• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • değer metal tozları

Sonuçlar

Değer metal tozları - Ithalat/Ihracat

 1. SUPER SPARK INTERNATIONAL

  Tayvan R.O.C.

  SUPER SPARK INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Değer metal tozları sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. endüstriyel kullanım için değerli metal bileşenler, krozetler, endüstriyel kullanım için gümüş bileşenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Taipei, Tayvan R.O.C. 'de bulunmaktadır.

 2. FIEREMANS METALEN

  Belçika

  FIEREMANS METALEN, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Değer metal tozları, Değer metal tozları, Galvanizasyon, Yuvarlak takviye çubukları, kirişler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Asse, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. KING METAL INDUSTRIAL LIMITED

  Çin

  KING METAL INDUSTRIAL LIMITED, yılında kurulan ve Değer metal tozları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Changsha, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. SA PRECIOUS METALS (PTY) LTD

  Güney Afrika

  SA PRECIOUS METALS (PTY) LTD, yılında kurulan ve Değer metal tozları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Germiston, Güney Afrika 'de bulunmaktadır.

 5. OSSIRIS SILVER FASHION JEWELERY

  Yunanistan

  OSSIRIS SILVER FASHION JEWELERY, yılında kurulan ve Değer metal tozları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gümüş takılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, n Filadelfeia, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. WALL COLMONOY

  Birleşik Krallık

  WALL COLMONOY, yılında kurulan ve Değer metal tozları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sızdırma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Swansea, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. VIRAL POWDER COATING

  Türkiye

  VIRAL POWDER COATING, yılında kurulan ve Değer metal tozları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. profillerin lake işlemleri, Toz boya sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kocaeli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. GUANGZHOU LITOP NON-FERROUS METALS CO., LTD.

  Çin

  GUANGZHOU LITOP NON-FERROUS METALS CO., LTD., yılında kurulan ve Değer metal tozları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Guangzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. CARBURE DU CHERAN

  Fransa

  CARBURE DU CHERAN, yılında kurulan ve Değer metal tozları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. seramik malzemesi birleştirme ve şekillendirme presleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rumilly, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. AVIS METAL INDUSTRIES LTD.

  Hindistan

  AVIS METAL INDUSTRIES LTD., yılında kurulan ve Endüstriyel aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Değer metal tozları, Değer metal tozları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Navsari, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 1. ANCHOR ORGANIC

  Hindistan

  ANCHOR ORGANIC, yılında kurulan ve Diş tedavisi için temel ve ek ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pas önleyici kimyasal ürünler, Kimyasal katalizörler, Değer metal tozları, organik asit tuzları, Pas önleyici kimyasal ürünler, Kimyasal katalizörler, Değer metal tozları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mumbai, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 2. POWER CARBIDE CO., LTD

  Çin

  POWER CARBIDE CO., LTD, yılında kurulan ve Değer metal tozları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tungsten karbür sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zhuzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. ZHUZHOU MINGRI CEMENTED CARBIDE CO.,LTD

  Çin

  ZHUZHOU MINGRI CEMENTED CARBIDE CO.,LTD, yılında kurulan ve Değer metal tozları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, 412007, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. BOTTOM UP TECH

  Hindistan

  BOTTOM UP TECH, yılında kurulan ve Değer metal tozları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bangalore, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 3. CENTI ROTAVI CHEM

  Amerika Birleşik Devletleri

  CENTI ROTAVI CHEM, yılında kurulan ve Değer metal tozları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. krom minerali sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hoover, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 4. JIANGSU WANSHIDA HYDRAULIC MACHINERY CO.,LTD

  Çin

  JIANGSU WANSHIDA HYDRAULIC MACHINERY CO.,LTD, yılında kurulan ve Değer metal tozları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zhouzhuang Town,Jiangyin city, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. CHANGZHOU BE-STAR MACHINERY TEHCHNOLOGY CO.,LTD

  Çin

  CHANGZHOU BE-STAR MACHINERY TEHCHNOLOGY CO.,LTD, yılında kurulan ve Değer metal tozları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Changzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. EAST HIGH TECH GMBH

  Çin

  EAST HIGH TECH GMBH, yılında kurulan ve Değer metal tozları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Nanjing, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. XIAMEN FD IMP&EXP CO., LTD

  Çin

  XIAMEN FD IMP&EXP CO., LTD, yılında kurulan ve Değer metal tozları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, xiamen, Çin 'de bulunmaktadır.

 8. ATLAS TRADING(HANGZHOU)CO.,LTD

  Çin

  ATLAS TRADING(HANGZHOU)CO.,LTD, yılında kurulan ve Değer metal tozları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hangzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. CHEMAF SARL

  Kongo Demokratik Cumhuriyeti

  CHEMAF SARL, yılında kurulan ve Değer metal tozları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. altın külçecikler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lubumbashi, Kongo Demokratik Cumhuriyeti 'de bulunmaktadır.

 2. DONGGUAN DALUTONG VACUUM EQUIPMENT MANUFACTURING CO., LTD.

  Çin

  DONGGUAN DALUTONG VACUUM EQUIPMENT MANUFACTURING CO., LTD., yılında kurulan ve Değer metal tozları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dongguan, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. CYCLE INDUSTRY LIMITED (HEBI)

  Çin

  CYCLE INDUSTRY LIMITED (HEBI), yılında kurulan ve Değer metal tozları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hebi, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. BOTI INTERNATIONAL METAL CO.,LTD

  Çin

  BOTI INTERNATIONAL METAL CO.,LTD, yılında kurulan ve Değer metal tozları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Baoji, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. HEBEI JINHUI IMP AND EXP CO.,LTD

  Çin

  HEBEI JINHUI IMP AND EXP CO.,LTD, yılında kurulan ve Değer metal tozları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demir dışı metal satışı , metal hurdaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Shijiazhuang, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. BEIJING VEKETEC TECHNOLOGY CO.,LTD

  Çin

  BEIJING VEKETEC TECHNOLOGY CO.,LTD, yılında kurulan ve Değer metal tozları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Beijing, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. CHANGSHA SANTECH MATERIALS CO.,LTD.

  Çin

  CHANGSHA SANTECH MATERIALS CO.,LTD., yılında kurulan ve Değer metal tozları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Changsha, Çin 'de bulunmaktadır.

 8. SUNIKE NEW MATERIAL CO.,LTD

  Çin

  SUNIKE NEW MATERIAL CO.,LTD, yılında kurulan ve Değer metal tozları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Changsha, Çin 'de bulunmaktadır.

 9. SHAANXI JIAXIN MINING CO.,LTD

  Çin

  SHAANXI JIAXIN MINING CO.,LTD, yılında kurulan ve Değer metal tozları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Xi'an Shaanxi, Çin 'de bulunmaktadır.

 10. FUDA ALLOY MATERIALS CO., LTD

  Çin

  FUDA ALLOY MATERIALS CO., LTD, yılında kurulan ve Değer metal tozları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zhejiang, Çin 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz