• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dahili trafik işaretleri için işaretler tabelalar

Sonuçlar

Dahili trafik işaretleri için işaretler tabelalar - Ithalat/Ihracat

 1. LA SIGNALISATION

  Belçika

  Verified by europages badge

  LA SIGNALISATION, yılında kurulan ve İşaret sistemleri ve tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İnşaat alanları için işaret levhaları ve sinyaller, Dahili trafik işaretleri için işaretler/tabelalar, ana yol sinyalleri, İnşaat alanları için işaret levhaları ve sinyaller, Karayollarında tabela, Dahili trafik işaretleri için işaretler/tabelalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fleurus, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. 4GEN REKLAM SAN. TIC. LTD. STI

  Türkiye

  2019 Yılında Açmış Olduğumuz Anonim İşletmemiz Profesyonel Çalışma Ve Kaliteli Hizmetlerimizden Dolayı Kısa Zaman İçerisinde 4GEN REKLAM San.Tic.Ltd.Şti Olarak Reklam Sektöründe Yerini Hızla Almış Bulunmaktadır. Deneyimli, Genç, Dinamik Kadromuzla, En İyi Hizmeti En Kaliteli Şekilde Vermek İçin Çalışmaktayız. Ayrıca Sektörümüzün Diğer Bir Kolu Olan Otomobil Aksesuar , Cam Flimleri vb Ürünlerin İmalatları Olarak 'WOX GARAGE OTO AKSESUAR SAN.TİC.LTD.ŞTİ' Olarakta Faaliyet Göstermektedir. Dıgıtal Baskılar, UV Baskı, Plexiglas, CNC ROUTER, Folyo Plotter Kesim, Cephe Giydirme, Işıklı ışıksız tabela, Led tabela, Pleksi kutu harf, Krom harf, Totem, Bilboard, Kompozit Cephe Giydirme, Kartvizit, Broşür, Yelken Bayrak, El İlanı, Magnet, Araç Giydirme, Vitrin Giydirme, Araç Kaplama, Etiket, Tabela Tadilatı Ve Bu Ürünlerin İmalatılarını Toptan Perakende Satışlarını Hizmetlerinize Sunmaktayız. Hedefimiz; müşteri memnuniyetidir. En iyiyi en kaliteliyi, en uygun fiyata yapmak ve istenilen hizmeti zamanında teslim etmektir. Birikim, Deneyim, Dinamizm Ve Reklam Sektörünün Gereği Olan Zamanla Yarış, İş Organizasyonu, İyi Hizmeti En Kaliteli Şekilde DÜNYA'nın Her Noktasına Ulaştırma Amacıyla Kurulmuş Bir Merkezdir.

 3. BOLU REKLAM FATIH OZKOCABAŞ

  Türkiye

  2008 Yılında FATİH ÖZKOCABAŞ BOLU REKLAM unvanıyla kurulmuştur. Web tasarımı ile faaliyetlerine başlayan işletmemiz zaman içerisinde tüm reklam hizmet konularında faaliyete geçmiştir. Bu faaliyetler kişi veya firmaya özel; Web tasarımı, sosyal medya takibi, tabela, totem, billboard, araç giydirme, kartvizit v.b bir çok reklam konularında hizmet vermektedir. Firmamız ana üretim olarak reklam ve görsel amaçlı ışıklı - ışıksız kutu harf imalatı gerçekleştirmektedir. Kutu harfler istenilen boyut, renk ve tasarımda üretilmektedir. Kutu harflerin üretiminde isteğe göre alüminyum, krom, pleksi gibi materyaller kullanılmaktadır. Verdiğimiz reklamcılık hizmetlerine uygun olarak güçlü bir makine parkuruna sahip olan firmamız, yıllık ortalama olarak 30000 adet kutu harf imalatı kapasitesine sahiptir. Firmamız bünyesinde alanında yetkin tasarımcılarımız, mimar ve mühendis çalışma arkadaşlarımızın da bulunduğu 15 çalışanımız ile kalite odaklı üretim gerçekleştirmekteyiz. Kuruluşumuzda gerçekleştirilen hizmet ve ürünlerin yıllık ciro bazında değerlendirildiğinde ortalama 3.000.000 TL lik bir değere sahip olup, bu değer geçmiş yıllara kıyasla katlanarak artış göstermektedir. Firmamız geçmişte Avrupa pazarına da ihracat gerçekleştirmekte olup ulusal anlamda bir pazara sahiptir.

 4. PARITET-RK

  Rusya

  Paritet-RK, fotolüminesan film, yapışkan bant, laminasyon tabakaları, iç mekan tahliye işaretleri ve sinyal panelleri ve panoları, fotolüminesan işaretçiler ve tahliye planları, fotolüminesan güvenlik işaretleri ve benzeri ürünleri üreten ışıklı bant üreticisidir. Üretici, sıhhi düzenlemelere ve GOST 2015 ve GOST 2009 standartlarının hükümlerine tam olarak uyan FES-24 filmi üretmektedir. Paritet-RK, 2013 yılından bu yana fotolüminesan ürünlerin üreticisidir, şirket film, bant ve levha, satış sonrası servis desteği ve danışmanlık sunmaktadır. Otomatik süreçler ve sürekli üretim, şirketin tüm dünyada tam zamanında teslimatları garanti etmesini sağlar. Paritet-RK'nın güvenlik ürünleri, İSG ve yangından korunma faaliyetlerinde bulunan şirketler tarafından yüksek talep görmektedir. Arkadan yansıtmalı güvenlik işaretleri yer altı tesislerinde etkilidir, fotolüminesan işaretler, işyeri aydınlatmasının acil olarak kapatılması durumunda karanlıkta etkilidir.

 5. HALLEY PARK

  Türkiye

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. POWERTECH ELEKTRONIK GIRISIM IC VE DIS TIC.LTD.STI

  Türkiye

 2. ERHAN REKLAM VE MATB. TAN. HIZ. SAN. TIC. LTD. STI

  Türkiye

  ERHAN LTD. COMPANY PROFİLE Since 1987, as Erhan Reklam , we have been offering our services to many major companies in the advertising industry. We have expanded our field of service in 2000 and started to offer services in the field of Adress Information Plates.Meanwhile, we became the leader in Adress Information Plates and Numbering sector thanks to our R&D investments, customer and market-oriented business model, technology-based production , and competitive strategies. We work diligently to provide our patrons with the best service we can in Geographical Information System projects with our team of 150 people.We fulfill every need of our clientswith our large, organized and proffessional team, our knowledge and experience , as we follow the technological developments closely.&nbsp While fulfilling our clients’ needs, we adopt an ”Absolute Customer Satisfaction” approach and we acknowledge a mission that prioritizes satisfaction over cost.Under Geographical Information Systems, we continue to offer services in the fields of Urban Information System, Disaster Information System, Cemetery Information System and Data Detection Analysis with the principle of offering the best quality service with an optimal cost. We are proud to have the largest production network in Europe and the Middle East in this sector.

 3. WP SIGNALISATION

  Fransa

  Worldplas'ın bağlı ortaklığı olan WP SIGNALISATION şirketi yol ve bayındırlık işleri işaret levhası (sinyalizasyon) pazarına yönelik termoplastik malzemeden ürünlerin üretiminde uzman olan bir Fransız şirketidir. Ürünlerimiz tüm sinyalizasyon alanlarını ilgilendirmektedir: karayolu işaret levhaları, polis işaret levhaları, yön işaret levhaları, geçici işaret levhaları, sokak işaretleri, Hızlı Bilgi İşaretleri (BIR)®. Yaratıcılık ve teknik bilgi arayışında olan en titiz profesyoneller için yenilikçi termoplastik işaret levhaları sunmaktayız: karayolu güvenliğine, girişten caydırmaya yönelik işaret levhalarının yanı sıra ışıklı ve sesli işaret levhaları. WP Signalisation her zaman titiz kalite süreci çerçevesinde çalışmıştır. Görevimiz çok dayanıklı, kişiye özel hale getirilebilir, ekonomik ve ekolojik termoplastik işaret levhası serileri tasarlamak, sanayileştirmek ve üretmektir.

 4. TABELA MARKET

  Türkiye

 5. LUX WORKS REKLAM

  Türkiye

  Lux Works siz değerli müşterilerine kaliteyi ve zarafeti profesyonel çözümlerle sunmaya devam etmektedir. Profesyonel ekibimiz akılda kalıcı ve otantik tabela tasarımlarıyla kurumsal kimliğinizi görselleştirerek daha görünür olmanızı sağlar.

 1. TÔLERIE FORÉZIENNE

  Fransa

  TÔLERIE FORÉZIENNE, yılında kurulan ve Cadde ve park çeşmeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dahili trafik işaretleri için işaretler/tabelalar, Sokak mobilyası, demir çubuklar, Dahili trafik işaretleri için işaretler/tabelalar, kentsel altyapı çalışmalarına yönelik ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, BONSON, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. DIRECT SIGNALETIQUE

  Fransa

  DIRECT SIGNALETIQUE, yılında kurulan ve Dahili trafik işaretleri için işaretler/tabelalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel işaret plakaları gravürü, yol işaretleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hazebrouck, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. SIGNA

  Belçika

  SIGNA, yılında kurulan ve Dijital baskı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Serigrafi, Dahili trafik işaretleri için işaretler/tabelalar, Promosyon amblemler, Serigrafi, Dahili trafik işaretleri için işaretler/tabelalar, Promosyon amblemler, lpg vanaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nivelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. QUADRA S.R.L.

  İtalya

  QUADRA S.R.L., yılında kurulan ve İşaretleme - İşaret levhaları ve standartlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dahili trafik işaretleri için işaretler/tabelalar, sinyalizasyon levhaları, iç mekanlar için sinyalizasyon sistemi, karyola etekliği, Dahili trafik işaretleri için işaretler/tabelalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bagnacavallo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. DELTAPLAST-SIGNALETIQUE

  Fransa

  DELTAPLAST-SIGNALETIQUE, yılında kurulan ve İşaretleme - İşaret levhaları ve standartlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dahili trafik işaretleri için işaretler/tabelalar, Dahili trafik işaretleri için işaretler/tabelalar, ışıklı tabelalar, yıkama tüneller, iç mekanlar için sinyalizasyon sistemi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sauvagnon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. NEON ELITE

  Belçika

  NEON ELITE, yılında kurulan ve Işıklı işaret ve reklamlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dahili trafik işaretleri için işaretler/tabelalar, Elektronik gösteri tahtları ve ekranları, Dahili trafik işaretleri için işaretler/tabelalar, Elektronik gösteri tahtları ve ekranları, ışıklı flamalar, reklam neonları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pittem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. EVOLUZION

  İspanya

  EVOLUZION, yılında kurulan ve Dahili trafik işaretleri için işaretler/tabelalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. PVC, Polivinilklorid, PVC, Polivinilklorid sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alfarràs, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. OUEST GRAVURE

  Fransa

  OUEST GRAVURE, yılında kurulan ve İşaretleme - İşaret levhaları ve standartlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dahili trafik işaretleri için işaretler/tabelalar, Dahili trafik işaretleri için işaretler/tabelalar, endüstriyel işaret plakaları gravürü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Angers Cedex 01, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. MODULEX A/S

  Danimarka

  MODULEX A/S, yılında kurulan ve İşaretleme - İşaret levhaları ve standartlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dahili trafik işaretleri için işaretler/tabelalar, Dahili trafik işaretleri için işaretler/tabelalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Billund, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 8. CREOBS

  Fransa

  CREOBS, yılında kurulan ve Dahili trafik işaretleri için işaretler/tabelalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel işaret plakaları gravürü, bürolar ve ticari kullanımlar için sinyal sistemleri, güvenlik sinyal sistemleri, anahtarlıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Champigny-Sur-Marne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. ABSCISSE SIGNALÉTIQUE

  Fransa

  ABSCISSE SIGNALÉTIQUE, yılında kurulan ve Dahili trafik işaretleri için işaretler/tabelalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Pantin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. PANO BOUTIQUE

  Fransa

  PANO BOUTIQUE, yılında kurulan ve Dahili trafik işaretleri için işaretler/tabelalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. İşaretleme - İşaret levhaları ve standartlar, Dijital baskı, Ticari haklar, İşaretleme - İşaret levhaları ve standartlar, Dijital baskı, Ticari haklar, yıkama tüneller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Merignac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. IMAGI

  Belçika

  IMAGI, yılında kurulan ve Broşür yayınları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Işıklı işaret ve reklamlar, Dahili trafik işaretleri için işaretler/tabelalar, Işıklı işaret ve reklamlar, Dahili trafik işaretleri için işaretler/tabelalar, tabelalar, Promosyon mektupları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sart-Bernard, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. S3FSIGNS / FABRIPIXEL, LDA

  Portekiz

  S3FSIGNS / FABRIPIXEL, LDA, yılında kurulan ve Dahili trafik işaretleri için işaretler/tabelalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. güvenlik sinyal sistemleri, Kabartma etiket, fotolüminisan sinyalizasyon, yön sinyalizasyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Braga, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. PROTECTION DE PORTE

  Fransa

  PROTECTION DE PORTE, yılında kurulan ve Dahili trafik işaretleri için işaretler/tabelalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çalışma alanları ve bölgeleri için güvenlik sinyalleri, köşebentler, koruma plakaları, güvenlik sinyal sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tournan En Brie, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. BAB ENGINEERING UND ANLAGENKENNZEICHNUNG GMBH

  Almanya

  BAB ENGINEERING UND ANLAGENKENNZEICHNUNG GMBH, yılında kurulan ve Dahili trafik işaretleri için işaretler/tabelalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bocholt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. SEASON IMPORT

  Danimarka

  SEASON IMPORT, yılında kurulan ve Dahili trafik işaretleri için işaretler/tabelalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Holstebro, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 8. GRUN SIGNALISATION

  Lüksemburg

  GRUN SIGNALISATION, yılında kurulan ve İşaretleme - İşaret levhaları ve standartlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. İşaret sistemleri ve tesisatları, Dahili trafik işaretleri için işaretler/tabelalar, İşaret sistemleri ve tesisatları, Yol işaretleme, metal posta kutuları, Dahili trafik işaretleri için işaretler/tabelalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Howald, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 9. LES ATELIERS GUEDJ

  Fransa

  LES ATELIERS GUEDJ, yılında kurulan ve İnşaat alanları için işaret levhaları ve sinyaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dahili trafik işaretleri için işaretler/tabelalar, tabelalar, nümerik baskı, Dahili trafik işaretleri için işaretler/tabelalar, yıkama tüneller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Priest Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. TILGENKAMP

  Belçika

  TILGENKAMP, yılında kurulan ve Kauçuk - ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Koruyucu ayakkabılar, Dahili trafik işaretleri için işaretler/tabelalar, Ateşe dayanıklı giysiler, İş üniformaları, Koruyucu ayakkabılar, Dahili trafik işaretleri için işaretler/tabelalar, Ateşe dayanıklı giysiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eupen, Belçika 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz