• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • değerli ve özel metaller

Sonuçlar

Değerli ve özel metaller - Ithalat/Ihracat

 1. GMR GESELLSCHAFT FÜR METALLRECYCLING MBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GMR Gesellschaft für Metallrecycling mbH şirketi 1991 yılında kurulmuştur. 12 çalışanı bulunan şirket bugün dünya çapında faaliyet göstermektedir. 2001 yılı cirosu 1, 5 milyon. EUR seviyesindedir. Şirketin amacı, atıklarda bulunan cıvayı bir hammadde olarak geri kazanmak, onu temizlemek ve onu en yüksek saflıktaki cıva olarak yeniden ekonomik çevrime geri beslemek hedefine yönelik olarak, her türlü atık cıva ve cıva içeren atıkların çevreye duyarlı bir şekilde geri dönüştürülmesidir. Son zamanlarda şirket, cıva içeren atık çamurların ve doğal radyoaktif kalıntıların vakum-ısıl işlem ve immobilizasyonunun yanı sıra değerli metaller içeren atık ve kalıntılardan değerli metal konsantrelerinin üretiminde başarılı sonuçlar almıştır. Şirket, Leipzig'te 4 ayrı yerde farklı kullanılabilir alanlara sahip 4 BlmSchG onaylı vakum geri dönüşüm tesisi işletmektedir.

 2. ANDREAS BERG STAHL- UND MASCHINENBAU E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kriyojenik çapak alma için ekipman olup olmadığı ve Dekapaj, yüksek basınçlı yıkama, aşındırıcı kumlama veya çelik konstrüksiyon, kaynak teknolojisi, mekanik işleme, sac işleme ve 3D baskı - sahibi tarafından yönetilen aile şirketi Berg Stahl- und Maschinenbau e.K. geliştirme ve üretimde birinci sınıf kalite anlamına gelir! 40 yılı aşkın deneyimimizle geniş bir bilgi birikiminden yararlanabiliyoruz: Elastomer çapak alma ve kriyojenik dekapaj, özel yıkama, aşındırıcı kumlama, çelik yapılar, ses geçirmez kabinler, kaplama ve Kapak, makine çerçeveleri, montajlar, kaynak işlemleri (MIG, MAG, TIG, direnç punta kaynağı, saplama kaynağı, E-kaynak, kaynak robot sistemleri), 7 m freze uzunluğuna kadar 3/4/5 eksenli CNC freze makineleri, 3 m'ye kadar CNC torna tezgahları, CNC alev kesme makineleri, plazma ve Otojen, CNC abkant presler, delik delme, yuvarlak haddeleme, yüzey bitirme (boyama, sıcak daldırma galvanizleme, kromlama, kum ve Cam boncuk kumlama, asitleme ve Perdahlama) ve çok daha fazlası. Dünya çapında teslimat yapıyoruz! !

 3. GMÖHLING TRANSPORTGERÄTE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Sadece metal soğuktur: Gmöhling — 70 görkemli yıl, 80'den fazla güçlü çalışan ve 1000'den fazla alüminyum işleme fikri. Yenilikçilik bizim geleneğimizdir. Kendini sürekli geliştirme iradesi, şirketimizin ruhunun derinlerine işlemiştir. Şirket sahibi Bay Gmöhling tarafından başlatılan bu anlayış, tüm çalışanlara gururla aktarılmıştır. Gustav Heinemann şöyle demişti: "Hiçbir şeyi değiştirmek istemeyen, korumak istediği şeyi de kaybeder." Bu anlayışla kendi sektörümüz için çıtayı sürekli daha yükseğe çıkarıyoruz. Taşıma ve imha kaplarımız, taşıma ve dolap arabalarımız ve paletlerimiz tüm dünyada çok sayıda müşterimizin vazgeçemediği ürünlerdir. Fürth / Almanya'daki 8000 metrekareden büyük kendi tesislerimizde Gmöhling olarak kendi başarı hikayemizi yazıyoruz.

 4. UAB GARBI META

  Litvanya

  Verified by europages badge

  Cu, Ni, Ag, Au, Pt, Pd, Rh, Bi, Co, Sb, Mo, In, Se, Te, Ge, Ga, V, Ta, Nb, Re, As, Hg, Ti, FeTi, FeW, Vn, Cr, Sb, Mo, Ho, Gd, Fe kabuklar, Pik Demir ve diğer ürünlerin ticaretini yapan Dünya Çapında Metal Tüccarlarıyız. Aradığımız fiziksel formlar metaller, çamurlar, baca tozu, tozlar, cüruflar, matlar, kullanılmış katalizörler, konsantreler, filtre gövdeleri, anodik macunlar, ince tozlar, kalıntılar, cevher, tornalar, toz, granüller, külçelerdir. Sunacak bir şeyiniz olduğunu düşünüyorsanız, ancak daha önce satmakta belki de malların yerleri, beklenmedik unsurlar, çok fazla nem, kağıt eksikliği, küçük miktar veya sadece bir alıcı bulamadığınız için, zorlandıysanız bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! 5-15 dakikalık bir telefon görüşmesi ile birbirimizi daha iyi tanıyacak, tüm olasılıklarımızı kontrol edecek ve ticaret ortamında bir fırsatımız olup olmadığını anlayacağız. Ürün tipi, menşei ve teknik detayları, tedarik kabiliyeti, birim fiyatı, nakliye detayları, lojistik, ödeme koşullarını gözden geçireceğiz ve varsa tüm sorularınızı ve endişelerinizi cevaplayacağız. Maliyetlerimiz dahilinde - sizin yerinizde tarafsız gözlemci olarak numune / tartım / mühür / test / fotoğraf raporu hazırlayabiliriz. Müşterilerimize değer veriyoruz ve verimli bir işbirliği için sabırsızlanıyoruz!

 5. TRADIUM GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Sahibi tarafından yönetilen şirket olarak, Frankfurt'ta bulunan TRADIUM GmbH, 1999 yılından bu yana endüstri ve ticaret sektörlerindeki müşterileri için başarılı bir şekilde faaliyet göstermektedir. Uluslararası müşterilerimiz nadir cevherleri, teknoloji metallerini ve değerli metalleri kullanan çeşitli sanayi kollarından gelmektedir. Bunların arasında elektronik, otomotiv, cam ve seramik sanayileri bulunmaktadır. Özel yatırımcılar da bir yatırım formu olarak stratejik metal satın alırlar. Ortağımız METLOCK'un gümrük depolarında büyük miktarlarda stratejik hammaddeler depolamaktayız. Bu sayede müşterilerimizin ihtiyaçlarına kısa tedarik süreleriyle yanıt verebilecek durumdayız. Değişik spesifikasyonlara sahip hammaddeleri stokta bulundurduğumuz için, müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarını karşılama olanağına sahibiz. Bu hem çeşitli hammaddelerin kimyasal bileşimleri hem de teslimat şekilleri için geçerlidir. Ayrıca yatırımcılar da sanayi sektörü ile iyi ilişkilerimizden yararlanmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GERHARD HORNUNG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GERHARD HORNUNG GMBH, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Althütte, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. DALQUEN GMBH & CO. BLECHBEARBEITUNGSZENTRUM

  Almanya

  Verified by europages badge

  DALQUEN GMBH & CO. BLECHBEARBEITUNGSZENTRUM, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Hanau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. KOSTA LEICHTSTAHLBAUGES.M.B.H.

  Avusturya

  Verified by europages badge

  KOSTA LEICHTSTAHLBAUGES.M.B.H., yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Niederwaldkirchen, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. SEEGER LASERTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SEEGER LASERTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Lorsch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. HERSA-KANTTEILE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HERSA-KANTTEILE GMBH, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Bad Soden-Salmünster, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BURGGRAF-METALLBAU

  Almanya

  Verified by europages badge

  BURGGRAF-METALLBAU, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zeitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BAP STAINLESS STEEL SOLUTIONS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BAP STAINLESS STEEL SOLUTIONS GMBH, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Schönebeck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. METALL MEISTER GRIMMA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  METALL MEISTER GRIMMA GMBH, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Grimma, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. INDUKANT GMBH BLECHBEARBEITUNG

  Almanya

  Verified by europages badge

  INDUKANT GMBH BLECHBEARBEITUNG, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lennestadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. DETERT EDELSTAHLVERARBEITUNG

  Almanya

  Verified by europages badge

  DETERT EDELSTAHLVERARBEITUNG, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Lehrte, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. DIETER SCHÜTTE GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  DIETER SCHÜTTE GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Trappenkamp, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ZKL INDUSTRIEZUSCHNITTE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ZKL INDUSTRIEZUSCHNITTE GMBH, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lichtentanne, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. BI-METALL GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  BI-METALL GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Billerbeck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. LÜTKEMÜLLER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LÜTKEMÜLLER GMBH, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Arnsberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. KLAUS OSTERMEIER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KLAUS OSTERMEIER GMBH, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Schweitenkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. JENAER FEINBLECH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  JENAER FEINBLECH GMBH, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Jena, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HERBST MASCHINENFABRIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HERBST MASCHINENFABRIK GMBH, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Buxtehude, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ALBERT BIEBL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ALBERT BIEBL GMBH, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Hauzenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HEGER EDELSTAHL GESMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  HEGER EDELSTAHL GESMBH, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Schardenberg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. CNS TECHNIK GRATZ GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CNS TECHNIK GRATZ GMBH, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dietzhölztal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. RATIONAL EDELSTAHLTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  RATIONAL EDELSTAHLTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Teterow, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. METAQ GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  METAQ GMBH, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wuppertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. THIES GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  THIES GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Coesfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. VAN BERGEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  VAN BERGEN GMBH, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kranenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. GEBR. HÖRR GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GEBR. HÖRR GMBH, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Villingendorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Değerli ve özel metaller - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.108 Şirketler