• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dönen kancalar

Sonuçlar

Dönen kancalar - Ithalat/Ihracat

 1. SHZ SÄCHSISCHE HEBE- UND ZURRTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Almanya'da üretilen yüksek kaliteli ürünler arıyorsanız, Dresden yakınlarındaki Großröhrsdorf'da bulunan SHZ Sächsische Hebe- und Zurrtechnik GmbH şirketi 2002 yılından bu yana sizin için orada. Diğerlerinin yanında bağlama kayışları, kaldırma kayışları ve yuvarlak sapanlar üreten şirket, bu konuda Avrupa'daki en önemli şirketler arasında yer almaktadır. Bağlama kayışlarımızın kalitesi, ürün yelpazemizdeki diğer ürünler ve sunduğumuz üstün hizmet sayesinde, son yıllarda sürekli olarak büyüdük ve ürün yelpazemizi ve hizmet portföyümüzü sürekli olarak genişlettik. Böylece, bizde aşağıdaki alanlar için çeşitli çözümler bulacaksınız: Yük sabitleme, tekstil sapanlar, zincirler ve halatlar, kaldırma aletleri.

 2. M-TEILE-STORE

  Almanya

  M-TEILE-STORE, yılında kurulan ve Dönen kancalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Mettmann, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. NINGBO YONGMIAO FISHING TACKLE CO., LTD

  Birleşik Krallık

  NINGBO YONGMIAO FISHING TACKLE CO., LTD, yılında kurulan ve Dönen kancalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Yuyao, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. CODIPRO (GROUPE ALIPA)

  Lüksemburg

  Verified by europages badge

  Zengin çeşitli ürünlerde Avrupa'da uzman, Codipro yüksek kalitede kaldırma halkaları üretir, çok ağır yükleri kaldırma gücüne sahip halkalar. Codipro'nun tüm kaldırma halkaları hareketlidir ve yük altında rotasyonu mümkün kılar. CODIPRO, çok geniş bir kaldırma halkası serisi sunmaktadır ve çok kısa sürelerde isteğe göre özel boyutlarda kaldırma halkaları tasarlayıp üretmektedir.