• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dövülmüş demir - sanatsal işleme i̇malat

Sonuçlar

Dövülmüş demir - sanatsal işleme i̇malat - Ithalat/Ihracat

 1. FATIH WROUGHT IRON

  Türkiye

  Verified by europages badge

  FATİH PROFİL SAN. TİC. A.Ş. 1983 yılında Türkiye'de sektöründe bir ilk olarak süs amaçlı ferforje ürünlerin seri üretimini gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur. ISO 9001 kalite güvence sistemini kuran ve 1999 yılında belgelendiren şirket, dünyada ISO 9001 belgeli ilk ferforje üreticisi olmanın gururunu yaşamaktadır. Türkiye'nin her noktasına yayılmış 250 bayisyle büyük bir aile haline gelmiştir. Özel Makine İmalat Bölümüyle şirket çeşitli imalatlar yapmaktadır; -özel makineler -seri üretim hatları -üretimde kullanılan kalıpları üretmek / yenilemek -tüm makinelerin bakım ve onarımlarını yapmak. Aynı çatı altında tasarım merkezi ile birlikte ürettiğimiz ürünler: •FERFORJE KORKULUK •KIVRIMLI KORKULUKLAR •SICAK DÖVME DEMİRLER •SICAK DÖVME PARÇALAR •SICAK DÖVME ÇUBUKLAR •HAFİF AĞIR BAROKLAR •FERFORJE TRABZANLAR / PROFİLLER •DİREK DİKMELERİ •DEKORATİF LEVHALAR •KESİMLİ SACLAR •ŞEKİLLİ SACLAR •FORM SACLAR •MONTAJ AKSESUARLARI • METAL SANATLARI (PIRUDEM). Daha fazla bilgi için bize ulaşın!

 2. ROBERS LEUCHTEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Südlohn şehrindeki aile şirketimizde 1964 yılından bu yana aydınlatma armatürleri ve kalitesi yüksek ferforje parçalar üretilmektedir. ROBERS markası gelenek, sürdürülebilirlik ve zamansız bir tasarım anlamına gelir. Aydınlatma armatürleri ve ferforje parçalar şirketimizde geliştirilir ve her parça benzersiz ve müşterilerimizin kişisel isteklerine cevap verebilecek şekilde elde imal edilir. Sadece kalitesi yüksek malzeme ve hammaddeler kullanırız. Tüm cam parçalar, Almanya, İtalya ve Hawaii'deki cam ustaları tarafından bizim için üflenerek imal edilir.

 3. FER & NOX

  Belçika

  Verified by europages badge

  FER & NOX, yılında kurulan ve Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir, Hafif metal yapılar, Parmaklıklar ve giriş kapıları, Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir, Hafif metal yapılar, Parmaklıklar ve giriş kapıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Evere, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. IRON FORMS S.R.L.

  İtalya

 5. KULL SCHMIEDE + DESIGN GMBH

  Almanya

  KULL SCHMIEDE + DESIGN GMBH, yılında kurulan ve Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruchsal, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. F.LLI ZARA ANDREA E ANTONIO S.N.C.

  İtalya

 2. LASIFABER

  İtalya

  LASIFABER, yılında kurulan ve Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir, Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casola Valsenio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. METALEX SZYMA SP. Z O. O.

  Polanya

  METALEX SZYMA SP. Z O. O., yılında kurulan ve Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir, nalbantlık, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir, metal kilitler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Komprachcice, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. TREVISANI ANTONIO

  İtalya

 5. POLENTA MARIO

  İtalya

 1. ARTIFER S.A.S. DI NUNZIO AURIEMMA E C.

  İtalya

 2. TECNOFER DI BONESI CARLO

  İtalya

  TECNOFER DI BONESI CARLO, yılında kurulan ve Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir. Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir, Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Medole, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. SIGNORI MIRKO

  İtalya

  SIGNORI MIRKO, yılında kurulan ve Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir. Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir, Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Altivole, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. LEVEGHI EL FERAR S.N.C. DI LEVEGHI LUCA & C.

  İtalya

  LEVEGHI EL FERAR S.N.C. DI LEVEGHI LUCA & C., yılında kurulan ve Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir. Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir, Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Baselga Di Pine', İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. ATELIER CHIDO

  Hollanda

  ATELIER CHIDO, yılında kurulan ve Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sanatsal dövme demir işçiliği, üflenmiş camdan lambalar, ferforje mobilyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rosmalen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. F.LLI MERLINI S.N.C. DI MERLINI GIANLUCCA E CRISTIAN

  İtalya

  F.LLI MERLINI S.N.C. DI MERLINI GIANLUCCA E CRISTIAN, yılında kurulan ve Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir. Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir, Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rimini, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. DEFERRO

  İspanya

  DEFERRO, yılında kurulan ve Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir. Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Betxi, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. CUCCU SANTINO

  İtalya

 7. GIOVANNI LAVORAZIONE FERRO BATTUTO

  İtalya

 8. EURO FER DI RUSSO ANTONIO

  İtalya

 1. COLASURDO PASQUALE

  İtalya

 2. MURA GIAN MARIO

  İtalya

 3. FERRAMENTA LA CASTELNUOVESE

  İtalya

 4. S.M. ART.

  İtalya

 5. BRUN ANTONIO & FIGLI

  İtalya

  BRUN ANTONIO & FIGLI, yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler, Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler, Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pasiano Di Pordenone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. ATELIERS BATAILLARD

  Fransa

  ATELIERS BATAILLARD, yılında kurulan ve Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, Dekoratif ışık fikstürleri, Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, kapılar, Dekoratif ışık fikstürleri, rampalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aubervilliers, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. FERRO BATTUTTO DI BECCALETTO MASSIMILIANO

  İtalya

  FERRO BATTUTTO DI BECCALETTO MASSIMILIANO, yılında kurulan ve Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir. Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir, Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cerea, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. REDOLFI FABRIZIO

  İtalya

  REDOLFI FABRIZIO, yılında kurulan ve Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir. Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir, Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grezzana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. LAOSEL ARTE DEL FERRO DI ZURLO ROBERTO

  İtalya

 10. ZUCCHINI PAOLO

  İtalya

  ZUCCHINI PAOLO, yılında kurulan ve Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir. Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir, Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Lazzaro Di Savena, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz