• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dış lastik - yapım ve rejenerasyon için makineler

Sonuçlar

Dış lastik - yapım ve rejenerasyon için makineler - Ithalat/Ihracat

 1. NEUMÁTICOS RODACAN

  İspanya

  Lastik üreticisi, lastik kaplama, ekolojik lastikler.

 2. ITALMATIC S.R.L.

  İtalya

  ITALMATIC S.R.L., yılında kurulan ve Dış lastik - yapım ve rejenerasyon için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. lastik çıkarma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cassina De' Pecchi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. ZEALOUS IMPORT AND EXPORT TRADING CO., LTD.

  Çin

  ZEALOUS IMPORT AND EXPORT TRADING CO., LTD., yılında kurulan ve Dış lastik - yapım ve rejenerasyon için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zhengzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. QINGDAO DOUBLESTAR TIRE INDUSTRIAL CO., LTD

  Çin

  QINGDAO DOUBLESTAR TIRE INDUSTRIAL CO., LTD, yılında kurulan ve Lastikler ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dış lastikler, Dış lastik - yapım ve rejenerasyon için makineler, kamyon lastikleri, arazi lastikleri, Dış lastikler, Dış lastik - yapım ve rejenerasyon için makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Qingdao, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. RENOP SPOL. S R.O.

  Slovakya

  RENOP SPOL. S R.O., yılında kurulan ve Dış lastik - yapım ve rejenerasyon için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Liptovská Teplá , Slovakya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ACTEN GROUP

  Malezya

  ACTEN GROUP, yılında kurulan ve Dış lastik - yapım ve rejenerasyon için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, nsdk, Malezya 'de bulunmaktadır.

 2. SHANDONG HOMERUN TIRES CO.,LTD

  Çin

  SHANDONG HOMERUN TIRES CO.,LTD, yılında kurulan ve Dış lastik - yapım ve rejenerasyon için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Qingdao, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. FINIXX GLOBAL INDUSTRY CO.,LTD.

  Tayland

  FINIXX GLOBAL INDUSTRY CO.,LTD., yılında kurulan ve Dış lastik - yapım ve rejenerasyon için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. lastikler, kar lastiği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bangkok, Tayland 'de bulunmaktadır.

 4. SHENGTAI GROUP CO., LTD.

  Çin

  SHENGTAI GROUP CO., LTD., yılında kurulan ve Dış lastik - yapım ve rejenerasyon için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dongying, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. REIFEN CHWOLKA E.K.

  Almanya

  REIFEN CHWOLKA E.K., yılında kurulan ve Dış lastik - yapım ve rejenerasyon için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Lastikler ve aksesuarlar, Kaplanmış lastikler, Dış lastikler, Lastikler ve aksesuarlar, Kaplanmış lastikler, Dış lastikler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Kissingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. RESEM GROUP CHINA

  Çin

  RESEM GROUP CHINA, yılında kurulan ve Dış lastik - yapım ve rejenerasyon için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. lastiklerin geri dönüşümü, plastik reçineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, shangqiu, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. GAOTANG XINGLU BENDAK TYRE RETREAD CO.,LTD

  Çin

  GAOTANG XINGLU BENDAK TYRE RETREAD CO.,LTD, yılında kurulan ve Dış lastik - yapım ve rejenerasyon için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tekerlek kontrolü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jinan, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. RUELLE SERVICES S.R.L.

  Romanya

  RUELLE SERVICES S.R.L., yılında kurulan ve Dış lastik - yapım ve rejenerasyon için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir. Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar için jantlar/jant çemberleri, Dış lastikler, Dış lastikler - tamir gereçleri, Lastikler ve aksesuarlar, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar için jantlar/jant çemberleri, Dış lastikler, Dış lastikler - tamir gereçleri, Lastikler ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Buftea, Romanya 'de bulunmaktadır.

 2. VERGOM DI FAVERO LORELLA

  İtalya

  VERGOM DI FAVERO LORELLA, yılında kurulan ve Dış lastik - yapım ve rejenerasyon için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. oto lastiği kaplama makina ve ekipmanları, alüminyum kalıplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. JIANGYIN HAIXIANG MACHINERY CO., LTD

  Çin

  JIANGYIN HAIXIANG MACHINERY CO., LTD, yılında kurulan ve Dış lastik - yapım ve rejenerasyon için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wuxi, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. KIRKBY TYRES LTD

  Birleşik Krallık

  KIRKBY TYRES LTD, yılında kurulan ve Dış lastik - yapım ve rejenerasyon için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Liverpool, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. TYREPRO BANDAG LIMITED

  İrlanda

  TYREPRO BANDAG LIMITED, yılında kurulan ve Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dış lastik - yapım ve rejenerasyon için makineler, Dış lastik - yapım ve rejenerasyon için makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dublin, İrlanda 'de bulunmaktadır.

 6. SENEEN CO

  Suriye

  SENEEN CO, yılında kurulan ve Dış lastik - yapım ve rejenerasyon için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Aleppo, Suriye 'de bulunmaktadır.

 7. SOFTAOGLU TYRE RETREADING MACHINE

  Türkiye

  SOFTAOGLU TYRE RETREADING MACHINE, yılında kurulan ve Dış lastik - yapım ve rejenerasyon için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. lastik çıkarma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Isparta, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. NOVA - S A.S.

  Slovakya

  NOVA - S A.S., yılında kurulan ve Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dış lastik - yapım ve rejenerasyon için makineler, Dış lastik - yapım ve rejenerasyon için makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brezová Pod Bradlom , Slovakya 'de bulunmaktadır.

 1. QINGDAO LAKESEA TYRE CO., LTD

  Çin

  QINGDAO LAKESEA TYRE CO., LTD, yılında kurulan ve Dış lastik - yapım ve rejenerasyon için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Weihai, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. QINGDAO BROWNSTONE TYRE CO.,LTD.

  Çin

  QINGDAO BROWNSTONE TYRE CO.,LTD., yılında kurulan ve Dış lastik - yapım ve rejenerasyon için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Qingdao, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. ABT AG

  İsviçre

  ABT AG, yılında kurulan ve Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dış lastik - yapım ve rejenerasyon için makineler, Dış lastik - yapım ve rejenerasyon için makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dietlikon, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. DAHMEN GMBH

  Almanya

  DAHMEN GMBH, yılında kurulan ve Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dış lastik - yapım ve rejenerasyon için makineler, Dış lastik - yapım ve rejenerasyon için makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alsdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SHANDONG WANDA BOTO TYRE CO.,

  Çin

  SHANDONG WANDA BOTO TYRE CO.,, yılında kurulan ve Dış lastik - yapım ve rejenerasyon için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. arazi lastikleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dongying, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. ROTARY UNION

  Hindistan

  ROTARY UNION, yılında kurulan ve Dış lastik - yapım ve rejenerasyon için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mumbai, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 7. FAGA TYRES (PVT) LTD

  Sri Lanka

  FAGA TYRES (PVT) LTD, yılında kurulan ve Dış lastik - yapım ve rejenerasyon için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bandaragama, Sri Lanka 'de bulunmaktadır.

 8. AUTO GRIP AS

  Norveç

  AUTO GRIP AS, yılında kurulan ve Taşıt jantları/jant çemberleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dış lastik - yapım ve rejenerasyon için makineler, Dış lastik - yapım ve rejenerasyon için makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oslo, Norveç 'de bulunmaktadır.

 9. SALSONS IMPEX PVT. LTD.

  Hindistan

  SALSONS IMPEX PVT. LTD., yılında kurulan ve Dış lastik - yapım ve rejenerasyon için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Delhi, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 10. SPB KRAN D.O.O.

  Sırbistan

  SPB KRAN D.O.O., yılında kurulan ve Dış lastik - yapım ve rejenerasyon için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Belgrade, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz