• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • değerli ve mineral taşlar

Sonuçlar

Değerli ve mineral taşlar - Ithalat/Ihracat

 1. 7 TEPE METAL SAN. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

 2. DOSTKAR MINING

  Türkiye

  Dostkar, Afyonkarahisar'daki madenlerinden yüksek kaliteli opal ve diatomit mineralleri çıkarıp işler. Minerallerimiz tarım, yalıtım ve filtrasyon gibi çeşitli endüstrilerde kullanılmaktadır. Nadir ve benzersiz opal taşlarımız yüksek kaliteli işleme teknikleriyle işlenerek güzel mücevher ve dekoratif malzemeler oluşturulur. Dostkar, müşterilerine en yüksek kaliteli ürünleri sağlamaya ve ürünlerini sürekli olarak geliştirmeye odaklanmıştır.

 3. BALTICAMBRE

  Fransa

  Kehribar/gümüş ve tamamen kehribar takılarda uzman ithalatçı ve toptancısı BALTICAMBRE’yi fantezi takı pazarında önemli bir aktör konumuna getirmiştir. Yalnızca profesyonellere satış yapıyoruz. Koleksiyonumuzun tasarımı ve orijinalliği kehribar ve gümüş yüzükleri, kehribar/gümüş ve kehribar/ahşap kolyeleri, kehribar ve gümüş kolye uçlarını, kehribar ve gümüş küpeleri ve tamamen kehribar takıları, tamamen kehribar ve kehribar/gümüş bilezikleri içerir. www.balticambre.fr

 4. FREDIANI PIERRES PRECIEUSES

  Fransa

  Safir, yakut, zümrüt, spesarsit lal taşı, tsavolit lal taşı, kırmızı spinel, yıldızlı taşlar, her türlü değerli taş ve yarı değerli taş ithalatçısı ve toptan tedarikçisi olarak müşterilerimiz Kuyumcu ve Mücevhercilere tedarikte bulunuyor ve her talebi inceliyoruz. Çevrimiçi sitemiz www.frediani.fr adresinde yarı değerli ve değerli taşlarımızı görebilirsiniz: lal taşları, zümrütler, safirler, yakutlar, tanzanitler, turmalinler, opaller, peridot taşları, spineller, akuamarin, ametistler vs...

 5. ARAS ARSLAN MADEN INSAAT A.S

  Türkiye

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. KAIA & CRYSTALS - VINTAGEKOMBIBCN S.L

  İspanya

  KAIA & CRYSTALS - VINTAGEKOMBIBCN S.L, yılında kurulan ve Değerli taşlar, yarı değerli taşlar ve inciler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Değerli ve mineral taşlar, Değerli ve mineral taşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Terrassa, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. GOLD AND GEMS SRL

  Romanya

  GOLD AND GEMS SRL, yılında kurulan ve Mücevher, değerli taşlar, kol ve duvar saatleri ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Değerli ve mineral taşlar, Değerli ve mineral taşlar, safir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ramnicu Valcea, Romanya 'de bulunmaktadır.

 3. MINERAMA BENELUX

  Belçika

  MINERAMA BENELUX, yılında kurulan ve Bijüteri (taklit ziynet eşyası) sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Değerli ve mineral taşlar, Değerli ve mineral taşlar, yarı değerli taşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Avennes, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. ASYA YATIRIM DANISMANLIK

  Türkiye

 5. NEW YORK COLLECTION S.R.L.

  İtalya

  NEW YORK COLLECTION S.R.L., yılında kurulan ve Değerli ve mineral taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Altın ve gümüş ürünler, Mücevherat ve bijuteri, Altın ve gümüş ürünler, Mücevherat ve bijuteri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. STEIN DESIGN SAAR

  Almanya

  STEIN DESIGN SAAR, yılında kurulan ve Değerli ve mineral taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Spiesen Elversberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ABBIN

  Belçika

  ABBIN, yılında kurulan ve Değerli ve mineral taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bina ön yüzey tuğlaları, Demir-dışı çekme tel, mutfaklar, banyolar için plakalar, Bina ön yüzey tuğlaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Essen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. BELTRAMI

  Belçika

  BELTRAMI, yılında kurulan ve Kesilmiş ve işlenmiş ağaç sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kütük odunlar, Değerli ve mineral taşlar, Kütük odunlar, doğal taşlar, Değerli ve mineral taşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Harelbeke, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. SIGMUND LINDNER GMBH

  Almanya

  SIGMUND LINDNER GMBH, yılında kurulan ve Değerli ve mineral taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kristal bilyeler, Karbon bilyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warmensteinach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. NM TRADE CORPORATIONS IN WORLD

  Birleşik Krallık

  NM TRADE CORPORATIONS IN WORLD, yılında kurulan ve Değerli ve mineral taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Altın, Elmaslar, petrol ürünleri ticareti, Altın, Elmaslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. A BIJOUX

  Fransa

  A BIJOUX, yılında kurulan ve Değerli taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Değerli ve mineral taşlar, takılar, Değerli ve mineral taşlar, Kostüm takıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. NUTRIMIX HAYVANSAL KATKI MADDELERI URT.TIC.SAN.AS.

  Türkiye

 6. STEIN-INSEL

  Almanya

  STEIN-INSEL, yılında kurulan ve Değerli ve mineral taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Değerli taşlar, koruyucu muskalar, mineraller, Değerli taşlar, Değerli taşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. AMBER RAW GROUP

  Ukrayna

  AMBER RAW GROUP, yılında kurulan ve Değerli ve mineral taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Şirket, Rivne, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 8. GLOBAL MINERALS TECHNOLOGIES, S.L.

  İspanya

  GLOBAL MINERALS TECHNOLOGIES, S.L., yılında kurulan ve Değerli ve mineral taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. MINERALS, RESOURCES-DEVELOPMENT S.A. ALEMANA

  Almanya

  MINERALS, RESOURCES-DEVELOPMENT S.A. ALEMANA, yılında kurulan ve Değerli ve mineral taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mineraller, Mineraller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Freiburg Im Breisgau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. LEIPFINGERBADER KG

  Almanya

  LEIPFINGERBADER KG, yılında kurulan ve Değerli ve mineral taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mineraller, Mineraller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vatersdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. KÄMMERLING VIKTOR

  Almanya

  KÄMMERLING VIKTOR, yılında kurulan ve Değerli ve mineral taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Değerli taşlar, Kuyumcu, saatçilik, mücevher işleri - Makine ve ekipmanlar, elmas kesimi, Değerli taşlar, zümrüt taşlı takılar, Kuyumcu, saatçilik, mücevher işleri - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Idar-Oberstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SCHMID GETRÄNKEVERPACKUNGEN E.K

  Almanya

  SCHMID GETRÄNKEVERPACKUNGEN E.K, yılında kurulan ve Değerli ve mineral taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mineraller, Mineraller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Erdweg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. POL LAURENT

  Belçika

  POL LAURENT, yılında kurulan ve Taş merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Değerli ve mineral taşlar, Değerli ve mineral taşlar, Avlu döşeme taşları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Baudour, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. MINERALEN EDELSTENENSHOP

  Hollanda

  MINERALEN EDELSTENENSHOP, yılında kurulan ve Değerli ve mineral taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Groningen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 7. ART INSAAT GRANIT MERMER NAKLIYE SANAYI VE TICARET LTD STI

  Türkiye

  ART INSAAT GRANIT MERMER NAKLIYE SANAYI VE TICARET LTD STI, yılında kurulan ve Değerli ve mineral taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Mermer ve doğal taşlar, Hammadde ve enerji ithalat-ihracatı, Mermer, Su mermeri (beyaz mermer), Mermer ve doğal taşlar, Hammadde ve enerji ithalat-ihracatı, Mermer, Su mermeri (beyaz mermer) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. IHC SEA STEEL LTD

  Birleşik Krallık

  IHC SEA STEEL LTD, yılında kurulan ve Değerli ve mineral taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Yağlayıcılar, grafit, Kuvars (necef taşı) ve kuvars kumu, Yağlayıcılar, grafit, Kuvars (necef taşı) ve kuvars kumu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Blandford Forum, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. GREEN PILING

  Birleşik Krallık

  GREEN PILING, yılında kurulan ve Değerli ve mineral taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Yağlayıcılar, grafit, Kuvars (necef taşı) ve kuvars kumu, Yağlayıcılar, grafit, Kuvars (necef taşı) ve kuvars kumu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sheffield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. DANTE DI LILLA GIOIELLI S.N.C.

  İtalya

  DANTE DI LILLA GIOIELLI S.N.C., yılında kurulan ve Altın ve gümüş ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir. Değerli ve mineral taşlar, Mücevherat ve bijuteri, Değerli ve mineral taşlar, Mücevherat ve bijuteri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torino, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz