya dayanıklı yüksek sertlikte HARDOX plakalar, elevatör kovaları, damper giydirme, yüksek sıcaklık ve dayanımda kaynaklı plakalar, asma tavan, korkuluk, çatı döşemeleri, havalandırma ve sulama sistemleri imalatımız mevcuttur. Aşınma ürünleri için tek noktanız olan HARDOX WEARPARTS’ın Trakya Merkezi olarak makina parkurumuzda bulunan 8 metre CNC Plazma Kesim, 4 Eksen CNC Abkant Büküm, Universal Torna, Giyotin Makas, Silindir Kıvırma, Boru Kıvırma, Profil Bükme, Boru Kurtağzı Açma ve daha bir çok teknolojik tezgahlarımız ile her çeşit Sac, Boru, Profil işlerinizde yanınızdayız.

 1. OKIMA OTOMOTIV LTD.

  Türkiye

  İlk kuruluşu 1992 yılına dayanan Okima, otomotiv ve makine başta olmak üzere birçok endüstriyel alan için yüksek basınçlı ve kokil döküm kalıbı üretimi yapmakta ve bu yöntemlerle alüminyum parça tedariği sağlamaktadır. Sunduğu hizmet kalitesi ile müşteri memnuniyetini kazanan firmamız edindiği bilgi birikimi ve tecrübe ile 2000’li yılların başında yüksek basınçlı alüminyum döküm ve alüminyum kokil döküm tesisini kurmuştur. Günümüze gelene kadar ise kalıp ve alüminyum parça üretimi alanındaki kalitesini, uzmanlığını ve deneyimini arttırarak müşteri portfoyünü genişletmiş ve memnuniyetini arttırmıştır. Sektörde gösterdiği büyüme ve sağladığı hizmet kalitesi ile müşteri ihtiyaçlarına daha hızlı cevap verebilmek ve müşteriye özel çözümler sunabilmek hedefiyle dökümhane, kalıphane, talaşlı imalat ve kumlama faaliyetleriyle entegre bir tesis olarak 2017 yılında 4500 m2 kapalı alanı bulunan fabrikasında hizmet vermeye başlayan firmamız, otomotiv ve makina sektörü başta olmak üzere birçok endüstriyel alandaki gelişmelere ve ülkemizin büyüme hamlesine paralel olarak yatırımlarını ve hizmet alanlarını genişleterek sektörün ihtiyaçlarına, sahip olduğu bilgi birikimi, makine parkı ve uzman personeliyle cevap vermektedir.

 2. AEGEAN CASTING

  Türkiye

  Our company Aegean Casting has been started for manufacturing 40 years ago by iron casting and until now we have already established our leading position in Turkey industry and exporting to a lot of world countries by ductile iron casting, stainless steel, machine parts, crushers and aluminium casting since 1995. We as Aegean Casting, have gained ISO9001 certificate, and TSE certificate, and have been manufacturing grating, and cover and processing them into different dimensions in compliance with TS1478, EN124 standarts. For more information you may visit our website which is also translated in English. www.aegeancasting.com Please feel free to contact me if you need any further information.   Dilek KUMCU Sales Representative|Aegean Casting dilek@aegeancasting.com

 3. VLADIMIR PLANT OF RUBBER TECHNICAL INDUSTRY (VLADRTI LLC)

  Rusya

  Vladimir Plant of Rubber Technical Industry (VladRTI), kalıp tasarımı ve üretimi ve aynı zamanda kauçuk ürünler imalatı yapan bir şirkettir. Şirket aşağıdaki alanlarda faaliyet göstermektedir: —tüm GOST standartlarını ve gereksinimlerini karşılayan farklı tabakaların kauçuk bileşiklerinin imalatı; —hem standart kauçuk ürünlerin hem de müşteri çizimlerine göre ürünlerin imalatı (esnek hortumlar, yüksek basınç hortumları, taşıyıcı bantlar, kauçuk sızdırmazlık halkaları, V kayışlar, manşonlar, gaz maskeleri ve solunum cihazları, çeşitli kauçuk ürünler); —kauçuk ürünler için kalıp tasarlama, 3D model oluşturma, geliştirme ve imalatı; —yol kasisleri ("uyuyan polisler") imalatı; —kırıntı kauçuk ve buna yönelik yapışkanların imalatı ve eksiz kauçuk zemin kaplamaların kurulumu. Tesis, müşterilere kendi imalatı olan yüksek kaliteli kauçuk ürünleri sunmakla beraber kauçuk lastikleri, sonradan yaralanmaları önlemek amacıyla kauçuk döşeme yapımında kullanılmak üzere kırıntı kauçuğa dönüştürüp işleyerek gezegendeki atık miktarını da azaltıyor. Şirket, 2005 yılından beri kauçuk ürünler imalatı yapmaktadır. Şirkette yüksek vasıflı uzmanlar görev almaktadır. Tesiste en gelişmiş teknolojiye sahip ekipmanlar kullanılmakta ve süreçlerin yarısından fazlası otomatik olarak yürütülmektedir, bu da istikrarlı yüksek ürün kalitesinin korunmasını ve rakiplere kıyaslara daha düşük fiyatlandırma sağlanmasını mümkün kılmaktadır.

 4. UNSAL MAKINA SAN.TIC.A.S.

  Türkiye

  1972 yılında Kayseri’de kurulmuştur. 10.000m2 alan içerisinde entegre bir tesis olan firmamız, GÜÇ AKTARIM ORGANLARI; v kasnak, burçlu kasnak, poly v kasnak, triger kasnak, kaplin, konik burç ve konik kilit imalatı yapmaktadır. Firmamız ülkemizde sektörün önemli ve öncü kuruluşu durumundadır. Müşterilerimizin ürün ve hizmet memnuniyetinin öneminin bilincinde olan firmamız Tüv Sertifikalı ISO 9001 kalite yönetim belgesine sahiptir. Ürün çeşitliliği ve teknolojik yatırımda her geçen gün yükselen grafiğe sahip olan firmamız bunun yanında tüm dünya coğrafyasına ihracat yapabilme politikasını geliştirmek için çalışmaktadır. ÜNSAL MAKİNA A.Ş. uzun yıllara dayanan bilgi birikiminin desteğinde, ödünsüz bir kalite bilinci ile kurumsal ve profesyonel bir ”GÜÇ AKTARIM ORGANLARI” üreticisi olarak sanayinin hizmetindedir.

 5. STD STANDART KALIP METAL FORM DIZAYN KALIP ELEM. MAK. MÜH. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  Türkiye

  STD STANDART KALIP uzun yıllar kalıp sektörü içinde bulunarak edindiğimiz deneyim ve tecrübelerimizi kalıp sektörüne sunmak üzere 2009 yılında Kalıp Standart Elemanları üretimi ile faaliyete geçmiştir. Üretmiş olduğumuz Kalıp Standart Elemanları, günümüze kadar 50 ana grup ve 10000’in üzerinde çeşitten oluşmaktadır. Üretimimizin büyük bölümünde Otomotiv Ana Sanayi’nin kullandığı standartlarda üretim yapmaktayız. Ağırlıklı olarak Otomotiv sektörü, Beyaz Eşya sektörü ve Makine sektörlerine çalışmaktayız. Üretim konumuz; kalıplarda kullanılan ( Saç Kalıpları, Plastik Kalıpları, Hacim Kalıpları, Fikstürler, Kontrol Aparatları v.b) standart yardımcı ve tamamlayıcı elemanları üretmektedir. STD STANDART KALIP 8 beyaz yakalı, 20 mavi yakalı olarak toplam 28 çalışanı ile 1000m2 kapalı alanda hizmet vermektedir. Makine Parkımız; 5 eksen - 4 eksen ve 3 eksen CNC Frezeler, C Eksenli CNC Tornalar, 3 Boyutlu ölçüm, Satıh taşlama, 220 tonluk Deneme Presi, CNC Honlama, Konvansiyonel Frezeler v.b

 6. MATRICERÍAS DEL CENTRO

  İspanya

  Her tür bileşenin döküm işleri yapılır. Kesiciler, katlayıcılar, maden kaplayıcılar. 25 - 300 ton arası değişen presler. Şirketimiz temel olarak inşaat ve toplu kullanım alanları ile otomobil endüstrisine yönelik seri yedek parça üretimi ve ayrıca pres kalıpları, giyotin bıçakları, katlama makineleri, presle şekillendirme ve benzeri makinelerin üretimini yapmaktadır.

 7. KUPCUOGLU METAL

  Türkiye

 8. KILICLAR DOKUM SANAYI

  Türkiye

  Firmamız Kılıçlar Döküm Sanayi Kanalizasyon kapakları , Mazgal üretiminde ve ihracaat da çok tecrübeli olup güven öncellikli çalışmayı prensip edinmiştir. Her türlü döküm işi özenle yapılır. Ürünlerimiz Manhole covers (D400, D125) loophole (mazgal) Pump parts (Pompa Parçaları)

 9. PRESTIJ METAL

  Türkiye

  PRESTİJ METAL DÖKÜM olarak zamak-alüminyum baskı-kalıp imalatı-polisaj-kumlama montaj-ikinçi işçilik vb gibi hizmet vermekteyiz. Kaliteden ödün vermeden , uygun fiyat, zamanında teslimat gibi konularda müşterilerimizin tüm taleplerini karşılayacağımız konusunda 30 yıllık tecrübe bilgi ve deneyimimize güveniyoruz.

 10. ASPAVA MAKINA

  Türkiye

  Uzun yıllardır, talaşlı imalat ve kalıp sektöründe faliyet göstermekteyiz..plastik enjeksiyon, tasarım ve makine yedek parça imalatı yapıyoruz. Uzman ekip ve güçlü makina parkurumuzla siz değerli müşterilerimize en iyi şekil hizmet veriyoruz.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz