• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • döner küçük tekerlekler makaralar

Sonuçlar

Döner küçük tekerlekler makaralar - Ithalat/Ihracat

 1. BLICKLE RÄDER+ROLLEN GMBH U. CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Blickle tekerlekler ve çarklar konusunda tüm dünyadaki lider üreticilerden biridir. Şirketin standart ürün yelpazesinde 30.000'in üzerinde ürün bulunmaktadır. Blickle, özel gereksinimler için özel çözümler geliştirmektedir. Bugün şirket yılda 15 milyondan fazla rulolar, sabit ve düz tekerlekler üretmektedir. Tekerlekler ve rulolar her türlü makinede ve taşıma cihazında, örneğin intralojistikte, makine ve tesis yapımında ve gıda endüstrisinde kullanılmaktadır. Şirket 1953 yılında kurulmuştur. Blickle başlangıçta el arabası tekerlekleri üretmekteydi. Burdan hareketle yüksek kaliteli tekerlekler, döner milli tekerlekler ve sabit tekerleklere yöneldi. 1967 yılında ilk yabancı satış şirketi kuruldu. Bugün Blickle, Avrupa, Kuzey Amerika, Asya ve Avustralya'da kendine ait 18 satış şirketiyle ve dünya çapında 120'den fazla ülkede seçkin temsilcilerle faaliyetini sürdürmektedir.

 2. NAUMANN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  NAUMANN GMBH, yılında kurulan ve Döner küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hatzfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. STEINCO PAUL VOM STEIN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  STEINCO PAUL VOM STEIN GMBH, yılında kurulan ve Döner küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wermelskirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MIRO GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  MIRO GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Döner küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Oldenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. GÜLERSAN LUBRICATION EQUIPMENT

  Türkiye

  Dear Sirs, Our Company is the exporter/producer of Lubrication Equipment , Cleaning Equipment and Garage Equipment and we would like to make our company and its products known to you.If you are interested, we will be happy to send you any further information.We may be available in the near future to discuss the subject with you as well. Thanking for your kind interest and we look forward your early reply, we remain, Yours sincerely,

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. OKD POLIMER

  Türkiye

  OKD Polimer olarak 2010 y? ll? ndan bu yana mühendislik plastikleri sektöründe ba? ar? l? ve emin ad? mlarla ilerlemekteyiz. Castomid (Kestamit) levha, kestamit çubuk ve kestamit boru üretimimizin yan? nda, geni? makina park? m? z ile mü? terilerimize kestamit bitmi? ürün yani kestamit yedek parça ihtiyaçlar? nda esnek yap? m? z ile yard? mc? olmaktay? z. Kestamit Levha ölçülerimiz çok çe? itli olup geni? levha, çubuk ve boru sto? umuz ile kestamit ihtiyaçlar? nda mü? terimize h? zl? cevap verebilmekteyiz. Castomid OKD Polimer'in tescilli markas? d? r. Piyasada DÖKÜM POYAM? D, Kestamit, Naylon 6 G vb. gibi birçok isimle sat? lmaktad? r. OKD Polimer web sitemizi inceleyerek kestamit bitmi? ürünlerimize ve tedarik edebilece? iniz stok kestamit ölçülerimiz hakk? nda detayl? bilgi edinebilirsiniz. Listede yer almayan özel kestamit ihtiyaçlar? n? z ise direk olarak Sat? ? Yetkilisi çal? ? ma arkada? lar? m? z ile ileti? ime geçebilirsiniz. Kestamit ihtiyaçlar? n? zda esnek çal? ? ma yap? m? z ile her zaman yan? n? zday? z.

 2. ROLLENTECHNIK VOM STEIN GMBH

  Almanya

  İç malzeme akışı söz konusu olduğunda 30 yıldan uzun süredir en iyi ortağınızız. Tam 12 mm çaplı en küçük mobilya tekerinden, 15.000 kg'ye kadar taşıma kapasiteli ağır yük tekerine kadar endüstri ve endüstriyel kamyonlar için her türlü tekerlek ve teker sunuyoruz. Bunun yanında, verilerinize göre optimal malzeme akışı sistemleri ve taşıma tekerleri hazırlıyoruz. Ayrıca, verilerinize göre çok çeşitli tekerlek ve teker imal ediyoruz. Bu işlerde renk vb bir çok opsiyon, tarafınızdan seçilebilir. Benzersiz Rollfigurator®'ımızla hızlı ve kolayca arzu ettiğiniz uygun ürüne ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgiyi www.rollfigurator.de adresinde bulabilirsiniz. Sorularınızı cevaplamaktan zevk duyarız. Stein GmbH'daki teker tekniği ekibiniz. Not: Yeni hibrit teker serimizi gördünüz mü? Kaster ve makine ayağı tek üründe! Daha fazlası, web sitemizde: www.rollentechnik.de.

 3. LAGERO

  Hollanda

  Lagero, tekerlekli altlıklar, konteynerler ve benzeri tekerleklerle ilgili tedarikçi olarak faaliyetini sürdürmektedir: döner tekerli altlıklar, frenli döner tekerli altlıklar, genel kullanıma yönelik sabit tekerlekler - komple bir tekerlekli konteyner serisi: çelik saç tabanlı, ahşap tabanlı, plastik tabanlı. Ayrıca tekerlekli bir dizi altlıklar sunmaktayız - aynı şekilde hafif motosikletler, elektrikli tekerlekli koltuklar, deniz tekneleri, vb... için tekerlekler, bizde doğru adrese gelmiş olduğunuz hemen hissedersiniz. Her türlü sorunuz için bizimle irtibat kurmakta tereddüt etmeyiniz.

 4. TENTE AG

  İsviçre

  TENTE AG, yılında kurulan ve Döner küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hunenberg, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. NOVALVENT D.O.O.

  Slovenya

  NOVALVENT D.O.O., yılında kurulan ve Küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Döner küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Mobilya gereçleri, Biyo sertifikalı temel yağlar, Döner küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Mobilya gereçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jesenice, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 1. JANUS INDUSTRIE

  Fransa

  JANUS INDUSTRIE, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kepenkler, Döner küçük tekerlekler/makaralar, Kepenkler, Döner küçük tekerlekler/makaralar, Mekanik kaynak sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rieux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. AS ROLLEN GMBH

  Almanya

  AS ROLLEN GMBH, yılında kurulan ve Döner küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hückeswagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ZWENKWIELEN.NET

  Hollanda

  ZWENKWIELEN.NET, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Döner küçük tekerlekler/makaralar, Taşıma bantları için küresel ve dönüşlü makaralar - parçalar ve montajlar, endüstriyel yollar, Döner küçük tekerlekler/makaralar, tekerlekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Doornspijk, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. GAME BVBA

  Belçika

  GAME BVBA, yılında kurulan ve Endüstriyel Hırdavat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Döner küçük tekerlekler/makaralar, Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları, rakkas rulolar, Döner küçük tekerlekler/makaralar, Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ingelmunster, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. BLICKLE RÄDER + ROLLEN GMBH

  İsviçre

  BLICKLE RÄDER + ROLLEN GMBH, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Döner küçük tekerlekler/makaralar, Döner küçük tekerlekler/makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lyssach, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. BLICKLE BV

  Belçika

  BLICKLE BV, yılında kurulan ve Özel tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Döner küçük tekerlekler/makaralar, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, endüstriyel yollar, Döner küçük tekerlekler/makaralar, çeşitli işçilikler için tekerlekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lier, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. ROLLEN.SHOP

  Almanya

  ROLLEN.SHOP, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Döner küçük tekerlekler/makaralar, Döner küçük tekerlekler/makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. INTERWIEL

  Hollanda

  INTERWIEL, yılında kurulan ve Döner küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. endüstriyel yollar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Duiven, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 7. BLICKLE CASTORS & WHEELS LTD

  Birleşik Krallık

  BLICKLE CASTORS & WHEELS LTD, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Döner küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Döner küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Crownhill, Milton Keynes, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. RW FINANZ AG

  İsviçre

  RW FINANZ AG, yılında kurulan ve Döner küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thal, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. NAVRÁTIL, SPOL.S R.O.

  Çek Cum.

  NAVRÁTIL, SPOL.S R.O., yılında kurulan ve Döner küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grygov, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 2. BANCHET MANUTENTION SA

  İsviçre

  BANCHET MANUTENTION SA, yılında kurulan ve Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Döner küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Döner küçük tekerlekler/makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chambesy, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. METALE AUTORUCH DAWID SZEPIELAK

  Polanya

  METALE AUTORUCH DAWID SZEPIELAK, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bağlantı - imalât için makinalar, Döner küçük tekerlekler/makaralar, Bağlantı - imalât için makinalar, Döner küçük tekerlekler/makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tarnów, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. DAS SPOL. S R.O.

  Çek Cum.

  DAS SPOL. S R.O., yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, Vinç ve taşıma köprüsü, Döner küçük tekerlekler/makaralar, Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, Vinç ve taşıma köprüsü, Döner küçük tekerlekler/makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frýdek-Místek , Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 5. AGEMA, S.R.O.

  Slovakya

  AGEMA, S.R.O., yılında kurulan ve Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Döner küçük tekerlekler/makaralar, Döner küçük tekerlekler/makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stará Turá , Slovakya 'de bulunmaktadır.

 6. A & L CASTORS LTD

  İrlanda

  A & L CASTORS LTD, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Döner küçük tekerlekler/makaralar, Döner küçük tekerlekler/makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dublin, İrlanda 'de bulunmaktadır.

 7. ROLLENBAU SLOVENSKO

  Slovakya

  ROLLENBAU SLOVENSKO, yılında kurulan ve Döner küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hlohovec , Slovakya 'de bulunmaktadır.

 8. GUY-RAYMOND ENGINEERING COMPANY LIMITED

  Birleşik Krallık

  GUY-RAYMOND ENGINEERING COMPANY LIMITED, yılında kurulan ve Döner küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, King's Lynn, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. RENOST, S.R.O.

  Slovakya

 10. GURTEC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Müşterileri için belirleyici bir katma değer sunan, yetkin bir konveyör bant bileşenleri üreticisiyiz. Dünya çapındaki müşterilere tedariki Almanya'daki üretim tesisimizden sağlamaktayız. GURTEC, yaklaşık 50 yıl önce küçük bir aile şirketi olarak kurulmuş olup ve NEPEAN tarafından devralınmasından sonra marka geri dönmüştür. Kanıtlanmış ve iyi bilinen GURTEC kalitesi, bir aile şirketinin vurucu gücü ve esnekliği ile birlikte müşterilerimizin başarısı için esastır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz

Fiyat teklifi bul

Filtreler

Sonuçlar

Döner küçük tekerlekler makaralar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

200 Şirketler