• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dökümü yapılmış bakır- bronz ve pirinç

Sonuçlar

Dökümü yapılmış bakır- bronz ve pirinç - Ithalat/Ihracat

 1. KIGEMA SP. Z.O.O

  Polanya

  Verified by europages badge

  Döküm ve işleme alanında 30 yıllık deneyime sahip mühendisler, teknisyenler ve üst sınıf uzmanlardan oluşan bir ekibiz. Amacımız, karşılıklı saygıya dayanan uzun vadeli işbirliği ve ilişki kurmaktır. Bunun yanı sıra rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunmak için çabaladığımız 1. tercih edilen tedarikçi olmak istiyoruz. BAKIR DÖKÜM: KIGEMA, uluslararası ve yerel döküm standartlarına (DIN EN 1982: 1998-12, PN-EN 1982, DIN 1705, 1709, 1714, PN 91/H-87026, ASTM B271, BS 1400 gibi) ve özel alaşımlara uygun kapsamlı bir bakır alaşım yelpazesi kullanarak burç, halka ve manşon üretimi için santrifüj döküm konusunda uzmanlaşmıştır. Sunduğumuz malzemeler bronz, alüminyum bronzlar, kurşunlu bronzlar, özel bronzlar, pirinç ve özel alaşımları kapsamaktadır. CNC İŞLEME: Çelik, dökme demir, demir dışı metaller ve teknik plastiklerde komple işleme çözümleri. Çok çeşitli boyutlarda yüksek hassasiyetli, orta ve küçük seri siparişleri gerçekleştiriyoruz. ISO 9001: 2009, ISO 18001-2004 ve ISO 14001-2005 gibi kalite güvence sistemlerini sürdürüyoruz. IGEMA, ürünlerin sertlik, uzama, mikrometre gibi mekanik özelliklerinin test edilmesini sağlayan laboratuvara sahiptir. KIGEMA ayrıca penetrasyon ve ultrasonik testler gerçekleştirmekte ve EN 10204-2.2, 2.3, 3.1B'ye uygunluk sertifikaları düzenlemektedir. Ayrıca şirket, yüksek kaliteli ölçüm ekipmanlarıyla donatılmış klimalı bir ölçüm odasına sahiptir.

 2. VALVOMEC SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Valvomec, 85 yıldır endüstriyel bronz vana üretimi sektöründe faaliyet göstermenin verdiği güç ve bilgi birikimiyle kendine haklı bir yer edinmiş kuruluşlardan biridir. Günümüzde ise Roccapietra (Vercelli) endüstriyel kuruluşlar bölgesinde Valsesia'da kurulmuş yüksek kapasiteli ve modern bir tesiste, genç ve dinamik kadrosuyla, yıllar boyunca edinmiş olduğu deneyim ve bilgiyle üretim yapmaktadır.

 3. LBI

  Fransa

  Verified by europages badge

  LBI (Les Bronzes d’Industrie) santrifüjlemeyle kalıplama uygulayan bir dökümhanedir. Kurum bünyesinde hazırlanmış alaşımları 80 mm ile 5000 arasında çaplarda ve 20 tona varan ağırlıklarda kalıba dökme kapasitesine sahibiz. Kullanılan malzeme kataloğumuzda bakırlı alaşımlar, paslanmaz veya özel çelikler ile alüminyum yer almaktadır. Santrifüjleme ile kalıba döküm tekniği uygulayarak yuvarlak parçalar (burçlar, halkalar, borular ve kovanlar) üretiyor ve işliyoruz. Parçaları yarı işlenmiş ve tam işlenmiş olarak teslim ediyoruz.

 4. INOXYDA SA

  Fransa

  Verified by europages badge

  Inoxyda, korozyona dayanaklı alaşımlardan büyük boyutlu teknik parçaların (5m x 5m – 50 Ton) kum kalıba döküm işleri yapan bir kuruluştur. bunlar: bakır alüminyum ve bronz. Inoxyda ayrıca genel olarak kullanılan alaşımlara ek olarak özel bakır alaşımları kullanmaktadır: Inoxyda 53H / 3P: kalıplanmış parçalar, Inoxyda 53 AMA: manyetik olmayan alaşımlar - Inoxyda 154: yüksek dirençli alaşımlar. Inoxyda şirketinin büyük boyutlu parçalar konusunda uzmanlığı musluk ve sıhhi tesisat armatürleri, pompalar, türbinler ve benzeri teknik parçaların gerçekleştirilmesi olanağı sağlamaktadır

 5. SRI - SAINT-REMY INDUSTRIE

  Fransa

  Verified by europages badge

  Commentry kentinde kurulmuş olan Fonderie SRI şirketi, tüm sektörlerin gereksinimlerini karşılamaya yönelik olarak metalik parçaların kendinden sertleşmeli kum kalıplarda, saf bakır, yapısal sertleşmeli bakır alüminyum alaşımı, kalaylı bronz, kurşunlu bronz, pirinç gibi malzemelerden döküm işlemleri gerçekleştirmektedir. Ayrıca Saint Rémy Industrie (SRI) ayrıca sürekli gelişme halindeki atölyesinde mekanik işlemler uygulamaktadır. Bu atölyede kullanıma hazır parçalar üretilmekte ve böylece müşterilerimize bir referans durumuna gelmiş kurumumuzdan komple hizmet sunulmaktadır

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HENKEL MODELLBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HENKEL MODELLBAU GMBH, yılında kurulan ve Dökümü yapılmış bakır, bronz ve pirinç sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. CAD / CAM hizmetleri ve üretimi, sanat eşyaları, Makinede hazırlanmış iş parçalarının komple işlenmesi, döküm parçalar için fason işleme, paslanmaz çelik işleme, CNC paslanmaz çelik freze parçaları, Simülasyon hizmetleri, cnc freze, bilimsel cihaz ve enstrümanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Biedenkopf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. VALFOND SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  VALFOND SRL, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dökümü yapılmış bakır, bronz ve pirinç, metal ergimesi, kum döküm, Dökümü yapılmış bakır, bronz ve pirinç sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Varallo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. FONDERIA E. RIPAMONTI

  İtalya

  Verified by europages badge

  FONDERIA E. RIPAMONTI, yılında kurulan ve Dökümü yapılmış bakır, bronz ve pirinç sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kokil kalıpta döküm, kum döküm, plana göre mekanik işleme, alüminyumlu bronzlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sesto San Giovanni, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. PRANDELLI PRESSOFUSIONI S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  PRANDELLI PRESSOFUSIONI S.R.L., yılında kurulan ve Dökümü yapılmış bakır, bronz ve pirinç sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hassas döküm işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bione, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. MODENA METALLI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  MODENA METALLI SRL, yılında kurulan ve Dökümü yapılmış bakır, bronz ve pirinç sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bronz, bronz çubuklar, alüminyumlu bronzlar, Bronz, kalaylı bronzlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torrile, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. FONDERIA METAL LEGHE SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  FONDERIA METAL LEGHE SRL, yılında kurulan ve Dökümü yapılmış bakır, bronz ve pirinç sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal ergimesi, paslanmaz çelik, Metal tavlama ve temperleme, kılcal borular, bronz hurdaları, sürekli akışlı ergitme hatları, gümüş ve alaşımları, bakır dövme, beyaz metal sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Urgnano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ZWIEBEL

  Fransa

  ZWIEBEL, hassas terazi ağırlık ve kütleleri üreten ilk firmadır. Yetkili laboratuvar COFRAC. Bakır alaşımları dökümhanesi. Üretimdeki deneyimimiz ve yüksek teknolojimiz bizi Fransa'da ağırlık ve kalibrasyon araçları konusunda lider konuma getirdi. Özel ağırlıkların, test ağırlıklarının ve kontrol ağırlıklarının üretiminde uzmanlaşmış kuruluş, 1 mg'den 2 tona kadar tüm hassasiyet kategorilerine uygun ağırlıklar: E0-E1-E2-F1-F2-M1-M2-M3. ZWIEBEL, tüm gereksinimlerinizin tanımlanması, araştırılması ve karşılanması konularında size tam destek sağlamaktadır. ZWIEBEL, metroloji (ölçüm bilim) eğitimleri gerçekleştirerek deneyimini ve bilgi birikimini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Size kalibrasyon laboratuvarı kurma konusunda yardımcı olabiliriz. Bilgisayar destekli üretim kontrol ve yönetim aletleri 2D veya 3D görsel donanımlar yardımıyla gerçekleştirilmiş özel tasarımlar. Ayrıca ZWIEBEL aeronotik, gıda - tarım, kimya, eczacılık gibi çok çeşitli sektörlere yönelik araçlar sunmaktadır.

 1. MSA GROUP LTD STI

  Türkiye

 2. VNT METAL MAKINE SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  VNT Metal Makina San. ve Ticaret Limited Şirketi was established in 2016. Purpose of the enterprise; domestic and foreign markets by making iron and non-ferrous castings; appropriate quality, price and timely delivery-is to make product sales.First you in our values our customers needs, in line've requested technical specifications, the technical picture or analysis, the above alloys for casting and machining made, aluminum, aluminum alloys, bronze alloys, copper and copper alloys, stainless steel, cast iron, ductile iron and steel as a spare part to your request we provide the answer

 3. COMERCIAL DE FUNDICIONES GALIPORT

  İspanya

  Comercial de Fundiciones Galiport S.L.U. kendisini özel tasarım parçaların geleneksel yöntemlerle üretilmesi alanında faaliyet göstermeye adamış bir kuruluştur. Demir, alüminyum, bronz, gümüş, altın ve reçine gibi üstün nitelikli malzemeden dökülmüş parçalardan elde edilen ürünler sunmaktadır. Ürünlerimizin finisyon işlemleri sizlere özel olarak özenle gerçekleştirilmektedir.

 4. MITTELRHEINISCHE METALLGIESSEREI HEINRICH BEYER GMBH & CO. KG

  Almanya

  DIN EN 1982 ve DIN EN 1706'ya göre tüm bakır ve alüminyum döküm alaşımlarından sürekli ve savurma döküm dökümhanesi, demir içermeyen metaller. Makine yapımı, kimya endüstrisi, gemi inşa endüstrisi ve diğer mühendislik işleri için borularda, halkalarda, kutularda, düz, dört köşe ve altıgen çubuklar ile plakalarda malzeme olarak. QS sertifikalı şirket, bir malzeme üreticisi olarak tüm malzeme testleri ve diğer onaylar ve satış fırsatları için kendi laboratuvarına sahiptir.

 5. FORELLI PIETRO SRL DI FORELLI GIACOMO & C.

  İtalya

  Fosforlu bronz, küpronikel, santrifüj ve kabuktan yapılan parçalar, bakır rulolar, bakır, nikel ve alaşım çalışmaları, metal arındırma işlemleri, bronz kaplama demir işleri, taklit altın, pirinç, bronz borular, zirkonyum.

 6. FONDERIA RAVAZZOLO

  İtalya

  Dökümhanemiz ağırlığı 100 gramdan 1 kiloya değişen kum döküm parçaları sağlayabilecek kapasiteye sahiptir ; Özellikle müşteri modelleri ve desenlerine ve her türlü alaşım için özel üretimlere göre çalışıyoruz. Şirketimiz geniş bir ihtiyaç serisi karşılayabilecek şekilde donatılmıştır.

 7. METALTEK ENDUSTRI

  Türkiye

  bakır çubuk, lama, boru, levha, örgülü tel, bant, mono tel, pirinç çubuk, altıköşe, dört köşe, lama, levha, bant, boru, profil, bronz çubuk, alüminyum levha, çubuk, lama, rulo, sac, paslanmaz levha, bant, çubuk, köşebent, dikişli boru, dikişsiz boru, endüstri plastikleri, polietilen, poliamd, cast poliamid, pom, fiber, pvc, pp, peek, pet, pleksi, ptfe,

 8. APAK METAL AS

  Türkiye

  Apak Metal A.Ş. sert bakır alaşımları ( CuCrZr, CuNiSi, CuCoNiBe, CuCo2Be, CuBe2, CuTeP ), bakır nikel alaşımları ( CuNi10Fe1Mn, CuNi14Al3, CuNi30Mn1Fe ), alüminyum bronzları ( CuAl9Mn2, CuAl10Ni5Fe4, CuAl10Ni6Fe6 ), kalay bronzları ( CuSn10, CuSn12, CuSn14, Rg5, Rg7, Rg10, CuPb10Sn, CuSn6, CuSn8 ), pirinçler ( CuZn37, CuZn40, CuZn35Ni2, CuZn40Al2 ) üreticisi, refrakter metaller ( W, WCu, MoTiZr ), takım çelikleri ve kalıp çelikleri stokçusu, ithalat ve ihracatçısıdır.

 1. HDS YAPI INSAAT SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  10 YILDIR İNŞAAT VE SANAYİ SEKTÖRÜNDE HİZMET VEREN FİRMAMIZ ALT YAPI YATIRIMLARI İLE BÜYÜMEYE DEVAM ETMEKTEDİR. SANAYİ VE İNŞAAT İŞLERİMİZİN YANI SIRA TOZ METAL ÜRÜNLERİ PAZARLAMAKTAYIZ. BAKIR TOZU , BRONZ TOZU alanında Ankara'da bulunan fabrikamızda 2500 m3 kapalı alanda aylık 30 ton bakır tozu ve 30 ton bronz tozu üretim kapasitemizle hizmet vermekteyiz.

 2. MODELISTAS CODINA

  İspanya

  Dökümhaneler için her tip ahşap kalıplar.

 3. CM METAL ÜRÜNLERİ A.Ş

  Türkiye

 4. MES METAL SAN VE TIC AS

  Türkiye

  MES METAL is producer and exporter of extruded and drawn brass products such as round, square and hexagonal rods, hollow rods, flat bars and special profiles.

 5. KOR BAKIR ALASIMLARI

  Türkiye

  CuCoNiBe, CuBe2, CuCo2Be, CuCrZr CuNi2SiCr CuAl10Ni5Fe4 alaşımlı diskler, pistonluk malzeme , derin sıvama kalıpları, lama ve çubuklar, çelik hasır elektrotları

 6. BEPAR MÜHENDISLIK

  Türkiye

 7. RAMÓN LOZANO S.L.

  İspanya

  RAMÓN LOZANO S.L., yılında kurulan ve Ev aydınlatma aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Dökümü yapılmış bakır, bronz ve pirinç, Dökümü yapılmış alüminyum, Dökümü yapılmış bakır, bronz ve pirinç, Dökümü yapılmış alüminyum, Enjeksiyon kalıplama, Döküm yan sanayi firması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monserrat (valencia), İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. STG1 UG

  Almanya

  STG1 UG, yılında kurulan ve Dökümü yapılmış bakır, bronz ve pirinç sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. soya tohumları, yakıt sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. LEBRONZE ALLOYS

  Fransa

  LEBRONZE ALLOYS, yılında kurulan ve Bakır ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dökümü yapılmış bakır, bronz ve pirinç, Bakır ince borular ve tüpler, Dökümü yapılmış bakır, bronz ve pirinç, Bakır ince borular ve tüpler, ütü makinesi yardımı, pirinç borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Suippes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. EUROTECH GUSS SCHWÄBISCH GMÜND GMBH

  Almanya

  EUROTECH GUSS SCHWÄBISCH GMÜND GMBH, yılında kurulan ve Dökümü yapılmış bakır, bronz ve pirinç sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alüminyum ve alaşımlar, Dökümü yapılmış alüminyum, Fren ve debriyajlar, Alüminyum ve alaşımlar, Dökümü yapılmış alüminyum, hızlı prototip yapımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schwäbisch Gmünd, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz