• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dövülmüş biçimlendirilmiş makaralar

Sonuçlar

Dövülmüş biçimlendirilmiş makaralar - Ithalat/Ihracat

 1. BINAME

  Belçika

  BINAME, yılında kurulan ve Dövülmüş/Biçimlendirilmiş makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Elektrik Ekipmanları, elektrik yalıtkanları, Elektrik Ekipmanları, elektrikli dolap ve cihazlar, prefabrik elektrik kabinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Groot-Bijgaarden, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. CMS FISSAGGI

  İtalya

  CMS FISSAGGI, yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı - Malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dövülmüş/Biçimlendirilmiş makaralar, Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları, Dövülmüş/Biçimlendirilmiş makaralar, Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları, tespitleme sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Poggio Berni, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. HAKER FORGING CO

  Türkiye

  HAKER FORGING CO, yılında kurulan ve Dövülmüş/Biçimlendirilmiş makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ferforje sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. ZHANGQIU CITY SHENGLI FORGING CO.,LTD.

  Çin

  ZHANGQIU CITY SHENGLI FORGING CO.,LTD., yılında kurulan ve Dövülmüş/Biçimlendirilmiş makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Puji Town Zhangqiu City,jinan, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. HECO ITALIA S.R.L.

  İtalya

  HECO ITALIA S.R.L., yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı - Malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Vidalar, Dövülmüş/Biçimlendirilmiş makaralar, Vidalar, Dövülmüş/Biçimlendirilmiş makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Romano D'ezzelino, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. METALPOINT LTD

  Birleşik Krallık

  METALPOINT LTD, yılında kurulan ve Dövülmüş/Biçimlendirilmiş makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sıkma/bağlantı - Malzeme, Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları, Sıkma/bağlantı - Malzeme, Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, South Shields, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. ESSECI S.R.L.

  İtalya

  ESSECI S.R.L., yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı - Malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir. Dövülmüş/Biçimlendirilmiş makaralar, Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları, Dövülmüş/Biçimlendirilmiş makaralar, Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paderno Dugnano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. ARCHINTI PAOLO

  İtalya

  ARCHINTI PAOLO, yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı - Malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dövülmüş/Biçimlendirilmiş makaralar, Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları, Dövülmüş/Biçimlendirilmiş makaralar, Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Boltiere, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. RAMA DI TARASCHI RINALDO E C. S.N.C.

  İtalya

  RAMA DI TARASCHI RINALDO E C. S.N.C., yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı - Malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir. Dövülmüş/Biçimlendirilmiş makaralar, Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları, Dövülmüş/Biçimlendirilmiş makaralar, Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Redondesco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. DOCIPA S.R.L.

  İtalya

  DOCIPA S.R.L., yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı - Malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir. Dövülmüş/Biçimlendirilmiş makaralar, Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları, Dövülmüş/Biçimlendirilmiş makaralar, Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Massa, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. HUAWEIDUANYA CO.LTD

  Çin

  HUAWEIDUANYA CO.LTD, yılında kurulan ve Dövülmüş/Biçimlendirilmiş makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kısa tüpler, yiv adımlı kalıplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Xi'an, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. MC MILANESE S.R.L.

  İtalya

  MC MILANESE S.R.L., yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı - Malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dövülmüş/Biçimlendirilmiş makaralar, Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları, Dövülmüş/Biçimlendirilmiş makaralar, Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santa Lucia Di Piave, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. POKER DI GRASSI DANILO E C. SNC

  İtalya

  POKER DI GRASSI DANILO E C. SNC, yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı - Malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Dövülmüş/Biçimlendirilmiş makaralar, Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları, Dövülmüş/Biçimlendirilmiş makaralar, Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casnigo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. BANTINI TRADING APS

  Danimarka

  BANTINI TRADING APS, yılında kurulan ve Daktilolar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dövülmüş/Biçimlendirilmiş makaralar, Büro mobilyaları ve rafları, Dövülmüş/Biçimlendirilmiş makaralar, Büro mobilyaları ve rafları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hellerup, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 3. VIS S.N.C. DI NOVENTA ALESSIA E ANDREA

  İtalya

 4. TOSCANA FISSAGGI S.R.L.

  İtalya

 5. TECNOFISSAGGI S.R.L.

  İtalya

 6. EXPANDED

  San Marino

 7. C.M.S. MARCHE S.R.L.

  İtalya

 8. ANCO ITALIA S.R.L.

  İtalya

 1. I.M.T. S.R.L.

  İtalya

 2. RS SERVICE S.R.L.

  İtalya

 3. FORJADOS ABRIL S.L.

  İspanya

 4. G.P.N. S.A.S. DI PUNZO GABRIELE

  İtalya

 5. SAPISELCO S.R.L.

  İtalya

 6. ERCOLI BONOMO DEI F.LLI ERCOLI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  ERCOLI BONOMO DEI F.LLI ERCOLI SRL, yılında kurulan ve Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, demir işleme, ferforje, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, dövme çelik, bina malzemeleri ve çalışmaları, dövme demirden yapılma gereç, metallerin işlenmesi, Dövülmüş yassı çelik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bienno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. FRIULFORGIA S.R.L.

  İtalya

 8. STAVREM PLUS, S.R.O.

  Slovakya

  STAVREM PLUS, S.R.O., yılında kurulan ve Pencereler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler, PVC pencereler, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler, PVC pencereler, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Senec , Slovakya 'de bulunmaktadır.

 9. KARL GROLL GMBH & CO. KG

  Almanya

  KARL GROLL GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Demir - Dövme, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Demir - Dövme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Plettenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. SGT SINTERFORM-GLEITLAGER-TECHNIK AG

  İsviçre

  SGT SINTERFORM-GLEITLAGER-TECHNIK AG, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bakır ve alaşımlar, Değerli ve özel metaller, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Bakır ve alaşımlar, Değerli ve özel metaller, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dietikon, İsviçre 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz