• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dahili taşıma konteynerleri

Sonuçlar

Dahili taşıma konteynerleri - Ithalat/Ihracat

 1. GMÖHLING TRANSPORTGERÄTE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Sadece metal soğuktur: Gmöhling — 70 görkemli yıl, 80'den fazla güçlü çalışan ve 1000'den fazla alüminyum işleme fikri. Yenilikçilik bizim geleneğimizdir. Kendini sürekli geliştirme iradesi, şirketimizin ruhunun derinlerine işlemiştir. Şirket sahibi Bay Gmöhling tarafından başlatılan bu anlayış, tüm çalışanlara gururla aktarılmıştır. Gustav Heinemann şöyle demişti: "Hiçbir şeyi değiştirmek istemeyen, korumak istediği şeyi de kaybeder." Bu anlayışla kendi sektörümüz için çıtayı sürekli daha yükseğe çıkarıyoruz. Taşıma ve imha kaplarımız, taşıma ve dolap arabalarımız ve paletlerimiz tüm dünyada çok sayıda müşterimizin vazgeçemediği ürünlerdir. Fürth / Almanya'daki 8000 metrekareden büyük kendi tesislerimizde Gmöhling olarak kendi başarı hikayemizi yazıyoruz.

 2. HEBOLD SYSTEMS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Hebold Systems uzun yıllardan bu yana ilaç, kozmetik ve gıda sanayileri için vakumlu karıştırma ve homojenleştirme teknolojileri alanlarında münferit çözümler geliştirmekte ve üretmektedir. Krem, jel, merhem, losyon ve şampuan üretimi için homojenize etme ve ayırma tesislerinde kullanılmak üzere karıştırıcı imalatı yapılmaktadır. Yarı katı haldeki malzemelerin üretilmesi için proses tesisleri 5 ile 10.000 litre arasındaki standart büyüklüklerde üretilmektedir. Müşterinin şartnamesine bağlı olarak, komple tesisler, bir veya birden fazla HEBOLD karıştırıcılardan oluşmaktadır. Bu karıştırıcılar gereğinde kapak açma tertibatı, homojenleştirici, ön aşama kapları, vakum sistemleri, ısıtma ve soğutma donanımları, boru hatları, operatör platformu ve proses görselleştirme ve reçete yönetim özellikli sahip kumanda birimine sahiptir.

 3. PADBERG + PALATEC LOGISTIC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Padberg + Palatec Logistic GmbH'nin çelik, ahşap veya kombine olmak üzere her türden depolama ve taşıma rafı yelpazesi, tüm sanayi ve ticaret sektörlerinden müşterilere yöneliktir. Depolama teknolojisi alanındaki özel gereksinimler ve büyük ölçekli projeler için özel yük taşıyıcılarının bireysel tasarımı, geliştirilmesi ve üretimi faaliyet alanımızın bir parçasıdır. Örneğin otomotiv endüstrisi için sürekli olarak sektöre özel yük taşıyıcılar geliştirilmekte ve üretilmektedir. Taleple ilgili yük taşıyıcılara ek olarak, ürün yelpazemiz ayrıca çubuk paletleri, kafes paletleri, çelik çerçevelerini, üst çerçevelerini, silindirik direk paletlerini ve silindirik tankları da içerir. Standart modellerimizin çoğu 800x1200 Euro palet gibi yaygın boyutlar için tasarlanmıştır. Ayrıca işletme ve depo ekipmanları için ihtiyacınız olan tüm ürünleri bizde bulabilirsiniz. Ürün yelpazemiz atık kutularından transpaletlere, dolaplardan alet arabalarına kadar uzanmaktadır. Kendini işine adamış ve nitelikli çalışanlar, modern, verimli makine ve robotların kullanımı ve danışmanlık ekibimizin uzun yıllara dayanan deneyimi, sorunlarınızın tarafımızdan çözüleceğinin ve isteklerinizin güvenilir bir şekilde yerine getirileceğinin garantisidir. Birlikte şirketiniz için en uygun depolama ve taşıma çözümünü bulacağız!

 4. HOYER GMBH INTERNATIONALE FACHSPEDITION

  Almanya

  Verified by europages badge

  HOYER Multilog şirketi, IBC ve basınçlı kaplar için lojistik ve kiralama çözümleri sunar ve paslanmaz çelikten mamul, 45.000'den fazla tanktan oluşan bir filoya erişim sağlar. Şirket merkezi Hamburg'da olan HOYER Multilog, Avrupa'daki güçlü varlığının yanı sıra, ABD ve Asya'da da iyi bir pazar pozisyonuna sahiptir. 2017' yılından bu yana Fransız CCR de HOYER Grubunun bir parçasıdır. Paslanmaz çelik küçük konteynerlerin kiralanmasına ek olarak, HOYER Multilog kapsamlı servis hizmetleri de sunmaktadır. Bunlar arasında filo yönetimi, boş veya dolu konteynerlerin taşınması, temizlik, bakım ve onarım yer almaktadır. HOYER Multilog, gıda, kozmetik ve kimya sanayiinde uzun yıllara dayanan deneyime sahip güvenilir bir iş ortağı olarak kendini kanıtlamıştır. HOYER Multilog hemen hemen her ürün için optimum IBC veya basınçlı konteyner sağlamaktadır. Konteynerlerden büyük bir çoğunluğunun kapasitesi 200 ile 1650 litre aralığındadır.

 5. KNÜPPEL VERPACKUNG GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PSAPLAST - PLÁSTICOS SANTO ANTÓNIO, LDA.

  Portekiz

  Verified by europages badge

  PSAPLAST - PLÁSTICOS SANTO ANTÓNIO, LDA., yılında kurulan ve Plastik kutular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dahili taşıma konteynerleri, Plastik ambalaj, Dağıtım kapları, Dahili taşıma konteynerleri, plastik kasalar, plastikte kovalar, Plastik ambalaj sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leiria, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. BEKUPLAST GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BEKUPLAST GMBH, yılında kurulan ve Konteynerler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dahili taşıma konteynerleri, Plastik kasalar, Temiz odalar, boya paletleri, İstif kasaları, Dahili taşıma konteynerleri, Plastik taşıma konteynerleri, depolama ve stoklama için katlanır kaplar, plastik palet kutular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ringe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SCHAKE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHAKE GMBH, yılında kurulan ve Kentle ilgili eşyalar ve tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İnşaat - ince işler, Bayındırlık İşleri, Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler, Dahili taşıma konteynerleri, yol inşaatı, İnşaat - ince işler, Bayındırlık İşleri, Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler, Dahili taşıma konteynerleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BO-INNO GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BO-INNO GMBH, yılında kurulan ve Tel ağlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dahili taşıma konteynerleri, Bükük tel parçaları, Dahili taşıma konteynerleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mittelbiberach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BERGSIEK BEHÄLTERBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BERGSIEK BEHÄLTERBAU GMBH, yılında kurulan ve Dahili taşıma konteynerleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel yapı inşaatı, Filtreleme sistemleri, Kaynak bileşenleri, İşleme yama, vakumlu kaplar, Endüstriyel yapı inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rinteln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. M. ROTH GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  M. ROTH GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Dahili taşıma konteynerleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. vakumlu kaplar, silolar, şarap tankları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wiesenbronn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ERPINSAN INS. OTOMOTIV SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Our company serves forming, bending, punching and cutting operations for metal sheets using molds and eccentric presses. In addition, all kind of machining can be done to metal shafts such as surface machining, converting metal shafts to pipes and rings also done in our facility. These parts can also welded each other with gas welding machines in our facility. We are a manufacturing company. We manufacture parts used in automotive, machinery, construction and furniture sectors. We also produce by-products and spare parts used in the production of many plastic, wood, rubber products. We produce metal shipping crates used for transportation and storage in industry. We also produce cage wire and metal baskets. Metal storage racks, platforms, gitterbox, raised floor, scrap container, protection cages, brackets, beams, workshop tables, barriers, vehicle seat spare parts are examples of our products.

 1. BOXPLUS

  Belçika

  BOXPLUS, EN UYGUN FİYATLARLA PLASTİK SANDIK, KASA, TANK VE ŞARYOLARIN EŞDEĞER ADIDIR! BOXPLUS'IN ÖZEL ÜRÜNLERİ: 600x400 MM VE 800X600 MM BOYUTLARINDA ŞARYOLAR, TEKERLEKLİ TAŞIYICILAR VEYA TEKERLEKLİ KASA VE TANKLAR. Boxplus, çevre korumaya yönelik lojistik ve teknik uygulamalar konusunda merkezi Maaseik'de bulunan ve plastik kasa, sandık ve tank üretimi yapan Avrupa en önemli şirketlerinden biridir. Boxplus, "FİYATTA LİDER" olma prensibi ve stratejisini uygulayan bir şirket olarak ürünlerimiz "PAZARDA MEVCUT OLANIN EN UCUZUDUR" parolasına göre sunulmaktadır.

 2. BITO SYSTEMES

  Fransa

  BITO şirketi stoklama, sipariş hazırlama sistemleri alanında sektöründe uzmandır ve lider Avrupa'lı kuruluşlar arasında yer almaktadır. Plastik kaplar: kap sistemleri, plastik kap ve hazneler, laboratuarlar için plastik kaplar, saklama kapları, depolama kapları, dosyalar ve depolama kapları, plastik kaplar, gıda kapları, istiflenebilir kaplar, taşıma kapları, ağızlı kaplar, tutma kapları, plastik malzemeli kasalar, sanayi için plastik konteynırlar, plastik konteynırlar, konteynırlar.

 3. HESONWERK GMBH PRETZSCH TRANSPORT- UND LAGERTECHNIK

  Almanya

  120 yıldan uzun süredir HESON geleneksel işletmesi taşıma, depolama ve çevre teknolojisi, döküm tekniği ve mekanik işleme alanındaki problemlerinize çözümler sunar. HESON ürünlerimiz aşağıdaki sektörlerin tüm alanlarında kullanılmaktadır: Otomobil endüstrisi, otomobil üretim tedarikçileri (dökümhaneler, demirciler, mekanik imalatlar, vida sektörü), yüksek raflı depolama ve otomasyon tekniği, atık imha sektöründen gıda endüstrisine kadar.

 4. MÜLLER GMBH

  Almanya

  Paslanmaz çelik fıçı ve paslanmaz çelik konteyner üreticisi, kaldırma tertibatı, karıştırıcı ve palet değiştirici gibi sabit ve mobil elleçleme cihazları, çift klape sistemi ve paslanmaz çelik hazneler.

 5. HESONWERK GMBH TRANSPORT-, LAGER- & UMWELTTECHNIK

  Almanya

  120 yıldır saygın HERSON işletmesi taşımacılık, depolama ve çevre teknolojisi, döküm teknolojisi, mekanik işleme alanlarındaki sorunlarınızın çözümünde güvenilir bir partnerdir. HESON ürünlerimiz sanayinin neredeyse her kolunda kullanılmaktadır: Otomotiv sanayisi, otomotiv yan sanayisi (dökümhaneler, demirciler, mekanik imalatlar, cıvata ve vida sektörü), yüksek raflı depolama ve otomasyon teknolojisi, atık imha sektöründen gıda endüstrisine kadar.

 6. WEIDNER GMBH

  Almanya

  60 yılı aşkın tecrübeye sahip olan Weidner GmbH şirketi, katma değer zinciri boyunca, "Her şey bir kaynaktan" sloganına sadık kalarak, çeşitli hizmetler ve ürünler sunmaktadır. Günümüzde şirketler grubunun Avrupa'daki beş şubesinde 200'ün üzerinde çalışanı vardır. Yenilikçilik, güvenilirlik ve uzmanlık bilgisine dayanan şirket, müşterilerinin isteklerine esnek ve optimal bir şekilde cevap verebilmektedir.

 7. KAPPELER VERPACKUNGS-SYSTEME AG

  İsviçre

  KAPPELER VERPACKUNGS-SYSTEME AG, yılında kurulan ve Dahili taşıma konteynerleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Urtenen-Schönbühl, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 8. BWH SPEZIALKOFFER GMBH

  Almanya

  BWH SPEZIALKOFFER GMBH, yılında kurulan ve Plastik malzemeden ambalajlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Dahili taşıma konteynerleri, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Dahili taşıma konteynerleri, ambalaj malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hörstel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. CROWDCOMPONENTS UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Almanya

  CROWDCOMPONENTS UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), yılında kurulan ve Dahili taşıma konteynerleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Unterföhring, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. TANOS GMBH

  Almanya

  TANOS GMBH, yılında kurulan ve Dahili taşıma konteynerleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Illertissen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. NORDWEST BOX GMBH & CO KG

  Almanya

  NORDWEST BOX GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Dahili taşıma konteynerleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İnşaat alanları kulübeleri, İnşaat alanları kulübeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wardenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. RACKS PRODUCTION BOSNIA D.O.O.

  Bosna Hersek

  RACKS PRODUCTION BOSNIA D.O.O., yılında kurulan ve Dahili taşıma konteynerleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. otomobil sanayi, Taşıma sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ilijas/sarajevo, Bosna Hersek 'de bulunmaktadır.

 5. BARTH GMBH - THERMO FUTURE BOX

  Almanya

  BARTH GMBH - THERMO FUTURE BOX, yılında kurulan ve Dahili taşıma konteynerleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Plastik yalıtıcı ambalajlar, Plastik yalıtıcı ambalajlar, meyve ve sebze nakliyatı için konteynerler, Plastik taşıma konteynerleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kirchheim/teck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. MANERGO

  Fransa

  MANERGO, yılında kurulan ve Dahili taşıma konteynerleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Stoklama için kasa ve konteynerler, paletler, Stoklama için kasa ve konteynerler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Raismes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. CURTEC FRANCE SA

  Fransa

  CURTEC FRANCE SA, yılında kurulan ve Endüstriyel ekipmanların kiralanması sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ambalaj, Paketleme ve ambalaj firmaları, Dahili taşıma konteynerleri, Ambalaj, Paketleme ve ambalaj firmaları, Dahili taşıma konteynerleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roissy Cdg, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. SBC

  Fransa

  SBC, yılında kurulan ve Dahili taşıma konteynerleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çöp kutuları, artık madde kutuları, Damperler, Çöp kutuları, artık madde kutuları, Atık konteynerleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-herblain, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. GPH LEVALAIR

  Fransa

  GPH LEVALAIR, yılında kurulan ve Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, Malların taşınması için motorlu yük arabaları, Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar, Dahili taşıma konteynerleri, Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, Malların taşınması için motorlu yük arabaları, Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar, Dahili taşıma konteynerleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beauchamp, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. ROLF SCHWIERING GMBH

  Almanya

  ROLF SCHWIERING GMBH, yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dahili taşıma konteynerleri, Kauçuk ve plastik süngerler, Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Dahili taşıma konteynerleri, Kauçuk ve plastik süngerler, Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oststeinbek, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz