• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dana eti

Sonuçlar

Dana eti - Ithalat/Ihracat

 1. HOREMEAT

  Belçika

  Verified by europages badge

  HOREMEAT, yılında kurulan ve Sığır eti sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Kesilmiş et, Dana eti, Domuz eti, Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Kesilmiş et, Dana eti, Domuz eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mouscron, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. CAN KIKU ARTESANOS DE LA CARNE

  İspanya

  Verified by europages badge

  CAN KIKU ARTESANOS DE LA CARNE, yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Peynir, dana eti, domuz eti, koyun eti, kümes hayvanı etleri, Peynir, hamburger sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant Feliu De Guixols-Girona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. ILCO FOOD

  Fransa

  Verified by europages badge

  ILCO FOOD, yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dana eti, Sakatat, domuz eti, Dana eti, Kuzu eti, Sakatat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rungis Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. GLOBAL TRADING ITALIA S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  GLOBAL TRADING ITALIA S.R.L., yılında kurulan ve Dana eti sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. toptan dondurulmuş et, toptan taze et, et, domuz eti, dondurulmuş et ihracatı, taze et ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Modica, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. CNG CENGIZ SUPPLY FOREIGN TRADE INC

  Türkiye

  CNG Cengiz AS, established in 1956 for food trade and today under third generation’s management continues its 65-year commercial adventure as a group of companies consist of three companies in canned food & ready meal production and especially realizing consecutive investments in food sector. In 2015 started to the production of canned food and ready meal packages in addition to the “HALAL” meat processing activities under the name of “ZEL” trademark. During this period CNG developed marrow bone broth mass production and improved first marrow bone broth and the soups made from marrow bone broth as well as collagen-containing coffee and collagen-containing cold drinks. Against the high interest and demand, these new products quickly became very popular and took their permanent places in all chain stores in whole domestic market. CNG became an approved supplier of NATO and United Nations for ready meals.

  Tüm ürünler arasında "dana eti"
Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. EKOKEY DOO

  Karadağ

 2. ERKAN KASAPOGLU

  Türkiye

  “ERKAN KASAPOĞLU” was formed by the combination of over 25 years of experience in the fast food industry. ŞENCİR GIDA AŞ's brand is “ERKAN KASAPOĞLU”; It is a 100% domestic retail and wholesale meat supply chain that offers "high quality, international hygiene standards, healthy and delicious meat production" products. Our brand "ERKAN KASAPOĞLU", which reflects all the experiences of the founding partners in the food industry, especially on "beef, lamb and chicken meats" and with different temperatures, produces world-class meat and meat products in accordance with the most important restaurant recipes offered in both the retail market. Our brand's products in the food industry are Target To create a boutique supply chain with a team power focused on natural, high quality, innovative flavors. Natural and additive-free meat and meat products obtained from our special farm calves and other livestock fed from nature are offered. In the regions, our true basic principles are that "ERKAN KASAPOĞLU" individuals and customer base are above all else.

 3. MHD03SUCUKLARI

  Türkiye

  ABOUT US Greetings from AFYONKARAHİSAR, the "CITY OF GASTRONOMY" with its tastes that makes you smile; the city that witnessed many important events in our history, that is the crosspoint of many civilizations and roads... SUJUK; is a unique Anatolian food that can be consumed with different cooking styles at breakfast, lunch or dinner. It is delicious with a unique taste no matter how it is cooked. Fabricated food has become unhealthy with the use of artificial and synthetic additives, and every kind of fraud. On the contrary, our sujuk that has almost become a synonym of AFYONKARAHİSAR is now on sale with; brand: "MHD 03 SUCUKLARI", slogan: "LOVE OF MEAT and SPICE", motto: "FRAUDSTER is himself DEFRAUDED", and the following ingredients; red meat: whole carcass meat (including special meat of the animal tenderloin, steak, ribeye, roast beef, etc.), oil: omentum oil, spice: real garlic (not garlic powder), carefully selected spices, rock salt and natural animal intestines, apart from these, no additional products, artificial and synthetic additives are used. We invite you to taste our sujuk to spread the inherited natural legacy flavor onto the future generations, by leaving an unforgettable taste in your mouth.

 4. POLAT DÖNERPRODUKTION GMBH

  Almanya

  Başlangıçta basit bir konseptimiz vardı. En iyi döner kebabı üretecektik. Lezzeti, kalitesi ve hizmetimiz POLAT'ın yüksek standartlarına uygun olacaktı. O yüzden bugün de ilk günkü gibi POLAT dönerlerin üretiminde sadece en iyi kalitede etler kullandık ve en kaliteli dönerleri hazırladık. İlk döner üretimimizin NRW'de AB izni alarak sertifikalandırılmasından sonra döner sektöründe yeni kalite standartlarını belirledik ve POLAT ürünleri Avrupa'ya ulaştı. Böylece üstün kaliteli ürünlerimiz için büyük bir pazar oluştu. Bugün Avrupa'nın lider döner üreticileri arasındayız ve olağanüstü gelişmiş bir satış ağına sahibiz. Uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve gelenek ile inovasyonu doğru biçimde birleştirmemiz sayesinde müşterilerimizin güvenini kazanıyoruz. POLAT hammadde seçimine özel bir önem verir. Sadece HACCP konsepti uygulayan ve AB iznine sahip tedarikçilerden mal alıyoruz.

 5. MK-FLEISCH GMBH

  Almanya

  "Uluslararası et ticaretinde ideal ortak." MK-Fleisch GmbH, sığır, dana eti, kuzu eti ve kümes hayvanlarından elde edilen taze ve dondurulmuş et ürünleri için IFS Higher Level, QS ve organik sertifikalı ithalat ve ihracatçıdır. Müşterilerimiz arasında şarküteri ve et ürünleri üreticileri bulunmaktadır. Üreticiler, Kesim şirketleri, Toptancılar, Gastro-hizmet işletmeleri, C+C toptan marketler, büyük kasaplar ve yan ürün sektörleri. Avrupa, ABD, Güney Amerika, Avustralya, Yeni Zelanda'dan ürünler tedarik ediyoruz. Angus sığır eti ve Helal et ürünleri gibi birinci sınıf etler de istek üzerine genellikle mevcuttur. Güvenilir, esnek, deneyimli ve uzman. Tam olarak bu özellikleri somutlaştırıyoruz ve bu temel sütunları kurumsal felsefemiz haline getirdik. Bu değerleri her gün yaşıyor ve müşterilerimizi ve ortaklarımızı memnun etmek için çalışıyoruz.

 1. KOFTECI ARIF USTA

  Türkiye

  Telefon : (0312) 229 12 23 - 24Adres : Strazburg Caddesi No: 5/22 Sıhhiye Çankaya ANKARAWeb : http: //www.kofteciarif.comE-posta : info@koftecarif.comMisyonumuzİnegöl köftenin seçkin lezzetlerini kendine özgün atmosferi ile muhteşem mekanında sunan Köfteci Arif Usta, sunduğu lezzet seçenekleri ile alternatifsiz bir mekan halini alıyor. Müşteri memnuniyeti, personel eğitimi ve gıda güvenliği çalışmaları ile yemek sektörünün kalite çıtasını sürekli yukarı çeken bir firma olmak.VizyonumuzYemek sektöründe kaliteyi, hijyeni ve insan sağlığını önemseyen müşterilerin tercih ettiği firma olmak, sunduğu hizmetlerle sektöründe öncü olmak ve farklılık yaratmak.Detay : Köfteci Arif Usta Lezzette "a" kalite anlayışıyla 21 Eylül tarihinde Sıhhiye - Strazburg caddesinde muhteşem bir mekanda hizmete başlamıştır.Ekmeğinden hamuruna zeytinyağından ezmelerine kadar titiz bir çalışmanın soucunda ortaya çıkan lezzet ve keyif restaurant’ın bir taahhütü.Etlerimiz; Amasya ve Çorum bölgelerinde özel et işleme

 2. CASTELLANA DE CARNES SA

  İspanya

  Castellana de Carnes S.A. KALİTELİ TAZE SIĞIR ETİ üretimi, yetiştiriciliği ve besisi, kesimi ve parçalanması konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. Geleneksel olarak, hayvanlar daima ırkına özgü etinin kalitesine göre seçilirdi: Naturitycla, Debuey ve Ternera Castellana. Bugün, Castellana de Carnes taze kaliteli sığır eti satan başlıca ulusal şirketlerden bir tanesidir.

 1. BUENOS FUEGOS

  İspanya

  BUENOS FUEGOS, yılında kurulan ve Dana eti sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. VAN ENGELANDT

  Belçika

  VAN ENGELANDT, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sığır eti, Kuzu eti, Sığır eti, dana eti, karışık et şarküterisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. LA HALLE PAYSANNE

  Belçika

  LA HALLE PAYSANNE, yılında kurulan ve Hayvan yetiştirme - Hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Domuz eti, Sığır eti, Dana eti, Domuz eti, Sığır eti, kesimlik kümes hayvanları, Dana eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Soumagne, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. CIS VAN DEN BROECK

  Belçika

  CIS VAN DEN BROECK, yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Dana eti, çiğ et, toptan et, Dana eti, at eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Minderhout, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. FRIGO

  Belçika

  FRIGO, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Et ve şarküteri, Et ve şarküteri, sığır eti, dana eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Antwerpen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. MÄSOVÝROBA KOPČANY S.R.O.

  Slovakya

  MÄSOVÝROBA KOPČANY S.R.O., yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İsleme yeri ve salamura, Domuz eti, Sığır eti, Dana eti, İsleme yeri ve salamura, Domuz eti, Sığır eti, Dana eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kopčany, Slovakya 'de bulunmaktadır.

 7. SCARLINO CARNI

  İtalya

  SCARLINO CARNI, yılında kurulan ve Domuz eti sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. et, sığır eti, dana eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Taurisano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. CARMO

  Belçika

  CARMO, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Et ve şarküteri, Dana eti, Et ve şarküteri, domuz eti, Dana eti, kuzu eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wellen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. LAHAM BIO

  Çad

  LAHAM BIO, yılında kurulan ve Sığır eti sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurutulmuş etler, Dana eti, Kurutulmuş etler, Dana eti, helal ürün belgeleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, N'djamena, Çad 'de bulunmaktadır.

 2. MAISON CONQUET

  Fransa

  MAISON CONQUET, yılında kurulan ve Et ve salam konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kasaplık, sığır eti, dana eti, domuz eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Laguiole, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. FLEISCHEREI FÜRNSCHUSS GMBH

  Avusturya

  FLEISCHEREI FÜRNSCHUSS GMBH, yılında kurulan ve Sığır eti sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Domuz eti, Dana eti, Domuz eti, Dana eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dobl-Zwaring, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. BUGGIANI DOMENICO S.R.L.

  İtalya

  BUGGIANI DOMENICO S.R.L., yılında kurulan ve Sığır eti sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. toptan taze et, çiğ domuz eti, dana eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Miniato, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. SULTANAHMET GRUP ET IMALAT PAZ SAN TIC LTD STI

  Türkiye

  SULTANAHMET GRUP ET IMALAT PAZ SAN TIC LTD STI, yılında kurulan ve Dondurulmuş etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dana eti, liyofillenmiş etler (vakumda derin dondurulmuş etler), et unları, tavuk eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. L-B-VIANDES

  Fransa

  L-B-VIANDES, yılında kurulan ve Sığır eti sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Domuz eti, Dana eti, Kesilmiş et, Domuz eti, Dana eti, Kuzu eti, Kesilmiş et sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ploeren, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. INTERVIANDES POITOU-CHARENTES

  Fransa

  INTERVIANDES POITOU-CHARENTES, yılında kurulan ve Sığır eti sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Dana eti, koyun eti, Dana eti, taze et ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vouillé, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. VEVIBA

  Belçika

  VEVIBA, yılında kurulan ve Sığır eti sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Koyun eti, Dana eti, kasaplık, biyolojik kasaplık, Koyun eti, Dana eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bastogne, Belçika 'de bulunmaktadır.

 9. UBOJ ZWIERZAT RZEZNYCH. BOZENA KEBEJ

  Polanya

  UBOJ ZWIERZAT RZEZNYCH. BOZENA KEBEJ, yılında kurulan ve Dana eti sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Stare Kobialki, Polanya 'de bulunmaktadır.

 10. GALCARNES SL

  İspanya

  GALCARNES SL, yılında kurulan ve Sığır eti sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dana eti, deri, Sakatat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lugo, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz