• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dövülebilir dökme demir

Sonuçlar

Dövülebilir dökme demir - Ithalat/Ihracat

 1. BTS BEFESTIGUNGSELEMENTE-TECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BTS Befestigungselemente-Technik GmbH, metal işleme endüstrisinde sabitleme ve bağlantı elemanlarının üretimi ve satışına odaklanan orta ölçekli bir şirkettir. Şirket 1983 yılında kurulmuştur. Şirketin merkezi Rheinland-Pfalz eyaletinin Saarburg kentinde bulunmaktadır. Şirkette toplam olarak yakl. 50 çalışan mevcuttur. Ürün yelpazesi, kelebek somunları, kelebek vidaları, şapkalı somunları, ahşap konnektörlerini, taşıyıcı kelepçeleri, ray somunlarını, kayar blokları, hamer başlı vidaları ve çizime veya numuneye göre üretilen çeşitli özel parçaları kapsamakta ve portföy yeni geliştirmelerle sürekli genişletilmekte ve eksikleri tamamlanmaktadır. "Made in Germany" metal dökümden, mekanik işlemeye, müşteriye özel yüzey işlemeden münferit ambalajlamaya kadar yüksek bir katma değer zinciri faaliyetlerimizi karakterize etmektedir. Sertifikalı yönetim sistemlerine dayanan, kalite bilincimizle müşteri odaklı ve esnek bir şekilde faaliyette bulunuruz.

 2. FONDERIA QUAGLIA & COLOMBO SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Bugün dökümhanede çalışmak için tutku, çok büyük bir tutku, ile yürütülebilecek bir iştir. Ağır bir iş, ama sizin tercih ettiğiniz bir iştir. Çünkü altta sizin yeteneğiniz ve ateş ve metaller gibi öğelerin gücü arasında gerçekleşen bir mücadelenin cazibesi yatar. Dökümhane, şüphesiz, bugün bir zamanlar olduğu şey değil, biz deneyimimiz ve profesyonelliğimiz ile bütün en önemli tesisat ve proses yeniliklerini bir araya getiriyoruz..

 3. REKSAN REKOR SANAYI LTD. STI.

  Türkiye

  Günden güne gelişen kuruluşumuz 1976 yılında Reksan markası ile hidrolik hortum rakoru başlıklarının seri üretimine başladı. İlk yıllarında Ostim Ankara'da üretim yapan kuruluşumuz Reksan, 1994 yılında Sincan Organize Sanayi Sitesine yerleşmiştir Reksan, Sincan Organize Sanayi Sitesinde 4500m2 alan üzerinde, çoğunluğu altı milli otomatik ve CNC olmak üzere 40'ın üzerinde tezgah ile hizmet vermektedir. Sektörümüzün önde gelen kuruluşlarından olan reksan 1000'e yakın farklı çeşit ve ölçüde rakor üretmektedir. Kuruluşumuz ayrıca hortum sıkma presi, hortum kesme ve soyma makinası, yüzük sıkma presi üretimini sürdürmektedir.

 4. ABERFOND SRL

  İtalya

  Şirketimiz yarım asırdan fazla bir süredir döküm kalıplı parçalar üretir. İnsani boyutta kalarak, etkinlik ve dinamizm kazanmıştır ve sanayi tesisler için mevcut en iyi teknolojileri seçmiştir. İki tane şekillendirme donanımına sahiptir : biri, manüel, “kumlama ve reçine” işlemi ile orta ve büyük kalibreli kalıplı parçaları ele alıyoruz (maksimum 8 tonluk), diğeri mekanik, küçük ve orta seri kalıplı parçalar için (maksimum 70 kg’lık).

 5. THORMANN GMBH

  Almanya

  THORMANN GMBH, yılında kurulan ve Dövülebilir dökme demir sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Heiligenhaus, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. KRG AG

  İsviçre

  KRG AG, yılında kurulan ve Dövülebilir dökme demir sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Rothenburg, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. SIF - SOCIÉTÉ INDUSTRIELLE DES FONTES

  Fransa

  SIF - SOCIÉTÉ INDUSTRIELLE DES FONTES, yılında kurulan ve Dökme demir parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dövülebilir dökme demir, Dövülebilir dökme demir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Quentin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. LINDNER GIESSEREISERVICE GMBH

  Almanya

  LINDNER GIESSEREISERVICE GMBH, yılında kurulan ve Dövülebilir dökme demir sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Falkensee, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. FONDERIE CORTIANA CAV.BORTOLO SPA

  İtalya

  FONDERIE CORTIANA CAV.BORTOLO SPA, yılında kurulan ve Dövülebilir dökme demir sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gri döküm ergimesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Vito Di Leguzzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ERATA IMPEX SRL

  Romanya

  ERATA IMPEX SRL, yılında kurulan ve Dövülebilir dökme demir sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bilyalı vanalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brasov, Romanya 'de bulunmaktadır.

 1. VS GMBH & CO.KG

  Almanya

  VS GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Dövülebilir dökme demir sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. döküm, yerde döküm, döküm parçaların tamamlama işlemleri için makina ve tesisatlar, Yüzey işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. LA FONDERIE CHAROLLAISE

  Fransa

  LA FONDERIE CHAROLLAISE, yılında kurulan ve Çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ham dökme demirler, Özel dökme demirler, Dövülebilir dökme demir, Ham dökme demirler, Özel dökme demirler, Dövülebilir dökme demir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Genelard, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. MANGUITOS ARROSI S.L.

  İspanya

  MANGUITOS ARROSI S.L., yılında kurulan ve Dökümü yapılmış alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir. Dövülebilir dökme demir, Dökümü yapılmış bakır, bronz ve pirinç, Dökme çelik, Dökümhane kalıpları, Dövülebilir dökme demir, Dökümü yapılmış bakır, bronz ve pirinç, Dökme çelik, Dökümhane kalıpları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Elduain, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. FUNDICIONES RIO EBRO

  İspanya

  FUNDICIONES RIO EBRO, yılında kurulan ve Dövülebilir dökme demir sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. döküm, alaşım düküm işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cuarte de Huerva (Zaragoza), İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. WOZNIAK INTERNATIONALER INDUSTRIEBEDARF

  Almanya

  WOZNIAK INTERNATIONALER INDUSTRIEBEDARF, yılında kurulan ve Dövülebilir dökme demir sektöründe faaliyet gösteren bir. sızdırma, döküm sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Minden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. UXA SPOL. S R.O.

  Çek Cum.

  UXA SPOL. S R.O., yılında kurulan ve Dövülebilir dökme demir sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ham ve özel dökme demirler, Ham ve özel dökme demirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brno-Jih, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 5. FUNCER

  İspanya

  FUNCER, yılında kurulan ve Dövülebilir dökme demir sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. FRIEDRICH WILHELM KRONSHAGE GMBH & CO. KG

  Almanya

 7. R. WOESTE & CO. - GMBH & CO. KOMMANDITGESELLSCHAFT

  Almanya

 8. EISENGIEßEREI UND SCHLÜSSELFABRIK WILHELM SANDER GMBH

  Almanya

 1. TEMA METALURJI SAN TIC LTD STI

  Türkiye

  Verified by europages badge

  1969'da kurulan seçkin bir Türk şirketi olan TEMA METALÜRJİ ile mükemmelliği deneyimleyin. Sfero Döküm, Dökme Demir, Alaşımlı Çelik ve Çelikte en son döküm tekniklerine öncülük ederek, çeşitli endüstriler için özel olarak tasarlanmış benzersiz döküm çözümleri ve birinci sınıf yedek parçalar sunarak, en yüksek kalite ve yenilik standartlarını sağlayarak küresel olarak öne çıkıyoruz. Konya Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan üretim tesisimiz 4500 m2 kapalı alana sahip olup, 2000 yılından bu yana yıllık 2000 ton kapasiteye sahiptir. TEMA METALÜRJİ'de başarımız, kalite ve güvenilirliğin ön planda olduğu müşteri odaklı bir yaklaşıma olan bağlılığımızı yansıtan uzman bir ekip ve en son teknoloji ile desteklenmektedir. Türkiye'de 1969 yılına uzanan geçmişiyle saygın bir sektör lideri olarak, projelerinizin başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak için kapsamlı uzmanlığımızdan yararlanarak beklentileri sürekli olarak aşıyoruz. Sfero dökümden gri döküme ve çelik döküm yedek parçalarına kadar, odak noktamız inşaat, otomotiv, enerji, tarım ve daha fazlası dahil olmak üzere küresel endüstriler için çok çeşitli döküm ürünleri sunmaya kadar uzanmaktadır. Tekliflerimizi özel döküm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde nasıl uyarlayabileceğimiz hakkında ayrıntılı bilgi için sizi bizimle irtibata geçmeye davet ediyoruz. Sizlerin memnuniyeti bizim için en önemli önceliktir!

 2. ISTANBUL DOKUM SANAYI VE TICARET A.S..

  Türkiye

  Verified by europages badge

  İstanbul Döküm, tek bir dökümhanede kum kalıplama sisteminde dökme demir, küresel grafitli dökme demir, çelik, paslanmaz çelik, dubleks, süper dubleks ve bronz üretimi sağlayan esnek üretim yöntemlerine sahiptir. Dökümhanemiz, Türkiye ve Avrupa'daki yüzlerce dökümhaneden farklı olarak, müşterilere karmaşık biçimli döküm tedarik edebilecek donanıma sahiptir. Rekabetçi fiyatlarımız ve Avrupa seviyesinde kalitemiz ile hizmet vermekteyiz. İndüksiyon ocaklarıyla gerçekleştirdiği toplam sıvı metal kapasitesi 6, 5 ton ve yıllık üretim kapasitesi 2500 tondur. Hata ve kusurların önlenmesi için tüm dökümleriniz 3D simülasyon aşamasından geçirilir. İstanbul Döküm, tasarım ve projelerinizin modellemeden kalıplamaya, dökümden taşlamaya, işlemeden son kontrol işlemlerine kadar tüm aşamalarında her zaman hizmetinizdedir. Kalıp talebi doğrultusunda teknik çizimler kendi bünyemizde bulunan kalıphaneye veya yıllardır çalıştığımız kalıp imalatçılarına verilir. Müşterilerin taleplerine bağlı olarak, ön işleme ve son işleme uygulamaları kendi işleme imalathanemizde ve uzun yıllardır işbirliği yaptığımız firmalarda gerçekleştirilir. Laboratuvarımızda tüm üretimler için kimyasal analizler, mekanik akma - çekme - uzama testleri ve gerektiğinde sertlik testleri, UT, MT ve MPI testleri yapılır. Hizmet verdiğimiz endüstriler arasında pompalar ve bileşenler, valfler, genel makine aksamı, denizcilik endüstrisi, türbinler, hidrolik ve petrokimya endüstrisi, demir ve çelik endüstrisi yer alır.

 3. ZS INDUSTRIES CO., LTD

  Çin

  Verified by europages badge

  ZS Industries Co, Ltd (ZSI) bir Çinli ve Danimarka merkezli Fason Üretim & Mühendislik Offshoring Şirketi 2003 yılında kuruldu. Dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizin çizimlerine ve spesifikasyonlarına göre büyük ve küçük karmaşık mühendislik mekanik parçaları ve bileşenleri üretiminde uzmanız. ZSI, Tarım makineleri, Gıda makineleri, İnşaat ekipmanları, Rüzgar endüstrisi, Genel makineler, Pompalar ve vanalar ve Hidrolik silindirler gibi çeşitli endüstriyel segmentlere rekabetçi fiyatlarla işlenmiş döküm, işlenmiş dövme, hassas işleme, kaynaklı yapılar veya modüller ve yüksek kaliteli özelleştirilmiş bileşenler tedarik etme konusunda 19 yıllık deneyime sahip TÜV ISO 9001 sertifikalıdır. ZSI, kültürler arası yapısı, rekabetçi tedarik tabanı, etkin tedarik zinciri yönetimi, sistematik kalite kontrol yaklaşımı, mühendislik bilgi birikimi ve yenilikçi lojistik hizmetleri ile müşterileri için değer yaratmaya kendini adamıştır. Genel hedefimiz, müşterilerimizin Toplam Sahip Olma Maliyetlerini azaltarak rekabet güçlerini ve karlılıklarını artırmalarına destek olmaktır. Hem müşterilerimizle hem de taşeronlarımızla uzun vadeli ilişkiler kurmayı hedefliyoruz.

 4. GIESSEREI WURZEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Dökümhanemiz, 1879 yılında kurulan makine fabrikası Schütz & Hertel'e veya kısaca Mafa Wurzen'e kadar uzanan uzun bir geleneğe sahiptir. Bunu 74 yıl sonra VEB Maschinenfabrik und Eisengießerei Wurzen şirketi izlemiştir. Bu şirket 1991 yılında Esterer AG'nin mülkiyetine geçmiş olup, o zamandan beri "Esterer Gießerei Werk Wurzen GmbH" adı altında faaliyet göstermektedir. Altötting'deki kardeş şirketi Esterer Gießerei GmbH ile birlikte Wurzener dökümhanesi 2008 yılında Holding Topol GmbH şirketi tarafından satın alınmıştır. Altötting'deki Esterer Gießerei ile birlikte şirketimiz bugün Avrupa'nın önde gelen sistem tedarikçilerinden biridir. Temel yetkinliklerimiz, geometrik olarak karmaşık ve çekirdek yoğun ürünlerin üretiminde yatmaktadır. Ancak çift cidarlı döküm parçalar, düşük et kalınlıklarına sahip olanlar ve dört tona kadar ağırlığa sahip büyük parçalar da güçlü yönlerimiz arasındadır. Müşterilerimize, zorlu bileşenlerde bile mümkün olan en yüksek proses güvenilirliğini garanti etmekteyiz.

 5. REICH MIM GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Reich MIM GmbH şirketinin uzmanlık alanı, kısaca MIM (metal injection moulding) olarak adlandırılan, metal toz enjeksiyon döküm parçaların üretimidir. Reich MIM GmbH şirketi Almanya'nın Saksonya bölgesindeki Schwarzenberg kentinde bulunmaktadır. 40 üzerinde çalışana ve yakl. 2.200 m²'lik üretim alanında sahip olan Reich MIM GmbH, tamamen aile şirketi olan orta ölçekli bir şirkettir. MIM teknolojisi, (ardıl kesme, diş açma gibi) ardıl işleme olmadan üretilecek yüksek şekil karmaşıklığına sahip bileşenler için uygundur. Başlıca uygulama alanları; otomotiv ve makine mühendisliği, ölçüm ve kontrol teknolojisi, hassas mekanik, kilitleme ve montaj endüstrisi, takım teknolojisi ve, tıp teknolojisinin yanı sıra ev aletleri sektörüdür.

 6. ESTERER GIESSEREI GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Biz, fikir ve talepleriniz temelinde özel döküm imalatına odaklı bir işletmeyiz ve çok çeşitli malzemelerden azami 4 ton döküm parçasının gerçekleştirilmesi konusunda uzmanız. Bileşik Mühendislik (Eşzamanlı Mühendislik), prototipler, küçük ve orta ölçekli serilerde çok güçlüyüz; avantajınız alışılmışın dışında kısa teslimat sürelerimiz, süreç güvenliğimiz ve güvenirliğimizdir. Ürünlerimiz: Hassas döküm parçalar, aşınmaya mukavim döküm parçalar, beynitli ve küresel grafitli dökme demir (ADI), prototip döküm parçalar, paslanmaz çelik döküm, CNC frezeleme, fason CNC torna parçaları, döküm parçalar için fason işleme, fason döküm, küresel grafitli ve ısıya dayanıklı döküm demir

 7. ELMET ELASTOMERE PRODUKTIONS- UND DIENSTLEISTUNGS-GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  Sıvı silikon ve LSR elastomer üretiminin ve dozajlamasında en modern teknolojileri! ELMET daha kurulduğu 1996 yılında teknolojik gelişmeler için patent başvurusunda bulunmuştur. ELMET adı hızla yüksek kaliteli ve yenilikçi takımlarla beraber anılmaya başlanmıştır. Piyasadaki sistem ve bileşenlerin optimal bir LIM işlemi için uygun olmadığı durumlarda, ELMET şirket içinde ürettiği geliştirmelerle mükemmel bir çözümler bulmaktadır. Bunların arasında özellikle, ikinci nesle takılan TOP 3000 S dozajlama sisteminden söz etmek gerekir. Sistemin 2003 yılında geliştirilmiş olmasına rağmen, lansmanının yapıldığı tarihten bu yana, birçok geliştirme ve yenilikçi işlevlerin entegrasyonu sayesinde, sıvı silikon enjeksiyon kalıplama alanında bir standart belirleyici olarak kalmıştır. Bu, ELMET'i, Avusturya'da sıvı silikon veya LSR Elastomer üretiminin işlenmesi ve dozajlanması konusunda en son teknolojiler için bir uzman ve iş ortağı konumuna getirmektedir!

 8. RICHTER FORMTEILE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Dünya çapındaki üretim tesislerimiz sayesinde en yüksek kaliteyi ve ekonomikliği garanti eden özel uzmanlıklar ve yerel gelenekleri kullanabilmekteyiz. Çok farklı döküm yöntemlerindeki tecrübemiz ve uzmanlığımız ile size daima en uygun çözümü sunabiliriz: Hassas döküm, sinterleme, MIM, kum döküm, soğuk döküm, alçaltılmış döküm, plastik döküm ve yapı grupları – işleme ve yüzey işleme dahil. Çalışanlarımız size memnuniyetle yapı parçalarının geliştirilmesi konusunda profesyonel destek verecektir. Ürünlerinizi finanse edebilir ve depolayabiliriz. Ayrıca uluslararası tedarikçileri ile ilgili yasal prosedürleri düşünmenize gerek kalmaz: Alman hukuk iş ortağınız olarak tüm süreçle ilgileniyoruz. 30 yılı aşkın tecrübemiz ve teknik uzmanlığımıza güvenin – en etkili şekilde hassasiyet için.

 9. FWL FEINGUSS LOBENSTEIN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Tutku bizi benzersiz yapıyor. Çünkü sadece kalite ve özen sunmuyoruz, aynı zamanda en iyi hassas dökümü de sağlıyoruz. Avrupa'nın en modern müşteri dökümhanelerinden biriyiz - ve köklü bir aile şirketiyiz. Bad Lobenstein'daki tesisimizde 40'tan fazla sektörden müşterilerimiz için standart ve müşteriye özel birçok farklı çelik türünden dökme parçalar üretiyoruz. Aile tarafından işletilen orta ölçekli bir şirket olarak ve Schubert & Grubu'nun bir parçası olarak ürünlerimizi Almanya'da üretiyoruz - zamanında ve tahmin edilebilir, uygun fiyatlarla. Tecrübemiz en son teknoloji ve en yüksek seviyede mühendislik ile birleşerek müşterilerimize her zaman güvenilir kalite sunmamıza olanak tanır. Tüm iş süreçlerimiz dijitalleştirilmiş ve modernize edilmiştir. 3D baskı, optik yüzey karşılaştırma, tersine mühendislik veya döküm ve katılaşma simülasyonu gibi teknolojiler, kısa geliştirme süreleri, hızlı örnekleme süreçleri ve istikrarlı seri kalite sağlar.

 10. HENGONG PRECISION EQUIPMENT

  Çin

  Verified by europages badge

  Sürekli dökme demir çubuk üreticisinin lideri olan HENGONG, sürekli dökme demir çubuk araştırma, üretim ve işleme hizmetine odaklanmaktadır. Ar-Ge merkezi, üretim merkezi ve pazarlama hizmet merkezi Handan, Suzhou ve Şanghay'da bulunmaktadır. Hengong, akışkan gücü iletimi, hava teknolojisi ve inşaat makineleri endüstrileri için daha yüksek kalite, daha düşük maliyet, daha az enerji çözümü sağlar. Hengong, 40'tan fazla ülkede 20 farklı endüstriden 1000'den fazla şirkete tedarik sağlamaktadır. Siemens, Bosch Rexroth, Ingersoll Rand, Atlas Copco, Baosi, Zoomlio, MCMG, Danfoss ve Eaton gibi sanayi devleri ile uzun vadeli stratejik işbirlikleri kurulmuştur. "Akıllı Akışkan Gücü İletim Projesi"ne 180 milyon dolarlık yatırım yapılması planlanmaktadır. Hegong, her zaman daha yeni endüstriler için daha iyi metal malzeme ve işleme çözümünü aramaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz