• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dövülmüş demir - sanatsal işleme i̇malat

Sonuçlar

Dövülmüş demir - sanatsal işleme i̇malat - Ithalat/Ihracat

 1. FATIH WROUGHT IRON

  Türkiye

  Verified by europages badge

  FATİH PROFİL SAN. TİC. A.Ş. 1983 yılında Türkiye'de sektöründe bir ilk olarak süs amaçlı ferforje ürünlerin seri üretimini gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur. ISO 9001 kalite güvence sistemini kuran ve 1999 yılında belgelendiren şirket, dünyada ISO 9001 belgeli ilk ferforje üreticisi olmanın gururunu yaşamaktadır. Türkiye'nin her noktasına yayılmış 250 bayisyle büyük bir aile haline gelmiştir. Özel Makine İmalat Bölümüyle şirket çeşitli imalatlar yapmaktadır; -özel makineler -seri üretim hatları -üretimde kullanılan kalıpları üretmek / yenilemek -tüm makinelerin bakım ve onarımlarını yapmak. Aynı çatı altında tasarım merkezi ile birlikte ürettiğimiz ürünler: •FERFORJE KORKULUK •KIVRIMLI KORKULUKLAR •SICAK DÖVME DEMİRLER •SICAK DÖVME PARÇALAR •SICAK DÖVME ÇUBUKLAR •HAFİF AĞIR BAROKLAR •FERFORJE TRABZANLAR / PROFİLLER •DİREK DİKMELERİ •DEKORATİF LEVHALAR •KESİMLİ SACLAR •ŞEKİLLİ SACLAR •FORM SACLAR •MONTAJ AKSESUARLARI • METAL SANATLARI (PIRUDEM). Daha fazla bilgi için bize ulaşın!

 2. ROBERS LEUCHTEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Südlohn şehrindeki aile şirketimizde 1964 yılından bu yana aydınlatma armatürleri ve kalitesi yüksek ferforje parçalar üretilmektedir. ROBERS markası gelenek, sürdürülebilirlik ve zamansız bir tasarım anlamına gelir. Aydınlatma armatürleri ve ferforje parçalar şirketimizde geliştirilir ve her parça benzersiz ve müşterilerimizin kişisel isteklerine cevap verebilecek şekilde elde imal edilir. Sadece kalitesi yüksek malzeme ve hammaddeler kullanırız. Tüm cam parçalar, Almanya, İtalya ve Hawaii'deki cam ustaları tarafından bizim için üflenerek imal edilir.

 3. FER & NOX

  Belçika

  Verified by europages badge

  FER & NOX, yılında kurulan ve Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir, Hafif metal yapılar, Parmaklıklar ve giriş kapıları, Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir, Hafif metal yapılar, Parmaklıklar ve giriş kapıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Evere, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. GIUSTI PORTOS S.R.L.

  İtalya

  GIUSTI PORTOS S.R.L., yılında kurulan ve Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir, Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Terricciola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. BONETTI FRANCO

  İtalya

  BONETTI FRANCO, yılında kurulan ve Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir, Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fontaneto D'agogna, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. FERRO GIOVANNI

  İtalya

 2. ANDRUCCIOLI ANTONIO

  İtalya

 3. S.M. ART.

  İtalya

 4. SAGLIMBENE ANTONINO

  İtalya

 5. LECKY LAVORAZIONI ARTISTICHE IN FERRO BATTUTO S.R.L.

  İtalya

 1. 'ARTE E FERRO' DI PANTI NICOLA

  İtalya

 2. JOSEF HERZOG KUNSTSCHMIEDE UND METALLBAU GMBH

  Almanya

 1. PRE.GI. DI PRESTIGIACOMO GIOACCHINO

  İtalya

 2. COCCO MARCO

  İtalya

 3. VALFER S.N.C.

  İtalya

 4. CARPENTERIA SCOLARI DI SCOLARI GIANBATTISTA E C. S.A.S.

  İtalya

 5. FORJA TOLEDO

  İspanya

  FORJA TOLEDO, yılında kurulan ve Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat sektöründe faaliyet gösteren bir. Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler, Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler, dökümevleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guadamur - Toledo, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. FERRO MAGIA DI BOETTI GIULIANO

  İtalya

 7. CARDINALI ARTIGIANFERRO S.A.S.

  İtalya

  CARDINALI ARTIGIANFERRO S.A.S., yılında kurulan ve Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir. Demir - alaşımlar, Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, Demir - alaşımlar, Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Caldarola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. FERBAM

  İtalya

  FERBAM, yılında kurulan ve Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir, Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Podenzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. TTMETAL

  Türkiye

  TTMETAL, yılında kurulan ve Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çelik işleme, demir işleme, CNC freze, CNC işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. RAY FABBRO D'ARTE DI BIGNOTTI RAIMONDO

  İtalya

  RAY FABBRO D'ARTE DI BIGNOTTI RAIMONDO, yılında kurulan ve Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sanat ve sanat galerileri, Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, Sanat ve sanat galerileri, Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gavardo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. L'ARTE DEL FERRO BATTUTO

  İtalya

  L'ARTE DEL FERRO BATTUTO, yılında kurulan ve Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir, Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ormelle, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. FERROINOX S.R.L.

  İtalya

 5. MOLDRICH METALLWAREN GESELLSCHAFT M.B.H. & CO KG

  Avusturya

  MOLDRICH METALLWAREN GESELLSCHAFT M.B.H. & CO KG, yılında kurulan ve Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, Şömine ve sobalar, süs ve aksesuarları, Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, Şömine ve sobalar, süs ve aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 6. CESARI FRANCESCO

  İtalya

  CESARI FRANCESCO, yılında kurulan ve Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir. Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir, Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Firenze, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. INFISSI SEMERARO DI SEMERARO GIUSEPPE

  İtalya

  INFISSI SEMERARO DI SEMERARO GIUSEPPE, yılında kurulan ve Pencereler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler, Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler, Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Francavilla Fontana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. ANSAN S.R.L.

  İtalya

  ANSAN S.R.L., yılında kurulan ve Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir. Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir, Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Somma Vesuviana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. TALLERES BRANDON SL

  İspanya

 10. ATELIERS BATAILLARD

  Fransa

  ATELIERS BATAILLARD, yılında kurulan ve Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, Dekoratif ışık fikstürleri, Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, kapılar, Dekoratif ışık fikstürleri, rampalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aubervilliers, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz