• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • düşük presli malzemeler

Sonuçlar

Düşük presli malzemeler - Ithalat/Ihracat

 1. AARONIA AG

  Almanya

  Verified by europages badge

  AARONIA AG, yılında kurulan ve Düşük presli malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Strickscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MARCHANDISE TECHNOLOGIE GMBH

  Almanya

  MARCHANDISE TECHNOLOGIE GMBH, yılında kurulan ve Düşük presli malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Erkrath, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MBM INDUSTRY & RAIL TECH GMBH

  Avusturya

  MBM INDUSTRY & RAIL TECH GMBH, yılında kurulan ve Manyetik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Mıknatıslar, Elektromıknatıslar, Düşük presli malzemeler, Manyetik diskler, Mıknatıslar, Elektromıknatıslar, Düşük presli malzemeler, Manyetik diskler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Purkersdorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. BOMATEC AG

  İsviçre

  BOMATEC AG, yılında kurulan ve Manyetik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Mıknatıslar, Düşük presli malzemeler, Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, Mıknatıslar, Düşük presli malzemeler, Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hori, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. RIVI MAGNETICS S.R.L.

  İtalya

  RIVI MAGNETICS S.R.L., yılında kurulan ve Manyetik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mıknatıslar, Düşük presli malzemeler, Mıknatıslar, Düşük presli malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sassuolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PROMAG S.R.L.

  İtalya

  PROMAG S.R.L., yılında kurulan ve Manyetik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mıknatıslar, Düşük presli malzemeler, Mıknatıslar, Düşük presli malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Codogno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. CHIUSURE MAGNETICHE VAREC S.R.L.

  İtalya

  CHIUSURE MAGNETICHE VAREC S.R.L., yılında kurulan ve Manyetik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mıknatıslar, Düşük presli malzemeler, Mıknatıslar, Düşük presli malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. MAGNETEC S.R.L.

  İtalya

  MAGNETEC S.R.L., yılında kurulan ve Manyetik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mıknatıslar, Düşük presli malzemeler, Mıknatıslar, Düşük presli malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bedizzole, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. HYDRO X BULGARIA E O O D

  Bulgaristan

  HYDRO X BULGARIA E O O D, yılında kurulan ve Manyetik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Düşük presli malzemeler, Düşük presli malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Plovdiv, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 5. GMF S.R.L.

  İtalya

 1. SAIMAG S.R.L.

  İtalya

 2. ODB S.R.L.

  İtalya

 1. LOMAZZI CALAMITE DI LOMAZZI ADRIANO E C. ( S.N.C. )

  İtalya

 2. MAGNETALL S.R.L.

  İtalya

 3. ITALFIT MAGNETI S.R.L.

  İtalya

 4. SELEZIONI MECCANICHE ITALIA

  İtalya

 5. LIND - KG

  Avusturya

 6. SCHNEIDER & GEMSA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Schneider & Gemsa, otomotiv, sanayi, telekomünikasyon, ulaştırma, tıp ve elektronik sektörlerindeki müşterilerine özel ve profesyonel çözümler sunar. Üretim, tek parça üretiminden montaj grupları üretimine terminal cihazlarının komple üretiminden komple sistem çözümlerine kadar uzanmaktadır. Tam ve yarı otomatik üretim hatlarının komple "iş birimlerini" uygun maliyetli yerlere yerleştiriyor ve işletiyoruz. Almanya, Çek Cumhuriyeti ve Moldova'daki lokasyonlarımızla, maliyet açısından optimize edilmiş çözümler ve hizmetler sunabiliyoruz. Schneider & Gemsa, kablo konfeksiyonu, mekanik, mekatronik, elektronik, sensörler ve aktüatörler alanlarında onlarca yıllık uzmanlığa sahiptir. Kuruluşundan bu yana, milyonlarca elektrikli değişken hızlı motor, mekanik ve elektroteknik düzenekler ve terminal cihazları üretilmiştir. Kablo montaj departmanımızda en son teknolojiye sahip makineler ve aletler kullanılarak bükülü teller, data, sensör ve kontrol kabloları, kablo demetleri ve kumanda panoları yenilikçi teknolojilerle üretilmektedir. Kendi ekipman imalatımızda bireysel montaj - imalat ve test ekipmanları üretmekteyiz. Kaliteyi, çevremizin korunmasını ve kaynakların dikkatli kullanımını faaliyetlerimizin önemli bir parçası olarak görüyoruz.. Şirket, tüm lokasyonlarda DIN EN ISO 9001: 2015 , IATF 16949: 2016 (otomotiv) ve DIN EN ISO 14001: 2009 (çevre) standartlarına göre çalışmaktadır.

 7. BIZLINK ELOCAB GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Sipariş Üzerine İmalat Ürünler - Müşteriye özel nitelikli kablolarımızla müşterilerimize kapsamlı ürün ve üretim bilgisi, yüksek düzeyde sistem yeterliliği ve çeşitli sektörler için kapsamlı hizmetler sunuyoruz: - Yarı iletken endüstrisi - Endüstriyel otomasyon - Tıp - Makine mühendisliği - Demiryolu taşıtları - Robotik - Ölçüm ve yüksek frekans teknolojisi. Profesyonel danışmanlık, sorun analizleri, proje planlama, teknik dokümantasyon ve komple sistem çözümleriyle başlıyoruz. Ürün portföyümüz müşteriye özel çözümlerden oluşmaktadır, bunlar arasında: - Yüksek Performanslı Esnek kablolar ile Esnek Kılıf Teknolojili şerit kablolar - Hibrit yuvarlak kablolar - Minyatür ve mikro minyatür kablolar - Temiz oda kabloları - Diğer müşteriye özel kablo çözümleri. Doğrudan makine ve elektrik mühendisleri ve OEM yönetimiyle çalışıyoruz. Sektör lideri olarak minimum 100 metrelik bir siparişle çok rekabetçi çözümler sunuyoruz.

 8. METAL TECHNOLOGY GROUP

  Bulgaristan

  Verified by europages badge

  Metal Technology Group AD, üç seçkin Bulgar dökümhanesinin önde gelen konsolidatörüdür: Pleven'de ALUCOM, Lovech'te OSSAM ve Vratsa'da CENTROMET. Her bir kuruluş, kurumsal ailemize kendi uzmanlık bilgisini ve yenilikçi üretim teknolojilerini getirmektedir. 1997 yılında kurulan grubumuz, zengin geçmişe sahip ayrı dökümhanelerden metalürji sektöründe bir güç birliğine dönüştü ve Pleven, Lovech, Vratsa'daki lokasyonlarımızda ve Sofya'daki merkez ofisimizde 560'tan fazla kalifiye çalışanla faaliyet göstermekte. Mükemmelliğe olan bağlılığımız, beş kıtaya yayılan geniş faaliyet alanımız ve 25'ten fazla ülkedeki müşterilerimize otomotiv, havacılık ve makine dahil olmak üzere çeşitli sektörlere yüksek kaliteli dökümler sunmamızla kendini göstermektedir. Küresel tedarik zincirlerinin kritik ihtiyaçlarını anlayan Metal Technology Group AD, yalnızca yüksek kaliteli döküm üretiminde uzmanlaşmakla kalmaz, aynı zamanda kapımızdan sizinkine sorunsuz teslimat sağlamak için paketleme, lojistik ve nakliye dahil olmak üzere kapsamlı hizmetler sunar. Yaklaşımımız, ilk siparişten son teslimata kadar sorunsuz bir müşteri deneyimini vurgulamakta ve basit, verimli bir tedarik sürecini kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. MTG'yi seçerek, teknolojik ilerlemeye, sürekli gelişime ve müşterilerle uzun vadeli ilişkilerin geliştirilmesine değer veren bir şirketle ortaklık kurmuş olursunuz ve proje ihtiyaçlarınızı hassasiyet ve güvenilirlikle karşılamamızı sağlarsınız.

 1. CASARETPLAST S.R.L. UNIPERSONALE

  İtalya

  Verified by europages badge

  CASARETPLAST S.R.L. UNIPERSONALE, yılında kurulan ve Plastik malzeme kalıplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Presli devreler, polyester parça kalıplama, ambalaj plastiği, Presli devreler, plastik malzemeden teknik malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Besana In Brianza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. HANS NEUPER OHG

  Almanya

  HANS NEUPER OHG, yılında kurulan ve Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Spor malzemeleri, Binicilik ekipman ve aksesuarları, Spor malzemeleri, Binicilik ekipman ve aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. NALDINI IVO

  İtalya