• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dökme demir parçalar

Sonuçlar

Dökme demir parçalar - Ithalat/Ihracat

 1. RICHTER FORMTEILE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Dünya çapındaki üretim tesislerimiz sayesinde en yüksek kaliteyi ve ekonomikliği garanti eden özel uzmanlıklar ve yerel gelenekleri kullanabilmekteyiz. Çok farklı döküm yöntemlerindeki tecrübemiz ve uzmanlığımız ile size daima en uygun çözümü sunabiliriz: Hassas döküm, sinterleme, MIM, kum döküm, soğuk döküm, alçaltılmış döküm, plastik döküm ve yapı grupları – işleme ve yüzey işleme dahil. Çalışanlarımız size memnuniyetle yapı parçalarının geliştirilmesi konusunda profesyonel destek verecektir. Ürünlerinizi finanse edebilir ve depolayabiliriz. Ayrıca uluslararası tedarikçileri ile ilgili yasal prosedürleri düşünmenize gerek kalmaz: Alman hukuk iş ortağınız olarak tüm süreçle ilgileniyoruz. 30 yılı aşkın tecrübemiz ve teknik uzmanlığımıza güvenin – en etkili şekilde hassasiyet için.

 2. TEELMANN HANDELS GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kaynaklı konstrüksiyon ve metal işleme konusunda uzmanınız. Tüm siparişler bizim tarafımızdan işlenir ve talip edilir. Gümrükleme sırasında ortaya çıkan olası masrafları sizin için üstlenebiliriz. Almanya, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Türkiye ve Hollanda'da üretim tesisleri bulunan tüm dünyada faaliyet gösteren bir ticarî şirketiz. Üretim tesislerimizin farklı alanlarda ki faaliyetleri sayesinde geniş bir geniş bir ürün yelpazesini sunma olanağına sahibiz. Ama bireysel talepler için de doğru yerdesiniz.

 3. FWL FEINGUSS LOBENSTEIN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Tutku bizi benzersiz yapıyor. Çünkü sadece kalite ve özen sunmuyoruz, aynı zamanda en iyi hassas dökümü de sağlıyoruz. Avrupa'nın en modern müşteri dökümhanelerinden biriyiz - ve köklü bir aile şirketiyiz. Bad Lobenstein'daki tesisimizde 40'tan fazla sektörden müşterilerimiz için standart ve müşteriye özel birçok farklı çelik türünden dökme parçalar üretiyoruz. Aile tarafından işletilen orta ölçekli bir şirket olarak ve Schubert & Grubu'nun bir parçası olarak ürünlerimizi Almanya'da üretiyoruz - zamanında ve tahmin edilebilir, uygun fiyatlarla. Tecrübemiz en son teknoloji ve en yüksek seviyede mühendislik ile birleşerek müşterilerimize her zaman güvenilir kalite sunmamıza olanak tanır. Tüm iş süreçlerimiz dijitalleştirilmiş ve modernize edilmiştir. 3D baskı, optik yüzey karşılaştırma, tersine mühendislik veya döküm ve katılaşma simülasyonu gibi teknolojiler, kısa geliştirme süreleri, hızlı örnekleme süreçleri ve istikrarlı seri kalite sağlar.

 4. ESTERER GIESSEREI GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Biz, fikir ve talepleriniz temelinde özel döküm imalatına odaklı bir işletmeyiz ve çok çeşitli malzemelerden azami 4 ton döküm parçasının gerçekleştirilmesi konusunda uzmanız. Bileşik Mühendislik (Eşzamanlı Mühendislik), prototipler, küçük ve orta ölçekli serilerde çok güçlüyüz; avantajınız alışılmışın dışında kısa teslimat sürelerimiz, süreç güvenliğimiz ve güvenirliğimizdir. Ürünlerimiz: Hassas döküm parçalar, aşınmaya mukavim döküm parçalar, beynitli ve küresel grafitli dökme demir (ADI), prototip döküm parçalar, paslanmaz çelik döküm, CNC frezeleme, fason CNC torna parçaları, döküm parçalar için fason işleme, fason döküm, küresel grafitli ve ısıya dayanıklı döküm demir

 5. GIESSEREI WURZEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Dökümhanemiz, 1879 yılında kurulan makine fabrikası Schütz & Hertel'e veya kısaca Mafa Wurzen'e kadar uzanan uzun bir geleneğe sahiptir. Bunu 74 yıl sonra VEB Maschinenfabrik und Eisengießerei Wurzen şirketi izlemiştir. Bu şirket 1991 yılında Esterer AG'nin mülkiyetine geçmiş olup, o zamandan beri "Esterer Gießerei Werk Wurzen GmbH" adı altında faaliyet göstermektedir. Altötting'deki kardeş şirketi Esterer Gießerei GmbH ile birlikte Wurzener dökümhanesi 2008 yılında Holding Topol GmbH şirketi tarafından satın alınmıştır. Altötting'deki Esterer Gießerei ile birlikte şirketimiz bugün Avrupa'nın önde gelen sistem tedarikçilerinden biridir. Temel yetkinliklerimiz, geometrik olarak karmaşık ve çekirdek yoğun ürünlerin üretiminde yatmaktadır. Ancak çift cidarlı döküm parçalar, düşük et kalınlıklarına sahip olanlar ve dört tona kadar ağırlığa sahip büyük parçalar da güçlü yönlerimiz arasındadır. Müşterilerimize, zorlu bileşenlerde bile mümkün olan en yüksek proses güvenilirliğini garanti etmekteyiz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HENGONG PRECISION EQUIPMENT

  Çin

  Verified by europages badge

  Sürekli dökme demir çubuk üreticisinin lideri olan HENGONG, sürekli dökme demir çubuk araştırma, üretim ve işleme hizmetine odaklanmaktadır. Ar-Ge merkezi, üretim merkezi ve pazarlama hizmet merkezi Handan, Suzhou ve Şanghay'da bulunmaktadır. Hengong, akışkan gücü iletimi, hava teknolojisi ve inşaat makineleri endüstrileri için daha yüksek kalite, daha düşük maliyet, daha az enerji çözümü sağlar. Hengong, 40'tan fazla ülkede 20 farklı endüstriden 1000'den fazla şirkete tedarik sağlamaktadır. Siemens, Bosch Rexroth, Ingersoll Rand, Atlas Copco, Baosi, Zoomlio, MCMG, Danfoss ve Eaton gibi sanayi devleri ile uzun vadeli stratejik işbirlikleri kurulmuştur. "Akıllı Akışkan Gücü İletim Projesi"ne 180 milyon dolarlık yatırım yapılması planlanmaktadır. Hegong, her zaman daha yeni endüstriler için daha iyi metal malzeme ve işleme çözümünü aramaktadır.

 2. METAL TECHNOLOGY GROUP

  Bulgaristan

  Verified by europages badge

  Metal Technology Group AD, üç seçkin Bulgar dökümhanesinin önde gelen konsolidatörüdür: Pleven'de ALUCOM, Lovech'te OSSAM ve Vratsa'da CENTROMET. Her bir kuruluş, kurumsal ailemize kendi uzmanlık bilgisini ve yenilikçi üretim teknolojilerini getirmektedir. 1997 yılında kurulan grubumuz, zengin geçmişe sahip ayrı dökümhanelerden metalürji sektöründe bir güç birliğine dönüştü ve Pleven, Lovech, Vratsa'daki lokasyonlarımızda ve Sofya'daki merkez ofisimizde 560'tan fazla kalifiye çalışanla faaliyet göstermekte. Mükemmelliğe olan bağlılığımız, beş kıtaya yayılan geniş faaliyet alanımız ve 25'ten fazla ülkedeki müşterilerimize otomotiv, havacılık ve makine dahil olmak üzere çeşitli sektörlere yüksek kaliteli dökümler sunmamızla kendini göstermektedir. Küresel tedarik zincirlerinin kritik ihtiyaçlarını anlayan Metal Technology Group AD, yalnızca yüksek kaliteli döküm üretiminde uzmanlaşmakla kalmaz, aynı zamanda kapımızdan sizinkine sorunsuz teslimat sağlamak için paketleme, lojistik ve nakliye dahil olmak üzere kapsamlı hizmetler sunar. Yaklaşımımız, ilk siparişten son teslimata kadar sorunsuz bir müşteri deneyimini vurgulamakta ve basit, verimli bir tedarik sürecini kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. MTG'yi seçerek, teknolojik ilerlemeye, sürekli gelişime ve müşterilerle uzun vadeli ilişkilerin geliştirilmesine değer veren bir şirketle ortaklık kurmuş olursunuz ve proje ihtiyaçlarınızı hassasiyet ve güvenilirlikle karşılamamızı sağlarsınız.

 3. FONDERIA DELLA CROCETTA

  İtalya

  Verified by europages badge

  FONDERIA DELLA CROCETTA, yılında kurulan ve Dökme demir parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dökme çelik, pik döküm, sferoidal döküm, Dökme çelik, döküm, fona kaydırılmış üçüncü şahıs hesapları, dökümhane tabanı, metal ergimesi, dökümhane yapısı üretimi için donanımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cinisello Balsamo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. WALE-SYSTEMS GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  WALE-SYSTEMS GMBH, yılında kurulan ve Dökme demir parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Salzburg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. INTEC AUSTRIA INH. ING. PREDL GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  INTEC AUSTRIA INH. ING. PREDL GMBH, yılında kurulan ve Dökme demir parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, St. Lorenzen Im Mürztal, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. FONTE GRISE DISTRIBUTION

  Fransa

  FONTE GRISE DISTRIBUTION (FGD) şirketi, 2001 yılında kurulduğu günden bu yana Polonya'da dökümhane ortakları ağı geliştirmiştir. Yılların deneyimine sahip olan FGD, müşterilerine çok çeşitli döküm ve füzyon sahalarına erişim imkanı sunmaktadır. FGD'nin müşteri memnuniyeti odaklı yönetimi, "Dökme Demir Parçaların Tasarımı, Alımı ve Satışı" konusunda 2013 yılında ISO 9001: 2008 sertifikası alarak ödüllendirilmiştir. Şirket çeşitli hizmetler sunmaktadır: - Nüans çeşitliliği için çeşitli füzyon tesisleri. - Şekil çeşitliliği için çeşitli kalıplama tesisleri. - Dökümden nihai montaja kadar parçaların manipülasyon sayısını sınırlamak için entegre işleme atölyeleri. - Parçaları korozyondan korumak ve estetiğini mükemmelleştirmek için boyama atölyeleri. - Yeni parçalar ve konseptler geliştirmek için tasarım ofisi. - Büyük bir reaktivite ve stoklarınızın optimize edilmiş yönetimi için uyarlanmış lojistik araçlar. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. SOYLU DÖKÜM

  Türkiye

  Şirketimiz 1969 yılından bugüne kadar dökümcülük sektöründe faaliyetlerini başarıyla sürdürmüştür. Kaliteli hizmet anlayışını kendine prensip edinen firmamız 1996 yılında son model teknoloji ürünü olan indüksiyon ergitme sistemlerini kurarak kalitesini ve kapasitesini yükseltmiştir. 1997 yılında kurumsal yapılanma ile şirketleşmiş olan firmamız yurtiçi ve yurtdışı piyasalarda yükselen başarı grafiğiyle adından sıkça söz ettiren bir kurum olmuştur. Soylu döküm 1969 yılında 200 m2 lik alanda 250ton/yıl kapasiteyle kurulmuş olup bugün Konya organize sanayi bölgesinde 20, 000 m2 açık 4550 m2 kapalı alan olmak üzere yıllık 3600 ton kapasiteyle üretimine devam etmektedir. Üretiminin %60’ını dolaylı olarak yurt dışına %40’ını ise yurt içine satan firmamız piyasalarda yükselen başarı grafiğiyle adından söz ettiren bir kurum olmuştur. Kurulduğumuz günden bugüne kadar yapmış olduğumuz teknolojik yatırım ve genişleme politikası ile dökümcülük sektöründe söz sahibi firmalar arasında olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hedefimiz sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla sürekli kalitesini geliştirmek ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve sektöründe lider olmaktır.

 1. RE-NOWNED

  Türkiye

  Türkiye, güçlü bir imalat sanayisiyle çeşitli Avrupa standartlarında ürünler sunuyor. Yakınlığı ve gümrük birliği, Türkiye'yi tedarikçi arayanlar için cazip bir yer haline getiriyor. Özellikle son yıllarda yaşadığı zorluklara rağmen, Türkiye meraklı ve ihracata odaklı birçok şirkete ev sahipliği yapıyor. Tedariğinizi optimize etmek, küresel ekonomide rekabetçi kalmak için önemlidir. Özellikle COVID-19 salgını sonrası, tedarik zincirinin güvencesini ve esnekliğini artırmak için yakın bölgelerden tedarik yapmak giderek daha büyük bir öneme sahip. Re-nowned olarak, uluslararası müşteri portföyümüz ve 1000'den fazla onaylı tedarikçimizle ticaretinizi bir araya getiriyoruz. 12 yıllık deneyimimizle, rekabetçi olmanıza ve kaliteli ürünlere ulaşmanıza yardımcı oluyoruz. Re-nowned, Türk kökenli, ikili dilde yetişmiş, 25 yıl Almanya'da yaşamış bir endüstri mühendisi tarafından kurulmuştur. İhtiyaçlarınızı anlamak için doğru adreste olduğunuzdan emin olun. Boş yere gereksiz niteliklere para ödemek yerine, istediğinizi tam anlamıyla anlayıp size en iyi sonuçları sunuyoruz. Tedarikinizi optimize edin ve Re-nowned farkını deneyimleyin.

 2. MYCALIPER

  Türkiye

  Dear Sirs, Thanky you for your time arranged to read our email. AY-SAT OTOMOTIV NAKLIYE GIDA ITH. IHR. LTD. STI. was founded in 2009 and it is manufacturing Brake Caliper Repair Kits for heavy vehicles with european quality like KNORR, MERITOR, WABCO, HALDEX, BPW, SAF, Z-CAM, IVECO, BREMBO, HYDRAULIC, CARRIER, SENSOR CABLES and CALIPER CONNECTING BOLT. Over time by performing innovation”MYCALIPER” become a biggest brand in automotive sector. Standards of AY-SAT are confirmed by ISO-9001: 2008 / CE & GOST quality certification. We are looking to add a new customers/dealers worldwide. Information about our products you can find by clicking to the followed link MYCaliper, Brake Caliper Repair Kits With our large producing line. We can produce special orders according customer needs also with their brand. For special producing we need samples or technical drawings. If you have a wish to let us producing for you. Please, don't have any hesitate to get in contact with us. Awaiting Your Reply,

 3. TURCONT MUHENDISLIK IMALAT SAN VE TIC LTD STI

  Türkiye

  Turcont Mühendislik İmalat San. ve Tic. Ltd. Şti., 2002 yılından bu yana müşterilerinin tüm ihtiyaçları için makine imalat sektöründe hizmet veren bir aile şirketidir. Merkezi Türkiye'nin Konya kentindedir. Şirket müşterilerine tasarım, mühendislik, malzeme tedariki, dökme demir ve çelik ürünler, tornalama, son işlem, ısıl işlem, montaj, kontrol ve test ile lojistik operasyonlarında hizmet vermektedir. Makine imalatı, pompa, valfler, enerji, madencilik, demiryolu, denizcilik, otomotiv, petrol & gaz, medikal ve OEM üretimleri de dahil olmak üzere birçok sektöre hizmet vermektedir. Turcont, Koordinat ölçüm tezgahı, CNC dikey tezgahlar, CNC yatay işleme üniteleri, CNC torna tezgahları, CNC hassas otomatik torna tezgahları, CNC torna merkezlerinde son teknoloji ve ekipmanları kullanmaktadır. Turcont Mühendislik İmalat San. ve Tic. Ltd. Şti., son teknoloji tesisleri ve çözüm ortağı firmalarıyla birçok sektörden müşterileri için her zaman güvenilir bir üretici ve alt yüklenici olacaktır.

 4. PAUL VOSS GMBH & CO. KG

  Almanya

  Alüminyum pres döküm ve sabit kalıp döküm parçaların önemli ve sertifikalı bir üreticisi olarak, yeni piyasaların teknik ve ekonomik zorluklarına karşı bilinçliyiz. 50 yıllık tarihinde, motivasyonu yüksek ve kalifiye çalışanları, en modern üretim tekniklerine yaptığı yatırımları ve gelişmiş üretim yöntemleri sayesinde büyük bir esnekliğe erişen şirketimiz, büyük ve güçlü bir dökümhane olarak öne çıkmıştır. Şirketin bir başka odak noktası tente ve limonluk gölgelendirmesi için yüksek kaliteli parçaların üretim ve satışıdır. Daha fazla bilgiyi www.paulvoss.de adresinde bulabilirsiniz! VOSS: Alüminyumla tasarlayın!

 5. KOCAK METALURJI MAK.SAN.VE TIC.LTD.STI.

  Türkiye

  1986 yılında kurulan KOÇAK METALURJİ aradan geçen süre sonrasında edindiği tecrübe, birikim ve müşteri potansiyeliyle 2003 yılında daha kapsamlı bir şekilde aile şirketini kurmuştur. Bu süre zarfında gün be gün büyümeyi ve hedef büyütmeyi ihmal etmeyen Koçak Metalürji, 2008 yılında Konya 3. Organize Sanayi Bölgesindeki tesise geçmiştir. Firmamız şuan 8000 m2 kapalı 17.000 m2 açık olmak üzere toplam 25.000 m2 alan üzerine üretim hayatına devam etmektedir. İleri teknoloji ürünü sistemler ve kalifiye çalışan kadrosu ile Koçak Metalurji, yaptığı yatırımlar ve kalite politikası ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak döküm sektörünün gerek bölge gerekse ülke çapında önemli isimlerinden birisi olmayı başarmıştır.

 6. KONIJNENBURG

  Hollanda

  Yüksek kaliteli tekerlekler ve tekerlek sistemleri. Sanayi ve kritik uygulama çalıştırma ve mobilizasyonu için. Ürünlerimiz plastikten, kauçuktan, poliüretandan, metalden ve dökümden üretilmektedir. 1946 yılından beri bu malzemelerin işlenmesi ve uygulanmasında deneyimimizi ortaya koyduk. Bunlar bizi ürün ve sipariş üzerine uygulama uzmanı yapmaktadır. Danışmanlarımız, ürünlerimizin ve çözümlerimizin nasıl şirketinizin hedeflerine katkıda bulanabileceği konusunda inceleme yapar. Birkaç referans : - ASML Cleanrooms için sipariş üzerine tekerlek geliştirme. - Mobilya için çiftli 1 300 000 tekerlek mühendisliği ve tedariği. - Brigthon Tower (Hollandia) için 15 tonluk yüke kadar taşıyabilen Poliamit döküm motor dişlisi. - Danışmanlarımız, stokta tekerlek tipleri için standart 22 000 tekerlekli serimizin içinden seçmenize yardımcı olmak için hizmetinizdedir.

 7. HIMATEK GMBH

  Almanya

  HiMaTEK GmbH şirketi, dökme demir, çelik, yüksek nitelikli çelik, alüminyum, pirinç, bronz ve süper alaşımlar gibi çeşitli malzemelerden yapılmış döküm parçalar, dövme parçalar ve boru sistemi standart parçalarının yetkin bir tedarikçisidir. Çinli bir dökümhane olarak 2000 yılından bu yana, mesleki deneyimimize dayanarak, çizimlere ve müşteri taleplerine dayalı olarak Avrupa, Avustralya ve ABD'deki müşterilerimize çeşitli ürünler sunmaktayız. Hangi malzemenin hangi işleme, hangi fabrikaya ve hangi hizmete uygun olduğunu tam olarak biliriz. Uygulama alanları, makine, kimya, otomotiv, tıp, gıda, kimya, elektronik, elektrik, gemi yapımı, inşaat, havacılık ve uzay sanayilerinin yanı sıra boru hattı inşaatlarıdır. ISO 9001: 2008 sertifikası bize ölçülebilir kalite getirmektedir. Müşterilerimizle kişisel iletişim, siparişlerin işlenmesinde Malzemelerin satın alınmasından ilk numunelere, küçük ve büyük serilere ve lojistiğe kadar her şeyi ve hızlı, sorunsuz yürütmemizi ve profesyonel bir hizmet sunmamızı sağlayarak, önemli bir rol oynamaktadır.

 8. EISENGIESSEREI BAUMGARTE GMBH

  Almanya

  Demir dökümhanesi Baumgarte GmbH'nın merkezi Bielefeld'dedir ve şirket 80 yıldan uzun süredir önde gelen Alman demir dökümhaneleri arasındadır. 220 çalışanı ve yılda yaklaşık 30.000 ton dökme demir üretimiyle şirket global pazarda yer almaktadır. Eritme son derece modern orta frekanslı elektrik fırınlarında ve bu sayede büyük ölçüde yenilenebilir enerji kaynaklarından üretilen elektrikle gerçekleştirilir. Şirketimiz, üç adet son derece modern kalıp hattı ile en farklı alanlar için döküm parçalar üretir. örn. pompa gövdeleri, çamaşır makinesi parçaları, otobüs ve tramvay mafsalları, tekstil makine parçaları, kapı hidrolikleri ve ahşap işleme makineleri için parçalar. Müşterilerin ihtiyaçları şirket içinde yapılan işleme ve boya ile karşılanmaktadır. Böylece, müşterilerimizle yaptığımız işbirliği sonucunda yüksek hassasiyet ve işlevselliğe sahip döküm parçalar ortaya çıkmaktadır.

 1. ALKARANLILAR DÖKÜM

  Türkiye

  Alkaranlılar Döküm 2000 yılından beri döküm konusunda faaliyet göstermektedir.Demir ve demir dışı metallerde özel alaşımlı malzemelerin en iyi kalitede dökülmesi ve müşterilerin istek ve talepleri doğrultusunda imalat yapmaktadır. Döküm tecrübesi ile müşterilerinin taleplerini karşılamaktadır.İstenilmesi durumunda döküm parçaların en iyi şekilde talaşlı imalatlarını gerçekleştirmektedir. Müşterilerimizle yaptığımız işbirliği sonucunda yüksek hassasiyet ve işlevselliğe sahip döküm parçalar ortaya çıkmaktadır.

 2. TEMPER DOKUM KOLL.ŞTI

  Türkiye

  Temper döküm 1972 yılından beri döküm konusunda faaliyet göstermektedir.Demir ve demir dışı metallerde özel alaşımlı malzemelerin en iyi kalitede dökülmesi ve müşterilerin istek ve talepleri doğrultusunda imalat yapmaktadır.45 yıllık döküm tecrübesi ile müşterilerinin taleplerini karşılamaktadır.İstenilmesi durumunda döküm parçaların en iyi şekilde talaşlı imalatlarını gerçekleştirmektedir.Tek parça 0.100 gr dan 3 tona kadar döküm kabiliyeti vardır.İstenilen tüm alaşım gruplarında imalat yapılabilir.Şuanda 1500 metre kare alan üzerinde 20 kişilik deneyimli kadrosu ile hizmet vermektedir.

 3. CASTSERVICE GMBH

  Almanya

  CASTService GmbH şirketine hoş geldiniz. Şirketimizin olanaklarını ve ürünlerini internet sitemizde sizlere göstermek istiyoruz. Kendimizi döküm ve sac metal yapıların tedarikinde uzman olarak görüyoruz. Nitelikli bir tedarikçi tabanı aracılığıyla şirketiniz için neredeyse sınırsız çözüm önerileri sunmaktayız. Bizi ve şirketimizi bizzat tanımak isterseniz, sizi firmamıza davet etmek isteriz.

 4. KUPCUOGLU METAL

  Türkiye

 5. TEDÖKSAN DÖKÜM SANAYI TIC.LTD.ŞTI

  Türkiye

  2007 yılında kurulan Tedöksan Döküm dikey ve yatay kalıplama hatları bulunan, dünya standartlarında pik ve sfero dökme demir parça imalatı yapmakta olan dökümhanedir. Tedöksan Döküm olarak vana, pompa, hidrolik, otomotiv, tarım ve makine sektörleri için pik ve sfero dökme demir parçaların imalatını yapmaktayız.

 6. DSB EURO, S.R.O.

  Çek Cum.

  Döküm işleri, ferforje, şehir mobilyaları, çelik döküm, gri döküm demir, eğilebilir dökme demir, modelleme ekipmanları. Ürünler ve servisler: Döküm işleri, ferforje, sokak mobilyaları. Çelik döküm, gri döküm demir, eğilebilir dökme demir. Modelleme ekipmanları, döküm çelik, şekil dükkanı.

 7. GÜVENÇLER DÖKÜM VE MAKINE LTD.ŞTI.

  Türkiye

  Döküm ve işleme hattına sahip firmamız sadece pik ve sfero döküm imalatının yanısıra dökülen malzemeleri işleme hattında isteğe göre işlemektedir.Otomotiv yedek parçaları , traktör yedek parçaları ve tarım alet ve yedek parçaları üretmekteyiz.

 8. GUVMAKSAN DOKUM METAL OTOMOTIV SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  döküm ve işleme ünitesi ile hem döküm malzemeler hemde nihai ürün teslim edebilme.Otomotiv yan sanayi için yedek parça imalatı. OEM şeklinde TÜMOSAN firması ile çalışılmaktadır.

 9. CASTING HOUSE

  Belçika

  CASTING HOUSE, yılında kurulan ve Sanatsal döküm işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dökme demir parçalar, Antikalar, Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar, Dökme demir parçalar, Antikalar, Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar, balmumu eritme tekniğiyle mikrofüzyon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. BEPAR MÜHENDISLIK

  Türkiye

  BEPAR MÜHENDISLIK, yılında kurulan ve Dökme demir parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demir ve çelik sanayi ve dökümhanelerinin ekipmanlar ve sistemler, pirinç aksesuarlar, Demir ve çelik sanayi ve dökümhanelerinin ekipmanlar ve sistemler, Fittings, vana parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz