• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dökme çelik

Sonuçlar

Dökme çelik - Ithalat/Ihracat

 1. TEMA METALURJI SAN TIC LTD STI

  Türkiye

  Verified by europages badge

  1969'da kurulan seçkin bir Türk şirketi olan TEMA METALÜRJİ ile mükemmelliği deneyimleyin. Sfero Döküm, Dökme Demir, Alaşımlı Çelik ve Çelikte en son döküm tekniklerine öncülük ederek, çeşitli endüstriler için özel olarak tasarlanmış benzersiz döküm çözümleri ve birinci sınıf yedek parçalar sunarak, en yüksek kalite ve yenilik standartlarını sağlayarak küresel olarak öne çıkıyoruz. Konya Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan üretim tesisimiz 4500 m2 kapalı alana sahip olup, 2000 yılından bu yana yıllık 2000 ton kapasiteye sahiptir. TEMA METALÜRJİ'de başarımız, kalite ve güvenilirliğin ön planda olduğu müşteri odaklı bir yaklaşıma olan bağlılığımızı yansıtan uzman bir ekip ve en son teknoloji ile desteklenmektedir. Türkiye'de 1969 yılına uzanan geçmişiyle saygın bir sektör lideri olarak, projelerinizin başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak için kapsamlı uzmanlığımızdan yararlanarak beklentileri sürekli olarak aşıyoruz. Sfero dökümden gri döküme ve çelik döküm yedek parçalarına kadar, odak noktamız inşaat, otomotiv, enerji, tarım ve daha fazlası dahil olmak üzere küresel endüstriler için çok çeşitli döküm ürünleri sunmaya kadar uzanmaktadır. Tekliflerimizi özel döküm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde nasıl uyarlayabileceğimiz hakkında ayrıntılı bilgi için sizi bizimle irtibata geçmeye davet ediyoruz. Sizlerin memnuniyeti bizim için en önemli önceliktir!

 2. ISTANBUL DOKUM SANAYI VE TICARET A.S..

  Türkiye

  Verified by europages badge

  İstanbul Döküm, tek bir dökümhanede kum kalıplama sisteminde dökme demir, küresel grafitli dökme demir, çelik, paslanmaz çelik, dubleks, süper dubleks ve bronz üretimi sağlayan esnek üretim yöntemlerine sahiptir. Dökümhanemiz, Türkiye ve Avrupa'daki yüzlerce dökümhaneden farklı olarak, müşterilere karmaşık biçimli döküm tedarik edebilecek donanıma sahiptir. Rekabetçi fiyatlarımız ve Avrupa seviyesinde kalitemiz ile hizmet vermekteyiz. İndüksiyon ocaklarıyla gerçekleştirdiği toplam sıvı metal kapasitesi 6, 5 ton ve yıllık üretim kapasitesi 2500 tondur. Hata ve kusurların önlenmesi için tüm dökümleriniz 3D simülasyon aşamasından geçirilir. İstanbul Döküm, tasarım ve projelerinizin modellemeden kalıplamaya, dökümden taşlamaya, işlemeden son kontrol işlemlerine kadar tüm aşamalarında her zaman hizmetinizdedir. Kalıp talebi doğrultusunda teknik çizimler kendi bünyemizde bulunan kalıphaneye veya yıllardır çalıştığımız kalıp imalatçılarına verilir. Müşterilerin taleplerine bağlı olarak, ön işleme ve son işleme uygulamaları kendi işleme imalathanemizde ve uzun yıllardır işbirliği yaptığımız firmalarda gerçekleştirilir. Laboratuvarımızda tüm üretimler için kimyasal analizler, mekanik akma - çekme - uzama testleri ve gerektiğinde sertlik testleri, UT, MT ve MPI testleri yapılır. Hizmet verdiğimiz endüstriler arasında pompalar ve bileşenler, valfler, genel makine aksamı, denizcilik endüstrisi, türbinler, hidrolik ve petrokimya endüstrisi, demir ve çelik endüstrisi yer alır.

 3. ZS INDUSTRIES CO., LTD

  Çin

  Verified by europages badge

  ZS Industries Co, Ltd (ZSI) bir Çinli ve Danimarka merkezli Fason Üretim & Mühendislik Offshoring Şirketi 2003 yılında kuruldu. Dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizin çizimlerine ve spesifikasyonlarına göre büyük ve küçük karmaşık mühendislik mekanik parçaları ve bileşenleri üretiminde uzmanız. ZSI, Tarım makineleri, Gıda makineleri, İnşaat ekipmanları, Rüzgar endüstrisi, Genel makineler, Pompalar ve vanalar ve Hidrolik silindirler gibi çeşitli endüstriyel segmentlere rekabetçi fiyatlarla işlenmiş döküm, işlenmiş dövme, hassas işleme, kaynaklı yapılar veya modüller ve yüksek kaliteli özelleştirilmiş bileşenler tedarik etme konusunda 19 yıllık deneyime sahip TÜV ISO 9001 sertifikalıdır. ZSI, kültürler arası yapısı, rekabetçi tedarik tabanı, etkin tedarik zinciri yönetimi, sistematik kalite kontrol yaklaşımı, mühendislik bilgi birikimi ve yenilikçi lojistik hizmetleri ile müşterileri için değer yaratmaya kendini adamıştır. Genel hedefimiz, müşterilerimizin Toplam Sahip Olma Maliyetlerini azaltarak rekabet güçlerini ve karlılıklarını artırmalarına destek olmaktır. Hem müşterilerimizle hem de taşeronlarımızla uzun vadeli ilişkiler kurmayı hedefliyoruz.

 4. OTTO JUNKER CM GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Otto-Junker Edelstahlgießerei GmbH şirketi Simmerath-Lammersdorf (Aachen'a 20 km mesafede) merkezli, özel alaşımlara odaklanmış bir şirkettir. Malzeme programımız demir, nikel ve kobalt tabanlı, yüksek alaşımlı kalitelerden oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunar. Bu malzemeler çok güçlü endüksiyon ocaklarında eritilir, gereksinimlere bağlı olarak vakum tekniği de kullanılır. Ürün programımızda korozyona dayanıklı alaşımlar, ısıya dayanıklı alaşımlar, manyetik özelliği olmayan alaşımlar, aşınmaya mukavim alaşımlar ve nikel ve kobalt tabanlı çok sayıda özel alaşım mevcuttur. Yüksek korozyona ve zorlu şartlara dayanması gereken döküm malzemelerini JUNKERALLOY® nikel bazlı alaşımlar olarak imal ediyoruz. Bu malzemelerden çoğunu onlarca yıldır geliştirip satıyoruz. İnternetteki ana sayfamızda gösterilen malzemeler dışında yaklaşık 100 ayrı kalitede üretim yapabiliyoruz.

 5. IEG

  Çek Cum.

  Verified by europages badge

  IEG S.R.O. elli yıllık bir geleneğe sahip, dinamik olarak gelişen bir Çek şirketidir ve talaşlı imalat, ısıl işlem ve yüzey işlemleri de dahil olmak üzere tüm demir alaşımlarından çelik ve dökme demirden hassas döküm üretiminde uzmanlaşmıştır. Ayrıca rutin olarak iş parçalarını ve önceden monte edilmiş montajları da teslim ediyoruz . 60'tan fazla Fe bazlı malzemeden döküm yapıyoruz. Kalite, hassasiyet ve yeniliğe yüksek önem veriyoruz. Ekibimizle iletişime geçin!

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. METAL TECHNOLOGY GROUP

  Bulgaristan

  Verified by europages badge

  Metal Technology Group AD, üç seçkin Bulgar dökümhanesinin önde gelen konsolidatörüdür: Pleven'de ALUCOM, Lovech'te OSSAM ve Vratsa'da CENTROMET. Her bir kuruluş, kurumsal ailemize kendi uzmanlık bilgisini ve yenilikçi üretim teknolojilerini getirmektedir. 1997 yılında kurulan grubumuz, zengin geçmişe sahip ayrı dökümhanelerden metalürji sektöründe bir güç birliğine dönüştü ve Pleven, Lovech, Vratsa'daki lokasyonlarımızda ve Sofya'daki merkez ofisimizde 560'tan fazla kalifiye çalışanla faaliyet göstermekte. Mükemmelliğe olan bağlılığımız, beş kıtaya yayılan geniş faaliyet alanımız ve 25'ten fazla ülkedeki müşterilerimize otomotiv, havacılık ve makine dahil olmak üzere çeşitli sektörlere yüksek kaliteli dökümler sunmamızla kendini göstermektedir. Küresel tedarik zincirlerinin kritik ihtiyaçlarını anlayan Metal Technology Group AD, yalnızca yüksek kaliteli döküm üretiminde uzmanlaşmakla kalmaz, aynı zamanda kapımızdan sizinkine sorunsuz teslimat sağlamak için paketleme, lojistik ve nakliye dahil olmak üzere kapsamlı hizmetler sunar. Yaklaşımımız, ilk siparişten son teslimata kadar sorunsuz bir müşteri deneyimini vurgulamakta ve basit, verimli bir tedarik sürecini kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. MTG'yi seçerek, teknolojik ilerlemeye, sürekli gelişime ve müşterilerle uzun vadeli ilişkilerin geliştirilmesine değer veren bir şirketle ortaklık kurmuş olursunuz ve proje ihtiyaçlarınızı hassasiyet ve güvenilirlikle karşılamamızı sağlarsınız.

 2. F.A.R. FONDERIE ACCIAIERIE ROIALE SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  FAR spa, normal ve özel çelik döküm parçalar. 1962'de kurulan ve taş kırma makinelerinde yedek parça olarak kullanılmak üzere aşınmaya dayanıklı çelik üretiminde uzmanlaşmış F.A.R. Fonderie Acciaierie Roiale spa, müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermeyi kendisine temel hedef olarak belirlemiştir. Bu nedenle pazardaki yenilikleri ve talepleri detaylı bir şekilde gözlemleyerek elde ettiği bilgiler doğrultusunda malzemelerini ve ürünlerini sürekli olarak güncellemeye ve yenilemeye kendini adamıştır; bu felsefesi sayesinde F.A.R., dünya sahnesinde liderlik pozisyonunu elde etmiştir. Teknisyenlerinin üst düzey profesyonelliğinin ve yeteneğinin esnek şirket yapısı ile birleşmesi, F.A.R.'ın maksimum destek ve işbirliği sunarak müşterilerinin tüm taleplerine anında yanıt verebilmesini sağlamaktadır. Tüm bu faktörler, kırma sektöründe çalışanlar tarafından F.A.R.'ın bir referans ve garanti olarak görülmesini sağlamaktadır.

 3. JADOT CASTINGS AND CONSULTING SPRL

  Belçika

  Verified by europages badge

  Müşterilerine özel çelikten üretilmiş dökme malzemeler ve özel döküm ürünler sunan tecrübeli bir tedarikçidir. 50 yılı aşan deneyimimizle mekanik sorunlar ve şoklara, yıpranmaya, yüksek sıcaklıklara ve kimyasal korozyona dayanıklılık konusundaki talepleriniz için çözümler öneriyoruz. JADOT Castings dökme ve fırınlanmış malzemeler konusunda tedarikçinizdir. Her çeşit döküm malzeme, çelikler, Nikel, Krom ve Kobalt alaşımları mevcuttur.

 4. ALBAYRAK FOUNDRY AND METAL INDUSTRY

  Türkiye

  Verified by europages badge

  ALBAYRAK FOUNDRY AND METAL INDUSTRY, yılında kurulan ve Dökme çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel ve yüksek - sınıf dökme çelik, Metal mamuller, metal ergimesi, fona kaydırılmış üçüncü şahıs hesapları, pik döküm, Özel ve yüksek - sınıf dökme çelik, paslanmaz çelik füzyonu, Metal mamuller, Alüminyum serbest döküm sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. FONDERIE PENA

  Fransa

  Verified by europages badge

  FONDERIE PENA, yılında kurulan ve Dökme çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel ve yüksek - sınıf dökme çelik, Özel çelikler, hafif alaşım dökümevleri, demir içermeyen malzemeden kalıplar, Özel ve yüksek - sınıf dökme çelik, kum kalıba döküm, Ön yükleme yayları, ahşap model modelleme, bronz dökümhanesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mérignac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. FAVI - LE LAITON INJECTE

  Fransa

  Verified by europages badge

  FAVI - LE LAITON INJECTE, yılında kurulan ve Dökme çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. araba parçaları, bakır rotor, sipariş üzerine alaşım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hallencourt, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. DONGGUAN CHIEFTAIN METALS CO., LTD.

  Çin

  Verified by europages badge

  DONGGUAN CHIEFTAIN METALS CO., LTD., yılında kurulan ve Dökme çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. balmumu eritme tekniğiyle mikrofüzyon, paslanmaz çelik füzyonu, küçük metal parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, China, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. FONDERIA DELLA CROCETTA

  İtalya

  Verified by europages badge

  FONDERIA DELLA CROCETTA, yılında kurulan ve Dökme demir parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dökme çelik, pik döküm, sferoidal döküm, Dökme çelik, döküm, fona kaydırılmış üçüncü şahıs hesapları, dökümhane tabanı, metal ergimesi, dökümhane yapısı üretimi için donanımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cinisello Balsamo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. AKROMAK METAL DIŞ TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  AKROMAK METAL DIŞ TIC. LTD. ŞTI., yılında kurulan ve Dökme çelik sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Makine mühendisliği ithalat - ihracatı, hassas döküm işleri, alüminyum ergitme, sızdırma, Metal işi, Alüminyum serbest döküm, sürekli akışlı ergitme hatları, metal ergimesi, paslanmaz çelik füzyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. ALFORM METALLPRÄZISIONSTEILE GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ALFORM METALLPRÄZISIONSTEILE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Dökme çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Taunusstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. GUSS-RING GMBH & CO. VERTRIEBS-KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  GUSS-RING GMBH & CO. VERTRIEBS-KG, yılında kurulan ve Dökme çelik sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Gütersloh, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. METALLURGICA LEGNANESE SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  METALLURGICA LEGNANESE SPA, yılında kurulan ve Çelik sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İnşaat çelikleri, dökme çelik, hadde çelikleri, İnşaat çelikleri, işlenmiş çelikler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rescaldina, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. KARL KALDENBERG GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KARL KALDENBERG GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Dökme çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kokil kalıpta döküm, yerde döküm sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heiligenhaus, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. AZM RULMAN A.S.

  Türkiye

  Değerli, AZM Rulman A.Ş. Dostları, 1986 yılında kurulan AZM Rulman A.Ş; kurulduğu günden bu günlere siz değerli dostlarımıza en iyi hizmeti verme gayreti içerisinde oldu.Her geçen gün inançla, yılmadan ve azimle siz deðerli müşterilerimize, “kazandırmadan kazanma, kazandır ve kazan” prensiplerimizle birlikteliğimizi devam ettirdik ve devam ettirme kararlılığımızı sürdürmekteyiz.Sanayimize ve siz değerli dostlarımıza katkıda bulunmanın gururunu, mutluluğunu hep beraber yaşadık. AZM Rulman A.Ş. olarak kuruluşumuzdan bu güne kadar her sattığımız ürünün arkasında durduk. Bilgi ve tecrübelerimiz doğrultusunda kalitesine güvenmediğimiz malı satmadık.Ülkemize dünyanın en genç ve en son teknolojisiyle kurulan ART rulman fabrikasını ülkemize kazandırdık. Türkiye de ilk olarak rulmana 24 ay garanti verdik. Distrübütörlüğünü ve bayiliğini yaptığımız markaların seçimini yaparken herşeyden önce müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik olması için, firmamız bünyesinde bulunan teknik mühendislik ekibimizle, rulman seçimi, hesaplama işlemleri, takma - sökme, yağlama, depolama ve diğer kullanım şekilleri gibi konularda rulman kullanan yetkililerin bilgilendirilmesi için seminerler ve toplantılar düzenlemekteyiz. Ülkemiz ve sanayimizin aydınlığı için, inanan ve güvenen siz değerli dostlarımızla işbirliği içerisinde, birbirimizden aldığımız tecrübe ve pozitif enerji ile birlikte kalkınmamız için inanan kişiler ile güç birliği oluşturmaktayız.“ Her zaman birlik beraberliğe doğru...”Saygılarımızla,

  Tüm ürünler arasında "dökme çelik"
 8. KRONOS METAL TIC. VE SAN. A.S.

  Türkiye

  Our company is working on the sale of the following products to companies engaged in industrial work. Our company products; 80 and 120 mesh waterjet & waterjet cut garnet sand, 20/40, 30/60, 60, 80, 100, 140 mesh garnet sandblasting sand, High carbon steel shot (granule) for sandblasting, High carbon steel grit for sandblasting, Metal industry Polishes for the jewelery industry (for water fittings, built-in appliances, stainless steel cookware, ... etc sectors), Polishes for the jewelry industry (silver, gold, steel .... etc. metals), Refractory Andaluzite, Fluorite / Fluorspar, Boron carbide tetrabor blasting nozzles, blasting guns, sizes 0.6 - 1mm and 0.6 - 2mm, PS - Ball blasting abrasives, 20/40 mesh, 20/60 mesh, 30/60 mesh, 50/80 mesh blasting sand for abrasive blasting, Automatic and manual paint spray guns, model paint spray guns, (For automotive, furniture, cookware, metal, leather, machinery, plastic, etc. sectors), Glass beads used in road marking paints, For more detailed information about our company's products Contact us via our company's contact information.

 1. FONTE GRISE DISTRIBUTION

  Fransa

  FONTE GRISE DISTRIBUTION (FGD) şirketi, 2001 yılında kurulduğu günden bu yana Polonya'da dökümhane ortakları ağı geliştirmiştir. Yılların deneyimine sahip olan FGD, müşterilerine çok çeşitli döküm ve füzyon sahalarına erişim imkanı sunmaktadır. FGD'nin müşteri memnuniyeti odaklı yönetimi, "Dökme Demir Parçaların Tasarımı, Alımı ve Satışı" konusunda 2013 yılında ISO 9001: 2008 sertifikası alarak ödüllendirilmiştir. Şirket çeşitli hizmetler sunmaktadır: - Nüans çeşitliliği için çeşitli füzyon tesisleri. - Şekil çeşitliliği için çeşitli kalıplama tesisleri. - Dökümden nihai montaja kadar parçaların manipülasyon sayısını sınırlamak için entegre işleme atölyeleri. - Parçaları korozyondan korumak ve estetiğini mükemmelleştirmek için boyama atölyeleri. - Yeni parçalar ve konseptler geliştirmek için tasarım ofisi. - Büyük bir reaktivite ve stoklarınızın optimize edilmiş yönetimi için uyarlanmış lojistik araçlar. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. KORFEZ FOUNDRY-KÖRFEZ DÖKÜM

  Türkiye

 3. SOYLU DÖKÜM

  Türkiye

  Şirketimiz 1969 yılından bugüne kadar dökümcülük sektöründe faaliyetlerini başarıyla sürdürmüştür. Kaliteli hizmet anlayışını kendine prensip edinen firmamız 1996 yılında son model teknoloji ürünü olan indüksiyon ergitme sistemlerini kurarak kalitesini ve kapasitesini yükseltmiştir. 1997 yılında kurumsal yapılanma ile şirketleşmiş olan firmamız yurtiçi ve yurtdışı piyasalarda yükselen başarı grafiğiyle adından sıkça söz ettiren bir kurum olmuştur. Soylu döküm 1969 yılında 200 m2 lik alanda 250ton/yıl kapasiteyle kurulmuş olup bugün Konya organize sanayi bölgesinde 20, 000 m2 açık 4550 m2 kapalı alan olmak üzere yıllık 3600 ton kapasiteyle üretimine devam etmektedir. Üretiminin %60’ını dolaylı olarak yurt dışına %40’ını ise yurt içine satan firmamız piyasalarda yükselen başarı grafiğiyle adından söz ettiren bir kurum olmuştur. Kurulduğumuz günden bugüne kadar yapmış olduğumuz teknolojik yatırım ve genişleme politikası ile dökümcülük sektöründe söz sahibi firmalar arasında olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hedefimiz sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla sürekli kalitesini geliştirmek ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve sektöründe lider olmaktır.

 4. RE-NOWNED

  Türkiye

  Türkiye, güçlü bir imalat sanayisiyle çeşitli Avrupa standartlarında ürünler sunuyor. Yakınlığı ve gümrük birliği, Türkiye'yi tedarikçi arayanlar için cazip bir yer haline getiriyor. Özellikle son yıllarda yaşadığı zorluklara rağmen, Türkiye meraklı ve ihracata odaklı birçok şirkete ev sahipliği yapıyor. Tedariğinizi optimize etmek, küresel ekonomide rekabetçi kalmak için önemlidir. Özellikle COVID-19 salgını sonrası, tedarik zincirinin güvencesini ve esnekliğini artırmak için yakın bölgelerden tedarik yapmak giderek daha büyük bir öneme sahip. Re-nowned olarak, uluslararası müşteri portföyümüz ve 1000'den fazla onaylı tedarikçimizle ticaretinizi bir araya getiriyoruz. 12 yıllık deneyimimizle, rekabetçi olmanıza ve kaliteli ürünlere ulaşmanıza yardımcı oluyoruz. Re-nowned, Türk kökenli, ikili dilde yetişmiş, 25 yıl Almanya'da yaşamış bir endüstri mühendisi tarafından kurulmuştur. İhtiyaçlarınızı anlamak için doğru adreste olduğunuzdan emin olun. Boş yere gereksiz niteliklere para ödemek yerine, istediğinizi tam anlamıyla anlayıp size en iyi sonuçları sunuyoruz. Tedarikinizi optimize edin ve Re-nowned farkını deneyimleyin.

 5. I.C.I. SRL - INVESTMENT CASTING

  İtalya

  Ici srl INVESTMENT CASTING, Turin Bölgesinde Leini kentinde bulunan hassas döküm işleri yapan bir dökümhanedir, ayrıca şirket 1980 yılından bu yana çelik üzerine işlemler alanında faaliyet göstermektedir, üretim kapasitesi ne kadar çeşitli olursa olsun tüm talepleri başarıyla yerine getirebilecek niteliktedir. Kuruluşun temel faaliyet konuları: mum kalıpla parça dökümü ve onların standart montajı, seramik kalıplama, mikrofüzyon ile kalıplama, çapak giderme, finisyon işlemleri ve kalite kontrolü.

 6. XIAN HUAN-TAI TECHNOLOGY & DEVELOPMENT CO., LTD.

  Hollanda

  Huan-Tai, 1996 yılından bu yana Çin'de köklü bir geçmişe sahiptir ve ilk koşuculardan biri olarak, müşterilerin istikrar, tutarlılık ve öngörülebilirlik konusundaki yüksek beklentilerini karşılamak için mühendislik, kalite kontrol ve program yönetimindeki kabiliyetimizle masaya değer katıyoruz. Özel Dökümlerin endüstri lideri olarak, spektrometre, CMM, NDT (UT, RT, MPT, LPT), çekme testi, darbe testi vb. gibi eksiksiz bir denetim ile ISO9001 sertifikasına sahibiz. En deneyimli olduğumuz alanlar tarımsal madencilik, kömür madenciliği, inşaat, alüminyum eritme, araç, demiryolu ve otomotiv endüstrisinde uygulama için dökümlerdir. Huan-Tai, karbon çeliği, alaşımlı çelik, dökme demir, sfero döküm, alüminyum, bronz ve özel malzeme malzemelerinde hassas döküm, kum döküm, kalıp döküm, yerçekimi dökümlerinde uzmanlaşmıştır. Tipik ürünler arasında özel döküm parçalar, treyler parçaları, tarımsal dişli kutusu, dişli, dişli mili, CNC işleme parçaları, tren parçaları, aşınmaya dayanıklı parçalar, astar plakaları, çanak astarı, çene plakası, manto, ağır dökümler, kömür madenciliği makine parçaları ve alüminyum dökümler & bronz dökümler vb. Özellikle Huan-Tai, dünyadaki hemen hemen her büyük alüminyum üreticisine ikincil alüminyum ergitme için külçe kalıbı, cüruf tavası, yağsız kaplar, ekmek kalıbı, soğutma başlığı, yağsız tava, pota ve tüm Alüminyum Geri Dönüşüm Ünitesi gibi yüksek performanslı dökümler sağlamaktadır. Değer ve olağanüstü müşteri memnuniyeti bizi farklı kılıyor.

 7. FUNDICIONES ADRIO S.L.

  İspanya

  Pervane üretimi. Tasarım - Üretim - Onarım. Pervaneler, üretim, tersaneler, pervanelerin üretimi, tekne tahrik sistemleri, tahrik donanımları, gemiler, gemi tersaneleri, pervane onarımları, pervane montajı, CLT (Contracted and Loaded Tip) pervaneler, büze monte pervaneler, adımlı pervaneler, salmalar, tekne sualtı dengeleri, tekne milleri, sesli uyarıcılar, miller, somunlar, çift yönlü pervane kanatları, safralar, su sporları.

 8. RETEZARNA A.S.

  Çek Cum.

  Mafsallı kaynaklı zincir, madencilik makineleri için dayanıklı zincir, süspansiyon zincirleri, kaldırma zincirleri ve kar zincirleri üretimi. tüm ürünlerimizden her yıl ortalama olarak 12.500 ton üretiyoruz. Üretimimizin %30'u Çek Cumhuriyeti'nde satılırken, %70'i de ihraç ediliyor. Ürünlerimizi şu an dünya çapında 36 ülkeye ihraç ediyoruz. Ana müşterilerimiz Almanya, İngiltere, Polonya, İspanya, Norveç, Slovakya, Slovenya, Güney Kore, V

 9. DSB EURO, S.R.O.

  Çek Cum.

  Döküm işleri, ferforje, şehir mobilyaları, çelik döküm, gri döküm demir, eğilebilir dökme demir, modelleme ekipmanları. Ürünler ve servisler: Döküm işleri, ferforje, sokak mobilyaları. Çelik döküm, gri döküm demir, eğilebilir dökme demir. Modelleme ekipmanları, döküm çelik, şekil dükkanı.

 10. ELECTROACEROS SA

  İspanya

  Düşük, orta ve yüksek karbonlu çelik malzemelerin kalıplama süreçlerinden geçirilmesiyle döküm parça üretimi.Derecesiz (mekanik) kalıplama, dereceli kalıplama, manuel kalıplama yöntemleri.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz