• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • değerli taşlar

Sonuçlar

Değerli taşlar - Ithalat/Ihracat

 1. PHOENIX IMPORT

  Hollanda

  Verified by europages badge

  PHOENIX IMPORT, yılında kurulan ve Değerli taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Mumlar, Mücevherler, buhurluklar, bilezikler, yarı değerli taşlar, eterli yağlar, buhur, Vücut bakımı - ürünler, Mumlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dalfsen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. AWGIFTS EUROPE

  Slovakya

  Verified by europages badge

  AWGIFTS EUROPE, yılında kurulan ve Mumlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Değerli taşlar, toptan hediyelik eşyalar, Aromaterapi Tedarikçisi, Biyo Esansiyel Yağ Toptan Satış, sabunlar, Jüt Kumaşı ve Pamuklu Kumaş Çanta Toptan Satış, Himalaya Tuzu Tedarikçisi, Nag Champa Tütsü Toptan Satış, masaj mumları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zavar, Slovakya 'de bulunmaktadır.

 3. ZENVOL

  Hollanda

  Verified by europages badge

  ZENVOL, yılında kurulan ve Değerli taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Mücevherler, Mumlar, Gıda dışı esans ve aromalar, mücevherat için kristaller, Mücevherler, Güzellik ürünleri, Mumlar, ametist, pandantif sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Groningen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. DOSTKAR MINING

  Türkiye

  Dostkar, Afyonkarahisar'daki madenlerinden yüksek kaliteli opal ve diatomit mineralleri çıkarıp işler. Minerallerimiz tarım, yalıtım ve filtrasyon gibi çeşitli endüstrilerde kullanılmaktadır. Nadir ve benzersiz opal taşlarımız yüksek kaliteli işleme teknikleriyle işlenerek güzel mücevher ve dekoratif malzemeler oluşturulur. Dostkar, müşterilerine en yüksek kaliteli ürünleri sağlamaya ve ürünlerini sürekli olarak geliştirmeye odaklanmıştır.

 5. INNOVA MADENCILIK

  Türkiye

  Müşterilerimizin en sağlam çözüm ortağıyız; Krom cevheri konusunda 40 yıla dayanan köklü geçmişimizle, müşteri odaklı çözümler üretiyor, rakipsiz stok ve tedarik gücümüzle güvenilir çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz. Müşteri taleplerini hızlı ve eksiksiz karşılıyoruz, Müşterilerimizi iş ortağımız gibi görerek, uzmanlığımızla destek olarak uzun vadeli ilişkiler kuruyoruz, Müşteri memnuniyeti; krom cevheri konusunda konusundaki yıllara dayanan deneyimimiz ile satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetine önem vererek sektörde haklı bir saygınlık ve güven ile yerimizi alıyoruz, Yenilikçi düşünce yapılarını takip ediyoruz; Türkiye’de ve Dünya’da gelişen yenilikleri takip ederek, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın taleplerine en doğru çözümlerle gitmeyi hedefliyoruz. Tüm önerilerimizde etkin ve çözüm odaklı olmaya gayret gösteriyoruz, Sürekliliğe inanıyoruz; 40 yıllık deneyimi ile sektörde sağlanan güveni, müşterilerimiz ve çalışanlarımız ile beraber daha da ileriye taşıyacak şekilde hareket ediyoruz Sorumluluk taşıyoruz; müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve iş ortaklarımıza karşı taşıdığımız sorumluluğun bilincindeyiz,

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ZINTAS KASTAMONU CHAIN CO

  Türkiye

  ZİNTAŞ, 1979 yılında KASTAMONU‘da Ø3-32mm baklalı zincir imalatı yapmak üzere kurulmuş olup sermayesi 750, 000.00YTL’dir. 2005 yılı sonu itibariyle Ø32-90mm arasında üretim yaparak imalat ölçülerini genişletmiş olup her türlü vasıta için çeşitli tiplerde patinaj zinciri, maden ocakları için konveyör zinciri, çimento fabrikaları için elevatör zinciri ve kaldırma üniteleri için yüksek mukavemetli zincirler; ayrıca müşterilerimizin taleplerine karşılık istenilen ölçülerde her türlü zincir imalatını yapmaktadır. Firmamızın üretim kapasitesi 3500ton/yıl olarak her kademedeki çalışan personeli ile sizlere hizmet vermektedir. Türkiye’de yerleşik Marinalarda kullanılan bütün zincir çeşitlerimiz sıcak daldırma galvaniz kaplı olarak üretilmektedir. Ayrıca statik-boyama tesisimiz ile zincirler istenen renklere boyanmaktadır. Türkiye’deki özel ve EÜAŞ’ ye bağlı Termik Santral ve Linyit Ocaklarında kullanılmakta olan Maden ve Konveyör Zincirlerinin %90’ı ZİNTAŞ tarafından karşılanmaktadır

 2. DEGERLI TASLAR

  Türkiye

  Değerli taşlar satımı ham işlenmiş taşların satımı bir takım doğal taş alım satım yapan platform değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz birçok ulusal yolda hizmet içinde olan yeni şirketimiz..bu adres üzerinden sipariş verebilirsiniz ayrıca açık adremizi Ziyaret edebilir siz değerli müşterilerimize hizmet etmek bizim için değerli taşlar ayrıca yapmakta olduğumuz hizmet kalitesinde ötürü birçok değerli taşlar ücretsiz kargo seçeneği desteği ile devam etmektedir kurum ve kuruluş olarak yeni başladığımız bu şirkette siz değerli müşterilerimize destek olmanızı isteriz değerli taşlar ailesi olarak bize vermiş olduğu destekten ötürü teşekkür ederiz. Kurumumuz Türkiye sahasında olup birçok ulusa hizmet hedefinde olan bir takım çalışması içinde bulunan en iyi hizmeti vermek için herşeyi göz önünde bulundurarak gideceğimiz bir yol çizip geleceğe yönelik çalışmalar devam etmektedir kurum tarafından yapılan değerlendirme sonucunda ortaya çıkan bir ömür boyu hizmet içinde olan yeni şirketimiz bünyesinde bulunan çalışanlarımızın tamamı uzman servis elemanlarından oluşmaktadır ve çevresi bakımı hakkında herşey yoluna girecek olan yeni şirketimiz tarafından düzenlenen bir basın açıklaması yaptı bu arada taşları almak için tıklayın bağlantısıyla görünümler arası geçiş yapabilirsiniz siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz faaliyet gösteren firmamız tarafından karşılanmaktadır kargo ücreti alıcıya aittir ve geri dönüş yaptığınız içinde acil cevap dönüşümü yapmak için tıklayınız ve

 3. FREDIANI PIERRES PRECIEUSES

  Fransa

  Safir, yakut, zümrüt, spesarsit lal taşı, tsavolit lal taşı, kırmızı spinel, yıldızlı taşlar, her türlü değerli taş ve yarı değerli taş ithalatçısı ve toptan tedarikçisi olarak müşterilerimiz Kuyumcu ve Mücevhercilere tedarikte bulunuyor ve her talebi inceliyoruz. Çevrimiçi sitemiz www.frediani.fr adresinde yarı değerli ve değerli taşlarımızı görebilirsiniz: lal taşları, zümrütler, safirler, yakutlar, tanzanitler, turmalinler, opaller, peridot taşları, spineller, akuamarin, ametistler vs...

 4. C.G.S. SRL

  İtalya

  1982'de el yapımı kuyumculuk laboratuvarı olarak kurulan şirket, yıllar içinde kaliteye her düzeyde sürekli olarak gösterilen uyum sayesinde piyasada kendisini göstererek büyümüştür. Sanatsal hassasiyet ve kuyumculuk tutkusu daima ayrıntıya ve hammaddelerin kalitesine odaklanan ve içinde her mücevherin doğru bir teknoloji ve öncülük, incelik ve gelenek dengesi oluşturduğu bir üretimi niteleyen parolalardır.

 5. DI ZUCCHELLI PAOLO & C. SNC

  İtalya

  Zucchelli Preziosi, Alessandria bölgesi Valenza şehri için değerli taş ticareti konusunda uzun deneyime sahip bir referans olmuştur. Kurucusu Paolo Zucchelli'nin deneyimi dünyanın dört bir köşesinden özellikle de Japonya ve Avustralya'dan gelen safir, yakut, zümrüt ve inci gibi değerli taş ticaretinde lider olmasına yol açmıştır.

 1. MUSA ALTINKAYA

  Türkiye

  dıs tıcaretle ugrasıyorum.. yurt dısından taleb geldı..uzun yıllar sıbıryada gorev yapmıs bır arkadasımın ..elınde degerlı madenlerden var.ozellıkle kehrıbar tası ve dıger madenler ..yenı dunyanın ıletısım ve teknolıjı alanında kullandıgı madenler mobıl ıletısım .. sıyah ve beyaz kehrıbar vb renklerde ıstenılen ve kılolarda tedarık edılır..saygılarımla

 2. EFEGEMS

  Türkiye

  Merhaba 1990 ' dan bugüne kadar kapalı çarşıda sizlere hizmet veriyoruz , Değerli ve yarı değerli taşlari mücevherlere çeviriyoruz Tüm değerli taşların kesimi ve satışı için sizde bize ulaşabilirsiniz.

 1. CUMHUR RECEP LNANC

  Türkiye

 2. ARAS ARSLAN MADEN INSAAT A.S

  Türkiye

 3. BIREYSEL

  Türkiye

  Yar değerli taş ihracatı

 4. TURKISH GEMSTONES

  Türkiye

  Muğla yöresine özgü yarı değerli süstaşları mevcuttur. Red Jasper, Sarı Akik ve Kalsit/Kuvarz. Taşlar kesilmemiş olup kaya oluşumu halindedir. İlgilenen firmalar mesaj gönderebilirler.

 5. SARL BRESILOPHILE INTERNATIONAL

  Fransa

  SARL BRESILOPHILE INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Değerli taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. değerli taşlı takılar, özel yapım takı parçaları, gümüş pandantifler, mineraller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Île-De-France, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. LEFFIY JEWELRY CO.LTD

  Çin

  LEFFIY JEWELRY CO.LTD, yılında kurulan ve Değerli taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. yeşim taşlı takılar, kristal, mücevherat için değerli taşlar, Sağlıklı Bileklikler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lianyungang City, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. ROCK STAR CRYSTALS

  Amerika Birleşik Devletleri

  ROCK STAR CRYSTALS, yılında kurulan ve Mineraller sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Değerli taşlar, Değerli taşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, New York, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 8. BARTORELLI 1882 S.P.A.

  İtalya

  BARTORELLI 1882 S.P.A., yılında kurulan ve Mücevherat ve bijuteri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. değerli taş, takılar, kulak küpeleri, kolyeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Riccione, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. STEDILE GIULIANO & C. S.R.L.

  İtalya

  STEDILE GIULIANO & C. S.R.L., yılında kurulan ve Mücevherat ve bijuteri sektöründe faaliyet gösteren bir. şekerlikler, kuyumcu laboratuarı, değerli taş, gümüş işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madonna Di Campiglio-Pinzolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. MATRIX ORIENT GEMS CO., LTD.

  Çin

  MATRIX ORIENT GEMS CO., LTD., yılında kurulan ve Değerli taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Guangzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. GOPIKA EXPORTS

  Hindistan

  GOPIKA EXPORTS, yılında kurulan ve Değerli taşlar, yarı değerli taşlar ve inciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Değerli taşlar, Değerli taşlar, Turmalin, Zümrüt sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jaipur, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 4. HURTOWNIA KAMIENIA OGRODOWEGO

  Polanya

  HURTOWNIA KAMIENIA OGRODOWEGO, yılında kurulan ve Değerli taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. doğal taşlar, süs taşları ve çakılları, Süs taşları, dekoratif çakıl taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nowa Chełmża, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. ORO PINK

  İtalya

  ORO PINK, yılında kurulan ve Değerli taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Mücevherler, altın takılar, değerli taş uzmanlığı, Mücevherler, değerli taşlı takılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Napoli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. NATURALWELLNESS S.R.L.

  İtalya

  NATURALWELLNESS S.R.L., yılında kurulan ve Değerli taşlar, yarı değerli taşlar ve inciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Değerli taşlar, bilezikler, Değerli taşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cesena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. SHARANA

  Hollanda

  SHARANA, yılında kurulan ve Değerli taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Voerendaal, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 8. MINERALIENGROSSHANDEL HAUSEN GMBH

  Avusturya

  MINERALIENGROSSHANDEL HAUSEN GMBH, yılında kurulan ve Değerli taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Telfs, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 9. A BIJOUX

  Fransa

  A BIJOUX, yılında kurulan ve Değerli taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Değerli ve mineral taşlar, takılar, Değerli ve mineral taşlar, Kostüm takıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. JASMINE EXPORTS

  Hindistan

  JASMINE EXPORTS, yılında kurulan ve Değerli taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Değerli ve mineral taşlar, mücevherat için değerli taşlar, değersiz taş, Değerli ve mineral taşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jaipur, Hindistan 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Değerli taşlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.260 Şirketler