• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • düşük presli malzemeler

Sonuçlar

Düşük presli malzemeler - Ithalat/Ihracat

 1. AARONIA AG

  Almanya

  Verified by europages badge

  AARONIA AG, yılında kurulan ve Düşük presli malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Strickscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MARCHANDISE TECHNOLOGIE GMBH

  Almanya

  MARCHANDISE TECHNOLOGIE GMBH, yılında kurulan ve Düşük presli malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Erkrath, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. BOMATEC AG

  İsviçre

  BOMATEC AG, yılında kurulan ve Manyetik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Mıknatıslar, Düşük presli malzemeler, Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, Mıknatıslar, Düşük presli malzemeler, Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hori, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. MBM INDUSTRY & RAIL TECH GMBH

  Avusturya

  MBM INDUSTRY & RAIL TECH GMBH, yılında kurulan ve Manyetik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Mıknatıslar, Elektromıknatıslar, Düşük presli malzemeler, Manyetik diskler, Mıknatıslar, Elektromıknatıslar, Düşük presli malzemeler, Manyetik diskler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Purkersdorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. CHIUSURE MAGNETICHE VAREC S.R.L.

  İtalya

  CHIUSURE MAGNETICHE VAREC S.R.L., yılında kurulan ve Manyetik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mıknatıslar, Düşük presli malzemeler, Mıknatıslar, Düşük presli malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. RIVI MAGNETICS S.R.L.

  İtalya

  RIVI MAGNETICS S.R.L., yılında kurulan ve Manyetik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mıknatıslar, Düşük presli malzemeler, Mıknatıslar, Düşük presli malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sassuolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. PROMAG S.R.L.

  İtalya

  PROMAG S.R.L., yılında kurulan ve Manyetik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mıknatıslar, Düşük presli malzemeler, Mıknatıslar, Düşük presli malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Codogno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. HYDRO X BULGARIA E O O D

  Bulgaristan

  HYDRO X BULGARIA E O O D, yılında kurulan ve Manyetik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Düşük presli malzemeler, Düşük presli malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Plovdiv, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 4. MAGNETEC S.R.L.

  İtalya

  MAGNETEC S.R.L., yılında kurulan ve Manyetik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mıknatıslar, Düşük presli malzemeler, Mıknatıslar, Düşük presli malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bedizzole, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. LIND - KG

  Avusturya

 1. SAIMAG S.R.L.

  İtalya

 2. ODB S.R.L.

  İtalya

 1. ITALFIT MAGNETI S.R.L.

  İtalya

 2. LOMAZZI CALAMITE DI LOMAZZI ADRIANO E C. ( S.N.C. )

  İtalya

 3. MAGNETALL S.R.L.

  İtalya

 4. GMF S.R.L.

  İtalya

 5. SELEZIONI MECCANICHE ITALIA

  İtalya

 6. SCHNEIDER & GEMSA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Schneider & Gemsa, otomotiv, sanayi, telekomünikasyon, ulaştırma, tıp ve elektronik sektörlerindeki müşterilerine özel ve profesyonel çözümler sunar. Üretim, tek parça üretiminden montaj grupları üretimine terminal cihazlarının komple üretiminden komple sistem çözümlerine kadar uzanmaktadır. Tam ve yarı otomatik üretim hatlarının komple "iş birimlerini" uygun maliyetli yerlere yerleştiriyor ve işletiyoruz. Almanya, Çek Cumhuriyeti ve Moldova'daki lokasyonlarımızla, maliyet açısından optimize edilmiş çözümler ve hizmetler sunabiliyoruz. Schneider & Gemsa, kablo konfeksiyonu, mekanik, mekatronik, elektronik, sensörler ve aktüatörler alanlarında onlarca yıllık uzmanlığa sahiptir. Kuruluşundan bu yana, milyonlarca elektrikli değişken hızlı motor, mekanik ve elektroteknik düzenekler ve terminal cihazları üretilmiştir. Kablo montaj departmanımızda en son teknolojiye sahip makineler ve aletler kullanılarak bükülü teller, data, sensör ve kontrol kabloları, kablo demetleri ve kumanda panoları yenilikçi teknolojilerle üretilmektedir. Kendi ekipman imalatımızda bireysel montaj - imalat ve test ekipmanları üretmekteyiz. Kaliteyi, çevremizin korunmasını ve kaynakların dikkatli kullanımını faaliyetlerimizin önemli bir parçası olarak görüyoruz.. Şirket, tüm lokasyonlarda DIN EN ISO 9001: 2015 , IATF 16949: 2016 (otomotiv) ve DIN EN ISO 14001: 2009 (çevre) standartlarına göre çalışmaktadır.

 7. ERA - CONTACT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Aichele Şirketler Grubu'nun bir üyesi olan era-contact GmbH, 2. nesil tarafından yönetilen uluslararası düzeyde aktif bir aile şirketidir. Şirket 90 yılı aşkın tecrübesi ile demiryolu, otomotiv, ticari araç ve inşaat makinelerinin yanı sıra, ölçüm ve tıbbi teknoloji, makine ve tesis yapımı sektörlerinde başarıyla faaliyet göstermektedir. Elektrikli demiryolu bağlantılarının yanı sıra kablo montajı, UIC konnektör sistemleri ve iletişim sistemleri alanlarında yüksek teknoloji ürünü ürünler ve çözümler sunan yenilikçi bir sistem tedarikçisi olarak, önde gelen araç üreticileri ve pazar lideri şirketler için geliştirme be projeler yürütüyoruz. Bu sayede müşterilerimiz, tecrübemiz ve pazar bilgimiz, müşteri odaklı süreç organizasyonumuz ve sürekli kalitemizden yararlanmaktadır. Size beyin fırtınası, konsept geliştirme, tasarım, 3D modelleme ve çizim üretiminin yanı sıra, FEM hesaplama, prototip ve seri üretim alanlarında size destek veriyoruz.

 8. BIZLINK ELOCAB GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Sipariş Üzerine İmalat Ürünler - Müşteriye özel nitelikli kablolarımızla müşterilerimize kapsamlı ürün ve üretim bilgisi, yüksek düzeyde sistem yeterliliği ve çeşitli sektörler için kapsamlı hizmetler sunuyoruz: - Yarı iletken endüstrisi - Endüstriyel otomasyon - Tıp - Makine mühendisliği - Demiryolu taşıtları - Robotik - Ölçüm ve yüksek frekans teknolojisi. Profesyonel danışmanlık, sorun analizleri, proje planlama, teknik dokümantasyon ve komple sistem çözümleriyle başlıyoruz. Ürün portföyümüz müşteriye özel çözümlerden oluşmaktadır, bunlar arasında: - Yüksek Performanslı Esnek kablolar ile Esnek Kılıf Teknolojili şerit kablolar - Hibrit yuvarlak kablolar - Minyatür ve mikro minyatür kablolar - Temiz oda kabloları - Diğer müşteriye özel kablo çözümleri. Doğrudan makine ve elektrik mühendisleri ve OEM yönetimiyle çalışıyoruz. Sektör lideri olarak minimum 100 metrelik bir siparişle çok rekabetçi çözümler sunuyoruz.

 1. PROFELEC

  Fransa

  Verified by europages badge

  ProfElec, endüstriyel ve üçüncül sektörlerdeki profesyoneller için elektrikli ekipman satışında Avrupa'da pazar lideridir. 15 yılı aşkın süredir başarılı bir hizmet sunmakta ve dünya çapında ihracat yapmaktayız. Fransa, Estonya ve Litvanya'daki yüksek teknolojili tesislerimiz, alçak gerilimden 6300A'e kadar en iyi elektrik panolarını tasarlamamıza, üretmemize ve ihraç etmemize olanak sağlıyor. Ayrıca, her müşterinin gereksinimlerini karşılamak için farklı tipte panolar geliştiriyoruz: küçük kontrol kabinlerinden onlarca metre uzunluğundaki otomasyon sistemlerine kadar. Ağırlıklı olarak ihracatla ve özel olarak Schneider Electric, Legrand, ABB, Siemens, Hager, APC, Finder, Wago, Eaton, Logstrup, OEZ gibi elektrikli ekipman üretimindeki büyük oyuncularla çalışıyoruz. Neden ProfElec'i seçmelisiniz? 48 saatte teslimat - siparişleri Fransa'daki depomuzdan gönderiyoruz. Profesyonellik - Tüm uzmanlarımız ve mühendislerimiz kapsamlı uluslararası deneyime sahiptir. En iyi koşullar - Alçak gerilim elektrik bileşenlerini doğrudan üreticilerden alıyoruz ve bunları müşterilerimize en iyi fiyatlarla sunuyoruz. Kataloğumuzu ziyaret edin ve uzmanlarımızla iletişime geçin!

 2. CASARETPLAST S.R.L. UNIPERSONALE

  İtalya

  Verified by europages badge

  CASARETPLAST S.R.L. UNIPERSONALE, yılında kurulan ve Plastik malzeme kalıplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Presli devreler, polyester parça kalıplama, ambalaj plastiği, Presli devreler, plastik malzemeden teknik malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Besana In Brianza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. MINCO FRANCE SA

  Fransa

  MINCO FRANCE SA, yılında kurulan ve Aktif elektronik parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Presli devreler, Tıbbi malzemeler, Presli devreler, Isıtma folyoları, esnek, hava sahası, Tıbbi malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aston, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. M2J

  Fransa

  M2J, yılında kurulan ve Presli devreler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. elektrik malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dourdan, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. MENARD DISTRIBUTION

  Fransa

  MENARD DISTRIBUTION, yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Marangozluk - Makine ve ekipmanlar, Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler, Marangozluk - Makine ve ekipmanlar, marangozluk malzemeleri, Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler, kameriye sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, L Union, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. NALDINI IVO

  İtalya