• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dahili ve profesyonel kullanım için makaslar

Sonuçlar

Dahili ve profesyonel kullanım için makaslar - Ithalat/Ihracat

 1. CARL SCHMIDT SOHN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Carl Schmidt Sohn AG - 1829'dan beri gelenek Carl Schmidt, 1829 yılında oğlu ile birlikte CARL SCHMIDT SOHN'u kurduğunda eğitimli bir demirciydi. Dünya çapında bir isim. Marka haline gelen bir isim. Ve bugüne kadar da gelen bir isim. Genç şirket başlangıçta kılıç üretiminde uzmanlaşmıştı. Solingen şehri, Wupper nehri üzerindeki coğrafi konumu ve demir cevheri ve kömür için odun yatakları sayesinde metal işlemek için en uygun koşullara sahiptir. O zamanlar hiç kimse Solingen'in bir gün çatal-bıçak endüstrisinin merkezi haline geleceğini ve "made in Solingen" ibaresinin dünya çapında olağanüstü ürünler ve birinci sınıf kaliteyi garanti edeceğini tahmin edemezdi. Carl Schmidt ve oğlu şirketi en başından beri son derece başarılı bir şekilde yönetiyor. Sadece bir yıl sonra 100 demirci, taşlamacı ve yardımcı çalıştırıyorlar. Köln'e yakınlık, kapsamlı üretim ve dağıtım için neredeyse idealdir, çünkü Köln o dönemde Almanya topraklarındaki en büyük ve en zengin ticaret merkezlerinden biridir. CARL SCHMIDT SOHN ürünleri en başından beri bu şekilde dünyaya yayılıyor. Solingen'den gelen çatal bıçak takımları kısa sürede en iyi kalite ve işçiliğin garantisi haline geldi. Ve bu, mesajların iletilmesinin hala çok zaman aldığı bir zamanda gerçekleşiyor. Solingen kılıçları, palaları, bıçakları ve makasları sadece kaliteleri ve iyilikleriyle bile etkileyicidir.

 2. RHEIN INSTRUMENTE E.K.

  Almanya

  RHEIN INSTRUMENTE E.K., yılında kurulan ve Dahili ve profesyonel kullanım için makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Manikür ve pedikür ürünleri, tırnak törpüsü, jilet, bıyık makası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SPENCER SCISSORS

  Birleşik Krallık

  SPENCER SCISSORS, yılında kurulan ve Dahili ve profesyonel kullanım için makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. makas, kuaförler için makaslar, kuaför gereçleri, kuaför ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Coulsdon, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. SOCIETE NOUVELLE ETS THIERS ISSARD (SNEETI)

  Fransa

  SOCIETE NOUVELLE ETS THIERS ISSARD (SNEETI), yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dahili ve profesyonel kullanım için makaslar, Dahili ve profesyonel kullanım için makaslar, Bıçaklar, paslanmaz çelik bıçak, Endüstriyel bıçaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thiers, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. TK EXCELLENT STAHLWAREN E.K.

  Almanya

  TK EXCELLENT STAHLWAREN E.K., yılında kurulan ve Manikür aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dahili ve profesyonel kullanım için makaslar, Manikür ve pedikür ürünleri, Dahili ve profesyonel kullanım için makaslar, tırnak törpüsü, evcil hayvanlar için aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SCHLEIFMASTER - FRISEURSCHEREN SCHLEIFSERVICE

  Almanya

  SCHLEIFMASTER - FRISEURSCHEREN SCHLEIFSERVICE, yılında kurulan ve Dahili ve profesyonel kullanım için makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FLORES CORTES DON BENITO SL

  İspanya

  FLORES CORTES DON BENITO SL, yılında kurulan ve Motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni inşaat malzemeleri, Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar, Dahili ve profesyonel kullanım için makaslar, Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler, Madeni inşaat malzemeleri, Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar, Dahili ve profesyonel kullanım için makaslar, Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Don Benito, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. GERMANSTYLE

  İrlanda

  GERMANSTYLE, yılında kurulan ve Dahili ve profesyonel kullanım için makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dublin, İrlanda 'de bulunmaktadır.

 4. FAITH SCISSORS CO.,LTD.

  Japonya

  FAITH SCISSORS CO.,LTD., yılında kurulan ve Dahili ve profesyonel kullanım için makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Niigata Pref, Japonya 'de bulunmaktadır.

 5. BEAUTY MX

  Pakistan

  BEAUTY MX, yılında kurulan ve Dahili ve profesyonel kullanım için makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sialkot, Pakistan 'de bulunmaktadır.

 1. COUTELLERIE DEPIREUX LEON

  Belçika

  COUTELLERIE DEPIREUX LEON, yılında kurulan ve Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı sektöründe faaliyet gösteren bir. Dahili ve profesyonel kullanım için makaslar, Kuaför salonları aletleri, Dahili ve profesyonel kullanım için makaslar, Kuaför salonları aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gembloux, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. EKAL PROFESSIONAL

  Pakistan

  EKAL PROFESSIONAL, yılında kurulan ve Dahili ve profesyonel kullanım için makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sialkot, Pakistan 'de bulunmaktadır.

 1. EMIL WECK

  Almanya

  EMIL WECK, yılında kurulan ve Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar, Dahili ve profesyonel kullanım için makaslar, Güzellik bakım aletleri, Manikür aletleri, Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar, Dahili ve profesyonel kullanım için makaslar, Güzellik bakım aletleri, Manikür aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BELLATI ANTONIO & C. SNC

  İtalya

  BELLATI ANTONIO & C. SNC, yılında kurulan ve Dahili ve profesyonel kullanım için makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. nakış makası, manikür makası, küçük makaslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Premana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. JPC CREATIONS

  Fransa

  JPC CREATIONS, yılında kurulan ve Motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Kağıt deliciler, Dahili ve profesyonel kullanım için makaslar, Kağıt deliciler, Dahili ve profesyonel kullanım için makaslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Peschadoires, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. ROBUR SRL

  İtalya

  ROBUR SRL, yılında kurulan ve Dahili ve profesyonel kullanım için makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. manikür makasları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, PREMANA, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. NNIMS INDUSTRIES

  Pakistan

  NNIMS INDUSTRIES, yılında kurulan ve Dahili ve profesyonel kullanım için makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ameliyat aletleri, Güzellik bakım aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sialkot, Pakistan 'de bulunmaktadır.

 6. SANAULLAH AND SONS

  Pakistan

  SANAULLAH AND SONS, yılında kurulan ve Dahili ve profesyonel kullanım için makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Güzellik bakım aletleri, Tıbbi-cerrahi aletler ithalat ve ihracatı, Güzellik bakım aletleri, Tıbbi-cerrahi aletler ithalat ve ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sialkot, Pakistan 'de bulunmaktadır.

 7. DEGLON

  Fransa

  DEGLON, yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir. Dahili ve profesyonel kullanım için makaslar, Dahili ve profesyonel kullanım için makaslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thiers, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. CUTTING EDGE TECHNOLOGIES AG

  İsviçre

  CUTTING EDGE TECHNOLOGIES AG, yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dahili ve profesyonel kullanım için makaslar, Dahili ve profesyonel kullanım için makaslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dietikon, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. ETS SAUZEDE TOULY

  Fransa

  ETS SAUZEDE TOULY, yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dahili ve profesyonel kullanım için makaslar, Dahili ve profesyonel kullanım için makaslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thiers, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. MOST-S

  Ukrayna

  MOST-S, yılında kurulan ve Dahili ve profesyonel kullanım için makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. metal ekstrüzyonu, hidrolik makaslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kharkov, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. MAX MELCHIOR GMBH

  Almanya

  MAX MELCHIOR GMBH, yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dahili ve profesyonel kullanım için makaslar, Dahili ve profesyonel kullanım için makaslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BAPTISTA, IRMAOS & CIA., LDA.

  Portekiz

  BAPTISTA, IRMAOS & CIA., LDA., yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dahili ve profesyonel kullanım için makaslar, Dahili ve profesyonel kullanım için makaslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sao Clemente Sande, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. FISKARS BRANCH MAGYARORSZAG KFT

  Macaristan

  FISKARS BRANCH MAGYARORSZAG KFT, yılında kurulan ve Bahçe aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dahili ve profesyonel kullanım için makaslar, Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı, Dahili ve profesyonel kullanım için makaslar, Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Budapest, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 6. TITAN SCISSORS

  İspanya

  TITAN SCISSORS, yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir. Dahili ve profesyonel kullanım için makaslar, Dahili ve profesyonel kullanım için makaslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Massanassa, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. YANGJIANG JIANCHENG INDUSTRIES CO.,LTD.

  Çin

  YANGJIANG JIANCHENG INDUSTRIES CO.,LTD., yılında kurulan ve Dahili ve profesyonel kullanım için makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir. makas sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Buchang Town, Çin 'de bulunmaktadır.

 8. SCHERENFABRIK PAUL GMBH.

  Almanya

  SCHERENFABRIK PAUL GMBH., yılında kurulan ve Dahili ve profesyonel kullanım için makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel makaslar, Endüstriyel makaslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Harsefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. 3F INSTRUMENTS GMBH

  Almanya

  3F INSTRUMENTS GMBH, yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dahili ve profesyonel kullanım için makaslar, Dahili ve profesyonel kullanım için makaslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Plüderhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. MINGFENG HAIR SCISSORS FACTORY

  Çin

  MINGFENG HAIR SCISSORS FACTORY, yılında kurulan ve Dahili ve profesyonel kullanım için makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Suzhou City, Çin 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz