• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dökme demir kazanlar

Sonuçlar

Dökme demir kazanlar - Ithalat/Ihracat

 1. BILOTSERKIVLYT LLC TM "BRIZOLL"

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  BILOTSERKIVLYT LLC TM "BRIZOLL", yılında kurulan ve Döküm demir sobalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dökme demir kazanlar, İş hediyeleri, döküm plakalar, tencereler, paella tabakları, tencereler, yapışmaz tavalar, kestane sobaları, sobalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bila Tserkva, Kiev Region, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. CALDAIE MELGARI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  CALDAIE MELGARI SRL, yılında kurulan ve Endüstriyel kazanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Dökme demir kazanlar, endüstriyel kullanım için buhar kazanları, ısıtıcı kiralanması, Dökme demir kazanlar, endüstriyel kullanım için ısıtma kazanları, çelik işleri için buhar kazanları, endüstriyel kullanım için kazanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gadesco-Pieve Delmona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. RIMA HEATING SYSTEMS

  Türkiye

  1969 yılında kurulan Rima Heating Systems, Türkiye'de dökme demir ve alüminyum döküm endüstrilerinde 50 yılı aşkın deneyime sahip Önmetal Döküm Sanayi'nin (Önmetal Döküm Sanayi) tescilli markası olan İstanbul merkezli bir şirkettir. Ürün yelpazemiz, firmamızın kendi patentimiz altında ürettiği alüminyum döküm ısı eşanjörleri, kendi şirketimiz tarafından üretilen döküm segmentleri ile imal edilen Katı Yakıtlı Kombi Kazanlar ve Kazan Eşanjörler, Atmosferik Döküm Kazanlar veya Gaz ve Petrol Kazanları dahil Zemin Tipi veya Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazanlardan oluşmaktadır. 30 yılı aşkın süredir Avrupa, Orta Doğu, Balkanlar, Rusya, Çin ve Meksika'daki on binlerce konut Rima Isıtma Sistemler ile ısıtılmaktadır. Şirket 35 adedin üzerinde ülkeye ihracat yapmaktadır ve Türkiye ve yurt dışındaki ısıtma sektörünün önde gelen çeşitli firmalarına, kendi markası adı altında kazan ve döküm segmentli eşanjörler üretmektedir. Ar-Ge departmanımızda yeni ürünler tasarlıyor ve piyasaya sunulmadan önce üretimin tüm aşamalarında laboratuvarlarımızda testler yapıyoruz. Tüm ürünlerimiz CE, GOST-R ve TSE (Türk Standartları Enstitüsü) standartlarına uygun olup, firmamız ISO 9001 sertifikası ile ödüllendirilmiştir. Daha ayrıntılı bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

 4. BENESSERE SRL

  İtalya

  Becerekli ve düzenli olarak eğitim göre teknisyenlerle büyük bir şirketten beklediğiniz tüm hizmetleri sunuyoruz. BUDERUS ve CS THERMOS yetkili teknik destek merkeziyiz

 5. IBC HEIZTECHNIK & NOSTALGIE WOHNPRODUKTE

  Almanya

  IBC HEIZTECHNIK & NOSTALGIE WOHNPRODUKTE, yılında kurulan ve Dökme demir kazanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sondershausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DELLIS ETS

  Belçika

  DELLIS ETS, yılında kurulan ve Dökme demir kazanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal fıçılar, Çevresel temizlik hizmetleri, ev kullanımına yönelik kazanlar, Metal fıçılar, Gazdan arındırma - Şirketler, Çevresel temizlik hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neuville, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. SC BELVEDERE 96 COMEX SRL

  Romanya

  SC BELVEDERE 96 COMEX SRL, yılında kurulan ve İlaç sanayi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Dökme demir kazanlar, Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici, Endüstriyel sistemler - Montaj ve demontaj, Paslanmaz çelik boru ve tüpler, Dökme demir kazanlar, Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici, Endüstriyel sistemler - Montaj ve demontaj, Paslanmaz çelik boru ve tüpler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucharest, Romanya 'de bulunmaktadır.

 3. Z.P.H.U. OKSANA

  Polanya

  Z.P.H.U. OKSANA, yılında kurulan ve Dökme demir kazanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. gaz kazanları, sobalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pleszew, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. MENESTRINA S.R.L.

  İtalya

  MENESTRINA S.R.L., yılında kurulan ve Dökme demir kazanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yol inşaatı için asfalt ve bitum ısıtma kazanları, asfalt karıştırma ve eritme tesisat ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trento, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. CENTROMETAL D.O.O.

  Hırvatistan

  CENTROMETAL D.O.O., yılında kurulan ve Dökme demir kazanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. elektrikli ısıtma kazanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Macinec, Hırvatistan 'de bulunmaktadır.

 1. WÄRME SPOL. S R.O.

  Çek Cum.

  WÄRME SPOL. S R.O., yılında kurulan ve Dökme demir kazanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Pompalar, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, Gaz tesisatları, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Pompalar, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, Gaz tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brno , Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 2. TECNO SERVICE G.M.A. S.N.C. DI FANTINI GIORGIO ZANETTI MICHELE &GIORGIONI ANDREA

  İtalya

  TECNO SERVICE G.M.A. S.N.C. DI FANTINI GIORGIO ZANETTI MICHELE &GIORGIONI ANDREA, yılında kurulan ve Dökme demir kazanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel kazanlar, Dahili ısıtma kazanları, Endüstriyel kazanlar, Dahili ısıtma kazanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Forli', İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. CENTROTERMICO

  İtalya

  CENTROTERMICO, yılında kurulan ve Dökme demir kazanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel kazanlar, Dahili ısıtma kazanları, Endüstriyel kazanlar, Dahili ısıtma kazanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Matera, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. LA CALDAIA DI QUINTAVALLE DANIELE

  İtalya

  LA CALDAIA DI QUINTAVALLE DANIELE, yılında kurulan ve Dökme demir kazanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel kazanlar, Dahili ısıtma kazanları, Endüstriyel kazanlar, Dahili ısıtma kazanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Venezia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. GBM CLIMA

  İtalya

  GBM CLIMA, yılında kurulan ve Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dahili ısıtma - Ekipman ve sistemler, Dökme demir kazanlar, Dahili ısıtma - Ekipman ve sistemler, Dökme demir kazanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santa Ninfa, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. RINALDI PIETRO

  İtalya

  RINALDI PIETRO, yılında kurulan ve Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Dahili ısıtma - Ekipman ve sistemler, Dökme demir kazanlar, Dahili ısıtma - Ekipman ve sistemler, Dökme demir kazanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Parma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. MC THERMOPROFESSIONAL S.N.C.

  İtalya

  MC THERMOPROFESSIONAL S.N.C., yılında kurulan ve Dökme demir kazanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel kazanlar, Dahili ısıtma kazanları, Endüstriyel kazanlar, Dahili ısıtma kazanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Appiano Sulla Strada Del Vino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. BERTONI S.N.C. DI BERTONI GIACOMO E C.

  İtalya

  BERTONI S.N.C. DI BERTONI GIACOMO E C., yılında kurulan ve Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Dahili ısıtma - Ekipman ve sistemler, Dökme demir kazanlar, Dahili ısıtma - Ekipman ve sistemler, Dökme demir kazanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lugo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. TVS TERMOVALSERIANA

  İtalya

  TVS TERMOVALSERIANA, yılında kurulan ve Merkezi ısıtma - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Dökme demir kazanlar, Endüstriyel ısıtıcılar, Dökme demir kazanlar, Endüstriyel ısıtıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rovetta, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. BIELLA CLIMA

  İtalya

  BIELLA CLIMA, yılında kurulan ve Sıcak hava jeneratörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dökme demir kazanlar, Endüstriyel ısıtıcılar, Dökme demir kazanlar, Endüstriyel ısıtıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Biella, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. LA POLITERMICA A R.L. - COOPER ATIVA DI ARTIGIANI

  İtalya

  LA POLITERMICA A R.L. - COOPER ATIVA DI ARTIGIANI, yılında kurulan ve Endüstriyel ısıtıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hidroelektrik fabrikaları, Dökme demir kazanlar, Hidroelektrik fabrikaları, Dökme demir kazanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Varese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. TECNOGEST S.R.L.

  İtalya

  TECNOGEST S.R.L., yılında kurulan ve Dökme demir kazanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel kazanlar, Dahili ısıtma kazanları, Endüstriyel kazanlar, Dahili ısıtma kazanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Benedetto Del Tronto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. BERDUSCO S.A.S. DI BERDUSCO ANTONIO E C.

  İtalya

  BERDUSCO S.A.S. DI BERDUSCO ANTONIO E C., yılında kurulan ve Merkezi ısıtma - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Dökme demir kazanlar, Endüstriyel ısıtıcılar, Dökme demir kazanlar, Endüstriyel ısıtıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montebelluna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. G.F.C. CALDAIE S.A.S. DI ONORATI GIULIANO & C.

  İtalya

  G.F.C. CALDAIE S.A.S. DI ONORATI GIULIANO & C., yılında kurulan ve Endüstriyel kazanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Dökme demir kazanlar, Dahili ısıtma kazanları, Dökme demir kazanlar, Dahili ısıtma kazanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cesana Brianza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. NUOVA CE.RE.DO.

  İtalya

  NUOVA CE.RE.DO., yılında kurulan ve Dökme demir kazanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel kazanlar, Dahili ısıtma kazanları, Endüstriyel kazanlar, Dahili ısıtma kazanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pescara, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. AIR TEAM S.R.L.

  İtalya

  AIR TEAM S.R.L., yılında kurulan ve Isıtma ve havalandırma işleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Dökme demir kazanlar, Endüstriyel kazanlar, Dökme demir kazanlar, Endüstriyel kazanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. DOMO SERVICE S.N.C. DI GERON E. & PISANI M

  İtalya

  DOMO SERVICE S.N.C. DI GERON E. & PISANI M, yılında kurulan ve Dökme demir kazanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel kazanlar, Dahili ısıtma kazanları, Endüstriyel kazanlar, Dahili ısıtma kazanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Collegno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. VECTA S.R.L.

  İtalya

  VECTA S.R.L., yılında kurulan ve Merkezi ısıtma - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Dökme demir kazanlar, Endüstriyel kazanlar, Dökme demir kazanlar, Endüstriyel kazanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trieste, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. GRECO IPPOLITO E C S.N.C.

  İtalya

  GRECO IPPOLITO E C S.N.C., yılında kurulan ve Merkezi ısıtma - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Dökme demir kazanlar, Endüstriyel kazanlar, Dökme demir kazanlar, Endüstriyel kazanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Palermo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. TECNO CONFORT S.R.L.

  İtalya

  TECNO CONFORT S.R.L., yılında kurulan ve Dahili ısıtma - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Dökme demir kazanlar, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Dökme demir kazanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Caldiero, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz