• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dökümü yapılmış alüminyum

Sonuçlar

Dökümü yapılmış alüminyum - Ithalat/Ihracat

 1. GIESSEREI WURZEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Dökümhanemiz, 1879 yılında kurulan makine fabrikası Schütz & Hertel'e veya kısaca Mafa Wurzen'e kadar uzanan uzun bir geleneğe sahiptir. Bunu 74 yıl sonra VEB Maschinenfabrik und Eisengießerei Wurzen şirketi izlemiştir. Bu şirket 1991 yılında Esterer AG'nin mülkiyetine geçmiş olup, o zamandan beri "Esterer Gießerei Werk Wurzen GmbH" adı altında faaliyet göstermektedir. Altötting'deki kardeş şirketi Esterer Gießerei GmbH ile birlikte Wurzener dökümhanesi 2008 yılında Holding Topol GmbH şirketi tarafından satın alınmıştır. Altötting'deki Esterer Gießerei ile birlikte şirketimiz bugün Avrupa'nın önde gelen sistem tedarikçilerinden biridir. Temel yetkinliklerimiz, geometrik olarak karmaşık ve çekirdek yoğun ürünlerin üretiminde yatmaktadır. Ancak çift cidarlı döküm parçalar, düşük et kalınlıklarına sahip olanlar ve dört tona kadar ağırlığa sahip büyük parçalar da güçlü yönlerimiz arasındadır. Müşterilerimize, zorlu bileşenlerde bile mümkün olan en yüksek proses güvenilirliğini garanti etmekteyiz.

 2. SCHMALE & SCHULTE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Firmamız 1954 yılında kuruldu. Firmanın ilk yıllarında alüminyum sabit kalıp döküm donanımlar üretiliyordu. 1980'li yılların başlangıcında çinko kalıp döküm üretimine başlandı. Bir süre sonra üretim alanı alüminyum kalıp döküm üretimiyle genişletildi. Firmamızın başarılı gelişimi gelenek ve ilerleme arasında dengeli bir ilişki ile şekillendirilmeye devam etmektedir. Günümüzde endüstriyel ve tıbbi teknoloji, makine mühendisliği, otomotiv, inşaat ve mobilya endüstrilerinden Avrupa'daki tüm müşterilerimize alüminyum, çinko ve alüminyum kalıp döküm ürünler sunuyoruz. Alüminyum ve çinko kalıp dökümün yanı sıra alüminyum sabit kalım döküm alanındaki deneyimimiz sayesinde müşterilerimize kuruluma hazır döküm bileşenlerin üretim ve tedariğinde günlük destek sağlıyoruz.

 3. HUGO ARENS GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Alüminyum döküm parçaların geliştirilmesi ve üretimi alanında uzmanız. Arens boru bağlantılarımız çok yönlü kullanılabilir ve kalite ve tasarımda yeni standartlar belirlemiştir. Ürünlerimizi RoHS'ye uygun olarak, Reach düzenlemesini dikkate alarak ve Iserlohn'daki tesisimizdeki sertifikalı kalite yönetim standartlarımız dahilinde üretiyoruz. Dünyada kendi sektöründe lider olan çok sayıda şirketten ve çok farklı sektörlerdeki uygulamalardan oluşan kapsamlı bir müşteri listesine sahibiz. Sizin için de münferit çözümler ve özel kurulum geliştirmeye hazırız. Çok kısa sürede kolay kurulum Arens boru bağlantı elemanları, özel aletler kullanılmadan ve kaynak yapılmadan, örneğin çalışma platformlarında makine korkuluğu veya otobüslerde ve trenlerde tutunma sistemleri olarak kolayca monte edilebilir. Ürünlerimiz destek sağlar Tüm ürünlerimiz, düşük öz ağırlıkta, en yüksek stabilite ve kalıcı korozyon direncine sahip yüksek kaliteli, DIN standartlarına uygun alüminyum alaşımlardan üretilmiştir.

 4. G.M.S.

  İtalya

  Verified by europages badge

  G.M.S. şirketi 1985 yılından bu yana müşterilerden gelen projelere göre, kullanıma hazır ürünler elde etmek üzere alüminyum pres döküm ve sıcak dövme pirinç parçalar üretmektedir. Mekanik işlemeden yüzey parlatma, kumlama ve galvanizasyon gibi yüzey işlemlerine kadar birçok konuda geniş bir yan sanayi ağına sahibiz. Üretimimiz gerek alüminyum pres döküm gerekse sıcak pirinç dövme anlamında çok zengin bir ürün çeşidini kapsamaktadır.

 5. DRADIN ET FILS

  Belçika

  Verified by europages badge

  DRADIN ET FILS, alüminyum alaşımlarının özellikle de magnezyumlu alaşımların kokil kalıp dökümcülüğünde uzmanlaşmış bir alüminyum dökümhanesidir. Alüminyum parçalarınızı sizlerle beraber üretiyoruz. Alüminyum parça tasarımı, alüminyum parça prototipleri ve alüminyum parçaların yüzey işlemleri. Alüminyum parlatma: Çok sayıda yüzey parlatma çözümü sunuyoruz. 50 adetten itibaren parça seri üretimi.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. FPT FONDERIA PRESSOFUSIONE TAPPARO

  İtalya

  Verified by europages badge

  Sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahip FPT Pressofusione Tapparo şirketi, alüminyum alaşımları, zamak ve özel antikorozif alaşımlar ile üçüncü şahıslar adına kalıplama işleri yapmaktadır. Üretim faaliyetiyle doğrudan temas halinde olan sahibi tarafından doğrudan yönetilen şirket, yıllar içinde hem niteliksel olarak ürünlerini hem de çalışan sayısını artırmayı ve uygulamayı başardı

 2. ALUMINIUM GIETERIJ OLDENZAAL B.V.

  Hollanda

  Verified by europages badge

  ALUMINIUM GIETERIJ OLDENZAAL B.V., yılında kurulan ve Alüminyum ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dökümü yapılmış alüminyum, Dökümü yapılmış alüminyum, Alüminyum kaplama, Alüminyum pres döküm sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oldenzaal, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. S. SCHÖSSWENDER-WERKE METALLGIESSEREI GES.M.B.H.

  Avusturya

  Verified by europages badge

  S. SCHÖSSWENDER-WERKE METALLGIESSEREI GES.M.B.H., yılında kurulan ve Dökümü yapılmış alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Litschau, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. EISEN & METALL AHREND GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  EISEN & METALL AHREND GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Dökümü yapılmış alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Brandenburg An Der Havel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. METALLGIESSEREI WALTER WAGENER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  METALLGIESSEREI WALTER WAGENER GMBH, yılında kurulan ve Dökümü yapılmış alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Lennestadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. MIGUSS PETER MIES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MIGUSS PETER MIES GMBH, yılında kurulan ve Dökümü yapılmış alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Heiligenhaus, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GROHMANN ALUWORKS GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  GROHMANN ALUWORKS GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Dökümü yapılmış alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bisingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ALUGUSS AUE GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ALUGUSS AUE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Dökümü yapılmış alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Aue, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. OESTERLE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  OESTERLE GMBH, yılında kurulan ve Dökümü yapılmış alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Röthenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. GSL METALLHANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GSL METALLHANDELSGESELLSCHAFT MBH, yılında kurulan ve Dökümü yapılmış alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ALUTEC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ALUTEC GMBH, yılında kurulan ve Dökümü yapılmış alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Fürth, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SCHÖTT-DRUCKGUSS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHÖTT-DRUCKGUSS GMBH, yılında kurulan ve Dökümü yapılmış alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Menden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. 1. GUSS MAULBURG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  1. GUSS MAULBURG GMBH, yılında kurulan ve Dökümü yapılmış alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Maulburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. ENGEL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ENGEL GMBH, yılında kurulan ve Dökümü yapılmış alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neuenrade, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. F.M.V. TRASMISSIONI MECCANICHE S.R.L

  İtalya

  Verified by europages badge

  F.M.V. TRASMISSIONI MECCANICHE S.R.L, yılında kurulan ve Hassas mekanik işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dökümü yapılmış alüminyum, Alüminyum ve alaşımlar, alüminyum dökümevleri, hassas döküm işleri, Dökümü yapılmış alüminyum, alüminyum akıtma, Alüminyum ve alaşımlar, hassas mekanik atölyesi, alüminyum ergitme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Poggibonsi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. FONDERIA FASSI

  İtalya

  Verified by europages badge

  FONDERIA FASSI, yılında kurulan ve Dökümü yapılmış alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. alüminyum dökümevleri, hassas döküm işleri, basınçlı kalıp dökümevleri, alüminyum alaşımlar, alüminyumu basınçlı kalıplama, basınçlı çinko alüminyum kalıplama işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bergamo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ANTRIEB WEBER

  Almanya

  Verified by europages badge

  ANTRIEB WEBER, yılında kurulan ve Dökümü yapılmış alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Walldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. PAUL UND HELMUT VITZ GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  PAUL UND HELMUT VITZ GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Dökümü yapılmış alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Velbert, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. 1. ISO GIESSTECHNIK MAIK STRAILE E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  1. ISO GIESSTECHNIK MAIK STRAILE E.K., yılında kurulan ve Dökümü yapılmış alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tiefenbronn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. FONDERIA V.S. S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  FONDERIA V.S. S.R.L., yılında kurulan ve Dökümü yapılmış alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kalıp tasarımları, alüminyum ergitme, kokil kalıpta döküm, metal ergimesi, kalıp üretimi, döküm, mekanik imalat, mikrofüzyon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sala Bolognese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. KRAUSE GUSSPRODUKTE

  Almanya

  Verified by europages badge

  KRAUSE GUSSPRODUKTE, yılında kurulan ve Dökümü yapılmış alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Hof, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. EBERBACH GMBH & CO DRUCKGUSSWERK KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  EBERBACH GMBH & CO DRUCKGUSSWERK KG, yılında kurulan ve Dökümü yapılmış alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lahntal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. HORST PIELHAU GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  HORST PIELHAU GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Dökümü yapılmış alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alüminyum alaşımları, alüminyumu basınçlı kalıplama, basınçlı döküm, alüminyum, alüminyum akıtma, Alüminyum alaşımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lüdenscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. ZISMANN DRUCKGUSS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ZISMANN DRUCKGUSS GMBH, yılında kurulan ve Dökümü yapılmış alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Heiligenhaus, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. A.W. SCHUMACHER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  A.W. SCHUMACHER GMBH, yılında kurulan ve Dökümü yapılmış alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ennepetal, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz