• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler makaralar

Sonuçlar

Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler makaralar - Ithalat/Ihracat

 1. KÖRNER GABELSTAPLER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KÖRNER GABELSTAPLER GMBH, yılında kurulan ve Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Gross Schwülper, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. OZEN TEKNIK TASIYICI EKIPMANLAR LTD ŞTI

  Türkiye

 3. RHÔNE ÉLASTOMÈRES

  Fransa

  1976 yılında kurulmuş olan Rhône Elastomères şirketi, elleçlemeye yönelik aletler için her birinin faydalı yük taşıma ağırlığı 20 kg'dan 12 tona kadar olan tekerleklerin üretimi alanında uzmanlaşmıştır. Rhône Elastomères, mükemmel bir kalite/fiyat oranına sahip, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek özelliklerde kapasitelerde, çeşitli uygulama alanlarına yönelik geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Rhône Elastomères, ağır ve çok ağır yüklere yönelik mekanik olarak kaynaklanmış çelik jant üzerine kauçuk, poliüretan tekerleklerin plana göre özel olarak üretimi alanında yılların deneyimine ve uzmanlığına sahip kuruluştur. Ölçüye göre özel sipariş üretimi küçük tekerleklerin üretimi, çok geniş bir ürün yelpazesi ve yüksek kaliteli bir hizmet anlayışıyla Rhône Elastomères kısa sürede sektörünün ünlü ve saygın kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

 4. ROLLENTECHNIK VOM STEIN GMBH

  Almanya

  İç malzeme akışı söz konusu olduğunda 30 yıldan uzun süredir en iyi ortağınızız. Tam 12 mm çaplı en küçük mobilya tekerinden, 15.000 kg'ye kadar taşıma kapasiteli ağır yük tekerine kadar endüstri ve endüstriyel kamyonlar için her türlü tekerlek ve teker sunuyoruz. Bunun yanında, verilerinize göre optimal malzeme akışı sistemleri ve taşıma tekerleri hazırlıyoruz. Ayrıca, verilerinize göre çok çeşitli tekerlek ve teker imal ediyoruz. Bu işlerde renk vb bir çok opsiyon, tarafınızdan seçilebilir. Benzersiz Rollfigurator®'ımızla hızlı ve kolayca arzu ettiğiniz uygun ürüne ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgiyi www.rollfigurator.de adresinde bulabilirsiniz. Sorularınızı cevaplamaktan zevk duyarız. Stein GmbH'daki teker tekniği ekibiniz. Not: Yeni hibrit teker serimizi gördünüz mü? Kaster ve makine ayağı tek üründe! Daha fazlası, web sitemizde: www.rollentechnik.de.

 5. TROKAR - PALIADELIS WHEELS & CASTORS

  Yunanistan

  Selanik'te bulunan TROKAR PALIADELIS, endüstriyel tekerlek, döner tekerlek ve forklift, el arabası aksesuarları, el arabaları için döner tekerlek, lastik, forkliftler için döner tekerlek, malzeme yükleme taşıtları, motorlu taşıtlar ve hareket, yükleme ve depolama ekipmanları üretir. Ürünlerimiz: Tekerlekler ve Naylon döner tekerlekler, poliüretan döner tekerlekler, döner mobilya tekerlekleri, kurumsal tekerlekler. Dünya çapında ticaret ve üretici ve dünya genelinde döner tekerlek distribütörleri arıyoruz

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MARBA WHEELS AND CASTORS PRODUCER

  Polanya

  MARBA şirketi endüstriyel kullanıma yönelik yüksek kaliteli alüminyum-poliüretan, dökme demir-poliüretan, alüminyum-kauçuk, dökme demir-kauçuk tekerleklerin, transpalet tekerleklerinin ve konveyör tekerleklerinin imalatını yapmaktadır. Tekerleklerimizin üretiminde Alman laboratuvarlarında özel olarak endüstriyel tekerlek imalatında kullanılmak üzere geliştirilmiş özel poliüretan malzemeleri kullanıyoruz. Kısa zamanda dünya endüstri devlerini müşterilerimiz arasına katmayı başarmış bulunuyoruz.

 2. OMNITRACK

  Birleşik Krallık

  OMNITRACK, yılında kurulan ve Bilyalı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıma sistemleri, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Taşıma sistemleri, Cila bilyaları, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, tekerlekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stroud, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. HTS CASTER SYSTEMS

  Türkiye

  HTS CASTER SYSTEMS, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, endüstriyel yük arabaları için tekerlekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, iSTANBUL, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. TENTE SAS

  Fransa

  TENTE SAS, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dişli tekerlekler, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, ruletler, Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dişli tekerlekler, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Fargeau Ponthierry, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. GABELSTAPLER UND ARBEITSBÜHNEN INH. RALF KÖLLNER

  Almanya

  GABELSTAPLER UND ARBEITSBÜHNEN INH. RALF KÖLLNER, yılında kurulan ve Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Braunschweig, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. LAR TRANSPORTNI SISTEMI D.O.O.

  Slovenya

  LAR TRANSPORTNI SISTEMI D.O.O., yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Taşıma sistemleri, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Taşıma sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lenart v Slov. Goricah, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 2. KOBO FRANCE

  Fransa

  KOBO FRANCE, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Zincirler, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Zincirler, motor mesneti, germe aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montesson, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. 2GT ROUES-ET-ROULETTES.COM

  Fransa

  2GT ROUES-ET-ROULETTES.COM, yılında kurulan ve Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Eckwersheim, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. DOBRUDZHA KIT

  Bulgaristan

  DOBRUDZHA KIT, yılında kurulan ve Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Taze sebze, Yük vagonları, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Taze sebze, Yük vagonları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Isperich, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 3. INTERROLL

  Fransa

  INTERROLL, yılında kurulan ve Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konveyörler, konveyör sistemleri, ticari mal mekanik transportörü için rulolu konveyörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Pol-De-Léon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. ECRAN

  Belçika

  ECRAN, yılında kurulan ve Malların taşınması için motorlu yük arabaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dahili taşıyıcı sistemler, endüstriyel yollar, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dahili taşıyıcı sistemler, El, Yük arabaları, platformlu kamyon yük asansörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wilrijk, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. STAPLER-SERVICE THOMAS ADRIAN

  Almanya

  STAPLER-SERVICE THOMAS ADRIAN, yılında kurulan ve Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Bobenheim-Roxheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. CAUJOLLE MARCEL

  Fransa

  CAUJOLLE MARCEL, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel tekerlekler, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Özel tekerlekler, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, büyük bahçe kapıları için aksesuarlar, donanım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fenouillet, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. HANS-JÜRGEN HENNIGS GMBH

  Almanya

  HANS-JÜRGEN HENNIGS GMBH, yılında kurulan ve Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Babenhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. STE BINDER ET JENNY

  Fransa

  STE BINDER ET JENNY, yılında kurulan ve Özel tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar için jantlar/jant çemberleri, Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar için jantlar/jant çemberleri, Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eckbolsheim, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. OUEST ROUELETTES - EREM MONSIEUR FOURCAUT

  Fransa

  OUEST ROUELETTES - EREM MONSIEUR FOURCAUT, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Jacques-De-La-Lande, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. FFB FÖRDER- UND HEBEZEUGE SERVICE GMBH

  Almanya

  FFB FÖRDER- UND HEBEZEUGE SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Eberstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MANU LOIRE SARL

  Fransa

  MANU LOIRE SARL, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Tekerlekli el arabası, Paletler, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, tekerlekler, Tekerlekli el arabası, Paletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carquefou, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. HART-FIBERGLAS UWE BERKHAN

  Almanya

  HART-FIBERGLAS UWE BERKHAN, yılında kurulan ve Madeni inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hankensbüttel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. WICKE GMBH + CO. KG

  Almanya

  WICKE GMBH + CO. KG, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Auenwald, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. WILD AG ZUG

  İsviçre

  WILD AG ZUG, yılında kurulan ve Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zug, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 7. MANNERIN KONEPAJA OY AB

  Finlandiya

  MANNERIN KONEPAJA OY AB, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, şişme lastikli tekerlekler, bina yolları, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hanko, Finlandiya 'de bulunmaktadır.

 8. HANSEN FÖRDERTECHNIK GMBH

  Almanya

  HANSEN FÖRDERTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel borular sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Motorsuz el aletleri, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Motorsuz el aletleri, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lindenfels, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. STAPLER UND FAHRZEUG SERVICE ALBERT

  Almanya

  STAPLER UND FAHRZEUG SERVICE ALBERT, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Malların taşınması için motorlu yük arabaları, Yük arabaları asansörleri, Lastikler ve aksesuarlar, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Malların taşınması için motorlu yük arabaları, Yük arabaları asansörleri, Lastikler ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stegaurach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. VDW RÄDER TRANSPORTGERÄTE E.K.

  Almanya

  VDW RÄDER TRANSPORTGERÄTE E.K., yılında kurulan ve Cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Geldern, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz