• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dövme malzemeleri

Sonuçlar

Dövme malzemeleri - Ithalat/Ihracat

 1. CHR. HÖVER & SOHN GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Höver & Sohn şirketi 80 yılı aşkın bir süredir dünya çapında benzersiz kalite anlamına gelmektedir. Ancak bu, eski formlarda ısrarcı olduğumuz anlamına gelmiyor – paslanmaz çelik tutkusunun ateşi hâlâ felsefemizin bir parçası. Geleneksek değerlerle bir araya gelen CNC teknolojisi, sizi "mutlu edecek" olan kalitenin garantisidir. Talepleriniz için donanımlı ve hazır, geniş deneyimli ve yüksek motivasyonlu, geleneksel ve moderniz. Chr. Höver & Sohn GmbH & Co. KG şirketinin dünya çapındaki ünü, yüksek kalite ve güvenilirlik sözcükleri ile özetlenebilir. Kalite Höver'de sadece yazılı bir söz değil, yaşanan kurumsal kültürün genel bir ilkesidir de. Kalite Güvence departmanı organizasyon yapısında bağımsız bir bölüm olarak doğrudan genel müdürlüğe bağlıdır. Her ayrıntıda taviz vermeyen kalite, Höver'in taahhüdüdür. Kalite ve emniyet, kurumsal felsefemizin ayrılmaz parçalarıdır.

 2. MASCHINENFABRIK BERGER GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  MASCHINENFABRIK BERGER GMBH, yılında kurulan ve Dövme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Knittelfeld, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. LACKER AG

  Almanya

  Verified by europages badge

  LACKER AG, yılında kurulan ve Dövme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Waldachtal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SWIBOX AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  SWIBOX AG, yılında kurulan ve Dövme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Balterswil, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. SAUTER METALL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SAUTER METALL GMBH, yılında kurulan ve Dövme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Breisach, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. JOSTKLEIGREWE INDUSTRIETECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  JOSTKLEIGREWE INDUSTRIETECHNIK, yılında kurulan ve Dövme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Marienfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. LASCRIPT LASERTECHNOLOGIE GMBH & CO KG

  Avusturya

  Verified by europages badge

  LASCRIPT LASERTECHNOLOGIE GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Dövme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Hörbranz, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. VETEC ZERSPANUNGS- UND FEINWERKTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  VETEC ZERSPANUNGS- UND FEINWERKTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Dövme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rostock, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BOSSART + PARTNER AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  BOSSART + PARTNER AG, yılında kurulan ve Dövme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Gettnau, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. SIMAFLEX S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  SIMAFLEX S.R.L., yılında kurulan ve Dövme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. zımparalama makinaları, manyezit, sentetik, reçineli ve metal bağlayıcı malzemeli, mermerler için elmaslı parlatma makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Luni, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. SAUER OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SAUER OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Dövme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Neckarwestheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ALBA KALIP

  Türkiye

  ALBA FERFORJE Alba Kalıp çatısı altında 1992 yılında kurulan Alba Ferforje, Bayrampaşa’da çalışmalarına başlamıştır. Alba Ferforje markası ile kendi sektöründe yurtiçi ve yurtdışı pazarında sıcak ve soğuk dövme ürünleri ile lider firma olarak hizmet vermektedir. Son teknoloji ile çalışmayı ve mükemmellik felsefesini şirket genelinde yaygınlaştırmayı kendisine misyon edinmiş bir çalışma anlayışı ile yoluna devam etmektedir. Her yıl yeni ürün tasarımları yapan operasyon ekibi CAD/CAM yazılımlarını kullanarak ferforje ürünlerini tasarlar ve üretime alır. Alba Ferforje 1992 yılında 70 m² kapalı alanda 2 çeşit ürün ile başladığı başarı hikâyesine; 4.000 çeşit ürün yelpazesi ile güvenilir, dürüst ve müşteri odaklı çalışması ile sektöre daima öncülük etmiş ve etmeye de devam edecektir.

 1. ÖZEL METALLER

  Türkiye

  Özel Paslanmaz, Nikel Alaşımlı, Inconel, Incoloy, Duplex, Titanyum veya Dövme ürün gerektiren projelerinizde, sizlere destek vermekten memnuniyet duyarız. Özellikle Basınçlı Kap veya Isı Değiştirici Eşanjör üretimlerinizde ihtiyacınız olabilecek Özel Borular, Boru Bağlantı Parçaları, Flanşları, U-tubes, Boru Demetleri - Bundle, Özel Ölçü Dövme Flanşlar, Eşanjör Aynaları (Tubesheet), Girth Flanşlar, Özel Ölçü Dövme Nozullar gibi ürünlerde çözümler sunabilmekteyiz. Konularında dünyanın önde gelen tedarikçileri olan firmalarla olan direk bağlantımız sayesinde piyasada zor bulunan ürünleri rekabetçi fiyatlarla istenilen üretim yerinden (US/UK/EU/Japonya/Rusya/Doğu Avrupa/Hindistan/Uzakdoğu) temin edebilmekteyiz. 20 yılı aşkın Basınçlı Kap ve Isı Değiştirici / Eşanjör imalatı tecrübemiz ve Isıl İşlem Tesisimizde edindiğimiz 30 yıla yakın tecrübemiz esnasında işbirliğini geliştirdiğimiz uluslararası tedarikçilerimizle birlikte taleplerinize “Hızlı ve Güvenilir” dönüş yaparak projelerinize destek vermek isteriz. Hizmet verdiğimiz ana sektörler aşağıdaki gibidir: Petrol & Doğalgaz Kimya Demir Çelik Gıda Denizcilik

 2. NASTROFLEX SPA

  İtalya

  Nastroflex S.p.A. Trévise eyaletinde, Ponte di Piave de faaliyet göstermektedir. Nastroflex S.p.A. yüzeylerin zımparası için esnek aşındırıcılar imalatı sektöründe öncüdür. Nastroflex S.p.A. çeşitli endüstriyel sektörlere yöneliktir : mekanik, dokuma, cam, cotto, seramik, odun, mobilya, tabakhane ve ayakkabı sanayisi. Nastroflex'in sunduğu ürünler : aşındırıcı bezler, aşındırıcı şeritler, esnek aşındırıcılar, yaprak ve rulo aşındırıcılar, sert aşındırıcılar.

 3. ACRO-PERDA, S.L.

  İspanya

  ACRO-PERDA, S.L., yılında kurulan ve Dövme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. maden kırıntılama ekipmanları, taneleme makinaları, aşınmaya dirençli malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hospitalet De Llobregat, L', İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. PAULI AQUATEC GMBH

  Almanya

  PAULI AQUATEC GMBH, yılında kurulan ve Dövme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Grainet, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. KERSTGENS INDUSTRIETECHNIK GMBH

  Almanya

  KERSTGENS INDUSTRIETECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Dövme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Mülheim A. D. Ruhr, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. SCHWILL GMBH METALL-TECHNIK

  Almanya

  SCHWILL GMBH METALL-TECHNIK, yılında kurulan ve Dövme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Pappenheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. EAZTECH GMBH

  Almanya

  EAZTECH GMBH, yılında kurulan ve Dövme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rheinmünster, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. OFBC - OBERFLÄCHENBEARBEITUNG CHATZIANAGNOSTOU GMBH & CO. KG

  Almanya

  OFBC - OBERFLÄCHENBEARBEITUNG CHATZIANAGNOSTOU GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Dövme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Niedereschach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SPRING METAL MATERIAL KUNSHAN CO.LTD

  Çin

  SPRING METAL MATERIAL KUNSHAN CO.LTD, yılında kurulan ve Dövme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kunshan,city China, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. KBB/ MEISSL OBERFLÄCHENTECHNIK PRODUKTIONS GMBH

  Avusturya

  KBB/ MEISSL OBERFLÄCHENTECHNIK PRODUKTIONS GMBH, yılında kurulan ve Dövme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Fischamend, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. ABLAUG-& STRAHLCENTER WALDBERG ASW

  Almanya

  ABLAUG-& STRAHLCENTER WALDBERG ASW, yılında kurulan ve Dövme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Bobingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SAYGILI SHOTBLASTING MACHINE

  Türkiye

  SAYGILI SHOTBLASTING MACHINE, yılında kurulan ve Dövme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kum püskürterek temizleme ekipmanları, bina için ufalama makinaları, Kum püskürterek temizleme ekipmanları, maden kırıntılama ekipmanları, binalar için kumlama makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. NOXERIA FRANCE

  Fransa

  NOXERIA FRANCE, yılında kurulan ve Dövme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metaller için bilyeleme makineleri, toz boyama tesisleri için kabinler, kurulum ve toz boyama makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rhone-Alpes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. BERND STODOLNY OBERFLÄCHENBEARBEITUNG

  Almanya

  BERND STODOLNY OBERFLÄCHENBEARBEITUNG, yılında kurulan ve Metalleştirme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi, Dövme malzemeleri, Pas önleyici kimyasal ürünler, Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi, Dövme malzemeleri, Pas önleyici kimyasal ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kloster Lehnin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. ERVIN GERMANY GMBH

  Almanya

  ERVIN GERMANY GMBH, yılında kurulan ve Dövme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. CONIEX SA

  İspanya

  CONIEX SA, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dövme malzemeleri, Dövme malzemeleri, metal ufalama makinaları, Döküm parça bitiş işlemleri, epoksi sırlama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Palau-Solità i Plegamans, İspanya 'de bulunmaktadır.

 9. CADECAP INDUSTRIES BRETAGNE

  Fransa

  CADECAP INDUSTRIES BRETAGNE, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Dövme malzemeleri, temizleme arındırma, Dövme malzemeleri, Metaller - İşleme, kumlama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le-Grand-Fougeray, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. GRENAILLAGE METALLISATION THERMOLAQUAGE

  Fransa

  GRENAILLAGE METALLISATION THERMOLAQUAGE, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Dövme malzemeleri, Metalleştirme, Dövme malzemeleri, Metalleştirme, pas önleyici koruma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aucamville, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz