• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dökme demir kazanlar

Sonuçlar

Dökme demir kazanlar - Ithalat/Ihracat

 1. BILOTSERKIVLYT LLC TM "BRIZOLL"

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  BILOTSERKIVLYT LLC TM "BRIZOLL", yılında kurulan ve Döküm demir sobalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dökme demir kazanlar, İş hediyeleri, döküm plakalar, tencereler, paella tabakları, tencereler, yapışmaz tavalar, kestane sobaları, sobalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bila Tserkva, Kiev Region, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. CALDAIE MELGARI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  CALDAIE MELGARI SRL, yılında kurulan ve Endüstriyel kazanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Dökme demir kazanlar, endüstriyel kullanım için buhar kazanları, ısıtıcı kiralanması, Dökme demir kazanlar, endüstriyel kullanım için ısıtma kazanları, çelik işleri için buhar kazanları, endüstriyel kullanım için kazanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gadesco-Pieve Delmona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. RIMA HEATING SYSTEMS

  Türkiye

  1969 yılında kurulan Rima Heating Systems, Türkiye'de dökme demir ve alüminyum döküm endüstrilerinde 50 yılı aşkın deneyime sahip Önmetal Döküm Sanayi'nin (Önmetal Döküm Sanayi) tescilli markası olan İstanbul merkezli bir şirkettir. Ürün yelpazemiz, firmamızın kendi patentimiz altında ürettiği alüminyum döküm ısı eşanjörleri, kendi şirketimiz tarafından üretilen döküm segmentleri ile imal edilen Katı Yakıtlı Kombi Kazanlar ve Kazan Eşanjörler, Atmosferik Döküm Kazanlar veya Gaz ve Petrol Kazanları dahil Zemin Tipi veya Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazanlardan oluşmaktadır. 30 yılı aşkın süredir Avrupa, Orta Doğu, Balkanlar, Rusya, Çin ve Meksika'daki on binlerce konut Rima Isıtma Sistemler ile ısıtılmaktadır. Şirket 35 adedin üzerinde ülkeye ihracat yapmaktadır ve Türkiye ve yurt dışındaki ısıtma sektörünün önde gelen çeşitli firmalarına, kendi markası adı altında kazan ve döküm segmentli eşanjörler üretmektedir. Ar-Ge departmanımızda yeni ürünler tasarlıyor ve piyasaya sunulmadan önce üretimin tüm aşamalarında laboratuvarlarımızda testler yapıyoruz. Tüm ürünlerimiz CE, GOST-R ve TSE (Türk Standartları Enstitüsü) standartlarına uygun olup, firmamız ISO 9001 sertifikası ile ödüllendirilmiştir. Daha ayrıntılı bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

 4. BENESSERE SRL

  İtalya

  Becerekli ve düzenli olarak eğitim göre teknisyenlerle büyük bir şirketten beklediğiniz tüm hizmetleri sunuyoruz. BUDERUS ve CS THERMOS yetkili teknik destek merkeziyiz

 5. IBC HEIZTECHNIK & NOSTALGIE WOHNPRODUKTE

  Almanya

  IBC HEIZTECHNIK & NOSTALGIE WOHNPRODUKTE, yılında kurulan ve Dökme demir kazanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sondershausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. Z.P.H.U. OKSANA

  Polanya

  Z.P.H.U. OKSANA, yılında kurulan ve Dökme demir kazanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. gaz kazanları, sobalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pleszew, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. SC BELVEDERE 96 COMEX SRL

  Romanya

  SC BELVEDERE 96 COMEX SRL, yılında kurulan ve İlaç sanayi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Dökme demir kazanlar, Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici, Endüstriyel sistemler - Montaj ve demontaj, Paslanmaz çelik boru ve tüpler, Dökme demir kazanlar, Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici, Endüstriyel sistemler - Montaj ve demontaj, Paslanmaz çelik boru ve tüpler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucharest, Romanya 'de bulunmaktadır.

 3. MENESTRINA S.R.L.

  İtalya

  MENESTRINA S.R.L., yılında kurulan ve Dökme demir kazanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yol inşaatı için asfalt ve bitum ısıtma kazanları, asfalt karıştırma ve eritme tesisat ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trento, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. DELLIS ETS

  Belçika

  DELLIS ETS, yılında kurulan ve Dökme demir kazanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal fıçılar, Çevresel temizlik hizmetleri, ev kullanımına yönelik kazanlar, Metal fıçılar, Gazdan arındırma - Şirketler, Çevresel temizlik hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neuville, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. CENTROMETAL D.O.O.

  Hırvatistan

  CENTROMETAL D.O.O., yılında kurulan ve Dökme demir kazanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. elektrikli ısıtma kazanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Macinec, Hırvatistan 'de bulunmaktadır.

 1. WÄRME SPOL. S R.O.

  Çek Cum.

  WÄRME SPOL. S R.O., yılında kurulan ve Dökme demir kazanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Pompalar, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, Gaz tesisatları, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Pompalar, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, Gaz tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brno , Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 2. ANTONÍN MÜLLER-MÜLLER A SPOL.

  Çek Cum.

  ANTONÍN MÜLLER-MÜLLER A SPOL., yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Su tesisatı donatım ve aksesuarları, Sıhhi su tesisatı, Dökme demir kazanlar, Su tesisatı donatım ve aksesuarları, Sıhhi su tesisatı, Dökme demir kazanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Teplice , Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 1. ZHONGHE FOUNDRY CO., LTD

  Çin

  ZHONGHE FOUNDRY CO., LTD, yılında kurulan ve Dökme demir kazanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. döküm rakor, binalar için metal kapatma elemanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, cangzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. WEIFANG JINHUAXIN ELECTRIC FURNACE MANUFACTURING CO., LTD.

  Çin

  WEIFANG JINHUAXIN ELECTRIC FURNACE MANUFACTURING CO., LTD., yılında kurulan ve Dökme demir kazanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Weifang, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. SAC PETROLI S.R.L.

  İtalya

  SAC PETROLI S.R.L., yılında kurulan ve Dökme demir kazanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel kazanlar, Dahili ısıtma kazanları, Endüstriyel kazanlar, Dahili ısıtma kazanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cesena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. CIUCCI DOMENICO

  İtalya

  CIUCCI DOMENICO, yılında kurulan ve Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Dahili ısıtma - Ekipman ve sistemler, Dökme demir kazanlar, Dahili ısıtma - Ekipman ve sistemler, Dökme demir kazanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Subiaco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. DGR SERVICE S.R.L.

  İtalya

  DGR SERVICE S.R.L., yılında kurulan ve Merkezi ısıtma - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir. Dökme demir kazanlar, Endüstriyel kazanlar, Dökme demir kazanlar, Endüstriyel kazanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Giovanni Teatino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. G E T S.N.C. DI CRISTANELLI R E FONTANA M

  İtalya

  G E T S.N.C. DI CRISTANELLI R E FONTANA M, yılında kurulan ve Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Dahili ısıtma - Ekipman ve sistemler, Dökme demir kazanlar, Dahili ısıtma - Ekipman ve sistemler, Dökme demir kazanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dolce', İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. DI SALVIO F.LLI (S.N.C.)

  İtalya

  DI SALVIO F.LLI (S.N.C.), yılında kurulan ve Dökme demir kazanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel kazanlar, Dahili ısıtma kazanları, Endüstriyel kazanlar, Dahili ısıtma kazanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maranello, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. PROGEST CALOR

  İtalya

  PROGEST CALOR, yılında kurulan ve Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dahili ısıtma - Ekipman ve sistemler, Dökme demir kazanlar, Dahili ısıtma - Ekipman ve sistemler, Dökme demir kazanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villadossola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. DE PAOLIS MARCO

  İtalya

  DE PAOLIS MARCO, yılında kurulan ve Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Dahili ısıtma - Ekipman ve sistemler, Dökme demir kazanlar, Dahili ısıtma - Ekipman ve sistemler, Dökme demir kazanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zagarolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. NORSCIA FABRIZIO

  İtalya

  NORSCIA FABRIZIO, yılında kurulan ve Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Dahili ısıtma - Ekipman ve sistemler, Dökme demir kazanlar, Dahili ısıtma - Ekipman ve sistemler, Dökme demir kazanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Volterra, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. PIROVANO IMPIANTI

  İtalya

  PIROVANO IMPIANTI, yılında kurulan ve Dahili ısıtma kazanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Dökme demir kazanlar, Endüstriyel kazanlar, Dökme demir kazanlar, Endüstriyel kazanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lissone (Mb), İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. DI GIACOMO MARCO

  İtalya

  DI GIACOMO MARCO, yılında kurulan ve Merkezi ısıtma - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Dökme demir kazanlar, Endüstriyel kazanlar, Dökme demir kazanlar, Endüstriyel kazanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. S.A.T.I.R. S.N.C. & CLEMENTI

  İtalya

  S.A.T.I.R. S.N.C. & CLEMENTI, yılında kurulan ve Dökme demir kazanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel kazanlar, Dahili ısıtma kazanları, Endüstriyel kazanlar, Dahili ısıtma kazanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ancona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. PEROTTI REMO

  İtalya

  PEROTTI REMO, yılında kurulan ve Dökme demir kazanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. bina bağımsız ısı tesisatları için kazanlar, merkezi ısıtma tesisatları için ısıtma kazanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pinerolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. 2 F KLIMA

  İtalya

  2 F KLIMA, yılında kurulan ve Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Dahili ısıtma - Ekipman ve sistemler, Dökme demir kazanlar, Dahili ısıtma - Ekipman ve sistemler, Dökme demir kazanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. ICI CALDAIE S.P.A.

  İtalya

  ICI CALDAIE S.P.A., yılında kurulan ve Dökme demir kazanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel kazanlar, Dahili ısıtma kazanları, Endüstriyel kazanlar, Dahili ısıtma kazanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zevio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. CENTROTERMICO

  İtalya

  CENTROTERMICO, yılında kurulan ve Dökme demir kazanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel kazanlar, Dahili ısıtma kazanları, Endüstriyel kazanlar, Dahili ısıtma kazanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Matera, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. NOVA TERMOIMPIANTI

  İtalya

  NOVA TERMOIMPIANTI, yılında kurulan ve Merkezi ısıtma - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Dökme demir kazanlar, Endüstriyel kazanlar, Dökme demir kazanlar, Endüstriyel kazanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Genova, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz