• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dövülmüş- tavlanmış ve presli demir - ürünler

Sonuçlar

Dövülmüş- tavlanmış ve presli demir - ürünler - Ithalat/Ihracat

 1. FATIH WROUGHT IRON

  Türkiye

  Verified by europages badge

  FATİH PROFİL SAN. TİC. A.Ş. 1983 yılında Türkiye'de sektöründe bir ilk olarak süs amaçlı ferforje ürünlerin seri üretimini gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur. ISO 9001 kalite güvence sistemini kuran ve 1999 yılında belgelendiren şirket, dünyada ISO 9001 belgeli ilk ferforje üreticisi olmanın gururunu yaşamaktadır. Türkiye'nin her noktasına yayılmış 250 bayisyle büyük bir aile haline gelmiştir. Özel Makine İmalat Bölümüyle şirket çeşitli imalatlar yapmaktadır; -özel makineler -seri üretim hatları -üretimde kullanılan kalıpları üretmek / yenilemek -tüm makinelerin bakım ve onarımlarını yapmak. Aynı çatı altında tasarım merkezi ile birlikte ürettiğimiz ürünler: •FERFORJE KORKULUK •KIVRIMLI KORKULUKLAR •SICAK DÖVME DEMİRLER •SICAK DÖVME PARÇALAR •SICAK DÖVME ÇUBUKLAR •HAFİF AĞIR BAROKLAR •FERFORJE TRABZANLAR / PROFİLLER •DİREK DİKMELERİ •DEKORATİF LEVHALAR •KESİMLİ SACLAR •ŞEKİLLİ SACLAR •FORM SACLAR •MONTAJ AKSESUARLARI • METAL SANATLARI (PIRUDEM). Daha fazla bilgi için bize ulaşın!

 2. BROCKHAUS GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Hoş Geldiniz! BROCKHAUS Şirketler Grubu 1921 yılından bu yana tüm sanayi kolları için yüksek kaliteli dövme parçalar sağlamaktadır. Müşterilerimize, en baştan itibaren hedefe yönelik ve yetkin danışmanlık verilmesine büyük önem vermekteyiz. Çünkü, parçanın geliştirilmesinde dövme konturu fiilen istenen nihaî şekle ne kadar yakın bir şekilde uyarlanabilirse, işleme maliyetleri de o oranda düşürülebilmektedir. BİZDEN TALEPTE BULUNUN! Ürünlerinize, kanıtlanmış BROCKHAUS kalitesinde münferit çözümler sunmaktayız.

 3. RICHTER FORMTEILE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Dünya çapındaki üretim tesislerimiz sayesinde en yüksek kaliteyi ve ekonomikliği garanti eden özel uzmanlıklar ve yerel gelenekleri kullanabilmekteyiz. Çok farklı döküm yöntemlerindeki tecrübemiz ve uzmanlığımız ile size daima en uygun çözümü sunabiliriz: Hassas döküm, sinterleme, MIM, kum döküm, soğuk döküm, alçaltılmış döküm, plastik döküm ve yapı grupları – işleme ve yüzey işleme dahil. Çalışanlarımız size memnuniyetle yapı parçalarının geliştirilmesi konusunda profesyonel destek verecektir. Ürünlerinizi finanse edebilir ve depolayabiliriz. Ayrıca uluslararası tedarikçileri ile ilgili yasal prosedürleri düşünmenize gerek kalmaz: Alman hukuk iş ortağınız olarak tüm süreçle ilgileniyoruz. 30 yılı aşkın tecrübemiz ve teknik uzmanlığımıza güvenin – en etkili şekilde hassasiyet için.

 4. BASAK LAZER

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Başak Lazer, 1983'teki kuruluşundan bu yana, hassas sac işleme ve uygulamalarında uzmanlaşmış önde gelen bir üretici olarak sürekli olarak endüstri standardını belirlemiştir. Geniş Hizmet Yelpazemiz şunları içerir: •Fiber Lazer •Büküm •Silindir Bükme •Makas Kesim •Argon Kaynağı •Alüminyum Kaynağı •Kaynaklı İmalat •Ferforje Lazer Kesim •Modüler Ferforje dahil olmak üzere daha fazlasını web sitemizde keşfedebilirsiniz! Başak Lazer, iştirakimiz Başak Makine aracılığıyla otomotiv, denizcilik ve asansör / yürüyen merdiven endüstrileri de dahil olmak üzere çeşitli sektörlere hizmet vererek mükemmelliğini makine imalatı ve yedek parça üretimine genişletmektedir. Vizyonumuz, çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin ve değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlayarak, kalite ve verimliliğe olan kararlı bağlılığıyla tanınan üst düzey bir şirket olarak konumumuzu yükseltmektir. Teknolojik gelişmelerin ön saflarında yer alma ve bir inovasyon kültürünü teşvik etme konusundaki kararlılığımızı sürdürüyoruz. Ayrıca, ikincil markamız Başak Camping altında kamp ekipmanları üretmekten gurur duyuyoruz. Müşterilerimizle olan işbirlikçi yaklaşımımız, sürekli olarak olağanüstü proje sonuçları sunmanın temel taşı olmaya devam ediyor. Daha fazla bilgi edinmek ve sorularınızla ilgili verimli bir diyaloğa girmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 5. ALKA METAL

  Türkiye

  Verified by europages badge

  ALKA METAL, yılında kurulan ve Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Parmaklıklar ve giriş kapıları, Eskrim ekipman ve gereçleri, Parmaklıklar ve giriş kapıları, Eskrim ekipman ve gereçleri, çelik bariyerler, çubuk ve profil kıvırma makinaları, yol bariyerleri, bariyerler, metal işleme tezgah makinaları için raylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Denizli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. J.A.MATOS-SERRALHARIA CIVIL, LDA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  J.A.MATOS-SERRALHARIA CIVIL, LDA, yılında kurulan ve Metal iskelet sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal parmaklıklar, Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler, Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç, Merdivenler ve taşınabilir merdivenler, binalar için metal taş yapı, Metal parmaklıklar, endüstriyel iskeletler, Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler, paslanmaz çelik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gavião-V.n. De Famalicão, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. FER & NOX

  Belçika

  Verified by europages badge

  FER & NOX, yılında kurulan ve Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir, Hafif metal yapılar, Parmaklıklar ve giriş kapıları, Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir, Hafif metal yapılar, Parmaklıklar ve giriş kapıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Evere, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. SCHÖNLEITNER BAU GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  SCHÖNLEITNER BAU GMBH, yılında kurulan ve Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, St. Georgen Im Attergau, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. ING. ROMAN GOTTSCHLICH STAHLHANDEL

  Avusturya

  Verified by europages badge

  ING. ROMAN GOTTSCHLICH STAHLHANDEL, yılında kurulan ve Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Bruck An Der Leitha, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. FERRONNERIE H PONCELET SPRL

  Belçika

  Verified by europages badge

  FERRONNERIE H PONCELET SPRL, yılında kurulan ve Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wavre, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. FAB PRO.WORK

  Avusturya

  Verified by europages badge

  FAB PRO.WORK, yılında kurulan ve Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Linz, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. ERCOLI BONOMO DEI F.LLI ERCOLI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  ERCOLI BONOMO DEI F.LLI ERCOLI SRL, yılında kurulan ve Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, demir işleme, ferforje, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, dövme çelik, bina malzemeleri ve çalışmaları, dövme demirden yapılma gereç, metallerin işlenmesi, Dövülmüş yassı çelik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bienno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. VIRO SCHMIEDETEILE FORGING GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  VIRO SCHMIEDETEILE FORGING GMBH, yılında kurulan ve Sıcak kalıplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alüminyum ve alaşımlar, Alüminyum alaşımları, Gaz tesisatları, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler, Alüminyum dövme parçalar, Kalıpta dövme alüminyum parçaları, Kalıpta dövme pirinç parçaları, Pirinç dövme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villingen-Schwenningen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. TARTLER ZELTE AG

  Almanya

  Verified by europages badge

  TARTLER ZELTE AG, yılında kurulan ve Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lützelbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. BIAT GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  BIAT GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Attendorn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HDB INSTANDHALTUNG VON MASCHINEN UND ANLAGEN GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  HDB INSTANDHALTUNG VON MASCHINEN UND ANLAGEN GMBH, yılında kurulan ve Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Marchtrenk, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. DERSAN CIVATA VE DÖVME SAN.VE TIC.LTD.STI

  Türkiye

 6. L'ARTE DEL FERRO DI VINCENZO SPEDALE

  İtalya

  Uzun yıllardan bu yana Vincenzo Speciale demir işçiliği kuruluşu artizanal yöntemlerle demir ve alüminyum malzeme işlemektedir. Zaman içinde kuruluş fuarlarda, ticari kuruluşlarda ve özel konutlarda kullanıma yönelik barbekü ızgaraları ve arabalarının üretimine yoğunlaşarak üretim yelpazesini genişletti. Tekerlekli ürünlerimiz bizim temel üretimimiz oluşturmaktadır: ürünlerimiz müşterilerimizin beklentilerini karşılamak amacıyla bireysel kullanıma yönelik olarak tasarlanmıştır. Birkaç ay önce bir showroom açarak müşterilerimize sunduk.

 7. EUSKAL FORGING SA

  İspanya

  Tüm laminaj ürünleri işlemeyi ve şekillendirmeyi sağlayabilecek 8000 mm çapa ve maksimum 45 ton ağırlığa kadar ulaşan dikişsiz lamine ve dövme halka üretimi gerçekleştiriyoruz. Ek olarak, maksimum 10 ton ağırlığına kadar serbest dövme ürünler imal ediyoruz. Ürünler: Siparişe göre flanşlar. Off-shore kuruluşlara yönelik flanşlar. Rüzgar türbini kuleleri için flanşlar. Döner taç dişlileri. Tespit halkaları

 8. DIESSE ARTMEL SAS DI D'AMBROSIO BERARDINO & C.

  İtalya

  DIESSE ARTMEL S.A.S. şirketi sivil sektör ve sanayi için demir işleri sektöründe uzun deneyimlere sahiptir aynı zamanda, ahşap, alüminyum PVC doğramacılık tasarımı, uygulaması ve bakımı, termik kesim, çeşitli renk panjur doğramacılığı konusunda da uzmandır.

 1. ROMI FABBRO BERGAMO SAS

  İtalya

  Çilingir. Günün 24 saati kilit ve kepenk açma ve sorun giderme hizmeti. Sunduğumuz hizmetler arasında kilitli kalmış kapıların açılmasını, kilit değiştirme ve bozulan kilitlerin onarımını, kepenk değiştirme ve çelik giriş kapısı montajını sayabiliriz. Tüketicilerin korunması kaygısıyla «İtalyan Çilingirleri Konsorsiyumu» resmi üyesi olduğumuzu ve tüm fiyat tekliflerimizin ve fiyatlarımızın bu kuruluşça sertifikalı olduğunu not ediniz.

 2. ROMI FABBRO MONZA SAS

  İtalya

  Fabbro. 24 saat acil durum kilit ve kepenk açma servisi. Kilitli kalmış kapıların açılması için kilitleri değiştirme ve açma, kepenk değiştirme ve zırhlı kapı ekleme gibi çeşitli hizmetler sunuyoruz.

 3. NIKOLA PANTOVIC

  Sırbistan

  NIKOLA PANTOVIC, yılında kurulan ve Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler, demir ızgara, sanatsal dövme demir işçiliği, Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler, demir korkuluk sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vrnjacka Banja, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 4. D'ACIERNO TEKNOLOGY

  İtalya

  D'ACIERNO TEKNOLOGY, yılında kurulan ve Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dev kapılar, merdivenler, ferforje düzenlemesi tamamlayıcısı, kapı ve pencereler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grottolella, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. STR TRABAJOS METÁLICOS

  İspanya

  STR TRABAJOS METÁLICOS, yılında kurulan ve Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Metal ev eşyaları, metal yapılar, Metal ev eşyaları, kaynak işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santa Margarida De Montbui-Igualada, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. WOLFSGRUBER SRL

  İtalya

  WOLFSGRUBER SRL, yılında kurulan ve Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dövme demir büyük kapılar, metal hasır işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brunico, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. SME MOLLIER

  Fransa

  SME MOLLIER, yılında kurulan ve Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, İnşaat - ince işler, Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, İnşaat - ince işler, Hırdavat işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Belleroche, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. SCHLOSSEREI MOSER GMBH

  Avusturya

  SCHLOSSEREI MOSER GMBH, yılında kurulan ve Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wörgl, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 9. TEWS MASCHINEN UND STAHLBAU GMBH

  Almanya

  TEWS MASCHINEN UND STAHLBAU GMBH, yılında kurulan ve Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Düren, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. GAIA SRL

  İtalya

  GAIA SRL, yılında kurulan ve Bahçe dekorasyonu ve mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler, Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler, demir çardak, asma demir mobilyalar, Oftalmik cam makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Quirico D'orcia, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Dövülmüş- tavlanmış ve presli demir - ürünler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

4.861 Şirketler