• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dökümhane-makine ve tesisatlar

Sonuçlar

Dökümhane-makine ve tesisatlar - Ithalat/Ihracat

 1. RÖMER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Şirketimiz 1989 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. İlgili bir üniversite derecesi (B.Sc.., MSc) ve işletme derecesi (MBA) dahil olmak üzere ilgili alanda 40 yıldan fazla uluslararası mesleki deneyime sahibiz. Tanınmış ulusal ve uluslararası dökümhaneler ve model üreticilerine her türlü tüketim mallarının yanı sıra, şekillendirme, kumlama ve karıştırma tesisleri için ihtiyaç ve aşındırma malzemeleri tedarik etmekteyiz. Ayırma çekiçlerinde PowerHammer Company şirketinin satış temsilcisiyiz . Satışlarımızda ihracatın payı %70'in üzerindedir. Almanca, İngilizce ve Fransızca biliyoruz. Zorluklarınıza dikkatle yaklaşıyoruz. BİZİ ARAMANIZ BİZİ MUTLU EDECEKTİR!

 2. VEMEK SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  VEMEK SRL, yılında kurulan ve Dökümhane-makine ve tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. döküm kalıplar, döküm ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Martino Di Lupari, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. HOHNEN & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  HOHNEN & CO. KG, yılında kurulan ve Dökümhane-makine ve tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bielefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. YALÇIN HIRDAVAT-ZAMAK KALIP ZAMAK BASKI- -ZINKDRUCKGUSS FORMENBAU

  Türkiye

  Büsan Özel Organize Sanayi Bölgesinde 1500m² kapalı alan üzerindeki Zamak Metal Enjeksiyon, imalat sektöründe hizmet veren WİNCO 20 yıllık engin tecrübe ve birikimi mükemmel organizasyon üretimde kullanılan ileri teknolojisinin sonucu olarak mamül ve sistem kalitesinde müstesna bir seviye ye ulaşmıştır. Kalıpta en son teknolojiyi üretimin her aşamasında en az ileri seviye de kullanan WİNCO makina parkında yer alan tezgahları ile kalıp üretim de hızı ve kaliteyi garantiliyor. WİNCO her türlü kalıbı yapıp baskı işleri elektrostatik toz boya, çinko kaplama galvaniz tesisleri ile üretime entegre olarak büyük ölçü de kolaylık sağlamaktır. Hammaddeden satış sonrası hizmetlere kadar tüm aşamalarda kaliteyi güvence altıına alan bir sistemle çalışan WİNCO modern üretim felsefesinin geçerliliği paralelinde müşteri odaklı anlayışla çalışmakta üretimin her safasında ve satış sonrasında müşteri memnuniyetine öncelik vermektedir. WİNCO 20 yıla sığdırdığı sayısız başarılar ve kendine ilke edindiği kaliteli üretim prensibinden ödün vermeyerek ülke sınırlarını aşan pazarlama ağıyla Türkiye'nin kalıp sektöründe gurur kaynağıdır. WİNCO tüm ham maddesini orjinal cinkodan kendi bünyesinde indiksiyon ocağında üretmektedir.

 5. ORKUN MAKINE IMALAT SAN. TIC LTD. ŞTI.

  Türkiye

  Orkun Makine 2000 yılından bu yana tarım, maden, alüminyum ve döküm gibi birçok sektörde edinilmiş bilgi birikimi ile 2017 yılında kurulmuştur. Firmamız kendi bünyesinde yenilikçi teknolojik ve müşteri odaklı tasarımlar ve imalatlar yapmaktadır. Tasarım konusundaki uzmanlığımız sayesinde firmaların mevcut fiziksel yapısına uygun projeler tasarlayarak bu projelerin üretimini gerçekleştiriyoruz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. KARNAT-INSTAL TADEUSZ KARNAT

  Polanya

  Karnat-Instal-700 kg ila 9 tonluk bir yük ile alüminyum eritme için eğilebilir gaz fırınlarının yapımında uzmandır (isteğe bağlı olarak ısı eşanjörü ile birlikte). Ek olarak - 24 hava veya hava-su soğutma ve 30kW elektrikli ısıtma fırını ve bir kontrol kabini ile düşük basınçlı döküm makineleri yapımında uzman. Kendi tasarımımıza ve müşteri tasarımına göre makineler üretebiliyoruz. Müşterinin yerinde, montaj, nakliye ve devreye alma işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Her bir fırın garanti kapsamındadır

 2. ASLANKAYA DOKUM VE MAKINA SAN. TIC. A.S.

  Türkiye

  Aslankaya Döküm Makina Sanayi ve Ticaret ve Anonim Şirketi was established in 2015 with an expert team in the 5th organized in Gaziantep. Our firm, which takes firms steps forward to be a pioneer brand with its production quality and production technology in the region, adopts quality as a principle. We have continued producing in 5000 square metre closed area. We have provided service in the sector of casting as a company following the latest technological developments, having a developed laboratory and high technology test and analysis devices. Aslankaya Döküm Makina Industry and Trade and Joint-Stock Company, which has the talented man power and knowledge to break new ground in the region, it not only reveals this knowledge and talent but also proves itself with the parts and the spare parts it produces compare with the other foundries in the region. Our firm adopts customer satisfaction as a principle with its environment conscious, qualified and competitive understanding. We have made production in various sectors and fields with the upmost quality particularly on Construction Industry, Mining Industry, Cement Industry, Machinery Industry and Energy Industry. We are able to produce White Cast Iron, High Manganese Steel, Low Alloy and High Alloy Steels, Cast Iron (GG), Nodular Cast Iron (GGG) materials.

 3. MUKAIL DENLI - MERVEM CELIK MAKINA

  Türkiye

  Mervem Çelik Makina demir-çelik sektöründe 30 yıldır hizmet veren güvenilir bir kuruluştur. İmalatlarında kaliteye ve sürdürülebilirliğe büyük ölçüde önem verir ve kaliteli ürünler çıkarır. 30 yıllık hizmet hayatı süresince bir çok önemli şirkete hizmet vermiş ihtiyaçlarını karşılamıştır. Çelikhanelerin yanma odası, döküm ocağı, hurda sepetleri, pota arabaları, su soğutmalı panelleri, toz tutma ve filtreleme sistemleri için ekipman imalatı yapmaktadır. Bunun dışında müşterilerinin özel projelerini de hayata geçirmektedir. Mervem Çelik Makina proje bazlı imalat yapan bir kuruluştur. Projelendirilmiş bir çok projenin imalatını yapmaya yetkindir. İhtiyacınız olduğu taktirde sizleri de ürünlerimizi bilen bizden hizmet alan müşterilerimizin arasında görmekten mutluluk duyarız.

 4. ORTA ANADOLU HASSAS DÖKÜM MAK. SAN. VE TIC. LTD. ŞTI

  Türkiye

  Orta Anadolu Investment Casting has the equipment to meet all your requests with years of experience. It offers you the precision casting service in the most economical, the best quality and the fastest way. We are proud to give support you through all stages from design concept to casting simulation and to the 3D CAD design

 5. BEYMAKSANMAKINA

  Türkiye

  makina imalatında çözüm ortagınız

 1. PRETRANSA DIE CASTING MACHINES

  İspanya

  PRETRANSA DIE CASTING MACHINES, yılında kurulan ve Dökümhane-makine ve tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. döküm makinaları ve tesisatları, Makine imalatı, Alüminyum pres döküm, otomobil sektörü için dökümler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alió, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. JINGGONG MEASURING TOOLS PRODUCING CO., LTD

  Çin

  JINGGONG MEASURING TOOLS PRODUCING CO., LTD, yılında kurulan ve Dökümhane-makine ve tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Xi'an, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. TECNOVA SAS

  İtalya

  TECNOVA SAS, yılında kurulan ve Dökümhane-makine ve tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. boya için tesisat ve ekipmanlar, kumlama makinaları, solvent kesiciler, sıcak baskı presleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monteviale, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. BEPAR MÜHENDISLIK

  Türkiye

 3. SP SÜDDEUTSCHE PRÜFANLAGEN GMBH

  Almanya

  SP SÜDDEUTSCHE PRÜFANLAGEN GMBH, yılında kurulan ve Dökümhane-makine ve tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mekanik test için makineler, statik ve ve çekme testi aletleri, burulma testi için makinalar, Demirli ve demirsiz metal madenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aalen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. GIESSEREIBEDARF BACHMANN

  Almanya

  GIESSEREIBEDARF BACHMANN, yılında kurulan ve Dökümhane-makine ve tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BERNHARD KASCHÜTZ GMBH

  Avusturya

  BERNHARD KASCHÜTZ GMBH, yılında kurulan ve Dökümhane-makine ve tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Rohrbach, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 6. PRODUCTION UNITARY COMPANY UNIVERSAL-LIT

  Beyaz Rusya

  PRODUCTION UNITARY COMPANY UNIVERSAL-LIT, yılında kurulan ve Dökümhane-makine ve tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. döküm çelikler, dökme demir dökümhanesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Soligorsk, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 7. TC MÁQUINAS ESPECIAIS

  Brezilya

  TC MÁQUINAS ESPECIAIS, yılında kurulan ve Dökümhane-makine ve tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kozmetik ham maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Novo Hamburgo, Brezilya 'de bulunmaktadır.

 8. DATEC DOSIER- UND AUTOMATIONSTECHNIK GMBH

  Almanya

  DATEC DOSIER- UND AUTOMATIONSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Dökümhane-makine ve tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Braunschweig, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. WALTER KUNZE & SOHN INH. MARTIN OBEREM E.K.

  Almanya

  WALTER KUNZE & SOHN INH. MARTIN OBEREM E.K., yılında kurulan ve Dökümhane-makine ve tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Velbert, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. TERMOLIT PLUS

  Ukrayna

  TERMOLIT PLUS, yılında kurulan ve Dökümhane-makine ve tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Melitopol, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. INDUSTRIAL MARKETING CORPORATION IMC

  Belçika

  INDUSTRIAL MARKETING CORPORATION IMC, yılında kurulan ve Dökümhane-makine ve tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. basınçlı dökme döküm ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brussels, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. PROGELTA

  İtalya

  PROGELTA, yılında kurulan ve Dökümhane-makine ve tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. döküm makinaları ve tesisleri için malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rubano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. MUSTO ET BUREAU SRL

  İtalya

  MUSTO ET BUREAU SRL, yılında kurulan ve Dökümhane-makine ve tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Osteria Grande, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. B+K FEUERFEST-TECHNIK GMBH

  Almanya

  B+K FEUERFEST-TECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Dökümhane-makine ve tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ateşe dayanıklı inşaat malzemeleri, refraktör kaplamalar, fırınlar için refrakter malzemeler, Ateşe dayanıklı inşaat malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bocholt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. MUNOT - FORMTEC, S.R.O.

  Çek Cum.

  MUNOT - FORMTEC, S.R.O., yılında kurulan ve Dökümhane-makine ve tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Úvaly, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 8. HEYNEN FEUERFEST GMBH

  Almanya

  HEYNEN FEUERFEST GMBH, yılında kurulan ve Dökümhane-makine ve tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wolfenbüttel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. ASK CHEMICALS GMBH

  Almanya

  ASK CHEMICALS GMBH, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demir ve çelik sanayi ve dökümhanelerinin ekipmanlar ve sistemler, Dökümhane-makine ve tesisatlar, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Reçineler, Demir ve çelik sanayi ve dökümhanelerinin ekipmanlar ve sistemler, Dökümhane-makine ve tesisatlar, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Reçineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hilden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. GASSER - HANDEL MIT GIESSEREI- UND STAHLWERKSBEDARF GESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

  GASSER - HANDEL MIT GIESSEREI- UND STAHLWERKSBEDARF GESELLSCHAFT M.B.H., yılında kurulan ve Ham ve özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Endüstriyel yapı inşaatı, Demir ve çelik sanayi ve dökümhanelerinin ekipmanlar ve sistemler, Dökümhane-makine ve tesisatlar, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Endüstriyel yapı inşaatı, Demir ve çelik sanayi ve dökümhanelerinin ekipmanlar ve sistemler, Dökümhane-makine ve tesisatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Traboch, Avusturya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz