• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • düz bıçaklar

Sonuçlar

Düz bıçaklar - Ithalat/Ihracat

 1. RIGHI INOX

  İtalya

  Verified by europages badge

  Righi şirketi otomatik makinelere yönelik genel olarak dairesel, düz, dişli tip bıçaklar ve falçata bıçaklarının ayrıca teknik resme göre endüstriyel bıçakların üretilmesi alanında uzmanlaşmıştır. Gıda ve konserve sanayisi için paketleme ve ambalajlamaya yönelik bıçaklar. Paketleme ve ambalajlama makineleri için düz ağızlı veya dişli bıçaklar ve sıyırıcılar. Mekanik endüstrisi, madencilik endüstrisi, kauçuk endüstrisi, plastik işlemeye yönelik endüstri, paketleme, sac işçiliği, atık ve geri kazanım malzemelerine yönelik bıçaklar.

 2. PRO COUPE INDUSTRIES

  Fransa

  Verified by europages badge

  PRO COUPE INDUSTRIES, yılında kurulan ve Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Düz bıçaklar, Dairesel bıçaklar, Endüstriyel bıçaklar, plastik film kesimi için lamalar, aşındırıcı malzeme kesimi için lamalar, doğrama bıçakları, karbon lamalar, tıraş bıçakları, sebze kesme testeresi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roissy En Brie, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. ATASAN BIÇAK - MUHITTIN AYDURAN

  Türkiye

 4. Başkurt Makina

  Türkiye

  BAŞKURT MAKİNA was established at 1980 by Yüksel BAŞKURT. We are providing service with years of experience in the package and food sector for 38 years. Our company reached beeing a desired and appreciated national and worldwide brand. İn combination with quality, fast production, technical information and quick support we offer a large range of industrial cutting knives and also give grinding service for the customer’s contentment. Our stocks for standart products are always on a level for a quick response. We are working always focused on our customers, so we can find easily solutions for their special requests in the most recent time. For those, who care about quality, we are always the first choice and today we are a recognized brand in the national and international markets. With quality and dedication to the work, BAŞKURT MAKİNA became a recommended brand. We are a family business and all of our customers are a part of BAŞKURT MAKİNA’S big family.

 5. ASLANLAR INOKS BICAK IMALATI - BICAKCI

  Türkiye

  Sirius Knife markası altında, endüstriyel ve geleneksel metodlarla ürünlerimizi üreterek sizlerle buluşturuyoruz. Yüzyıllardır bu zamana en yetenekli bıçak ve kılıç ustalarının yetiştiği Denizli Yatağan bölgesinde, atalardan aktarılan birikimle yolumuza devam ediyoruz. Mottomuzdan da anlaşılacağı üzere bizim için bir işten çok daha fazlası olarak “Ahşap, Çelik ve Sanatın Buluştuğu Yer” misyonuyla hizmet ediyoruz. Ürünlerimiz şef bıçakları, kamp ve av bıçakları ve çakı olarak üç ana gruptadır. Kalite şef bıçaklarımız arasında Japon bıçakları serisinden Santoku, Kiritsuke ve Nakiri gibi belli şekil ve özelliklere sahip bir çok modelimiz bulunmaktadır. Bu grubun altında mutfak bıçakları, kasap bıçakları, meyve bıçakları ve muhtelif bıçak setleri olarak grup yada tekli kombinasyonlu farklı ebat ve renklerde çeşitlerimiz de bulunuyor. Kamp bıçakları grubu olarak karbon değeri yüksek, dayanıklı, keskin ağızlı ve yüksek ağız dirençli, kabzaları farklı ağaçlardan oluşturulmuş modellerimiz arasında kasatura, kama, avcı bıçağı, bushcraft, bıçak kolye, karambit, kamp baltası yer almaktadır. Üçüncü ürün grubumuz olan çakı grubunda da maksimum çeşit bulunmaktadır. Ebat, renk, ağaç gibi farklı alternatiflere yaylı ve kilitli özellikleri eklenerek birçok model oluşturulmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ECO-WOOD LLC

  Rusya

  ECO-Wood şirketi, çevre odaklı felsefeye sahip bir işletmedir. Şirket kendi bünyesinde kimyasal veya yapıştırıcı kullanmadan huş kaplamadan yapılmış tek kullanımlık çevre dostu sofra takımlarının üretimini geliştirmektedir. Sadece tahta. ECO-Wood, işletmelerin çevreye duyarlı olmalarına yardımcı olur. Şirket, pazar eğilimlerine anında yanıt verir ve uluslararası ortakların taleplerini ve belirli ülkelerin gereksinimlerini karşılamak için ayarlamalar yapmaya hazırdır. ECO-Wood'un ürünleri uluslararası FSC sertifikalıdır. Bu, ürünlerin orman işletmeciliği belgeli ormanlardan elde edilen hammaddelerden yapıldığı anlamına gelir. Yani orman sahipleri ve orman yöneticileri, ormanlarını sorumlu bir şekilde yönettiklerini kanıtlamak için FSC sertifikasına tabi tutulurlar. Başlıca gereksinimlerden biri, ormandan tüketiciye kadar tedarik zincirinin tutarlılığıdır. Bu, kaçak kereste de dahil olmak üzere menşei bilinmeyen kerestelerin gözetim zincirine girmesini önler.

 2. ASR KNIVES MANUFACTURING AND TRADE CO

  Türkiye

  Meyve bıçak seti imalatımız var .

 3. TASEF

  Belçika

  TASEF, yılında kurulan ve Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Düz bıçaklar, CNC freze, Düz bıçaklar, Parçalama bıçakları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dendermonde, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. O.E.G. SRL

  İtalya

  O.E.G. SRL, yılında kurulan ve Düz bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, daire sel testereler, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, lama testereler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Seveso, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. KADUR

  İspanya

  KADUR, yılında kurulan ve Kesiciler için keskiler sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel bıçaklar, Düz bıçaklar, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Endüstriyel bıçaklar, Düz bıçaklar, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, lamalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castellar Del Vallès - Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. JATTIN ENTERPRISES

  Hindistan

  JATTIN ENTERPRISES, yılında kurulan ve Düz bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sonipat, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 2. 'LAV.EL.GOMMA' SRL

  İtalya

 1. CARNEVALI S.R.L.

  İtalya

 2. WILHELM HOLZHAUSER SERVICE E.K.

  Almanya

  Numune koleksiyonlar oluşturacak makineler, sivri uçlu numune kesme makineleri ve şelale yapıştırma makineleri. Sivri uçlu bıçaklar, tek yönlü sivri uçlu bıçaklar, düz kesme bıçakları, hava delikleri, zımbalama altlıkları ve kesme altlıkları, kağıt delme makineleri, kumaş delme makineleri, çoklu defter makineleri gibi tüm aksesuarlara sahip olacaksınız. Sunduğumuz hizmetler: Numune koleksiyonlar, kumaş numunesi koleksiyonları, kumaş numune defterleri, tekstil numune sunumları, şelaleler vb. Şelale numuneleri

 3. COLTEX DI BRUSCAGIN CARLA

  İtalya

  Verified by europages badge

  COLTEX DI BRUSCAGIN CARLA, yılında kurulan ve Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. lamalar, bıçak bileme, kesim bıçakları, döner bıçaklar, şerit lama testereler, daire sel testereler, düz lamalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gambolo', İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. MASTAS GRUP MATBAACILIK VE ETIKET

  Türkiye

  Şirketimiz İzmir'de 1989 yılından beri kendiliğinden yapışan rulo bobin çıkartmalar, düz ofset çıkartmalar, kutular ve kolilerin üretimi ile ilgili çalışmaktadır. Tüm baskı makinelerimiz dünya markası yüksek teknoloji makinelerdir. Klasik ofset baskı tesislerimizde tüm baskı makinelerimiz 'HEIDENBERG' olup (50 X 70 - 70 X 100 ) tek-iki-dört-beş-altı renk ve dispersiyon laklıdır. Polar kesim / giyotin makinelerinde milimetrenin yüzde biri hassasiyetinde kesim yapabilen ELMAS UÇLU bıçaklar, kutu kesiminde ise tam otomatik 70 x 100 SANWA – BOBS, şekilli etiketlerin kesiminde de üç adet BUSH kesim makinesi kullanılmaktadır. Rulo bobin etiket bölümünde; 8 renkli Ko – pack – flekso destekli IWASAKI, Nilpeter 2008 model makineler kullanılmakta olup, bu makinelerde ayrıca selofan kaplama, arka yüzeye baskı ve sıcak folyo baskıları da yapılabilmektedir. Raf ürünlerimizin göze çarpıcı olmasını sağlamak ve satın alınırlığını kolaylaştırmak amacı ile METALİZE PP ve METALİZE kuşe RULO BOBİN etiketlere ağırlık vermekteyiz.

 5. TECNOLAME SAS

  İtalya

  Tecnolame 1987'de bir amatör olan Alessandro Miglioranzi'nin sektörde edindiği uzun yıllara dayanan tecrübeden ortaya çıkmıştır. Veneto'daki matbaalar, cilt evleri ve daha diğer pek çoğu gibi şirketler ve endüstri işletmelerine yönelik bıçak ağzı bileyleme faaliyetinde bulunmaktayız. Grafik sanatlar, sanayi makineleri ve ahşap işçiliğine yönelik olarak kaliteli, dakik ve hızlı bir bıçak ağzı billeme hizmeti sunmaktayız.

 6. HERBERTZ GMBH & CO. KG

  Almanya

  HERBERTZ GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Endüstriyel bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. düz lamalar, delici bıçaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Remscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.