• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dökme çanlar

Sonuçlar

Dökme çanlar - Ithalat/Ihracat

 1. HEW HERFORDER ELEKTROMOTOREN-WERKE GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  HEW HERFORDER ELEKTROMOTOREN-WERKE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Dökme çanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Herford, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. J. A. HUCK METALLWARENFABRIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  J. A. HUCK METALLWARENFABRIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Dökme çanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nürnberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. FONDERIE CORNILLE HAVARD

  Fransa

  FONDERIE CORNILLE HAVARD, yılında kurulan ve Bakır ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dökme çanlar, Dökme çanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villedieu-Les-Poêles, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. BEIAARDEN & TORENUURWERKEN MICHIELS

  Belçika

  BEIAARDEN & TORENUURWERKEN MICHIELS, yılında kurulan ve Dökme çanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Restorasyon ve yenileme müteahhitleri, kule saatleri, Restorasyon ve yenileme müteahhitleri, küçük restorasyon çalışmaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mechelen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. JEAN OBERTINO & FILS - FONDERIE DE CLOCHES EN BRONZE

  Fransa

  JEAN OBERTINO & FILS - FONDERIE DE CLOCHES EN BRONZE, yılında kurulan ve Bakır ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dökme çanlar, Dökme çanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Morteau, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BREVETTI GIANNATTASIO SAS

  İtalya

  BREVETTI GIANNATTASIO SAS, yılında kurulan ve Dökme çanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çan zil elektrifikasyonu, kule saatleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pontecagnano Faiano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. FACHFIRMA DÜRR GMBH & CO. KG

  Almanya

  FACHFIRMA DÜRR GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Dökme çanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Rothenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MIKE SCHOLZE UHRENTECHNIK

  Almanya

  MIKE SCHOLZE UHRENTECHNIK, yılında kurulan ve Bakır ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dökme çanlar, Metal ev eşyaları, Saatçilik/Saat yapımcılığı, Endüstriyel Saatçilik/Saat yapımcılığı ve zaman tutan cihazlar, Dökme çanlar, Metal ev eşyaları, Saatçilik/Saat yapımcılığı, Endüstriyel Saatçilik/Saat yapımcılığı ve zaman tutan cihazlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Parthenstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. GUSSET AG, GLOCKENGIESSEREI, UETENDORF

  İsviçre

  GUSSET AG, GLOCKENGIESSEREI, UETENDORF, yılında kurulan ve Çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bakır ve alaşımlar, Dökümü yapılmış bakır, bronz ve pirinç, Dökme çanlar, Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Bakır ve alaşımlar, Dökümü yapılmış bakır, bronz ve pirinç, Dökme çanlar, Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Uetendorf, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. RUDOLF PERNER

  Avusturya

  RUDOLF PERNER, yılında kurulan ve Bakır ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dökme çanlar, Metal ev eşyaları, Saatçilik/Saat yapımcılığı, Endüstriyel Saatçilik/Saat yapımcılığı ve zaman tutan cihazlar, Dökme çanlar, Metal ev eşyaları, Saatçilik/Saat yapımcılığı, Endüstriyel Saatçilik/Saat yapımcılığı ve zaman tutan cihazlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schärding, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. GERD-GÜNTHER KISSELBACH

  Almanya

  GERD-GÜNTHER KISSELBACH, yılında kurulan ve Bakır ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dökme çanlar, Metal ev eşyaları, Saatçilik/Saat yapımcılığı, Endüstriyel Saatçilik/Saat yapımcılığı ve zaman tutan cihazlar, Dökme çanlar, Metal ev eşyaları, Saatçilik/Saat yapımcılığı, Endüstriyel Saatçilik/Saat yapımcılığı ve zaman tutan cihazlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Baunatal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ABSAMER LÄUTEANLAGEN KARL MUNTER E.U.

  Avusturya

  ABSAMER LÄUTEANLAGEN KARL MUNTER E.U., yılında kurulan ve Bakır ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dökme çanlar, Metal ev eşyaları, Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı, Saatçilik/Saat yapımcılığı, Dökme çanlar, Metal ev eşyaları, Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı, Saatçilik/Saat yapımcılığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Absam, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. UWE EISENHART

  Almanya

  UWE EISENHART, yılında kurulan ve Bakır ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dökme çanlar, Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar, Metal ev eşyaları, Saatçilik/Saat yapımcılığı, Dökme çanlar, Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar, Metal ev eşyaları, Saatçilik/Saat yapımcılığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Möglingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. RICHARDT RESTAURIERUNGEN

  Almanya

  RICHARDT RESTAURIERUNGEN, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bakır ve alaşımlar, Dökme çanlar, Tavanlar, Kaba inşaat, Bakır ve alaşımlar, Dökme çanlar, Tavanlar, Kaba inşaat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rodeberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. OTTO-BUER GMBH & CO. KG

  Almanya

  OTTO-BUER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Bakır ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dökme çanlar, Metal ev eşyaları, Optik - Cihazlar, Saatçilik/Saat yapımcılığı, Dökme çanlar, Metal ev eşyaları, Optik - Cihazlar, Saatçilik/Saat yapımcılığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neustadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ING.WOLFGANG OLIVER KEG

  Avusturya

  ING.WOLFGANG OLIVER KEG, yılında kurulan ve Çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alüminyum ve alaşımlar, Dökümü yapılmış alüminyum, Bakır ve alaşımlar, Dökme çanlar, Alüminyum ve alaşımlar, Dökümü yapılmış alüminyum, Bakır ve alaşımlar, Dökme çanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waidring, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. MUFF KIRCHTURMTECHNIK AG

  İsviçre

  MUFF KIRCHTURMTECHNIK AG, yılında kurulan ve Bakır ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dökme çanlar, Metal ev eşyaları, Optik - Cihazlar, Saatçilik/Saat yapımcılığı, Dökme çanlar, Metal ev eşyaları, Optik - Cihazlar, Saatçilik/Saat yapımcılığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Triengen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 6. TURMUHREN- UND GLOCKENSERVICE STEFFEN WILLING

  Almanya

  TURMUHREN- UND GLOCKENSERVICE STEFFEN WILLING, yılında kurulan ve Bakır ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dökme çanlar, Metal ev eşyaları, Optik - Cihazlar, Saatçilik/Saat yapımcılığı, Dökme çanlar, Metal ev eşyaları, Optik - Cihazlar, Saatçilik/Saat yapımcılığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gräfenhain, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. FRANCKOWIAK TURMUHREN & GLOCKENTECHNIK

  Almanya

  FRANCKOWIAK TURMUHREN & GLOCKENTECHNIK, yılında kurulan ve Bakır ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Dökme çanlar, Metal ev eşyaları, Saatçilik/Saat yapımcılığı, Endüstriyel Saatçilik/Saat yapımcılığı ve zaman tutan cihazlar, Dökme çanlar, Metal ev eşyaları, Saatçilik/Saat yapımcılığı, Endüstriyel Saatçilik/Saat yapımcılığı ve zaman tutan cihazlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wittstock, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. JAKOB HÖCKEL TURMUHREN- UND APPARATEBAU GMBH

  Almanya

  JAKOB HÖCKEL TURMUHREN- UND APPARATEBAU GMBH, yılında kurulan ve Bakır ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dökme çanlar, Metal ev eşyaları, Optik - Cihazlar, Saatçilik/Saat yapımcılığı, Dökme çanlar, Metal ev eşyaları, Optik - Cihazlar, Saatçilik/Saat yapımcılığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Flörsheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SQUADRITO

  İtalya

  SQUADRITO, yılında kurulan ve Saatçilik/Saat yapımcılığı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dökme çanlar, kule saatleri için programlı zil çalma sistemleri, çan zil elektrifikasyonu, Dökme çanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pedara, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. MURIBAER

  İsviçre

  MURIBAER, yılında kurulan ve Bakır ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dökme çanlar, Metal ev eşyaları, Saatçilik/Saat yapımcılığı, Endüstriyel Saatçilik/Saat yapımcılığı ve zaman tutan cihazlar, Dökme çanlar, Metal ev eşyaları, Saatçilik/Saat yapımcılığı, Endüstriyel Saatçilik/Saat yapımcılığı ve zaman tutan cihazlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Büron, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. THOMAS BERGER

  Avusturya

  THOMAS BERGER, yılında kurulan ve Bakır ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dökme çanlar, Metal ev eşyaları, Optik - Cihazlar, Saatçilik/Saat yapımcılığı, Dökme çanlar, Metal ev eşyaları, Optik - Cihazlar, Saatçilik/Saat yapımcılığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Virgen, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. BB-STANZ- UND UMFORMTECHNIK GMBH

  Almanya

  BB-STANZ- UND UMFORMTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Hafif metal yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel yapı inşaatı, Bakır ve alaşımlar, Dökme çanlar, Endüstriyel yapı inşaatı, Bakır ve alaşımlar, dökme demir dökümhanesi, Dökme çanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berga, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MERIDIAAN

  Belçika

  MERIDIAAN, yılında kurulan ve Dökme çanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kule saatleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Menen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. CAMPA

  Belçika

  CAMPA, yılında kurulan ve Dökme çanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tellin, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. GLOCKEN & KIRCHENTECHNIK HALLE/SAALEKREIS

  Almanya

  GLOCKEN & KIRCHENTECHNIK HALLE/SAALEKREIS, yılında kurulan ve Bakır ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dökme çanlar, Metal ev eşyaları, Saatçilik/Saat yapımcılığı, Duvar ve kol saati gereçleri, Dökme çanlar, Metal ev eşyaları, Saatçilik/Saat yapımcılığı, Duvar ve kol saati gereçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Salzatal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. KLANGSPHÄRE DR. RER. NAT. RAINER MICHAELIS

  İsviçre

  KLANGSPHÄRE DR. RER. NAT. RAINER MICHAELIS, yılında kurulan ve Bakır ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dökme çanlar, Optik - Cihazlar, Saatçilik/Saat yapımcılığı, Kırtasiye, Dökme çanlar, Optik - Cihazlar, Saatçilik/Saat yapımcılığı, Kırtasiye sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lenzburg, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 9. CLOCKS & BELLS

  Belçika

  CLOCKS & BELLS, yılında kurulan ve Dökme çanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Meerbeek, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. CLOCK-O-MATIC

  Belçika

  CLOCK-O-MATIC, yılında kurulan ve Dökme çanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Holsbeek, Belçika 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz